emlaklik & sedatyucel

Bioshock | Full | PC | 2007 | FS NL FSC | Download | iNDiR

Bioshock PC Full Language | Oyun Dili : English Release Date | Çıkış Tarihi : 2007 Crack : Dahili Crack Uploaded By Aykut_K (31 Mayıs 2011 )

Bu konu 9861 kez görüntülendi ve 74 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Bioshock | Full | PC | 2007 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  5 üzerinden 5.00 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 9861 kez incelendi.


Sayfa 7 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 345678 SonuncuSonuncu
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Genel Yönetici

  Game Bioshock | Full | PC | 2007 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  Bioshock

  PC

  Full

  Language | Oyun Dili : English
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2007
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By Aykut_K (31 Mayıs 2011 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 6.1 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload Wupload sunucularına upload edilmiştir.

  Uploader Notu : İyi eğlenceler  BioShock, BioShock PC - GameSpot.com  Alıntı

  Su altı şehrine hoş geldiniz. Zaten başka bir yere de gidemezdiniz !!!

  1950'li yıllarda günümüz teknolojisini kıskandıracak düzeyde bir proje hayata geçirilir ve okyanusun derin suları altında yaşayan büyük bir şehir kurulur. Bu şehir, sakinlerine hem muhteşem bir görsellik hem de şimdiye kadar denenmemiş bir imkan sunmaktadır. Fakat her güzel şeyde olduğu gibi yine bir takım işler ters gider ve ortam kaos alanına dönüşür. Baş karakterimiz ise yaptığı uçak seyahatinde, kaza sonucu uçağın okyanusa çakılması ile hayatta kalan tek kişi olarak göze çarpıyor ve gidebilecek başka bir yer olmadığı için uçak enkazının hemen yanındaki deniz fenerine doğru yüzüyor. Böylelikle hikayemiz de başlamış oluyor.

  Sitemizde, oyunun detaylı bir incelemesi bulunduğundan fazla ayrıntıya girmeden kendi izlenimlerimi paylaşmaya çalışacağım. Şüphesiz ki, oyuna ilk başladığımız anda diikat çeken en önemli özellik grafikler. Yılın modası haline gelen Unreal Engine 3, Bioshock için seçilmiş en şık giysi olarak gözümüze çarpıyor. Başlangıçta yaptığımız ufak bir deniz altı gezisinde devasa görsellikteki su altı şehrini kabaca görmüş oluyoruz, ama bunlar görüntü olsun diye konulmamış tabii ki. Hepsini sırası geldiğinde teker teker dolaşacağız. Maceramız boyunca gerekli tavsiyeleri telsiz aracılığı ile alıyoruz. Atlas isimli karakter bu sırada bize yardım eden biri. Yalnız olarak ilerlediğimiz bölümler boyunca sayısız düşmanla karşılaşıyoruz. Baktığımızda su altı sakinleri birbirlerine çok benzemekle birlikte her bir türün ayrı özellikleri olduğunu görüyoruz. Kimi direk saldırırken, kimisinin akrobatik hareketleri göze çarpıyor, kimi alev bulutu halinde kaybolup başka bir yerde belirirken, bunların yanında sadece üzerimize bomba at
  an düşmanlarda var. Tabii ki bu grubu iyimser halleriyle tanımlarsak "İnsan" grubuna giriyor. Düşman faktörünün ikinci grubunda "Makineler" bize merhaba diyor. Bazı odalarda kamera sistemleri bulunuyor ve bunlar etrafı kolaçan ediyorlar. Doğal olarak kameranın takip ışığına yakalanırsak alarm çalmaya başlıyor. Bu andan itibaren belirli bir süre boyunca üzerimize gözcüler yağmaya başlıyor. Bunların yanında yerinde sabit olup ateş edenler de mevcut. Düşmanların üçüncü kısmında ise en sevdiğim yaratık (Tam anlamda yaratık) Big Daddy’ler bulunuyor. Kendilerine bir saldırı gelmediği sürece karşılık vermiyor ve yoluna gidiyorlar. Bazen tek başına görebileceğimiz Big Daddy, bazen de Little Sister ile birlikte görünüyor. İşte Big Daddy'nin en can alıcı noktası tam burası. Little Sister'a gelebilecek herhangi bir saldırıya karşı, anında harekete geçerek onu korumak için elinden geleni yapıyor. Yaratığın yüzündeki renkler sakinken sarı, kızdığı halinde ise kırmızı rengini alıyor. Yalnız bir Big Daddy'yi takip ettim. Et
  rafta küçük delikler var ki, Big Daddy'ler Little Sister'ları bu deliklere sokuyor. Bunun terside olması mümkün. Takibin sonunda Big Daddy üç kere deliğin yanına vurdu ve arkasından delikten küçük kızımız dışarı çıkıyor. Bu dev yaratığı öldürdüğümüz taktirde Little Sister çok üzülüyor ve "Hadi ayağa kalk" gibi sözler sarf ediyor. Bununla birlikte artık korumasız kalan Little Sister'ın kaderi ise tamamen bizim elimize geçiyor. Big Daddy'ler den iyi para çıkarken, Little Sister'lar da “Adam” maddesi için önemli. Öldürmek veya kurtarmak size kalmış ama bu seçeneklerin oyun sonuna etki edeceğini bir kez de ben söyleyeyim.

