emlaklik & sedatyucel

Neverwinter Nights 2 | PC | 2006 | FS NL FSC | Download | iNDiR

Neverwinter Nights 2 PC Language | Oyun Dili : English Release Date | Çıkış Tarihi : 2006 Crack : Dahili Crack Uploaded By Tiko (23 Haziran 2011 ) Bu paylaşımın toplam boyutu 5.67 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload sunucularına upload edilmiştir.

Bu konu 1902 kez görüntülendi ve 2 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Neverwinter Nights 2 | PC | 2006 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1902 kez incelendi.


Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Genel Yönetici

  Game Neverwinter Nights 2 | PC | 2006 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  Neverwinter Nights 2

  PC

  Language | Oyun Dili : English
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2006
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By Tiko (23 Haziran 2011 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 5.67 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload sunucularına upload edilmiştir.  Neverwinter Nights 2, Neverwinter Nights 2 PC - GameSpot.com  Alıntı

  ''Hasat Festivali... Her şey ondan sonra başladı. West Harbor'ın, Gölgeler Kralı'yla yapılan savaşın anısına, ölenleri onurlandırmak için düzenlediği festivalin ardından... Bir anda, hiçbir uyarı olmaksızın... Duergar'lar ve Bladeling'ler bir anda tüm kasabanın tepesine bindi. Tanıdığım birçok kimse, hiçbir zaman tanıyamadığım birçok insan o gün vahşice katledildi. Bevil ve Amie'yle beraber onlara karşı direndik. Amie... Ahmak kız... Bir githyanki büyücüsüne kafa tutamayacağını bilmeliydi! O gün... O gün yolculuğumun başlangıcı oldu. Gölgelerle dolu bir yola attığım ilk adım. Amie gibi daha nicesi, bu karanlık yolda yitti. Sayısız yaşam karanlığın ellerinde can verdi. Sayısız yaratık silahlarımızın önünde düştü. Merdelain Vadisi'nde günlüğüme bu satırları yazarken daha kaçının bu yolda yitip yok olacağını düşünüyorum. Dostlarımın yüzlerine bakıyorum. Hepsi, biraz sonra yaşanacak dövüşün iyi yada kötü bir son olacağının bilincinde. İyi yada kötü, bizim maceramız birazdan sona erecek. Kılıcımın açlığını hissedi
  yorum. O, beni çağırıyor. Dostlarımın da beklentiyle kıpırdandıklarını fark ediyorum. Gülümsüyorum. Mavi bir parıltıyla yanan kılıcıma bakıyorum. Nihayet, vakit geldi... Nihayet..."


  Bunca yıldır oynadığım oyunlar içinde, bende en çok iz bırakan, beni en çok etkileyen iki oyunun ismini her zaman saygıyla anmışımdır. İkisi de aynı tür, ikisi de türlerinin en başarılı örnekleri ve ikisinin altına imza atan isimler de aynı. Baldur's Gate serisi ve Planescape: Torment'tan bahsediyorum tabi ki. Black Isle'ın en sevdiğim oyun firması olmasının nedeni olan iki muhteşem oyun. Black Isle kapandığında, içim kan ağlasa da, Obsidian Entertainment, Black Isle'ın küllerinden tekrar doğduğunda, üzüntüm yerini beklentiye bıraktı. Ve şimdi, ellerimde Neverwinter Nights 2'yi tutuyorum. Eski Black Isle, yeni Obsidian'ın son eseri. Ve büyük bir mutlulukla söyleyebilirim ki, NWN 2, Baldur's Gate ve Planescape: Torment'ın yanında hak ettiği yeri alabilecek kadar iyi bir oyun.

