emlaklik & sedatyucel

Dark Messiah Of Might And Magic | RELOADED | PC | 2006 | FS NL FSC | Download | iNDiR

Dark Messiah Of Might And Magic PC RELOADED Language | Oyun Dili : English Release Date | Çıkış Tarihi : 2006 Crack : Dahili Crack Uploaded By Tiko (22 Haziran 2011 )

Bu konu 6640 kez görüntülendi ve 49 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Dark Messiah Of Might And Magic | RELOADED | PC | 2006 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  5 üzerinden 5.00 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 6640 kez incelendi.


Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Genel Yönetici

  Game Dark Messiah Of Might And Magic | RELOADED | PC | 2006 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  Dark Messiah Of Might And Magic

  PC

  RELOADED

  Language | Oyun Dili : English
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2006
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By Tiko (22 Haziran 2011 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 7.11 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload sunucularına upload edilmiştir.  Dark Messiah of Might and Magic, Dark Messiah of Might and Magic PC - GameSpot.com  Alıntı

  Öncelikle kendi yorumumu yazıp daha sonra sağlam bir kaynak tan ve sağlam bi editörden aldığım bilgileri ekleyeceğim

  Might And Magic daha önceki oyunlarında 3DO ve New World Computing firmalarının işbirliği ile çıkmakla beraber serinin 6 ıncı oyunu yine ubisoft tarafından geliştirilmişti ancak şahsi fikrime göre might and magic oyunun karakterine daha yakıştığından dır herhalde daha sonraları taa ki dark messiaha kadar aynı iki fima yani 3DO ve New world computing oyunu geliştirip piyasaya sürmeye devam ettiler.
  Serinin 7 nci (For Blood And Honor) ve 8 nci (Day of The Dastroyer) oyunlarını oynadım.İşte tüm mesele de burda başlıyor dark messiah acaba M&M fanlarını ,tutkunlarını memnun etti mi ? Açıkçası beni etmedi ,çoğu kişiyide ettiğini sanmıyorum.Çünkü ubisoft un eline geçince,ubisoft piyasanın isteklerini göz önüne almış ve oyuna fazlaca aksiyon dinamizm kazandırmış,ancak ilk bakışta bunlar güzel gibi görünsede oyunun o muhteşem fantazi dünyasını derinden yaralamış.Oyunda hız kesmemek adına bir kolaylık sezdim öncelikle , artı dediğim gibi kapı kapı dolaşıp hayal gücünü zorlamaya iten o oyunun yerine nereye gideceğini açık belli eden daha çok görsel ve aksiyon üzerine kurulu bir oyun gibi geldi bana dark messiah.Skill,magic,level atlama gibi ayrıntılarda da tam anlamıyla sükut-u hayale uğradım.Daha evvel neredeyse tam bir ekran skill ekranı varken sağ üstte idi bu oyunda neredeyse

  Eksilerini saydım şimdi geçeyim artılarına,birinci artısı oyunun ismi diyebilirim,heroes ve might and magic neticede türlerinin öncüleri oyunlar.Bugün warcraft ,lotr,oblivion gibi oyunların dedesi sayılır İşte bu sebeplerden bile sadece oynanması gerekli bir oyun özelliği varken buna ek olarak,müthiş bir görüntü üstünlüğü yakalamış oyun akıcılık çok üst seviyeye çıkartılmış durumda.Az evvel bahsettiğim eski serilerde ki durağanlıktan sıkılanlar için birebir.Şahsım adına en önemli artısı da oyunun piyasa taleplerini göz önünde bulundurulup ona göre geliştirilmesi nedeniyle might and magic fenomeninin piyasada belki de hak ettiği yee kavuşmasını sağlayacak olmasıdır.Eminimki bu oyunu oynayan insanlar araştıracak eski M&M oyunnlarını oynamak isteyeceklerdir.

  Benim görüşlerim bunlar biraz olumsuz gibi oldu amma açıkçası dark messiah henüz çok fazla oynayamadım ancak M&M eski büyülü dünyasını biliyorum ve bu öyle değil gibi geldi hem ilk izlenimlerim hemde çevremdeki oynamış olan ark.ların izlenimleri yoluyla.

