Teknolojinin en son trendlerini ve akıllı telefonlarını kullanıcılarıyla tanıştıran Türkiye'nin en dinamik operatörü Avea , şimdi de Blackberry 10 işletim sistemine sahip akıllı cep telefonu serisinin en yeni üyesi BlackBerry Q10’u aylık 33 Türk Lirası'ndan başlayan fiyatlarla meraklılarıyla buluşturuyor.

Piyasaya çıkartıldığı ilk andan itibaren tüm dünyada ve Türkiye'de büyük ilgi ve beğeni toplayan BlackBerry Q10’a sahip olmak isteyen müşterilere Avea , beyaz ve siyah renk opsiyonlarının dışında dört değişik teklifiyle kendi paketlerini oluşturma ile seçme özgürlüğünü de sunuyor. Avealılar isterlerse internet paketi içinde ayda 78 Türk Lirası'na; ister herşey dahil paketle 123 TL'ye, ister tarifeye ek ayda 33 Türk Lirası'na ya da 250 MB internet hediyesiyle birlikte 1.999 TL peşin fiyatına sahip olabilecekler, kampanya için Avea İletişim Q10 fiyatı internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Blackberry Q10 Akıllı telefon cezbedici tasarımının dışında içinde barındırdığı özellikleriyle de akıllı cihaz kullanımında yepyeni bir dönem açıyor.

Qwerty klavyesi, 3.1 inç boyutundaki dokunmatik özellikli ekran , çift çekirdekli 1500MHz işlemcisi ile daha hem konforlu hem pratik bir akıllı telefon deneyimi getiren Blackberry Q10, gün içerisinde iş takibini de son derece kolay bir hale getiriyor. Blackberry Q10’un 8MP çözünürlüklü kamerası ise otomatik fokuslanma teknolojisi yanında gün içinde dış çevre ve kapalı mekan çekimlerinde gece saatlerinde ise karanlık fotoğaf ve film çekimlerinde büyük rahatlık sunuyor.