  Neverwinter Nights 1, birçok oyuncuya göre (ki bunlara bende dahilim) hikayesi oldukça klişelerle dolu ve sıkıcı bir oyundu. Her ne kadar ek paketlerinde bu sorun aşılsa ve sürükleyici hikayelerle oyuncuyu kendine bağlasa da, Neverwinter Nights 2'yi yüklerken en korktuğum şeylerden biri ilk oyundaki gibi klişe ve sıkıcı bir hikaye bulmaktı açıkçası. Ama neyse ki oyuna ilk başladığımız andan, oyunun sonuna kadar hikaye bizi esir alıyor. Özellikle oyunun geçtiği Forgotten Realms dünyasını iyi bilen oyuncular için oyunda birçok mest edici detay bulunuyor. Oyun, West Harbor adındaki bir bataklık şehrindeki festivalden başlıyor ve bizi Faerûn'un 16 kayıp imparatorluğundan ikisi olan Illefarn ve Netheril'in arasındaki savaşın sonuçlarına, Illefarn'ın yıkıntılarına doğru sürüklüyor.

  Tabi bu yolculuğa başlamadan önce, her RPG oyununda olduğu gibi kendimize bir karakter yaratıyoruz. Masaüstü FRP'ye aşina olanların kolaylıkla fark edeceği gibi, oyunda Dungeons and Dragons 3.5 Edition sistemi kullanılıyor. Karakterimizin yüz şeklini, saçını, göz rengini, kaş rengini, deri rengini ve hatta bazı aksesuarlarının renklerini bile ayarlayabiliyoruz. Tabi bunun için önce ırkımızı belirlememiz lazım. Irk yelpazesi de oldukça geniş diyebiliriz. Oyunda 8 ana(Dwarf, Elf, Gnome, Half-Elf, Half-Orc, Halfling, Human ve Planetouched), 13 de alt ırk (Aasimar, Drow, Duergar, Gold Dwarf, Lightfoot Halfling, Moon Elf, Rock Gnome, Shield Dwarf, Strongheart Halfling, Sun Elf, Svirfneblin, Tiefling ve Wood Elf) bulunuyor. Her ırkın çeşitli ırksal avantaj ve dezavantajları bulunmakta. Bu yüzden ırk ve sınıf seçerken oldukça dikkatli olmak gerekiyor. Örneğin benim favorim olan Drow'lar, Dexterity, Intelligence ve Charisma'larına +2 bonus alırken, Constitution'larına -2 alıyorlar. Aynı zamanda Darkness, Spell Resist
  ant gibi artılarına rağmen, güneş ışığı altında tüm zarlarına -2 alıyorlar ve +2 level adjustment'ları var. Her ırkın buna benzer artıları ve eksilerini, 12 başlangıç sınıfı ve 17 prestij sınıfıyla birlikte düşündüğümüzde ortaya gerçekten de muazzam bir çeşitlilik çıkıyor ki, bu da oyunun tekrar oynanabilirliği açısından gerçekten çok büyük bir artı.

  Irk ve sınıfı seçtikten sonra ability, skill ve feat puanları, yönelim, karakterimizin inandığı tanrı ve (eğer karakterimiz büyü yapabiliyorsa) büyü seçimleri geliyor. Genellikle Devasa Online oyunlardan alışkın olduğumuz silah, zırh, iksir yapabilme yeteneklerini oyun içinde görmek gerçekten güzel bir duygu. Yolculuklarınız sırasında bulacağınız çeşitli malzemelerle mevcut silahlarınızı güçlendirmeniz, yeni silah ve zırhlar yapmanız, iksirler, asalar yaratmanız mümkün. Bu da normalde oyundaki satıcılara sattığımız birçok işe yaramaz şeyin değer kazanıp işe yaramasını sağlamış. Crafting skill'leri dışında Lore, Bluff, Diplomacy, Concentration gibi diğer yetenekler de, seçtiğiniz sınıfa göre gelen belli miktarda puanla kullanımınıza açılıyor. Skill'lerimizi dağıttıktan sonra sıra Feat seçimine geliyor. Feat seçiminde ırkınız, sınıfınız ve oyun stiliniz büyük önem taşıyor. Örneğin bir drow yada tiefling'in Blind Fight feat'i alması, ırksal "Darkness" büyülerini rahatça kullanabilmeleri için büyük bir avantaj sa
  ğlayacaktır. Ya da bir ranger oynuyorsanız, oyun stilinize göre çift elde silah kullanma konusunda yada menzilli saldırılar konusunda gerekli feat'leri alarak o konuda uzmanlaşabilirsiniz. Feat'lerinizi de seçtikten sonra karakterinizin ismini, yaşını ve sesini belirledikten sonra oyuna giriş zamanı geliyor.