  Oyun konusu incelemesi vs.alta ekliyorum,oynanası bir oyun herşeye rağmen ,saygılar-sevgiler

  Efsane
  Sıra tabalı RPG lerden görmeye alıştığımız Might and Magic, Dark Messiah ile gözlerimize oldukça farklı geliyor. Sareth adında genç bir karakteri yönetiyoruz. Sareth, hocası Phenrig adlı bir büyücüden, ufaklığından beri eğitim alır. Ancak eskiden olan bir kötülük geri döndürülmek istenmektedir. Büyülü bir kristal yardımı ile bu gerçekleşecektir. Sonuçta biz de yani Sareth olarak, bunlar gelişmeden yollara koyuluruz. Yolda bize eşlik etmesi için kafamızın içine Xana adlı bir güzellik eklenir. Böylece macera başlar. Xana, aynı Galatica da Dr.Gaius Baltar ın kafasındaki Numara 6 gibi, beynimizde dört dönüp duruyor.

  Yapım aslında basit ve hemen alışılacak bir sisteme sahip. Temel olarak üç ayrı yetenek bulunuyor. Bunlar kombat, büyü ve çeşitli diğer bir grup olmak üzere sınıflandırılmış. Kombat, direk olarak dövüşle ilgili olan kısım. Silahlarınız, savunmanız, atağınız vs buradan geliştiriyoruz. Büyü, bildiğimiz üzere büyüyüm ben diye direk olarak bağırıyor. (Ateş, hava, su, toprak ve tahta! Ne alaka) Ateş,buz vs bulunuyor. Geri kalan yetenek sınıfında ise geri kalanlar toplanmış durumda. Yetenek kısmı aslında basit ve kullanışlı olduğundan tercih edilebilir. Buna rağmen Might and Magic dünyasında geçen bir oyun için, ben daha fazla ayrıntı beklerdim. Yaptığımız görevlerle, ayrıca öldürdüğümüz yaratıklarla tecrübe puanı kazanıyoruz ve seviye atlıyoruz. Genel olarak tüm yaratıkları öldürüp, tüm görevleri yapmaya çalışın, böylece elinize daha çok tecrübe puanı geçecek, karakteriniz kuvvetlenecek.
  Half Life 2 nin gücü adına
  HL2 den artık iyice ahbap olduğumuz Source grafik motoru, Dark Messiah ın da temeli olmuş. Grafikler genel olarak iyi. Gölgelendirmeler ve ışıklandırma efektleri güzel. Modellemeler bazı zamanlar ufaktan çuvallayabiliyor. Ancak doku ve kaplamalar hoş, hatta bazı zamanlar ufak detaylar içlerinde saklı gibi. Source un en sevdiğim yanı açık alanı harika bir şekilde çizmesiydi. Dark Messiah ta bu yüzden hiç kasılmadan, bölümleri güzel bir şekilde bize yansıtmış. Çevrenin şekillenmesinde, grafikler sınıfı geçiyor. Diğer olay ise, Source un bazı yeni efektlerinin de kullanılması, bunlar da gözleri okşuyor.

