emlaklik & sedatyucel

Sid Meier's Civilization V | SKiDROW | PC | 2010 | FS NL FSC | Download | iNDiR

Sid Meier's Civilization V PC SKiDROW Language | Oyun Dili : English Release Date | Çıkış Tarihi : 2010 Crack : Dahili Crack Uploaded By Tiko (29 Haziran 2011 )

Bu konu 12569 kez görüntülendi ve 22 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Sid Meier's Civilization V | SKiDROW | PC | 2010 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 12569 kez incelendi.


Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Genel Yönetici

  Game Sid Meier's Civilization V | SKiDROW | PC | 2010 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  Sid Meier's Civilization V

  PC

  SKiDROW

  Language | Oyun Dili : English
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2010
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By Tiko (29 Haziran 2011 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 3.18 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload sunucularına upload edilmiştir.  Sid Meier's Civilization V, Sid Meier's Civilization V PC - GameSpot.com  Alıntı

  Oyundaki kurulum dosyalarını çalıştırabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz

  1-)http://netload.in/dateimPjiTtyyGc/www.cshtr.com.medeniyet.pho.ra r.htm
  Bu adresten Phoenix programını indirin ve kurun
  2-) daha sonra programdaki instruments menusunden-->Update ContentDescriptionRecord -->the Internet i seçin. Programın güncelleme yapması bitince
  3-)Daemontools ya da başka programla indirdiğiniz Civ5 dosyası mount edin
  4-)Daha sonra gene Phoenic programından Instruments - SID Unpacker e tıklayın
  5-)Gelen menude scan a sim file a tıklayıp mount etmiş olduğunuz CIV5 dosyasındaki lokasyonda bulunan "Sid Meier's Civilization V_disk1.sim" file ını seçin
  6-)Daha sonra select all diyip unpack yapın ve kurmak istediğiniz folder ı seçin
  7-) Kurulum bittiken sonra normal olarak crack ini yapın( zaten sayfada olan link) ve oynayın.
  Herhangi bir sıkıntı olmadan oyun oynanıyor ve bu seferki CIV5 gayet güzel olmuş

  Osmanlılarla oynarken de ney eşliğinde çalmaya başlayan türk müzikleri de insana ayrı bir zevk veriyor
  Neden eski, yıkık, tozlu da olsa bir tarihi yapıya bakarken sessizleşip, sanki içinde gezinen eski hayaletleri görmek istercesine derin derin bakarız? Eski olduğu için kendimizi o tarihlerde yaşıyor gibi hissederiz? Veya çok ünlü bir insanın vefat ettiği odaya girerken neden heyecandan kulaklarımız uğuldar, kendimizi o kişinin son saatlerinde yanındaymışız gibi görürüz? Neden piramitlere baktığımızda “vay be” demekten alamayız kendimizi? O zamanın şartlarında bunu nasıl yapmayı başarmışlar diye mi düşünüp saygı duyarız, yoksa sadece toprak gibi sade bir maddeden böylesine etkileyici bir oluşum çıkmasından mı etkileniriz? Bence bunun basit bir açıklaması var, o da bunların hala ruhunuzun köşesine dokunması, hala değerinin olması. Zaman gibi, dünyanın en güçlü yıkım gücüne sahip silahına karşı bile dayanması ve tabi bunun getirdiği saygınlık.

  Klasik. Üniversitede, makine elemanları dersinde, hocamız bir soruyu “Bu soruyu klasik yöntemle çözelim” dedikten sonra –klasik- kelimesinin anlamını sormuştu bize. O anda anladım ki, aslında tam olarak bilmiyordum. Eski mi? O zaman ananemin faniladan bozma el bezleri veya iki arabadan biri olan beyaz doğan görünümlü şahinler de klasik olmalıydı. Eski ve değerini yitirmemiş desek, o zaman da 20 senelik bir şarap klasik olabilirdi, ama değil. Peki, nedir? Üzerinden uzun zaman geçtiği hâlde değerini yitirmeyen, türünde örnek olarak gösterilebilen diyerek, “eski” kelimesini de düzeltmiş oluyoruz ki, bu tanım daha iyi oldu. Gelin Türkçe dersini bitirelim ve bu konuştuklarımızı bilgisayar oyunları bazında bir örnekle pekiştirelim: Civilization.

