emlaklik & sedatyucel

Pirates Of The Caribbean | PC | 2007 | FS NL FSC | Download | iNDiR

Pirates Of The Caribbean PC Language | Oyun Dili : English Release Date | Çıkış Tarihi : 2007 Crack : Dahili Crack Uploaded By Tiko (23 Haziran 2011 )

Bu konu 8376 kez görüntülendi ve 46 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Pirates Of The Caribbean | PC | 2007 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 8376 kez incelendi.


Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Genel Yönetici

  Game Pirates Of The Caribbean | PC | 2007 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  Pirates Of The Caribbean

  PC


  Language | Oyun Dili : English
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2007
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By Tiko (23 Haziran 2011 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 2.15 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload sunucularına upload edilmiştir.  Pirates of the Caribbean: At World's End, Pirates of the Caribbean: At World's End PC - GameSpot.com  Alıntı

  "Dünya'nın Sonu" olarak tanımlanan uzakdoğu okyanuslarında Jack Sparrow'a yardım etmeye hazırlanın.Eğer olumlu sonuca ulaşırsanız, Kaptan Jack'i ve kendinizi kurtaracaksınız.Eğer olumsuz sonuç elde ederseniz, korsan yaşam tarzıyla birlikte hepiniz batacaksınız!Korsanlar bu kez deJack Sparrow için ittifak kumaya hazırlanıyorlar.


  Oyunla ilgili olarak ilk söyleyeceğim şey su: Oyunda arkadan takip kamera yok.Ayrıca yeşillikler ve gemi savaşları da bolca var.Bu nedenle, oyunun türü aksiyon-macera olmasına ramen biraz RPG havası esiyor gibi.

  İlk olarak karakterlerden bahsedeceğim.Oyun birçok ana karakter içeriyor.Bu ana karakterlerin anaları ise tahmin ettiğiniz gibi Jack Sparrow, Elizabeth Swann, Will Turner, Kaptan Barbossa ve Sao Feng.Barbossa bu bölümde çok daha fazla önem taşıyor, çünkü Sparrow'un bulunması yolunda Turner ve Elizabeth ile ittifak kuruyor.Oyunda Sao Feng dışında bu saydıklarımın hepsiyle oynuyoruz.Diğer önemli karakterler ise şunlar: Davy Jones, Bootstrap Bill Turner, Tia Dalma, Villaneuva, Kraken vs...

  Geçelim oyunun konusuna.Davy Jones'un sandığı yüzünden lanetlenen Jack Sparrow'u kurtarmak için Will Turner ve Elizabeth Swann, Barbossa ile ittifak yaparlar."Dünya'nın Sonu" olarak nitelendirilen uzakdoğu okyanuslarında hem kendilerini, hem Sparrow'u, hem de korsan yaşamını kurtarmak için mücadele vereceklerdir.Davy Jones'un sandığının anahtarını almak için çaba verirler.Ele geçirdikten sonra Kraken gibi büyük bir tehlikeyi bu üç korsanın üzerine salar Davy Jones.Çünkü o kadar kızgındır ki, Sparrow'u parçalara ayırmak ister.Bu büyük tehlikede Sparrow hariç herkes kurtulur.Bunun sorumlusu ise Elizabeth'dir.Ancak pişman olur.Tia, Will ve Elizabeth Sparrow hakkında konuşurken bir anda küllerin arasından doğan bir kurtarıcı gibi Barbossa ortaya çıkar ve Singapore'a doğru Sparrow için yol alırlar.Bu ittifak o kadar büyük bir savaş açacaktır ki taş taş üstünde kalmayacak, yer yerinden oynayacak, hatta belki de Dünya'nın sonu gelecektir.


  Oyun özellikleri gerçekten ilginç.Jack Sparrow, Will Turner gibi karakterler grafik açıdan çok benzetilmiş gerçekten.Oyun da grafik açıdan fena değil.Fakat bazı kasaları kıramamak ve bir bölgeyigeçtikten sonra arada sırada da olsa ttekrar oraya gidememek oyunun çizgiselliğini biraz ön plâna itiyor.Sesler gerçekten güzel.Kılıçların ve bombaların sesinin gerçekçiliğini hissedebiliyorsunuz.