  Yaşamak için öldürmek. Su üstünde değil su altında bile!

  Yapmamız gereken görev sistemine baktığımız zaman sadece "Olup-bitmek" standardında olmadığını söyleyebilirim. Bir görevi yerine getirebilmek için öncelikle onun niteliklerine uygun olmak gerekiyor ve bu özellikler sizde yoksa o görevi yapamıyorsunuz. Bunun için kendinizi geliştirmeniz gerekiyor ve bu da ayrı bir görev teşkil ediyor. Böylece oyundaki muhteşem kurguyu daha iyi anlayabiliyorsunuz. Örneğin telepati yöntemi ile bir kapıyı açmanız gerekiyor, ama bu özellik sizde mevcut değil. O halde bu görevi askıya alıp telepati gücünü bulmak için ekstra bir göreve çıkıyoruz. Bu sıralarda yaratıklar bizi rahat bırakmıyor. Onlara karşı en büyük avantajlarımız olan silahlarımız var. Kazandığımız adam maddeleri ve paralar kendi gelişimimiz için önemli. Adam maddesi sayesinde kendi özel güçlerimizi (Plasmid) ve yetenek seviyemizi arttırma şansına sahip oluyoruz. Çevrede bulunan birçok geliştirme istasyonu farklı amaçlar için hizmet veriyor. Bunlar sayesinde mermi, sağlık çantası, bomba gibi eşyalara sahip olabiliyor
  uz. Silahlarımızı sadece tek kullanımlık olan özel istasyonlarda geliştirebiliyoruz.

  Plasmid’leri sol elimiz yardımı ile uygulamaya koyuyoruz. Bunlar dondurma, yakma, elektrik verme, Big Daddy’leri hipnotize etme, sahte hedef kullanma, arıları rakiplerin üstüne salmak gibi güçler ve bu özellikleri aktif halde kullanabilmek için çevredeki serumlardan (Eye Hypo) kullanmamız gerekiyor. Eğer malzeme almak için para bulunmuyorsa işte burada “Hack” yeteneği devreye giriyor. Bu özelliği birçok makinede kullanabiliyoruz. Örneğin gözcü robotları hack ederek kendi tarafımıza çekebiliriz. Bununla birlikte çevrede gizli kalmış kapalı kasaların veya şifresini bilmediğimiz kapıların açılması için de hack yöntemine başvurabiliyoruz. Tabii bu o kadar da kolay değil.

  Her bir cihazın kendine göre zorluk seviyesi var ve yapılan bir yanlışta sağlık barımızda kayıplar meydana geliyor. Bununla birlikte bazen alarm devreye girerek gözcüler aktif oluyor. Belki de en eğlenceli aracımız ise fotoğraf makinesi. Düşmanlarımızın ilginç fotoğraflarını çekerek yüksek puanlar almaya çalışıyoruz. Eğer A alırsak mesela sağlık paketleri gibi ekstra bonuslar kazanabiliyoruz. Tüm bu görev sistemini düzenleyen ve neyin ne olduğunu açıklayan mükemmel bir de envantere sahibiz. "M" tuşuna basarak haritamızı ekrana getiriyoruz. Hemen sağ alt köşede yapılması gereken görevler, yardım gibi seçenekler de mevcut.

