Glary Utilities Pro |2.19.0.800 | Full | 2010 | Rapıdshare | Dowloand | İndir

21.ocak.2010

Uploader : Exomanyak
Eğer düşük güvenlik, It's Worth bir ev kullanıcı bu kullanıcı programları optimize dostu araç kutusu çalışıyoruz. Nicely hızlı performansla, Glary Utilities Pro daha az deneyimli kullanıcılara hitap tasarlandı.

Glary Utilities Pro sistem temizleme ve bakım yapmak için bir basit ama güzel tasarlanmış, sekmeli arayüzü başlattı. Temel Kayıt Defteri temizleyici, kısayollar fixer, başlangıç yöneticisi, geçici dosyaları temizleyici, silgi (etkinlik geçmişini ve Internet izleri) parça içerir ve bir spyware ve adware remover tarama. Nasıl yardımcı programını kullanarak belirlenmesi çok sayesinde kolay olan kesin tasarım ve organizasyon.

Her şey bizim testleri gerçekleştirilir. Biz ve tek tıklama bakım tarama - her alanda yukarıda yaklaşık 2 dakika belirtildiği içinde bulunan hangi sorunları - liked that her bölgenin sorunları tespit için ayrıntıları sıraladı. Yeni bir dakikadan daha az bir onarım yapılmadı. Gereksiz Uninstall Manager ve Başlangıç Yöneticisi, süre zaten Windows özellikleri olarak kullanılabilir, o bir tek alet diğer temizleme öğeler ile paketlenmiştir gibi kullanıcılar tarafından takdir edilebilir. Hafıza Optimize Edici, otomatik olarak CPU kullanımı belirli bir oranda ulaşır hafıza optimize sağlayan basit bir araçtır. Biz Gizlilik ve Güvenlik modülü dahil basit araçlar sevdim, ve bu ev kullanımı için uygun, ancak güç kullanıcıları ve ticari kullanıcılar daha güçlü özellikler tercih edecektir.

Deneme süresi yeterli daha kullanıcıları için Glary Utilities Pro uygunluğu belirlemek için kendi ihtiyaçları için fazla. Fiyat ısırma, bazı ev kullanıcıları tutmak, ancak üst düzey kullanıcıların daha çan ve ıslık için bu alet atlar. Bütün olarak bakıldığında, ama, kullanıcı bu araç toplama dostu Kişisel kullanım için cazip hale getirir(hotfile)
 
http://hotfile.com/dl/25134521/4bf8b9f/Glary_Utilities_Pro_2.19.0.800__Patch-LnDL...Exomanyak_uploader.rar.html
(rapidshare)
 
 
http://rapidshare.com/files/338703585/Glary_Utilities_Pro_2.19.0.800___Patch-LnDL...Exomanyak_uploader.rar.html