  Medeniyetle ilgili akla ilk gelen esprileri bizden beklemeyin

  İşin kolayı; ailemizin yeni bebesini HoMM tarzı herhangi bir sıra tabanlı stratejiyle karşılaştırarak müjdelemek olurdu ama böyle yapmayacağım. Civilization kendi başına ele alınması gereken özel bir oyun serisi. Kabaca bakıldığında başka sıra tabanlı stratejilerle aynı kefeye konması doğal, hepsi genel olarak aynı oyun dinamiğiyle işliyor. Kaynak yönetimi, ordu yönetimi, diplomasi, taktiksel zeka vs vs. Buna karşılık aynı konseptten türeyen o kadar farklı ve ticari başarı kazanmış oyun arasından, kozasından yeni çıkmış ipek böceği edasıyla güçlü bir şekilde görünüyor, Civilization. Eğer çat çut girişmeyi isteseydik daha başka oyunlar oynayabilirdik. AoE’de tower rush yapar paladin basardık veya W3’te Archmage’imizi Level 3 yapıp Rifleman’leri kaptığımız gibi fütursuzca vuruşurduk düşmanla. Daha ne isteriz değil mi? Değil.

  Sorun burada daha çok ne istediğimiz değil, aslında ne istediğimiz. Şunu kabul etmeliyiz ki Civ her oyuncunun harcı değil. Hayatın eskiye oranla çok daha hızlı yaşanan bu dünyasında bilgisayar oyuncuları genelde beklemeyi sevmez; gerçek zamanlı kararlar almak ve dinamik yapı isterler genelde. Bu yüzdendir ki 1991 çıkışlı Civ serisi zamanla tahtını Westwood’un Red Alert serisi, Blizzard’ın Warcraft serisi gibi yağ misali akan oyunlara kaptırmıştır. Bununla birlikte eğer siz de benim gibi her oyuna sevgiyle yaklaşan; işten eve gelince yarın 7’de kalkacağınızı bildiğiniz için, yatma saatinizi 1 olarak ayarladıktan sonra saate bakıp “oley 1 saat yemek-duş desen daha 5 saat temizinden vaktim var” dedikten sonra kahvenizi koyup, huzurla monitör önüne geçip civization.exe’ye tıklayanlardansanız, eeerm, doğru adrestesiniz.

  Yeni oyun hakkındaki bilgilere geçsek?

  Geçelim. Öncelikle son zamanların “trendy” laflarından olan “devrim yaratmaya geldik” ibaresi Civ5 için de geçerli. O kadar çok duyduk ki bunu, artık bir şey ifade etmiyor. Yine de meraklanıyoruz, çünkü siz de “Bir turn daha geçsin kapatacağım artık bilgisayarı” diye diye tekerleğin icadından, nükleer zamanlara kadar yamyam gibi oynayanlardansız; yeni Civ demek başlı başına bir devrim zaten sizin için. Yine bundan önceki oyunlardaki gibi medeniyetimizi seçtikten sonra kulağından asıldığımız gibi yükselteceğiz ileriki çağlara ve yine eskisi gibi başlangıç eski çağlardan başlayacak. Ama bu kez cüretkar değişiklikler var gerçekten. Gelin biraz bunları inceleyelim.

  Her çetin ceviz Civ oyuncusunun bildiği üzere diplomasi oyunu dallandıran-budaklandıran, ani değişikliklerle bizi esir eden, kısacası oyunu özgünleştiren bir öğeydi. Bu durumun farkında olan Sid Meier, bu kez gerçekçiliği bir çok farklı yerde öne çıkardığı gibi (ileride bahsedeceğiz) diplomasiye de entegre etmiş. Örneğin haritada, tarihin karanlık sayfalarından çıkarcasına rastgele medeniyeler peydah olacak. Bunlar kendine has kararları, yapay zekası ve diplomasisiyle göz yaşartıcı gerçeklikte hareket edecekler. Hür iradeleriyle kararlarını vererek dostumuz olabilecekleri, kendileriyle ticaret yapılabileceği gibi aynı zamanda da fethedilebilecekler. Bir medeniyetin sınırları gerçekçi şekilde büyüyecek. Araziler daha üretici ve bereketli olacak. Başlancıç kaynakları nispeten daha fazla olacak. Araştırma, geliştirme, fetih, diplomasi, ekonomik büyüme gibi kriterlere bağlı olarak farklı kazanma yolları ve farklı hedefler bulunacak.

  Yolların mantığı da değişecek ve eskisinden daha kullanışlı olacak. Bu konu hakkında tam bir şey söylenmese de, yolların ve rotaların oyun sonunda karışık bir hal almayacağı, aksine gerçekçi olacağı verilen bilgiler arasında. Casusluk da eskisi gibi kalmayacak artık. Çoklu oyunculuk modu ise bomba olacakmış, doğru çıkmazsa beni taşlamayın ama, Civilization’ın yalancısıyız.