  Bilgisayarıma su kaçtı

  Unreal 3 modasının son gözdesi olan Bioshock, gözlere şenlik bir yapım. An itibari ile en gelişmiş grafiklere sahip olmakla birlikte şu ana kadar görmediğimiz kalitede su görsellerine sahip. İyi bir ekran kartına sahipseniz su faktörünü gerçek sanıp biz bez aracılığıyla monitörünüzü silmeye kalkışmayın. Konu itibari ile kapalı mekanlarda geçen oyunumuzun bölüm tasarımları oldukça başarılı, özellikle şeffaf tüp bağlantı geçitlerinden geçerken ki okyanus altı manzarası muhteşem. Bununla birlikte yanındaki ışıklandırmalar da sisteme tam oturmuş. Beğenmediğim tek yön ise karakter tasarımları. Yeterince detaylı değiller ve bu benim için oyunun tek eksisi. Sesler ve atmosfer ise inanılmaz. Diyaloglar, ambiyans hele ki Little Sister'ların duyguları öyle bir belli oluyor ki, bir kez daha söylüyorum inanılmaz(!) Bioshock'un fiziksel özellikleriyle de yeterli olduğunu düşünüyorum. Çevredeki her obje hareketlere tepki verebiliyor.

  Bununla birlikte son olarak yapay zekadan bahsedecek olursak. Kusursuz olmamakla birlikte yeterince iyi olduğunu söylemem doğru olur sanırım. Yaratıklar tek olarak saldırdıkları gibi topluca da saldırıyorlar. Genellikle silah kullanan yaratıklar vur-kaç taktiği uygularken, elinde su borusu, İngiliz anahtarı gibi aletler bulunanlar ise hiç dinlemeden saldırıyorlar. Diğer güzel bir yön ise sağlıkları azaldığında etraftaki en yakın sağlık istasyonuna doğru koşmaya başlıyorlar. Yaratıklar öldükleri zaman bazı hatalarla karşılaşabiliyoruz. Öyle hatalar ki bunlar sanki "Biz öldük sana güle güle" dermiş gibi karakterlerin elleri ve ayakları sallanıyor. Bunun için bir yama gelecektir mutlaka. Bir yama da oyunun performans artışı için düşünülüyor (İnternetin yalancısıyız, ama Oblivion gibi neden olmasın)

  Bioshock, elinde bulundurduğu görsel özellikler sonucu ağır bir sisteme ihtiyaç duyuyor. Bir FPS oyunu her zaman en iyi PC'de oynanır. Bu bir görüştür ama kapsamlı bir görüş. Buna rağmen PC'nin konsola nazaran en büyük eksisi de burada gösteriyor kendisini. Tabii ki donanım sorunu. Durum şu ki, elinizde en az Nvidia 6 serisi bir ekran kartı ve 1 gb ram mevcut değil ise bu yapıma hiç yaklaşmayın bile. Zaten bu sistem oyunu en düşük ayarlarında, tüm görsellerden mahrum bir şekilde oynayabilmek için gerekiyor.

  Yeniden yüzeyde olmak ne kadar güzel bir duyguysa, Bioshock'un da tamamlanıp elimizde olması bir o kadar güzel bir duygu. Defalarca oynanıp bitirilmesi gereken son yılların en iyi oyunlarından biri olan Bioshock, laf aramızda bu yılın en iyi oyunu olarak gösteriliyor ve belli ki bunu da hak ediyor. İmkanlarınızı zorlayabilir ama bu yapımı şimdi olmasa bile daha sonra mutlaka oynamanız gerekli.
   
  
  
  MİNİMUM
  CPU: P4 2.5 GHz single core.
  System RAM: 1GB
  Video Card: Pixel Shader 3.0 compliant video card with 128 Meg Ram and floating point frame buffer blending.
  Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
  Hard Drive: 7 GB
  
  TERCİH EDİLEN
  CPU: 3GHz dual core processor
  System RAM: 2 GB
  Video card: Pixel Shader 3.0 compliant video card with 512 Ram (Nvidia(R) Geforce(R) 7900 GT or better)
  Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
  Hard Drive: 7 GB
   
  


  Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 6.1 GB

  [HIDE]
   
  http://www.fileserve.com/file/jyPGPzj/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part01.rar
  http://www.fileserve.com/file/aVH3b43/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part02.rar
  http://www.fileserve.com/file/sMrB5Vb/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part03.rar
  http://www.fileserve.com/file/hTuGMer/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part04.rar
  http://www.fileserve.com/file/UZWQ4NC/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part05.rar
  http://www.fileserve.com/file/kPTZtyY/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part06.rar
  http://www.fileserve.com/file/6eB2XFu/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part07.rar
  http://www.fileserve.com/file/NNkWzqW/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part08.rar
  http://www.fileserve.com/file/G24WcFA/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part09.rar
  http://www.fileserve.com/file/r88GjPt/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part10.rar
  http://www.fileserve.com/file/BcA77vC/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part11.rar
  http://www.fileserve.com/file/tp469u7/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part12.rar
  http://www.fileserve.com/file/nRFudYj/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part13.rar
  http://www.fileserve.com/file/5HJMp5a/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part14.rar
  http://www.fileserve.com/file/fGdRQgV/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part15.rar
  http://www.fileserve.com/file/Xq2uAYR/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part16.rar
  http://www.fileserve.com/file/GKn29Ev/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part17.rar
  http://www.fileserve.com/file/fH59WJD/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part18.rar
  http://www.fileserve.com/file/PBVm2UF/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part19.rar
  http://www.fileserve.com/file/mvEFKTE/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part20.rar
  http://www.fileserve.com/file/R3TkwcS/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part21.rar
  http://www.fileserve.com/file/BBErfks/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part22.rar
  http://www.fileserve.com/file/GEUEmDz/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part23.rar
  http://www.fileserve.com/file/43H2p7S/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part24.rar
  http://www.fileserve.com/file/dVvBch7/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part25.rar
  http://www.fileserve.com/file/snXkgm5/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part26.rar
  http://www.fileserve.com/file/s8DUauU/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part27.rar
  http://www.fileserve.com/file/Fmhx7e4/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part28.rar
  http://www.fileserve.com/file/77ymwT3/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part29.rar
  http://www.fileserve.com/file/yNYUFjJ/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part30.rar
  http://www.fileserve.com/file/rGVGFny/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part31.rar
  http://www.fileserve.com/file/TuSghrX/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part32.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://bitshare.com/files/zkcnvh6t/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part01.rar.html
  http://bitshare.com/files/j9gro4yn/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part02.rar.html
  http://bitshare.com/files/wop16p4j/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part03.rar.html
  http://bitshare.com/files/qzexge0y/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part04.rar.html
  http://bitshare.com/files/c2142x8z/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part05.rar.html
  http://bitshare.com/files/ihq2i75g/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part06.rar.html
  http://bitshare.com/files/kn45ioeu/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part07.rar.html
  http://bitshare.com/files/ex4tf25i/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part08.rar.html
  http://bitshare.com/files/o7v9ozjx/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part09.rar.html
  http://bitshare.com/files/qsovj5go/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part10.rar.html
  http://bitshare.com/files/0dbkxewb/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part11.rar.html
  http://bitshare.com/files/r6y9vd5o/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part12.rar.html
  http://bitshare.com/files/mqff0g6e/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part13.rar.html
  http://bitshare.com/files/088cdl48/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part14.rar.html
  http://bitshare.com/files/52of4q02/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part15.rar.html
  http://bitshare.com/files/420eqzlg/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part16.rar.html
  http://bitshare.com/files/kxlmmwbm/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part17.rar.html
  http://bitshare.com/files/if6dhvf5/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part18.rar.html
  http://bitshare.com/files/bo3ub4fa/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part19.rar.html
  http://bitshare.com/files/4g7xl00b/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part20.rar.html
  http://bitshare.com/files/duvp1ihl/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part21.rar.html
  http://bitshare.com/files/csys9ruf/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part22.rar.html
  http://bitshare.com/files/tw50uhhg/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part23.rar.html
  http://bitshare.com/files/2mpe23rc/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part24.rar.html
  http://bitshare.com/files/08kyfpjz/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part25.rar.html
  http://bitshare.com/files/ri6wlf7n/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part26.rar.html
  http://bitshare.com/files/mzwgbb0w/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part27.rar.html
  http://bitshare.com/files/8ljruqk7/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part28.rar.html
  http://bitshare.com/files/pkwrj6t9/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part29.rar.html
  http://bitshare.com/files/2001skvd/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part30.rar.html
  http://bitshare.com/files/r7jicgpr/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part31.rar.html
  http://bitshare.com/files/ozg7qz1s/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part32.rar.html
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.filesonic.com/file/1093060621/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part01.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093061761/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part02.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093063761/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part03.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093063721/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part04.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093063791/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part05.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093064771/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part06.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093065061/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part07.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093064931/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part08.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093065721/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part09.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093065741/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part10.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093067201/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part11.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093068891/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part12.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093069651/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part13.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093069661/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part14.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093069801/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part15.