  Nihayet oyuna girdiğimizde, kendimizi West Harbor adlı bataklık kasabasında buluyoruz. Bizi oyuna ısındırmak için hazırlanmış oldukça eğlenceli festival bölümünde çeşitli yarışmalarda yarışarak birinciliği kapmaya çalışıyoruz. Sonrasında gelişen olayları detaylarıyla anlatıp oyunun zevkini kaçırmak istemiyorum. Ama en azından hikayenin bizi Neverwinter ve civarındaki birçok bölgeye doğru sürükleyeceğini ve bunu yaparken de birçok sürprizle karşılaşacağınızı söylemeliyim.

  Alıştırma bölümünden fark edebileceğiniz gibi, oyun ilk NWN'ın temel özelliklerini korurken bir sürü yenilik getirmeyi de ihmal etmemiş. Şüphesiz gelen en güzel yeniliklerden biri, partimiz konusunda olmuş. İlk oyunda sadece belli emirler verebildiğimiz, üzerinde doğrudan kontrol sahibi olamadığımız Henchman'ler, yerini alıştığımız Baldur's Gate tarzı doğrudan kontrol edebildiğimiz parti üyelerine bırakmış.

  Parti üyelerine değinmişken... Baldur's Gate'in karakterler arası iletişimine hayran kalan, karakterlerin atışmalarını gülümseyerek hatırlayanlar varsa sevinebilirler. Çünkü Neverwinter Nights 2, en az Baldur's Gate kadar "canlı" NPC'ler sunuyor. Neeshka'yla Elanee'nin atışmaları, Khelgar'ın herkese şüpheyle bakışı (ve dövüş merakı), Qara'nın sinir bozan kendini beğenmişliği... Hepsi de karakterlerinizin gözünüze sadece NPC'ler değil, birlikte tehlikeli maceralara atıldığınız dostlarınız gibi görünmesini sağlıyor.

  Oynayanlar mutlaka hatırlayacaktır, Obsidian'ın bir önceki oyunu olan Knights of the Old Republic 2'de karakterler ile olan etkileşimimizi arttıran bir "influence" sistemi vardı. Bir NPC'yle konuşurken onun ne kadar huyuna gidersek, ona göre güvenini kazanırdık (ya da tersi durumda kaybederdik.) NWN 2'de ise bu sistemi daha da geliştirmeyi başarmışlar. Artık aynı anda herkesi mutlu etmeniz ve herkes ile influence kazanmanız pek mümkün değil. Partideki karakterlerin kişilikleri çok farklı olduğundan, birini mutlu ederken, bir diğeri mutlaka bir şekilde mutsuz oluyor. Ve bu sefer influence sistemi oyunda gerçekten çok önemli bir yer tuttuğu için de kiminle aranızı iyi tutup, kiminle zıtlaşacağınızı önceden kararlaştırmak zorunda kalıyorsunuz. (Ne demek istediğimi oyunun sonunda göreceksiniz.)