  Koşun la gençler gelin bakam bi, sanırım yuvarlak bir şey icad ettim gene

  Oyunun geçecek olduğu dünya ise en çok evrim geçirenlerden, ama çok olumlu ve yapıcı bir evrim bu. Heroes 3’ten hatırladığımız altıgen biçimli savaş alanı bölünmesi Civ5’e geliyor. Karesel bölümlemede çapraza da gidebildğimiz için 8 farklı yön vardı, fakat şimdi 6’ya düşüyor. Bana sorarsanız bu azalma hesap kitap işini daha ön plana çıkaracak ve bizi farklı hareket stratejilerine itecek.

  Altıgen harita mantığıyla birlikte yön kavramı da geliştirilmiş. Hatırlayın HoMM5’te arkadan saldıran bir Griffin ile daha fazla vuruyorken, aynı hizadaki birden fazla kareyi tek ejder aleviyle kül edebiliyorduk. Civ5’te de yön önemli olacak, nitekim bir dövüşçü ekibine farklı yönlerden veya arkadan yapacağınız saldırının farklı sonuçları olacak. Bununla birlikte kuşatma silahları veya okçu üniteler olması gerektiği gibi düşmanla arasında boşluk bırakarak saldırabilecek. Okçularımızı göstere göstere yakın dövüşçülerin ağzının içine sokmak yerine, araya bir warrior grubu koyarak, okçuları arkasına döşeyebileceğiz. Bununla birlikte her karede bir grup (örneğin o kareye warriorları koyuyorsak, o karede sadece 12 tane warrior olacak) olabilecek. Artık tek kareye asker istifleyip, 300 Ispartalı duruşunu yapamayacağız. Bu yüzden şehirlerin kendini savunabilmesi özelliği getirilmiş.

  Bundan önceki Civ’larda üniteler sembolik olarak gösteriliyordu, bir karede elinde mızrak olan baldırı çıplak tipi görünce anlıyorduk ki orada mızrakçı ordusu var. Yeni Civ ile bu durum değişiyor, öyle ki artık altıgen biçimli alanlarda ordumuzu kalabalık şekilde görebileceğiz. Bu durum savaşları da daha gerçekçi hale sokacak, vezirin piyonu yemesi gibi sade geçen savaşlar artık daha renkli geçecek. Son yıllarda oyunun türü ve içeriği ne olursa olsun, oyuncular grafiği önemli olmayan oyunlardan bile çok güzel grafik bekliyor oldu. Heroes5’te de bu durumun yarattığı etkiyi gördük. Sid Meier bu konuda da akıllanmış olacak ki o fenomen haline gelen, zamanın gerisinde kalmış Civ grafikleri geçmişte kalıyor, yeni grafikler gerçekten %500 daha güzel görünüyor. Size bir ekran görüntüsü kadar ifade edemem belki ama denizlerin parlaklığı dağların engebeleri ve yükseklikleri-alçaklıkları, askerlerin giyimi kuşamı, liderlerin modellemeleri göze harikulade gözüküyor.

  Lider olunmaz lider doğulur

  Başlangıç için 18 medeniyet var ve her medeniyetin lideri tarihinde genel olarak en çok isim yapmış olanı. Osmanlı İmparatorluğu da başlangıçta seçilebilecek medeniyetler arasında ve lideri en geniş sınırlarımız olduğu zamanki padişah olan Kanuni Sultan Süleyman.

  Lider demişken, liderler eskisi gibi vitray tablosu gibi çıkmayacaklar karşımıza. Etkileşim konusundaki devrim denebilecek bir konu da liderlerin hareketleri. Örneğin Osmanlı sınırına dayanınca bizzat Kanuni sizle muhatap olacak ve kendi dilinde konuşacak, hem de Türkçe! O anki durumuna, konumuna ve ruh haline göre mimikleri değişecek. Konuşmalar da zamanlamaya göre nitelik kazanacak. Eğer savaşta ise arkasındaki peyzaj savaş alanı olacak (kimbilir belki yataktan kalktıysa kaftanı ile karşımıza çıkar).

  Dama veya pis yedili gibi oyunlarla beraber satranç bu sıra tabanlı oyunlardan nasıl ön plana çıkıyorsa, Civilization da ayrıcalıkları ve ayrıntılarıyla aynı şekilde rakiplerinden sıyrılıyor. Kronolojik olarak tekerleğin icadının da öncesinden başlayacak oyunumuz rastgele ilerleyecek; bu yüzden hikaye olmayacak, tarihi biz yazıyor olacağız. İster kaba kuvet adamı bitirir diyerek, sille tokat girişeceğiz; ister kültüre odaklanıp ön plana çıkacağız; ister bilimsel gelişime öncelik vererek dünya üzerinde söz sahibi olacağız. Odak merkezinize göre gelişecek oyunda tarih öncesi devirlerden başlayacak, kısaca yine uykusuz geceler bizi bekliyor.

