13 Şubat 2011 Pazar günü Sahamızda oynadığımız Adana Demirspor maçında muhteşem futbolunu 3 golle süsleyen takımımız, 3 puan alırken ikili averajıda eline geçirmiş oldu.
Ligin ikinci yarısını 12 inci sırada başlayan Tokatspor’da hızlı yükseliş sürüyor!.. Adanan Demirspor galibiyeti ile 31 puana ulaşan takımımız ligde altıncı sıraya kadar da yükselmiş oldu. Play-Off larda mutlaka “BENDE VARIM” derken, BANK ASYA 1.lig hedefine emin adımlarla yürüyor. Adana Demirspor maçının bitiş düdüğü ile beraber, bir sonraki maçı düşünmeye başlayan Teknik Direktörümüz Suat KAYA ve Ekibi EYÜPSPOR maçı hazırlıkları için İSTANBUL’da KAMP YAPMA İSTEĞİNİ geri çevirmeyen Başkanımız A.Sami ÜLKÜ ve Yönetimimiz maçtan hemen sonra yaptığı toplantıda, Teknik Direktörümüz Suat KAYA’ nın isteği doğrultusunda karar alırken, takımımızı taşıyan kafile otobüsümüz de İstanbul’a hareket etti.
Yüksek moral ve motivasyonla seyahata çıkan kafilemiz bugün sabah saatlerinde İstanbul’ a inerek Yeşilköy’ deki 5 yıldızlı NOW HOTEL’de istirahate çekildi. Teknik Direktörümüz Suat KAYA bir dönemler GALATASARAY’ da takım arkadaşlığı yaptığı GORGE HAGİ ve TUGAY KERİMOĞLU ile yaptığı telefon görüşmesi sonrasında, İstanbul’da bu hafta sonu EYÜPSPOR ile oynayacağımız bu önemli maçın hazırlık programında Floryada GALATASARAY Tesislerinde yarından itibaren saat 13.30’da çalışmalar yaparak güzel futbol ve 3 puan parolasıyla hazırlanacaktır. Pazartesi gününü istirahatle geçirecek olan Takımımız Cumartesi günü ter antrenmanı sonrası maç saatini beklemeye başlayacaktır.
Konu ile ilgili açıklama yapan Genel Sekreterimiz Erkan YARAŞ,”BİZ YÖNETİM OLARAK ELİMİZDEN GELEN NE VARSA YAPIYORUZ. BELİRLEDİĞİMİZ HEDEFE DOĞRU emin adımlarla yürüyoruz. Söz verenlerin SÖZLERİNİ YERİNİ GETİRMESİNİN ARTIK TAM ZAMANIDIR…” birlik ve beraberlik içinde olursak Tokatsporun başarılı olmaması için hiçbir neden yoktur. Bizlere destek olmak TOKATSPOR’ a DESTEK OLMAK demektir. Diyerek çağrı yapan Erkan YARAŞ şimdiye kadar Tokatspor’un yanında olan ve destek olan herkese teşekkür ederken, özellikle Teknik Direktörümüz Suat KAYA ve Ekibiyle, Futbolcu kadromuzla, Muhteşem taraftar guruplarımız 60 GENÇLİK ve CADDE 60 ile gurur duyuyoruz dedi.
İstanbul’daki Hemşehrilerimize de seslenen Sayın YARAŞ Tokatspor’u İstanbul’da kendilerine emanet ettiklerini takımlarına sahip çıkmalarını beklediklerini söyledi.