  Sesler de genel olarak iyi. Bazı zamanlar seslendirmelerde ufaktan bir kaçış veya takılma olabiliyor. Gene de bu olay ortamı iyice bozacak türden değil. Yapımda kullanılan ses efektleri yeterli ve iyi. Kendini tekrar ettirmeyen türde. Bazı oyunlarda özellikle ses etkeni, sanki kulak zarınızı yırtacak gibi olur. Fakat bu durum Dark Messiah ta geçerli değil, sınıfı atlıyor.
  Fizik olunca yeterli grafikler ve sesle beraber gerçekçi bir atmosfer sağlanıyor. Eskiden fizik olayına pek takılmazdım, ancak şu HL 2 çıktı mertlik bozuldu. Havok’un gücünü gördüğüm zaman “Vay anam vay” demiştim kendi kendime. Açıkçası artık çoğu oyunda bunu resmen arıyorum. Dark Messiah, beni bu durumda hayal kırıklığına uğratmadı. Çevreyle etkileşim olunca, alternatif yollar da bize kalıyor. Kısaca, kılıcınıza bulaşmadan etrafınızdaki nesnelerle, rakiplerinizi öldürebilirsiniz. Özellikle bunu büyü gücünüzle kullanırsanız, o zaman düşmanınız direk öteki tarafa yolcu olur. Mesela size doğru koşarak gelen rakibinizi, bir anda dondurabilir ve hemen yanında bulunan fıçıları üstüne devirerek, onun buzdan heykelinin parçalanmasını görebilirsiniz. Kılıçla dövüşmekten bıktınız, o zaman yerdeki bir tahta kasayı alın, karşınızdaki Orc’un suratında kırın (Gerçi ne kadar etkili olur muamma). Sadece öldürmek değil, kaçmak veya rakipleri yavaşlatmak için, fizik modellemesi birebir. Özellikle büyük Boss’lara karşı, oldukç
  a işinize yarayacak.

  Kılıç kuşananındır

  Yapımdaki yapay zeka oyuncular için yeterli. Öyle bize aman aman taktik yapan veya kasan rakiplerimiz yok. Hatta bazı zamanlar, ellerine geçirdikleri baltayı alıp, üstümüze koşanlar var. Gene de Dark Messiah içinde, öyle süper bir zeka aramadım. Arada birkaç akıllı hareket olabiliyor. Bölüm sonu Boss’ları da akıllı değil, ancak kuvvetliler. Biraz taktikle işleri bitebiliyor.

  Dövüş kısmı hoşuma gitti, ama bazı zamanlarda ortada kalıyor. Bir bakıyorsunuz göze hoş geliyor, ancak bazı hareketler üst üste konulduğu için de yavan gelebiliyor. Ancak başarısız değil, hatta rakibinizin işini bitirmek için kullandığınız, son vuruş gerçekten harika. Eğer biraz daha açarsak, arkasından dolandığınız bir düşmanınızın boynunu lime lime etmek gibi atraksiyonlar var. Dövüşten ziyade, ölüm animasyonları etkileyici.

  Kısa macera

  Dark Messiah içinde Multiplayer’da bulunuyor. Artık aşina olduğumuz Deathmatch, Team Deathmatch ve Capture the Flag standart olarak bulunuyor. Bu klasik mod’ları es geçersek, birde sadece insanların, düşmanlara giriştiği bir mod var. Bu değişik sayılabilir, fakat alıştıktan bir süre sonra hafiften baya biliyor. Çok çok nadir olarak çoklu oyuncudan düşme gibi ufak bir problem bulunuyor. Ancak geri kalan bazı önemli hatalar, çıkan bir yama ile düzeltilmişti. Bunların en başında Multiplayer’da hasar almayan, rakiplerin olması gibi örnekler vardı.

  Bitiş düdüğü

  Dark Messiah of Might and Magic içinde yaptıklarımıza göre farklı sonlar buluyor. Bu yine oyuncunun kendisine bırakılıyor. Ne yaparsanız onu biçersiniz. Harddisk’te koca bir boşluk açan oyun, ne yazık ki kısa sürüyor. Tüm ayrıntılara girerseniz oynama süresi artabilir, fakat bunun haricinde düz bir yoldan giderseniz, maksimum 9-10 saat içinde bitiş çizgisini geçersiniz.

  Oyun ilk çıktığında içinde oldukça hata vardı ve bunlar ortamı baltalayacak cinstendi. Fakat çıkarılan yama ile bazı önemli hatalar düzeltildi. Bu yüzden Dark Messiah’ın yamasını şiddetle indirip, kurmanızı tavsiye ediyorum. Gene de teknik yönden halen birçok hata bulunuyor. Son noktaya gelecek olursak, yapım Might and Magic dünyasında geçmesine rağmen, bu derinliği daha fazla yakalamamış. RPG var, fakat aksiyon daha ön planda olmuş. Biraz kullanışsız envanter kısmı hafif tat bozan kısımlardan biri. Buna nazaran eğlenceli oynanışı, çevreyle etkileşim, oyuncuyu ekrana bağlaması gibi has özellikleri var.
   