  Oyunu henüz oynamamış olanlar için hikayeyi açık etmek istemesem de, oyunun ilerleyen kısımlarında elde edebildiğimiz kaleye değinmeden edemeyeceğim. Tamamen bize ait olan Crossroad Keep, oyunda oldukça önemli bir yer tutuyor. Bununla da kalmayıp, oyuna inanılmaz bir çeşitlilik katıyor. Öyle ki, oyunun bir yerinden sonra haritayı mümkün olduğunca gezerek kale için adam toplamaya, askerlerinizin silah ve zırhlarını yaptırabilmek için maden aramaya başlıyorsunuz. "Nasıl yani?" dediğinizi duyar gibiyim. Crossroad Keep'e ilk sahip olduğumuz anda, kalenin durumu maalesef ki pek iç açıcı değil. Hatta kaleden çok yıkıntı halinde de diyebiliriz. Tabi kale Lord Nasher tarafından bize hediye edilirken tüm sorumluluğu da bize kalmış durumda. Kaledeki adamlarımıza verdiğimiz emirlerle kalenin istediğimiz kısımlarını tamir ettirmek ve geliştirtmek bizim elimizde. Bu geliştirmeler ana kale binasındaki kütüphaneden ve odalardan tutun da, kalenin dışındaki yollara ve savunma kulelerine kadar uzanıyor. Tabi bu geliştirmeler b
  edavaya olmuyor. Her ne kadar Lord Nasher size kale için bazı harcamalar yapmanız için belli bir sermaye bırakmış olsa da, geliştirmelerin fiyatlarının 10,000 altından 100,000 altına kadar uzandığı düşünülürse, bu ya parayı kendi cebinizden ödeyeceğiniz, ya da kaleye mümkün olduğunca fazla gelir gelmesini sağlamamız gerektiği anlamına geliyor. Peki geliri nasıl sağlayacağız? Bunun için öncelikle bolca Greycloak askeri eğitmemiz, başlarına Sergeant'lar atamamız ve hepsine sağlam birer ekipman sağlamamız gerekiyor. Sergeant'lara oyun boyunca çeşitli yerlerde rastlayacaksınız. Eğer size katılmaları için ikna edebilirseniz, kaleye giderek emriniz altına girecekler. Crossroad Keep'e dönüp Lieutenant Kana ile konuşursanız, seçtiğiniz Sergeant'ları özel görevlere atayabilirsiniz. (yeni Greycloak'lar bulmak, mevcut askerleri eğitmek, yolları denetlemek, özel harekatları yönetmek gibi.) Peki ya ekipmanlar? Oyun boyunca oradan oraya koşuştururken bazı maden damarları bulduğunuzda, oyunun sizi bir mesajla uyardığını far
  k edeceksiniz. Kalenizdeki madencilerden biriyle konuşup ona maden damarının yerini anlattığınızda, madencileriniz gidip madeni toplayacaklar. Bu madenler, demircileriniz tarafından askerleriniz için zırh ve silah yapmakta kullanılıyor. İyi eğitilmiş ve iyi ekipmanlı askerlerinizi ise, kalenin civarındaki bölgeleri ve yolları temizlemeye yolluyoruz. Güvenli yollar da bize bolca çiftçi ve tüccarlar olarak geri dönüyor, böylece de kale için belirli bir gelirimiz olmuş oluyor. Neredeyse bir strateji oyununu kıskandıracak bu zincirleme bağ, gerçekten de oyuna bambaşka bir zevk katan, oldukça orijinal bir fikir.

  Kale ve NPC sistemine değindiğimize göre, biraz da diğer konulara bakalım. Oyunda, karakterinizin yönelimleri önemli yer tutuyor. Karakterinizi yaratırken, kendinize 9 yönelimden birini seçeceksiniz. Bu, karakterinizin başlangıçta nasıl bir karakteri olduğunu ortaya koyacak. Lawful Good bir karakter, yasalara ve kurallara saygılı, iyi kalpli bir kişi portresi çizerken, Chaotic Good olan bir karakter ise, kuralları pek fazla önemsemeyen ama yinede iyi kalpli, yardımsever bir kişi olacaktır.

  Diğer karakterlerle olan diyaloglarınız boyunca, söylediklerinize ve davranışlara göre yöneliminiz de değişecek. Örneğin, sizden yardım isteyen birine yardım etmeniz, yöneliminizin iyiye doğru kaymasına neden olacaktır. Ama eğer tutup da sizden yardım isteyen kişinin boğazını kesmeye kalkarsanız Chaotic Evil olma yolunda emin adımlarla yürüyorsunuz demektir. Tabi bazen de her şey iyi ? kötü olarak kalmayabiliyor. Hareketlerinizin nereye gideceğini tam olarak kestiremeyeceğiniz anlar ve zor seçimler de oyunda bol bol karşınıza çıkacak.

  Diyaloglarda yaptığınız seçimler, karakterlerinizi de doğrudan etkiliyor. Örneğin bir kavgayı diplomatik yeteneğinizle konuşarak önlediğinizde, Khelgar iyi yürekli bir cüce olmasına rağmen bunu korkaklık olarak görecektir. Yada Neeshka'nın Neverwinter'ın en iyi hırsızı olma hırsı, Casavir'in hiç hoşuna gitmeyeceği için, ikisinden biriyle aranızın bozulmasını göze almanız gerekebilir. Oyun boyunca yaptığınız bu tür seçimler, hem oyunun temposunu yüksek tutuyor, hem de tekrar oynanabilirliği büyük ölçüde arttırıyor.

