emlaklik & sedatyucel

Para, sevgi, huzur istermisiniz o zaman okuyun..

Nefes kullanımı ile bolluk bilinci oluşturmak Mustafa Kartal (Mustafa Kartal) Yaşam enerjisi; para, sevgi, huzur, sevinç uyum ve akışla denge içinde olduğunda her şeyi sonsuz ölçülerde varlığınıza getirir. Buna bolluk bilinci denir. Bolluğun oluşmama nedeni ayrılık ve eksiklik bilincine ait olmanızdandır. Bütünden ayrı ve eksik olma duygusunun adı ise korkudur. Bolluğu gerçekleştirmek için korkularınızı temizlemeniz gerekir. Korkuyorsanız sebebi kaybetme beklentisidir. Bunun

Bu konu 1435 kez görüntülendi ve 1 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Para, sevgi, huzur istermisiniz o zaman okuyun..

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1435 kez incelendi.


Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Standart Para, sevgi, huzur istermisiniz o zaman okuyun..

  [NEFES TEKNİKLERİ] Nefes kullanımı ile bolluk bilinci oluşturmak Mustafa Kartal (Mustafa Kartal)
  Yaşam enerjisi; para, sevgi, huzur, sevinç uyum ve akışla denge içinde olduğunda her şeyi sonsuz ölçülerde varlığınıza getirir. Buna bolluk bilinci denir. Bolluğun oluşmama nedeni ayrılık ve eksiklik bilincine ait olmanızdandır. Bütünden ayrı ve eksik olma duygusunun adı ise korkudur. Bolluğu gerçekleştirmek için korkularınızı temizlemeniz gerekir. Korkuyorsanız sebebi kaybetme beklentisidir. Bunun için elde ettiğiniz değerlerinize sıkıca yapışıyor, değişim ve dönüşüme izin vermiyorsunuzdur. Sahip olma içgüdüleri ile davranmadığınız zaman hiçbir şeyi kaybetmezsiniz. Tersine bolluğa sahip olmak için korkularınızı bırakmanız gerekir. Korkularınızı bırakmak için sahip olma, kontrol etme ve beklenti oluşturma arzularınızdan vazgeçmeniz gerekir.
  Nefes çalışmalarının takviye edici ve arındırıcı etkisi korkularınızı yıkayıp temizler. Sahip olma güdülerinizi bıraktığınızda ve bütün değişimlere açık olabildiğinizde bolluk enerjilerini üzerinize çekmeye başlarsınız.

  Korku bilincinizi bolluk bilincine çevirmek için bilinçaltınızı yeniden yapılandırmanız gerekir. Bunun için kısa bir altın ışık meditasyonu yapmalı ve içinde bulunduğunuz tüm boyutlarda elektromanyetik alanınızı aktive etmek için derin bir nefes alış verişleri başlatmalısınız.

  İlk nefes alışınızda değişim, dönüşüm, akış ve oluşa izin vermek için niyet etmeli, nefesi verirken de sahiplenme içgüdülerinizi temizlemek ve kontrolü bırakmak için izin vermelisiniz.

  İkinci nefesi alırken arızalanmış olan kendi değerinin farkına varma, kendini sevme, kendini kabul etme, bütünle bir olma anlayışlarının uyumlu bir şekilde oluşmasına izin vermeli, nefes verirken sınırlara, korkuya, yoksunluğa, acıya bağlı bilinç ve bilinçaltı düzeyindeki tüm inançları besleyen enerjilerin kesmeye bilinçli olarak karar vermelisiniz.

  Üçüncü bir derin nefes alırken korku dolu düşünceleri davranışları, koşullamaları ve kurban bilinçliliği davranışlarını bilinçli olarak salıvermelisiniz.

  Dördüncü derin nefesle sınırlılıkları deneylerken kayıtlanmış olan yoksulluk bilinçliliğinin, kurban bilinçliliğinin, koşullu sevgi bilinçliliğinin, hırs ve rekabet bilinçliliğinin genetik damgalarınızdan silinmesini seçmelisiniz.

  Beşinci bir derin bir nefesle bolluk ve bereket enerjilerinin varlığınıza temas etmesine izin verin.


  Beklenti, korku, ön yargı ve sınırlamalarınızı akışa, özgürlüğe ve sonsuzluğa dönüştürmeye başladığınızda bolluk ve bereket ile ilgili iç görülere ve vizyonlara sahip olacaksınız. Dokularınızda ki kilitlenmiş ve şartlandırılmış programların parçalanacağını ve çözülüp eridiğini hissedeceksiniz. .

