MSN Live Hesabı Ekleme

Bilindiği gibi Microsoft Outlook Express üzerinden uzun zamandır hotmail kontrolü yapılamadığı gibi türkiye kullanıcıları Iphone cihazlarına da bu hizmeti ekleyemiyor ve eposta hizmetinden (iphone eposta alıp gönderme) yararlanamıyorlardı.


Artık bu hizmet Iphone Türkiye kullanıcılarına da açıldığından artık rahatlıkla eposta gönderip alma işlemini telefonunuzdan yapabileceksiniz.

Telefonumuzun “Ayarlar” menü öğesine tıklayarak girdiğimiz bölümden “mail, kişiler, takvimler” kısmına giriyoruz, hemen ardından da “Hesap Ekle” öğesine tıklayarak hotmail hesabımızı ekleyeceğimiz kısıma gidiyoruz.

Geldiğimiz bu bölümde eposta hesabımızın türünü belirleyeceğimiz alanda, “Diğer” öğesine tıklıyoruz ve hemen ardından da sırasıyla, görünecek adımızı, eposta adresimizi, buna bağlı şifremizi giriyoruz. Hemen yukarıdaki “Ekle” butonuna bastığımızda kısa bir süre bekleyerek bilgilerimizi doğrulama işleminin bitmesini bekliyoruz. Ardından diğer tüm ayarların otomatik olarak alınıp kaydedildiğini göreceğiz. Artık hotmail hesabımıza ait epostalarımızı telefonumuzdan izleyebiliriz