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093071061/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part16.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093071211/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part17.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093070871/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part18.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093071241/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part19.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093071961/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part20.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093073301/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part21.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093076221/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part22.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093076331/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part23.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093076421/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part24.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093078141/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part25.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093077991/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part26.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093078291/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part27.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093080021/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part28.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093078311/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part29.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093078321/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part30.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093081491/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part31.rar
  http://www.filesonic.com/file/1093076361/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part32.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://netload.in/dateihJrPJWCcCb/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part01.rar.htm
  http://netload.in/dateinaR4jCfwjU/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part02.rar.htm
  http://netload.in/datei9JNIlMULGG/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part03.rar.htm
  http://netload.in/datei2fMBDEO4Qz/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part04.rar.htm
  http://netload.in/dateifW9dOp5GpZ/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part05.rar.htm
  http://netload.in/dateio6UnjJAnqQ/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part06.rar.htm
  http://netload.in/dateizXCSAZJM2O/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part07.rar.htm
  http://netload.in/dateiexTPpkUJjJ/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part08.rar.htm
  http://netload.in/dateiwSlvX9imfc/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part09.rar.htm
  http://netload.in/dateiIXDjN0vf1e/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part10.rar.htm
  http://netload.in/dateiKMRfPXWyMJ/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part11.rar.htm
  http://netload.in/dateiJG6YxexTCt/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part12.rar.htm
  http://netload.in/dateiUWG6yVZAdE/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part13.rar.htm
  http://netload.in/dateiA4SsJnJ11j/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part14.rar.htm
  http://netload.in/dateiCyxKPMuON7/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part15.rar.htm
  http://netload.in/dateiCtmkzzFlnr/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part16.rar.htm
  http://netload.in/datei4e1asRaOPe/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part17.rar.htm
  http://netload.in/dateizkrmXipAQ2/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part18.rar.htm
  http://netload.in/dateiSk5HoGsoWS/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part19.rar.htm
  http://netload.in/dateiQDlVzRGbEZ/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part20.rar.htm
  http://netload.in/dateiCHOhur9oEd/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part21.rar.htm
  http://netload.in/dateiDyDOLn6v7u/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part22.rar.htm
  http://netload.in/dateiEx9gL3CsSv/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part23.rar.htm
  http://netload.in/datei3fCU3OOFrv/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part24.rar.htm
  http://netload.in/dateiupae0hISVV/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part25.rar.htm
  http://netload.in/datei3GMBDOvdha/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part26.rar.htm
  http://netload.in/dateiRdhjoxjBZS/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part27.rar.htm
  http://netload.in/dateiOQQR2zScTo/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part28.rar.htm
  http://netload.in/dateimhzqyfC1t7/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part29.rar.htm
  http://netload.in/dateiquOv3vtziw/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part30.rar.htm
  http://netload.in/dateiVhvWYBqlMg/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part31.rar.htm
  http://netload.in/datei48T0vVz1zg/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part32.rar.htm
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.wupload.com/file/4211892/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part01.rar
  http://www.wupload.com/file/4211949/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part02.rar
  http://www.wupload.com/file/4211956/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part03.rar
  http://www.wupload.com/file/4212868/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part04.rar
  http://www.wupload.com/file/4213877/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part05.rar
  http://www.wupload.com/file/4213881/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part06.rar
  http://www.wupload.com/file/4213837/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part07.rar
  http://www.wupload.com/file/4441425/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part08.rar
  http://www.wupload.com/file/4439082/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part09.rar
  http://www.wupload.com/file/4441513/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part10.rar
  http://www.wupload.com/file/4214128/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part11.rar
  http://www.wupload.com/file/4214347/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part12.rar
  http://www.wupload.com/file/4214252/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part13.rar
  http://www.wupload.com/file/4214516/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part14.rar
  http://www.wupload.com/file/4214662/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part15.rar
  http://www.wupload.com/file/4441775/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part16.rar
  http://www.wupload.com/file/4214677/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part17.rar
  http://www.wupload.com/file/4441504/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part18.rar
  http://www.wupload.com/file/4214859/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part19.rar
  http://www.wupload.com/file/4438916/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part20.rar
  http://www.wupload.com/file/4214956/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part21.rar
  http://www.wupload.com/file/4214979/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part22.rar
  http://www.wupload.com/file/4214965/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part23.rar
  http://www.wupload.com/file/4215217/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part24.rar
  http://www.wupload.com/file/4215363/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part25.rar
  http://www.wupload.com/file/4215354/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part26.rar
  http://www.wupload.com/file/4215483/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part27.rar
  http://www.wupload.com/file/4441208/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part28.rar
  http://www.wupload.com/file/4441199/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part29.rar
  http://www.wupload.com/file/4215636/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part30.rar
  http://www.wupload.com/file/4439114/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part31.rar
  http://www.wupload.com/file/4215096/www.cshtr.com.biyosok.Aykut_K.part32.rar
  [/HIDE]  www.cshtr.com 2. #61