  
  Sistem Gereksinimleri (MiniMum):
  Windows XP only*
  512 MB RAM
  2.6 GHz Athlon or Pentium 4 processor
  128 MB DirectX 9.0 compatible video card
  4x DVD-ROM drive
  7 GB free hard disk space
  Sistem Gereksinimleri (Önerilen):
  3.2 GHz processor
  1 GB RAM
  256 MB graphics card
  
  Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 7.11 GB

  [HIDE]
   
  http://www.fileserve.com/file/P8TaC95/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part01.rar
  http://www.fileserve.com/file/YM4vBjw/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part02.rar
  http://www.fileserve.com/file/4vDNcwB/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part03.rar
  http://www.fileserve.com/file/bdCaaQz/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part04.rar
  http://www.fileserve.com/file/uXchg6A/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part05.rar
  http://www.fileserve.com/file/fgFetng/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part06.rar
  http://www.fileserve.com/file/5CYyvua/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part07.rar
  http://www.fileserve.com/file/dks5UCV/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part08.rar
  http://www.fileserve.com/file/Xg8FdUN/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part09.rar
  http://www.fileserve.com/file/Xs6EGNK/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part10.rar
  http://www.fileserve.com/file/5YRTnhs/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part11.rar
  http://www.fileserve.com/file/hzeeGUs/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part12.rar
  http://www.fileserve.com/file/sxv8fax/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part13.rar
  http://www.fileserve.com/file/Fk9au4c/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part14.rar
  http://www.fileserve.com/file/zZ64hmf/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part15.rar
  http://www.fileserve.com/file/wB44GRd/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part16.rar
  http://www.fileserve.com/file/vXHuW33/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part17.rar
  http://www.fileserve.com/file/SQf8r24/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part18.rar
  http://www.fileserve.com/file/rSDvAZu/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part19.rar
  http://www.fileserve.com/file/4gDEh4Y/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part20.rar
  http://www.fileserve.com/file/bHd3Hs9/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part21.rar
  http://www.fileserve.com/file/yPBX7yC/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part22.rar
  http://www.fileserve.com/file/q8FKrVd/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part23.rar
  http://www.fileserve.com/file/YWwQPQF/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part24.rar
  http://www.fileserve.com/file/JPpYSnp/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part25.rar
  http://www.fileserve.com/file/7CUvc66/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part26.rar
  http://www.fileserve.com/file/7pge2aF/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part27.rar
  http://www.fileserve.com/file/8dkw4tP/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part28.rar
  http://www.fileserve.com/file/AtunxWD/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part29.rar
  http://www.fileserve.com/file/rrX4Trq/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part30.rar
  http://www.fileserve.com/file/dN9cYnb/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part31.rar
  http://www.fileserve.com/file/hGyCmg4/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part32.rar
  http://www.fileserve.com/file/zE6Dxvt/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part33.rar
  http://www.fileserve.com/file/8TC9cfu/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part34.rar
  http://www.fileserve.com/file/WtwYpJP/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part35.rar
  http://www.fileserve.com/file/aWGhT5A/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part36.rar
  http://www.fileserve.com/file/u5C2qw4/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part37.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://bitshare.com/files/ye1jvhhf/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part24.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/pjg17gop/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part11.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/z8yi6qpd/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part29.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/wzwzfc53/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part14.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/h8ykihfe/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part18.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/a7woygbl/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part04.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/fn7hdptk/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part32.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/ei3fa9mz/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part01.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/9qwye1oh/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part20.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/tlo7g6xa/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part12.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/vafby9fs/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part07.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/ulivg6sn/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part08.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/mjx47rzg/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part21.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/plo60e9f/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part36.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/d0p8remt/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part06.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/rv83lnug/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part03.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/yopky9iv/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part34.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/17zvw7ck/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part33.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/sregnb9w/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part19.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/05wkpr4m/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part16.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/fwpkfsgx/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part05.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/ditthzoo/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part02.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/u6hc76ah/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part10.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/mereu1pz/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part09.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/ig1hoamg/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part13.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/q8h18q57/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part25.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/oyeoefis/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part17.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/fjgdeoid/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part23.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/8gin4m9x/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part27.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/pur9w31r/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part15.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/3w1arkq6/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part26.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/3oarowwm/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part35.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/69rfjgrc/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part28.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/878gos8z/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part22.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/zwth9bz6/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part30.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/uvlwt68g/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part31.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/j1jd1ht3/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part37.rar.htm.html