  Sırtındaki çantasıyla tek başına şehir kuran Settler’ımızı özlemedik mi?

  Çıktığı günden beri bizi kendine bağlayan ve türünde çağ açan, benzerlerini türeten bir oyun Civilization. 2010’un son çeyreğinde çıkacak bu 20 yıllık serinin beşinci üyesi ise bu kez çok daha iddalı geliyor. Lua programlama dilinde geliştirilen yeni bir oyun motoru kullanan Civilization5, sonuncusundan 5 sene sonra tekrar bizimle buluşacak. Şimdiye kadar 9 milyon satan (rakama dikkat) Civilization serisi bu oyundan da çok umutlu. Seriye yeni olan oyuncular; hızlı oynayamıyorsanız, ince eleyip sık dokuyarak karar vermenize imkan tanıyan bu sıra tabanlı oynanışı sevebilirsiniz. Serinin müdavimleri; size ne desem boş zaten, az kaldı dayanın. Oyunun hikayesi yok çünkü kendisi hikaye. Çünkü hikaye, gerçeğe güvenmezsek ortaya çıkar, gerçek bize inandırıcı gelmezse oyun yerine hikaye isteriz. Burada campaign gerçeğin kendisi. Kafanız mı karıştı, boşverin. Üzümü ye, bağını sorma. Değil mi?


   
  
  İşletim Sistemi: Windows ® Vista SP2 / Windows ® 7
  İşlemci: 1.8 GHz Quad Core CPU
  RAM: 4 GB RAM
  HDD: 8 GB Boş Alan
  Ekran Kartı: 512 MB ATI 4800 serisi veya daha iyi, 512 MB Nvidia 9800 serisi veya daha iyi
  DirectX sürümü 11
  

  Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 3.18 GB

  [HIDE]
   
  http://www.fileserve.com/file/czbXKuh/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part01.rar
  http://www.fileserve.com/file/7zxT7gr/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part02.rar
  http://www.fileserve.com/file/mn8WAg2/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part03.rar
  http://www.fileserve.com/file/NzTSzSN/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part04.rar
  http://www.fileserve.com/file/qkccbgZ/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part05.rar
  http://www.fileserve.com/file/rAqN43C/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part06.rar
  http://www.fileserve.com/file/Q7cGpSj/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part06.rar
  http://www.fileserve.com/file/jahedY8/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part07.rar
  http://www.fileserve.com/file/EznNw2C/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part08.rar
  http://www.fileserve.com/file/gvtSqcq/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part09.rar
  http://www.fileserve.com/file/cknBTq3/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part10.rar
  http://www.fileserve.com/file/McJXWW7/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part11.rar
  http://www.fileserve.com/file/zQ5kH4r/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part12.rar
  http://www.fileserve.com/file/cGMfMQ9/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part13.rar
  http://www.fileserve.com/file/6BETfmg/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part14.rar
  http://www.fileserve.com/file/ZSF3Tb5/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part15.rar
  http://www.fileserve.com/file/8bW3kXP/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part16.rar
  http://www.fileserve.com/file/FrBM2QF/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part17.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://bitshare.com/files/14l1gvom/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part06.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/w9ljwgib/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part11.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/0mc35lv6/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part08.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/lje90850/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part05.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/mnwaim42/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part03.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/k8unulnw/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part12.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/c4v6xzch/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part16.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/oqofk1ah/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part13.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/042egum3/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part09.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/zibfgtp9/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part02.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/aw9v1gqh/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part07.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/o86c98fo/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part10.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/01oysr9d/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part04.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/1mximfv6/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part15.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/9gkp4t0e/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part14.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/ur985dp9/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part17.rar.htm.html
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.filesonic.com/file/1311951874/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part12.rar
  http://www.filesonic.com/file/1311872314/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part05.rar
  http://www.filesonic.com/file/1311860544/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part09.rar
  http://www.filesonic.com/file/1311888964/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part15.rar
  http://www.filesonic.com/file/1311856454/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part07.rar
  http://www.filesonic.com/file/1312022874/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part16.rar
  http://www.filesonic.com/file/1311845484/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part04.rar
  http://www.filesonic.com/file/1311806844/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part02.rar
  http://www.filesonic.com/file/1311868584/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part11.rar
  http://www.filesonic.com/file/1311812804/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part01.rar
  http://www.filesonic.com/file/1311894214/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part14.rar
  http://www.filesonic.com/file/1311888074/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part13.rar
  http://www.filesonic.com/file/1311856844/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part08.rar
  http://www.filesonic.com/file/1311927774/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part17.rar
  http://www.filesonic.com/file/1311821544/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part03.rar
  http://www.filesonic.com/file/1311866614/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part10.rar
  http://www.filesonic.com/file/1311841534/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part06.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://netload.in/dateiS4pbtgd5Yc/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part16.rar.htm
  http://netload.in/dateiTxryqOs7zW/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part15.rar.htm
  http://netload.in/dateijZJqI0puDi/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part12.rar.htm
  http://netload.in/dateirGIjnyP7QB/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part13.rar.htm
  http://netload.in/dateiihPZn04MXr/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part14.rar.htm
  http://netload.in/dateiqIblcYNS8D/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part11.rar.htm
  http://netload.in/dateigdcYmktwC2/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part17.rar.htm
  http://netload.in/dateiSIlRtC6cQ8/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part10.rar.htm
  http://netload.in/datei2LX6QVRIrW/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part09.rar.htm
  http://netload.in/dateivoGMXSbtQN/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part08.rar.htm
  http://netload.in/dateiXDaHRQuQPT/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part07.rar.htm
  http://netload.in/dateitmgYc1gQy1/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part06.rar.htm
  http://netload.in/datei4eHyYKCQkz/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part05.rar.htm
  http://netload.in/datei3JsDaJaefc/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part03.rar.htm
  http://netload.in/dateiJIcDSlwDTt/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part04.rar.htm
  http://netload.in/dateiRdIccrkj7e/CSHTR.26611.O.Tiko.medeniyetv.cshtr.com.part02.rar.htm
  [/HIDE]  www.cshtr.com 2. #11

