emlaklik & sedatyucel

Bayramınız Mübarek Olsun

http://www.kitapyurdu.com/ekart/bresimler/bayram_2.jpg Mutlu,huzurlu,sağlıklı,sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz bir bayram diliyorum. Her bayram sabahı bizim evde durum aynıdır, anne son bir aydır durmadan temizlik yapmasına rağmen bayram sabahı açtığı elektrik süpürgesinin sesiyle uyanılır. O arada babam namazdan gelir, bayramlaşılır,harçlıklar alınır:) sonrası gelsin misafirler gitsin misafirler.. anlatın bakalım bayram sabahı sizde durum ne-hasılat ne-site veletleri bayram sabahı

Bu konu 1524 kez görüntülendi ve 12 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Bayramınız Mübarek Olsun

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1524 kez incelendi.


Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Standart Bayramınız Mübarek Olsun


  Mutlu,huzurlu,sağlıklı,sevdikl erinizle birlikte geçireceğiniz bir bayram diliyorum.

  Her bayram sabahı bizim evde durum aynıdır, anne son bir aydır durmadan temizlik yapmasına rağmen bayram sabahı açtığı elektrik süpürgesinin sesiyle uyanılır. O arada babam namazdan gelir, bayramlaşılır,harçlıklar alınır sonrası gelsin misafirler gitsin misafirler..

  anlatın bakalım bayram sabahı sizde durum ne-hasılat ne-site veletleri bayram sabahı gelinde el öpün eski bayramlar diye bişeyler yazmayın, eskitmeyin bayramları...


  Not:Cash tr hatunları bu akşam 5 aileye sarma sarılacak hepinizi bekliyorum...


 2. #2

  Bölüm Yöneticisi

  Standart

  Helal hala harçlık alabiloyasan sizin eve gelelimde bende babanın elini öpiim mahiyet.....

 3. #3

  Standart

  bayramınız mübarek olsuun!!!

  bayram sabahı çoğu evde aynıdır zaten.
  bayramlaşma ve alınan harçlıklar

  bi de 1 aydan sonra güneş varken yemek yemenin, kahvaltı yapmanın güzelliği

 4. #4

  Standart

  tüm islam aleminin ramazan bayramını gönülden kutlarım hayırlara vesile olmasını dilerim
  sevdiklerinizle herşey gönlünüzce olsun iyi bayramlar

 5. #5

  Standart

  ... Bayram Mesajları ... Bayram Mesajları ...

  Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

  Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

  Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.

  Bir Ramazan Bayramı daha geldi. Bu bayramın öncelikle milletimize, İslam alemine ve de insanlığa hayırlar getirmesini Yüce ALLAH'tan diliyoruz. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara..

  Bugün Bayram! Mübarek Ramazan Bayramı Tüm insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramı'nı doya doya yaşıyalım. Hayırlı bayramlar.

  Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum... İyi bayramlar!

  Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara...

  Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

  Ramazan Bayramı.nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

  Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce ALLAH kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

  Bu değerli Ramazan Bayramı.nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce ALLAH tüm dualarınızı kabul etsin.

  Bayram sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, Ramazanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı. Hayatın üzerindeki 'pause' düğmesine dokunun... Kısa bir süre için hayatı durdurun. Mutlu bayramlar...

  Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

  Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda... Ramazan Bayramın mübarek olsun!

  Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun...

  Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.

  Bugün Bayram! Mübarek Ramazan Bayramı. Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramı.nı doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

  Her şeye kadir olan Yüce ALLAH, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

  Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce ALLAH'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

  Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

  Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

  Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

  Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

  Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin...

  Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

  Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. ALLAH tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

  Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindekikeder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

  Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

  Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

  Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

  Her şeye kadir olan Yüce ALLAH, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

  Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

  Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. ALLAH tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

 6. #6

  Standart

  03 Kasım 2005 Perşembe Ramazan Bayram Namazı Vakti:7.21
  Not: İmsâk vakti, oruca başlama zamanıdır. Sabah namazı, imsâkten 20 dakika sonra kılınabilir.
  Kıble Sâati Vakti'nde Güneşe dönen, kıbleye dönmüş olur.

 7. #7

  Standart  Haydi CaShTR namaza kalkınnn ulennn
  Yönetim uyuma namaza davet et herkesi:P
  Mafia gelio çıkar biz....


 8. #8

  Standart

  öncelikle yönetimdeki arkadaşların ve ailelerinin,diğer arkadaşların ve ailelerinin ramazan bayramlarını kutlarım.
  geniş çaplı olarak tüm müslüman aleminin ramazan bayramı mübarek olsun.
  vatanımıza huzur,ailemize mutluluk ve bereket getirsin.şimdi el fatihaaaa
  bizim evde bayram kahvaltıya kadar gelmemiştir.kahvaltıdan sona sanki bayram yni gelmiş gibi.herkesd giyinir ve eller öpülür wala bizde artık para almak yok
  size geliorum aşkum ona göre

 9. #9

  Standart

  Hepinizin bayramını kutlarım arkadaşlar

 10. #10

  Standart  ses gelsin cashtr! nedir bayram durumunuz kimler nerelerde? yokmu atraksiyon bayramda?
  haftasonu için film önerisi getirin? nerelere gidelim? neler yapalım?


Benzer Konular

 1. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun | 30.08.2011
  Konu Sahibi CaSh Forum Tebrik,Özel Gün Kutlama ve Hoşgeldiniz
  Cevap: 52
  Son Mesaj : 14.Ağustos.2017, 04:27
 2. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
  Konu Sahibi CaSh Forum Tebrik,Özel Gün Kutlama ve Hoşgeldiniz
  Cevap: 58
  Son Mesaj : 25.Ekim.2012, 11:53
 3. Bayramınız Kutlu olsun | E-Kart |
  Konu Sahibi amazon Forum E-Kartlar | E-Cards
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 27.Şubat.2011, 14:35
 4. Bayramınız mübarek olsun
  Konu Sahibi Genzo Forum Tebrik,Özel Gün Kutlama ve Hoşgeldiniz
  Cevap: 6
  Son Mesaj : 23.Eylül.2009, 00:52
 5. Bayramınız Kutlu Olsun
  Konu Sahibi BuZKaRa Forum Tebrik,Özel Gün Kutlama ve Hoşgeldiniz
  Cevap: 16
  Son Mesaj : 25.Ekim.2006, 05:14