  Birbirirnden zor ve eğlenceli 12 bölüm bizi bekliyor.Prison Fortress, Isla De Pelegostos, Port Royal, Pearl Vs. Dutchman, Tortuga, Isla Cruces, Pearl Vs. Kraken, Singapore, Davy Jones' Locker, Sea Battle, Shipwreck City ve son olarak Maelstrom.Bu bölümlerdeayrı ayrı tecrübeler edinecek, böylece bir sonraki bölüme hazırlıklı geçmiş olacakasınız.Ayrıca, oyunda öylesine eğlenceli ve heyecanlı bir sistem var ki... Bu sisem JACKANISM.Jackanism'i tamamlamak için sadece bir şansınız var.Eğer yalnış bir tuşa basarsanız o bölümde Jackanism tekrar yok.Ama bölümü tekrar oynarsanız Jackanism şansınız devam eder.Her olumlu bitmiş Jackanism bir bonus demek ve bu sistem sadece adından da anlaşılacağı gibi Jack için geçerli.Jackanism oyunun en zor özelliklerinden birisi.
  Evet.Jackanism yüzünden boncuk boncuk terlemelerden sonra bölümler içindeki görevlere geçebiliriz.Bu görevler güzel olduğu kadar da öylesine sinir bozucu ki, insan çıldırıyor.Mesela "Hit Combo" görevinde 15 kere üst üste düşmana vurmanız gerekiyor.Bunu yaparken, düşman vuruyor ve seriyi durduruyor, tam 14'ü bitirmişsiniz 15 için kılıcınızı gerdiniz, video giriyor.İşte bunun gibi sebeplerden dolayı insanın saçını başını yolması doğal karşılanabilir."Loot" görevini ise kırdığımız kasaların içinden çıkan keseleri toplayarak tamamlıyoruz."Notoriety" görevinde ise düşmana karşı elde edilen başarılar sonunda verilen puanların belirlenen sayıyı geçmesi gerekiyor.Tabi sadece bölüme özel olan görevler de var.Mesela hayal kırıklığına uğramak isteyenler için Tortuga bölümünde "Face Slap", "kumardan anlıyorum" diyenler için de Pirate Dice ve Pirate Poker görevleri de var.Bu ve bunun gibi görevlerin durumunu SELECT tuşuna basarak öğrenebilirsiniz.Alttaki resimde Kraken'in bir kolunu görebilirsiniz.


  Bu görevlerin bir kısmını başarırsak, bölümlerin Challenge modu açılıyor.Challenge modlarını da başarırsak Duelling açılıyor.Ayrıca herhangi bir bölümde bitiremediğiniz bir görev varsa "Replay Level" var.Ve oyunun en önemli ve orjinal modu olan "Story Mode" var.Yani oyun bayağı uzun sürüyor.Ayrıca "Replay Level" seçeneğinde açabildiğiniz karakterlerden istediğinizle oynayın(Davy Jones, Bootstrap Bill Turner, Tia Dalma gibi...).

  Geçelim şu bonuslara.Bonuslar, "Treasure Cove" adı altında beşe ayrılıyor: "Character Treasures, Location Treasures, Charm Cards, Bonus Treasures, Achivements"."Achivements" de herhangi bir bonus yok, sadece diğer bonus bölümlerin ne durumda olduğu gösteriliyor.Buralarda açamadığınız herhangi bir bonusu hangi bölümün hangi göreviyle açabileceğinizin notu da yazıyor.


  Son olarak oyunun artılarından ve eksilerinden bahsedeceğiz.Artılarla başlayalım.Seslar güzel.Oyun ömrü uzun ve bu yüzden oyun kaliteli.Kolay olmayan boss savaşları.Ayrıca düşmanın yapay zekâsı sayesinde oyun zor bir oyun."Replay Level" bölümünde istenilen karakterlerle oynamak.Challenge ve Duelling modları.Eksiler ise şunlar: Oyun biraz çizgisel.Grafikler birkaç yerde kötü.

  İnsan bu oyunu oynayınca, opyunun asıl amacını falan unutup eğlenceye dalıveriyor.Yani konusu veya bonusları vs. dışında o kadar eğlenceli bir oyun ki, şahsen hayatımda hiçbir aksiyon-macera oyununda bu kadar eğlenmemiştim.

  Elizabeth Swann'in dediği gibi;

  Prepare.... For War!!!!!!
   