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.filesonic.com/file/1279772424/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part01.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279644634/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part02.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279673414/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part03.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279678504/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part04.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279633024/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part05.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279649764/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part06.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279655954/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part07.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279669264/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part08.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279943124/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part09.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279672634/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part10.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279684424/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part11.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279968124/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part12.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279697464/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part13.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279804524/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part14.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279772744/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part15.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279867054/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part16.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279884404/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part17.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279719734/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part18.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279734014/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part19.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279862274/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part20.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279936974/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part21.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279795324/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part22.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279809574/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part23.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279861724/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part24.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279926394/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part25.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279877954/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part26.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279904094/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part27.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279890644/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part28.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279884334/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part29.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279898454/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part30.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279903884/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part31.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279906544/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part32.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279907604/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part33.rar
  http://www.filesonic.com/file/1280037104/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part34.rar
  http://www.filesonic.com/file/1280051504/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part35.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279919304/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part36.rar
  http://www.filesonic.com/file/1279906954/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part37.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://netload.in/dateilJB1f9Smkp/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part35.rar.htm
  http://netload.in/dateiEOdZ6ZmhhD/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part36.rar.htm
  http://netload.in/dateiuKX7z7inA5/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part33.rar.htm
  http://netload.in/dateidJkPlE2hwY/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part34.rar.htm
  http://netload.in/datei3eIsY2oYex/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part32.rar.htm
  http://netload.in/dateiz9gEAXWQOP/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part31.rar.htm
  http://netload.in/datei3KNcrdICt7/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part30.rar.htm
  http://netload.in/dateihDsCxZX3Mm/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part37.rar.htm
  http://netload.in/datei0mG4pTzA1J/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part29.rar.htm
  http://netload.in/dateiyFaU0vfUUf/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part28.rar.htm
  http://netload.in/dateirg9HydpEic/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part27.rar.htm
  http://netload.in/dateiRPvJRzK9I4/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part26.rar.htm
  http://netload.in/dateinaWTYHDuMz/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part25.rar.htm
  http://netload.in/dateiv4iDvQ1md2/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part24.rar.htm
  http://netload.in/dateiUilUPrLJc1/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part23.rar.htm
  http://netload.in/dateiBaA5TIzut6/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part22.rar.htm
  http://netload.in/dateiflIhFxmRKD/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part21.rar.htm
  http://netload.in/dateicAKABWmo0K/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part20.rar.htm
  http://netload.in/dateiLLRSrJ7SCe/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part19.rar.htm
  http://netload.in/dateii0QeyK1Zlv/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part18.rar.htm
  http://netload.in/dateiAPQ2GL9xSU/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part17.rar.htm
  http://netload.in/dateiEtswt1327O/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part15.rar.htm
  http://netload.in/dateihOJlqJwyqn/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part16.rar.htm
  http://netload.in/dateivFTLIibslx/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part14.rar.htm
  http://netload.in/dateiFMrfWEAsy5/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part13.rar.htm
  http://netload.in/dateijX6z1rkXYv/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part12.rar.htm
  http://netload.in/datei8KBEWx1Jhz/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part11.rar.htm
  http://netload.in/dateiUCL1PZQKfg/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part10.rar.htm
  http://netload.in/dateiBK0h5PtuEk/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part09.rar.htm
  http://netload.in/dateiL6sCbPgHiO/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part08.rar.htm
  http://netload.in/dateieUwGYs28Pp/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part07.rar.htm
  http://netload.in/dateiWdk5CFgA1m/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part06.rar.htm
  http://netload.in/dateiulXl9E39YS/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part05.rar.htm
  http://netload.in/dateiXeLEc2TPXH/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part04.rar.htm
  http://netload.in/dateidNukXLkyIz/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part03.rar.htm
  http://netload.in/dateiZLWfeLFHnw/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part02.rar.htm
  http://netload.in/dateiIf5QhKigbR/CSHTR.21611.O.Tiko.DarMesOMigMac.cshtr.com.part01.rar.htm
  [/HIDE]  www.cshtr.com


  CaSh, HiLaL, Black ve 21 kişi daha bunu beğendi.