  Parti üyeleri üzerinde tam kontrole sahip olduğumuzu söylemiştim. Biz bir karakteri yönetirken, diğer karakterleri yapay zeka kontrol ediyor ve istediğimiz karakterin kontrolünü istediğimiz anda alabiliyoruz. Doğruya doğru konuşmak gerekirse, yapay zeka çok da başarılı değil. Zaman zaman saçmaladığı olabiliyor. Örneğin tek bir düşmanla yakın dövüşe girdiğinizde o düşmana fireball gibi alan etkili büyüler atarak grubunuzun da canını yakabiliyorlar (tabi eğer D&D Hardcore zorluğunda oynuyorsanız). Ya da gereksiz yere fazlaca iksir harcadıklarına da birden çok sefer şahit oldum. Ama yinede yapay zeka çok da başarısız sayılmaz, bazen oldukça yararlı işler yaptıkları da olmuyor değil. İyileştirme büyüsü yapabilen bir karakter, yaralanan karakterleri otomatik iyileştirebiliyor, büyücüler savaş başladığı anda koruma büyülerini uyguluyorlar... Eğer buna rağmen yapay zekadan memnun değilseniz "Puppet Mode" kullanarak sadece sizi takip etmelerini ve başka bir harekette bulunmamalarını sağlayabilirsiniz...

  Oyunun içeriğinden yeterince bahsettiğimize göre teknik özelliklere geçebiliriz sanırım. Oyunun grafiklerinin gerçekten çok etkileyici olduğunu kabul etmek lazım. NWN 1'deki motorun çok daha geliştirilmiş versiyonu olan Electron Engine (ki bunun ilk oyundaki grafik motoru olduğuna inanmak gerçekten güç), Faerûn'un büyülü topraklarını adeta kanlı canlı gözlerimizin önüne seriyor. Şehir ve kasaba gibi yerleşim yerleri, kapalı mekanların iç yapıları, gerek grafik gerekse de doku bakımından nefes kesiyor. Gece gündüz değişimleri ve bu sırada oluşan manzaraların oyuna atmosfer bakımından katkısı gerçekten büyük. Gün batımını ve gün doğumunu Neverwinter limanından izlediğinizde, sizin de bana hak vereceğinize eminim. Gece ve gündüz farkının yarattığı atmosfer, sadece grafiklerden ibaret değil tabi ki. Neverwinter gibi şehirlerde gündüzleri etrafta birçok NPC'ye rastlarken, geceleri sokaklar yerini devriye birliklerine ve haydutlara bırakıyor. Ve sizde bu yüzden gece olduğunda her an bir köşeden üstünüze atlayabilec
  ek haydutlara karşı tetikte olmaya başlıyorsunuz.

  Obsidian, ses ve müziklerde de inanılmaz iyi bir iş çıkarmış. Gerek çevresel sesler olsun, gerekse diyalogların seslendirilmesi olsun, hepsi çok başarılı. Özellikle diyaloglar, karakterlerin kişilikleriyle ve hissettikleriyle çok iyi bir uyum içinde. Biriyle alay ettiklerinde, sinirlendiklerinde, sevindiklerinde hepsini seslerindeki değişimlerden rahatça hissedebiliyorsunuz. Müzikler ise apayrı bir konu. Giriş müziğinden, oyunun bitişindeki müziğe kadar tüm müzikler size oyunun havasını buram buram solutuyor. Hana girdiğinizde içinizi neşe ile dolduran müzik, hana yapılan saldırı sonrasında adrenalinizi zirveye çıkaracak derecede gergin bir ambiyans müziğine dönüşüyor.