  Standart

  linklere yenilerseniz cok sevinirim

 3. #62

  Standart

  linkler çevrimdışı
  yenilerseniz çok güzel olur

 4. #63

  Standart

  arkadaslar link kırık kontrol edermisiniz ? kolay gelsin iyi çalışmalar.

 5. #64

  Genel Yönetici

  Standart

  linkler yenilendi
  iyi eğlenceler

 6. #65

  Standart

  Hotfile'dan indirdim 19. part bozuk çıktı, bir kere daha indirdim yine aynı hata yani 19. part bozuk ne yazıkki...

 7. #66

  Bölüm Yöneticisi

  Standart

  EzeLi Nickli Üyeden Alıntı
  Hotfile'dan indirdim 19. part bozuk çıktı, bir kere daha indirdim yine aynı hata yani 19. part bozuk ne yazıkki...
  bozuk diyorsunuz iyi hoşta nesi bozuk ne uyarısı alıyorsunuz ne yaptınız da bu akdar kolay bozuk diye bi çırpıda söylüyorsunuz!

 8. #67

  Standart

  Tiko Nickli Üyeden Alıntı
  bozuk diyorsunuz iyi hoşta nesi bozuk ne uyarısı alıyorsunuz ne yaptınız da bu akdar kolay bozuk diye bi çırpıda söylüyorsunuz!
  Valla bir çırpıda söylemedim bayağı uğraştım 3 kere indirdim yine aynı, bende sorun olsa hergün indirdiğim oyunlarda bozuk olurdu heralde...

  Tamam teşekkür ederim paylaştığınız için ama bozuk bu gerçeği değiştirmez...

 9. #68

  Bölüm Yöneticisi

  Standart

  Konu hotfile barındırıcısından tekrar teste alınmıştır.

 10. #69

  Standart

  Harcanan emeğe teşekkürler.
  Oyunun hem ilkinde (19.part), hem de ikincisinde(20. part) sorun var.
  Oyun teste alınmışsa da,
  Test bitmeden indirmeye çalışacak arkadaşları uyarmakı için yazayım dedim.

 11. #70

  Bölüm Yöneticisi

  Standart

  hotfile barındırıcısından test sonucunda hiç bir sorun olmadığını bir kez daha gördük. Hata aldığınız partı tekrar indiriniz.

Benzer Konular

 1. Free Running | Wii-BiOSHOCK | 2010 | 3 Alt | Download | iNDiR
  Konu Sahibi geompac Forum Wii Oyunları
  Cevap: 7
  Son Mesaj : 21.Nisan.2012, 16:32
 2. Cevap: 20
  Son Mesaj : 28.Ocak.2012, 18:53
 3. BioShock 2 | Razor1911 | PC | 2007 | FS NL FSC | Download | iNDiR
  Konu Sahibi Regnas Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 39
  Son Mesaj : 05.Ağustos.2011, 20:47
 4. Hile Bioshock 2 %100 Save Dosyası
  Konu Sahibi YaKuBuX Forum Oyun Crack | Serial | Patch | Yama | Hile
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 27.Şubat.2011, 05:49
 5. bioshock 2 Trainer çalıştırılması
  Konu Sahibi erkan2009 Forum Sorunlarınız ve İstekleriniz | Teknik Servis
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 03.Mart.2010, 10:41