 2. #21

  Standart

  TooL Nickli Üyeden Alıntı
  esinlenme mi yaw knight aresten falann nasıl esinlensin M&M rpg diye bi tür varsa bunları diablo, m&M gibi oyunlar yarattı zaten tüm oyunlar bu oyunlardan esinlendi büyü savaşma konularında.hee görsellik dersen ok de zaten tüm oyunlar birbirşlerinden esinlenmekte görsellik açısından,neticede bu bir teknoloji.Ama bugün oblivion dediğimiz o muhteşem süper dediğimiz oyun Migth And Magic 6 dan esinlenmiş bunu yeni farkettim 6 yı oynamamıştım misal buldum bi yerden resmen esinti yani artı bu oyunda online oyunlarda kinden kat be kat üstün görüntü mevcut...
  heralde m&m serisi daha eski bi oyun bu oyundan esinlendikler aşikar yani ben sadece benzerlikleri söylemek istedim nesse eline sağlık gene yıvrım:alkis:

 3. #22

  Folder New Hot

  CoDeR Nickli Üyeden Alıntı
  ya bilgisayar 1 hafta açık kalsa bişe olur mu neyse arkadaşlar şakaydı ama yinede cevabını isterim deneyen arkdaşlardan
  FTH nin bilgisayarı 24 saat açıktır daha doğrusu açıktı, kış geldi millet elektrikli sobalara abandı bizim mahallede voltaj geziyor allaha emanet, makina zırt pırt resetlenir oldu. Kendime 1200 va lık bir ups ısmarladım , gelsin yine makina 24 saat downloada devam edecek.

  Bu arada size bir tüyo: bilgisayarınızın biosundan hata durumunda otomatik resetlemeyi aktif hale getirir, Xp nin başlangıçta çalıştırılacak programlar kısmınanada Flashget tarzı downoad programınızın kısa yolunu koyar , üstüne bu programda da (flashget tavsiye) açılışta indirmeyi hemen başlat ayarı yaparsanız ooh mis! makina bir şekilde resetlense de açılıp downloada otomatik devam eder.
  Tabi bu dediğim Xp nin açılışında kullanıcı seçimi yapmayanlar için geçerli..

  Ancak birşey dikkatimi çekiyor, 2-3 gün açık kaldıktan sonra windows xp sanki yavaşlıyor, hafızamı şişiyor ne? Makinayı bir resetlemek gerekiyor ondan sonra kendine geliyor meret.

  Bu arada bu kadar parçayı uploa deden kardeşimiz Tool 'a saygılar sevgiler. listeye ekledim linkleri ama sanırım 2-3 hafta sonra ancak inmeye başlar..

 4. #23

  Standart

  FTH abim güzel bilgiler vermişin son soruna cevap vereyim hayır ısınmadan dolayı ve birazda xp nin salaklığı yüzünden makinede istersen 4gb ram süper bi işlemci olsun teklemeye başlıyor bu makinenin ısınmasından kaynaklı olduğu söylenir hep ve powerdan derler
  Bişi soracam FTH abi hep kafamdayken rapid premium var flashgete dizdik dosyalarımızı haydaaa net gitti napıo flashget pat küt çarpılıyor es geçio hepsi bitincede o çarpılılar hayda seç beni playe bas der gibi beklio tekrar başa dönüp bi daha denemesini sürekli nası sağlarız flashgette?