  Yan questlere kapılıp giderseniz, 50 saatin üzerinde bir süre sizi başından kaldırtmayacak bir oyun Neverwinter Nights 2. Üstelik oyunu bitirdiğinizde bile ana senaryoyu değişik bir şekilde tekrar oynamak istemeniz kaçınılmaz. Buna birde yakın zamanda NWN Toolset sayesinde üstümüze yağmaya başlayacak modülleri eklerseniz, NWN 2 daha çok uzun bir süre bilgisayarlarımızda kurulu kalacak gibi gözüküyor. Hala alıp almamak konusunda kafanızda bir şüphe varsa, size Neverwinter Nights 2'nin son yıllarda gelmiş en iyi RPG oyunu olduğunu söyleyebilirim.
   
  
  Windows XP
  512MB System RAM
  2 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor
  128MB Direct3D compatible video card with DirectX 9.0c compatible driver
  CD-ROM or DVD-ROM drive
  4.6GB free hard disk space
  DirectX 9.0c (included)
  DirectX 8.1 compatible sound card
  Microsoft .NET 2.0 Framework for toolset (included)
  Broadband connection for multiplayer online play
  Keyboard, Mouse
  


  Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 5.67 GB

  [HIDE]
   
  http://www.fileserve.com/file/NvfbuC4/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part01.rar
  http://www.fileserve.com/file/pQHrxQP/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part02.rar
  http://www.fileserve.com/file/CyPRFSW/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part03.rar
  http://www.fileserve.com/file/V9vmUX7/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part04.rar
  http://www.fileserve.com/file/Yu5MRwY/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part05.rar
  http://www.fileserve.com/file/QWSp74R/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part06.rar
  http://www.fileserve.com/file/DydGtMt/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part07.rar
  http://www.fileserve.com/file/cSxP8et/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part08.rar
  http://www.fileserve.com/file/5gwTvHA/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part09.rar
  http://www.fileserve.com/file/raW9e3r/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part10.rar
  http://www.fileserve.com/file/KdyWZMS/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part11.rar
  http://www.fileserve.com/file/YsrDrAN/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part12.rar
  http://www.fileserve.com/file/dCJBEcG/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part13.rar
  http://www.fileserve.com/file/FuaKHgK/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part14.rar
  http://www.fileserve.com/file/tJkZM3X/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part15.rar
  http://www.fileserve.com/file/udrRNe2/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part16.rar
  http://www.fileserve.com/file/DXhQAjP/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part17.rar
  http://www.fileserve.com/file/gmqR9Vf/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part18.rar
  http://www.fileserve.com/file/zaMeats/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part19.rar
  http://www.fileserve.com/file/kYbTpYT/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part20.rar
  http://www.fileserve.com/file/CCmmptM/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part21.rar
  http://www.fileserve.com/file/fY6mzBh/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part22.rar
  http://www.fileserve.com/file/8YVGmtk/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part23.rar
  http://www.fileserve.com/file/tx2Fkb6/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part24.rar
  http://www.fileserve.com/file/G5nkE4H/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part25.rar
  http://www.fileserve.com/file/Wqa2V62/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part26.rar
  http://www.fileserve.com/file/f9YdXKT/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part27.rar
  http://www.fileserve.com/file/Jymh3kS/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part28.rar
  http://www.fileserve.com/file/93AggU3/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part29.rar
  http://www.fileserve.com/file/2K7UpvJ/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part30.rar
  http://www.fileserve.com/file/9n2ypWd/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part31.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://bitshare.com/files/gz8lq8qg/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part23.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/ok005ygl/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part25.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/w1sv1hym/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part16.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/efwvqo9v/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part14.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/l3sxbape/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part12.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/5lx31mxn/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part07.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/fk0y3upf/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part15.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/fl16qc0h/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part24.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/1771s39l/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part09.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/s9djr7v9/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part11.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/xz6wpprs/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part05.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/mffc3okw/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part21.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/yj5fsk8c/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part13.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/i8ye7cl5/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part18.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/gvjpijpo/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part03.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/go0nggqe/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part08.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/4co7xxqa/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part04.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/1p8oq9bq/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part19.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/kj1n73s1/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part01.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/nqa5fd5l/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part02.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/b0tu736r/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part06.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/0e9d6c1n/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part10.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/y7obl4t4/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part30.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/29swv78r/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part17.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/stvp0axs/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part22.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/spepq2t2/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part26.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/0wtri9ev/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part29.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/mwwvln82/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part28.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/lw3gfhzk/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part20.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/atb9w7hw/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part27.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/hb1qwmdh/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part31.rar.htm.html