  Standart

  tesekkurler

 3. #12

  Standart

  phoenix'i indiremiyoruz link ölmüş.Teşekkürler paylaşım için

 4. #13

  Standart

  evet phoenix'i ynilermisiniz

 5. #14

  Genel Yönetici

  Standart

  phoenix i neden istiyorsunuz acaba oyun için skidrow crack var
  onda çalışmıyormu?
  çalışmıyorsa kontrol edip bakarım ancak phoenixi bi üyemiz paylaşmış
  buraya yazarsanız ben bakarım gerekirse yüklerim

 6. #15

  Standart

  Bu oyun kaçmaz başkada bişey demiyorum. Teşekkürler.

 7. #16

  Standart

  ya steami yukledikten sonra maalesef serial istiyo oda verilen dosyalarin icinde yok sanirim en azindan ben bulamadim keygen generator ariom su an bilginize..

 8. #17

  Genel Yönetici

  Standart

  crack yapmayı denedinizmi acaba?

 9. #18

  Standart

  nasıl crack yapılacak ayrıtılı anlatabilirmisiniz acaba

 10. #19

  Genel Yönetici

  Standart

  inen rar dosyalarını aynı klasörde toplayıp herhangi birinde sağ tıklayarak buraya çıkart(extract here) diyorsunuz ve rar şifresini giriyorsunuz (www.cshtr.com)
  ardından oluşan klasördeki cd imaj dosyasını herhangi bir sanal sürücü programıyla açıyorsunuz (tavsiyem virtual clone drive yada daemon tools) yükleme ekranı gelecektir karşınıza bunu normal şekilde tamamlıyorsunuz
  sonra rarlardan sonra oluşan klasörde crack dosyası varsa onun içindekinden yoksa cdnin içindeki crack klasöründen crack yaparak oyunu çalıştırıyorsunuz

 11. #20

  Standart

  product code istiyor ve ne crack dosyasında ne de kendi dosyası içinde yok

Benzer Konular

 1. Sid Meier's Civilization III | PC | 2001 | Download | iNDiR
  Konu Sahibi Regnas Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 12
  Son Mesaj : 25.Ocak.2013, 14:46
 2. Victoria II | SKiDROW | PC | 2010 | FS NL FSC | Download | iNDiR
  Konu Sahibi Regnas Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 3
  Son Mesaj : 20.Ağustos.2011, 12:32
 3. Just Cause 2 | SKiDROW | PC | 2010 | FS NL FSC | Download | iNDiR
  Konu Sahibi Regnas Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 42
  Son Mesaj : 04.Temmuz.2011, 15:38
 4. Alpha Protocol | PC | 2010 | FS NL FSC | Download | iNDiR
  Konu Sahibi Regnas Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 12
  Son Mesaj : 08.Haziran.2011, 21:04