 5. #24

  Standart

  ben cevaplıyım bunu flashget>seçenekler>bağla ntı sekmesi "99 denemeden sonra dosya verisi alınamıyorsa indirmeyi durdur" seçeneği default olarak işaretli onu kaldrıınca oluyo cash

 6. #25

  Standart

  ahanda tam olarak cevabı budur

  birde rapidde bildiğiniz gibi 5 günde maksimum 25 gb indirme kotası var. eğer limitiniz 24 gb a yaklaşmışsa aşağıdaki sistemi uygulamanızı tavsiye ediyorum:

  1- Flashtget ,in " varsayılan indirme özelikleri" kısmında ( tabi dosya indirmesi yapmıcanız bu anda ve listeniz link varsa indirielcek bunları shift e basarak hepsini seçili duruma alacanız) dosyayı 1 parta indiri 'i seçin.

  Aha bu da ne dimek diyenler; Rapid flashget in indirdiği her partı ayrı bir sefa istemişsiniz gibi hesap ediyor, yani bir dosya 98 mb ise ve flash get 5 parçada alıyorsa aldığı her parça için 98*5 =490 mb indirmişsiniz gib işlem yapıyor uyanıklar.

  Birde mesela akşam eve geldiğinizde downloadı kesin, Bir önceki mesajımdaki ayarlara ek olarak bios tan da makinanın otomatik açılışını gece saat 4 e alın ve kapatın gitsin.
  rapid kota hesabını bizim saatimizle 1 ila 3 arasında yapıyor. bu nedenle de mesela 24 gb a dayanmışsanız inrimeden makinayı kapatıp yattığınızda gece 4 te makina otomatik açılıp downloada başladığında kotanızdan 5 gün önce ki 24 saatte ne kadar indirmişseniz o kadar düşmüş oluyor. mesela 5. gün ceönce bir günde 2.5 gb indirmişseniz kotanız 24-2.5 =21,5 a inmiş oluyor. Dayanın downloada

 7. #26

  Standart

  FTH Nickli Üyeden Alıntı
  l
  Bu arada bu kadar parçayı uploa deden kardeşimiz Tool 'a saygılar sevgiler.
  Hööyt noluyo bakim uploadu o yapmış gibi alıyo teşekkürleri, çizerim hulean!unish:

 8. #27

  Standart

  Upload: SChumi(50part) & TooL(24 part)

  çemkirme lem bende seni çizmiyim..

 9. #28

  Standart

  Emeğinize sağlık hepsini indirdim. İndirdiğim dosyayı bir dvd'ye mi yazmam gerek???

 10. #29

  Standart

  gerek yok dostum daemon kurulu ise ona mount edeceksin deilse kur zaten lazım bir program "daemon tools" sitemizde de mevcuttur...

 11. #30

  Standart

  TooL Nickli Üyeden Alıntı
  gerek yok dostum daemon kurulu ise ona mount edeceksin deilse kur zaten lazım bir program "daemon tools" sitemizde de mevcuttur...
  Teşekkürler kardeş..

  Mount ettim. Oyunu tıkladığımda ( masaüstü kısayoluyla ) şu uyarıyı veriyor:
  "Wrong disc inserted.
  Please insert the original "Dark Messiah" CD/DVD.
  Please have a look at [hide]http://www.securom.com/message.asp?m=wrongdisc[/hide] for further, more detailed information."

  Ne yapmam gerek?

Benzer Konular

 1. Hugo Magic in the Trollwoods | RELOADED | 2009 | PC GAME | Rapid | Download | iNDiR
  Konu Sahibi HandSome Forum Çalışmayan Linkler | Çöp Kutusu
  Cevap: 7
  Son Mesaj : 30.Temmuz.2010, 16:31
 2. Dark Void | Reloaded | 19 Ocak 2010 | Rapid | Download | iNDiR
  Konu Sahibi banzaimitoss Forum Çalışmayan Linkler | Çöp Kutusu
  Cevap: 14
  Son Mesaj : 30.Temmuz.2010, 16:28
 3. Dark Fall Lost Souls | RELOADED | 2009 | PC Game | Rapid | Download | iNDiR
  Konu Sahibi Mr.Free Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 2
  Son Mesaj : 07.Aralık.2009, 17:21
 4. Cevap: 3
  Son Mesaj : 26.Eylül.2009, 19:56
 5. Cevap: 2
  Son Mesaj : 21.Nisan.2009, 11:37