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.filesonic.com/file/1289325714/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part01.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289334424/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part02.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289326294/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part03.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289331264/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part04.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289397034/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part05.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289334094/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part06.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289342804/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part07.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289366134/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part08.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289467004/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part09.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289343874/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part10.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289352634/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part11.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289363714/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part12.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289375634/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part13.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289437394/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part14.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289373454/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part15.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289499114/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part16.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289403604/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part17.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289382714/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part18.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289384034/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part19.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289536594/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part20.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289390904/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part21.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289392634/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part22.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289425644/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part23.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289403444/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part24.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289436304/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part25.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289441894/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part26.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289570434/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part27.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289441454/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part28.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289454284/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part29.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289548434/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part30.rar
  http://www.filesonic.com/file/1289454344/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part31.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://netload.in/dateiO0KdYhLgvK/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part27.rar.htm
  http://netload.in/dateinS7Bb9lcCV/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part20.rar.htm
  http://netload.in/dateiQ2LvE8corW/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part30.rar.htm
  http://netload.in/dateiFRL6chxNbu/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part28.rar.htm
  http://netload.in/datei512fqbrGGy/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part29.rar.htm
  http://netload.in/dateia2wUwDr3lP/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part26.rar.htm
  http://netload.in/dateiw7pjVLMOsb/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part24.rar.htm
  http://netload.in/dateiFxA9T9998F/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part18.rar.htm
  http://netload.in/datei6hSV38l7X1/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part31.rar.htm
  http://netload.in/dateibVxkGZ50dq/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part19.rar.htm
  http://netload.in/dateiGjFAh4IkKf/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part21.rar.htm
  http://netload.in/dateiy0ljQAQqaq/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part25.rar.htm
  http://netload.in/dateiPqRcQjRHMS/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part22.rar.htm
  http://netload.in/dateievjnBDXmpH/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part23.rar.htm
  http://netload.in/dateinKzUrlHWY6/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part15.rar.htm
  http://netload.in/dateirkm6J3RgTf/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part17.rar.htm
  http://netload.in/dateibFNdb6wE0u/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part16.rar.htm
  http://netload.in/dateiVeP0agYofV/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part13.rar.htm
  http://netload.in/dateiIWeLxwJt1m/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part12.rar.htm
  http://netload.in/dateiuWfMljKdTZ/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part14.rar.htm
  http://netload.in/datei0CpP4AF1lF/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part10.rar.htm
  http://netload.in/dateiRsb78p7DFT/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part11.rar.htm
  http://netload.in/dateibPqTno7xYH/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part05.rar.htm
  http://netload.in/dateiHf3Yv8xjwS/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part09.rar.htm
  http://netload.in/dateiIjp4ozAp5v/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part07.rar.htm
  http://netload.in/datei9tKY2doHb2/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part08.rar.htm
  http://netload.in/dateiP6nn3WqfFW/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part06.rar.htm
  http://netload.in/dateicmBKO0umb8/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part03.rar.htm
  http://netload.in/dateiLQ1qUvrALT/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part04.rar.htm
  http://netload.in/datei058T2akwg9/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part02.rar.htm
  http://netload.in/dateiIl5QnAD05m/CSHTR.22611.O.Tiko.aslakis2.cshtr.com.part01.rar.htm
  [/HIDE]  www.cshtr.com


  gongota bunu beğendi.

 2. #2

  Standart

  Harika bir paylaşım. Çook teşekkür ediyorum.

 3. #3

  Bölüm Yöneticisi

  Standart

  Linkler yenilendi.ağustos 2011 e kadar bitsharedan indirerek bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Benzer Konular

 1. Cevap: 12
  Son Mesaj : 21.Ekim.2014, 20:31
 2. Cevap: 3
  Son Mesaj : 07.Mayıs.2011, 02:20
 3. Cevap: 5
  Son Mesaj : 05.Nisan.2011, 13:06
 4. Cevap: 5
  Son Mesaj : 22.Eylül.2010, 11:08