  
  Windows XP or Vista
  Pentium IV class or AMD Athlon processor, 1.5 GHz or greater
  256MB RAM
  1.7 GB free hard drive space
  128MB DirectX 9.0c-compatible, 3D video card (NVIDIA GeForce, ATI Radeon, or equivalent) with Hardware Transform and Lighting capability
  DirectX 9.0c-compatible sound card
  DVD-ROM drive 
  

  Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 2.15 GB

  [HIDE]
   
  http://www.fileserve.com/file/auEQ7Cj/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part01.rar
  http://www.fileserve.com/file/thEg3fr/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part02.rar
  http://www.fileserve.com/file/rNYwDU4/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part03.rar
  http://www.fileserve.com/file/Y47QhKz/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part04.rar
  http://www.fileserve.com/file/VUyXdqe/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part05.rar
  http://www.fileserve.com/file/kgDVQUE/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part06.rar
  http://www.fileserve.com/file/SMjUAm3/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part07.rar
  http://www.fileserve.com/file/yhDqXzt/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part08.rar
  http://www.fileserve.com/file/k44WTvv/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part09.rar
  http://www.fileserve.com/file/AwAeG7N/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part10.rar
  http://www.fileserve.com/file/kRQUg5m/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part11.rar
  http://www.fileserve.com/file/s82rteS/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part12.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://bitshare.com/files/8q8ui7r2/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part01.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/t2208lxt/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part06.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/xp4tda22/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part11.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/t6qw9i5d/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part02.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/gyeaez5v/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part07.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/7e0loodo/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part03.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/20fnj9ce/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part04.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/tjaew04n/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part05.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/dvlpfbyt/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part09.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/kn5zy41e/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part08.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/j3jesoj7/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part10.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/37jkn8m9/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part12.rar.htm.html
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.filesonic.com/file/1292322834/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part01.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292324064/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part02.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292324074/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part03.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292327284/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part04.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292327474/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part05.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292328774/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part06.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292330364/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part07.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292331604/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part08.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292331694/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part09.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292333164/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part10.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292336334/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part11.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292330374/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part12.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://netload.in/datei63rndxnJbo/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part11.rar.htm
  http://netload.in/dateidvPenOCm6n/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part10.rar.htm
  http://netload.in/dateiwSJclZLw4t/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part09.rar.htm
  http://netload.in/dateiAf6OAGbrH2/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part08.rar.htm
  http://netload.in/dateirunr54WO5h/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part07.rar.htm
  http://netload.in/dateiaabZua3KMV/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part12.rar.htm
  http://netload.in/dateiPs4akGGNh7/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part06.rar.htm
  http://netload.in/dateiieo89xPDCz/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part05.rar.htm
  http://netload.in/dateiiEq5lrx9E4/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part04.rar.htm
  http://netload.in/dateiFKt1NPagwK/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part03.rar.htm
  http://netload.in/dateia8eYnCENRr/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part02.rar.htm
  http://netload.in/dateiUPZOuQTcVn/CSHTR.23611.O.Tiko.korsanlardunyaninsonu.cshtr.com.part01.rar.htm
  [/HIDE]  www.cshtr.com 2. #21

  Standart

  kardeş bunun filmi var dı oyunu ne zaman çıkmış neyse sana bişiy soracam oyun indirmeye değer mi
  yusuf.y bunu beğendi.

 3. #22

  Standart

  saol teşekkür ederim

 4. #23

  Standart

  tesekkurler moruk

 5. #24

  Standart iyi

  iyi........................... ...................

 6. #25

  Standart

  thanx cok saol

 7. #26

  Standart

  yah bnde olmadı vitalityde kopyla yapiştırdım olmadı hala istıo

 8. #27

  Standart

  lütfen yardım edin olmuo dvd cd istio

 9. #28

  Standart

  teşekkürler..

 10. #29

  Standart

  sağolassınnn çalışmassa bidaa tşk ederim

 11. #30

  Standart

  elıne saglık

Benzer Konular

 1. Cevap: 93
  Son Mesaj : 29.Aralık.2012, 17:39
 2. Cevap: 90
  Son Mesaj : 26.Nisan.2012, 21:54
 3. DVDRip Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides | 2011 | DVDRip | FS NL FSC | Download | iNDiR
  Konu Sahibi CSHTR_PRG Forum DVD-DVDRip | 2011 | Orj
  Cevap: 19
  Son Mesaj : 11.Şubat.2012, 17:00
 4. Cevap: 7
  Son Mesaj : 03.Şubat.2012, 01:26
 5. Cevap: 5
  Son Mesaj : 29.Mayıs.2011, 18:50