  Her gün bir önceki günden farklıdır. Her gün deneyimlerinizin bolluğu oluşturması için bilinçaltınızı programlayın. Daha önceki şartlanmanızın gücü yönlendirme konusunda eksik bilgi ve daha iyisini oluşturamama nedeni ile oluştuğunu bilerek, şimdi değişen şartların getirdiği yüksek enerjileri bilinçli yaratma yönünde kullanmalısınız. Her sabah o gün deneylenecek yaratım ve kazançların bilinçli bir şekilde yönlendirilmesi için beş dakika derin nefes alıp verme çalışmaları yapmalı ve bolluk niyetlerinizi yenilemelisiniz.

  Kısıtlı, hizmet etmeyen ve sizi sınırlayan konuları iyileştirmek, bolluk ve bereketle değiştirmek için farkına vardığınız her seferinde derin nefes alın ve niyetinizi açık bir şekilde tekrarlayın. Sizi düşüren, sıkıntı veren, kısıtlayan şeyin keyifli bir yönünü bulmaya çalışın. Sıkıntıyı, keyif almak durumu ile değiştirin. Bunu bir süre devam ettirebildiğinizde iki şey olabilir. Ya sıkıntı bir süre sonra tamamen keyif ortamına dönüşür ya da oluşturduğunuz enerji keyif aldığınız tamamen farklı bir şeyi yaratır.

  Eğer bolluk istiyorsanız gerçekten size neyin iyi geldiğini, neden hoşlandığınızı ve neden keyif aldığınızı bulmalısınız. Örneğin sevgiliniz yoksa ya da karşı cinsten yeterince karşılık görmediğinizi düşünüyorsanız, sevgili tanımızı değiştirmeniz gerekebilir. Kafanızdaki sevgili tanımı ile konuşmaktan ve temas etmekten zevk aldığınız ve bunun farkında olmadığınız insanlar aynı olmayabilir. Sevgili tanımınızın değişmesi için kendinize bir şans verin. Sevgili tanımınızın bilinçaltı düzeyinde ezilmişlik, yargı ve korkuların sonucunda ortaya çıkmış ve size hizmet etmeyecek bir gerçekliğe sahip olup olmadığından emin olun. Zaten yapmakta olduğunuz ve normal şartlarda sizinle temas edenlerin sizin için en iyisi olduğunu bilmemiz gerekir.

  Eğer işinizde sıkıntı varsa gerçekten işinizin gerçekten yapmak istediğiniz bir şey olup olmadığının farkına varmalısınız. İşinizin bolluk ve berekete dönmesi ve size hizmet etmesi için işinizden keyif almanız gerekir. Gün içinde işiniz dışında hobi olarak nelerle ilgili olduğunuzun farkına varın. Zaten hobi olarak yapmakta olduğunuz şeyi profesyonelce yapmak için niyet edin, adım atın ve önünüze gelen fırsatları değerlendirin.

  “Keyif aldığım şey, para kazanmak için yapmam gereken şeydir.” Bunu en az on kere tekrarlamak için her seferinde derin bir nefes almalı, nefesi verdikten sonra aklınızdan geçirmeli ve anlamı üzerinde düşünmelisiniz. Değiştirmek istediğiniz her şey için basit pozitif anlamlı onaylamalar oluşturun. Her bir onaylama için bağımsız derin nefes alış verişleri oluşturarak bilinçaltınızı yeniden programlayın. Monoton yaşamınız sevinçli, heyecan verici bolluk ve bereket içeren bir yaşama dönüşmeye başladığında eşzamanlılığı deneyimlemeye başlar, doğru zamanda doğru yerde olursunuz. Sezgileriniz güçlenir, içsel dinamizm gelişir. Mucizelerinin günlük yaşamınızda nasıl gerçekleştiğini görmeye başlarsınız.
  mustafa kartal


  alıntıdır.

  Overdoze, CaSh ve abramelech bunu beğendi.

 2. #2

  Standart

  Paylaşım için Teşekkürler
  izindeyiz bunu beğendi.

Benzer Konular

 1. Sevgi aranmaz │Sevgi istedimi seni bulur
  Konu Sahibi amazon Forum Resim | Şiir | Fıkra
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 10.Mart.2011, 15:18
 2. Cevap: 1
  Son Mesaj : 30.Aralık.2010, 19:13
 3. Heyula ve Huzur Bahçesi (sesli öyküler) mp3
  Konu Sahibi ruhs Forum Çalışmayan Linkler | Çöp Kutusu
  Cevap: 2
  Son Mesaj : 28.Haziran.2010, 18:27
 4. Huzur
  Konu Sahibi CrueL Forum Türkçe - Edebiyat - Kitap Özetleri
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 18.Mart.2008, 01:34
 5. bir kadın tanımak istermisiniz?
  Konu Sahibi TaRCıN Forum Kadının Dünyası (Burçlar, Yemek Tarifleri, Makyaj, Moda)
  Cevap: 4
  Son Mesaj : 20.Şubat.2007, 22:10