emlaklik & sedatyucel

Sniper Elite | PC | 2005 | FS NL FSC | Download | iNDiR

Sniper Elite PC Reloaded Language | Oyun Dili : English Release Date | Çıkış Tarihi : 2005 Crack : Dahili Crack Uploaded By blackosman (08 Şubat 2013 )

Bu konu 6940 kez görüntülendi ve 21 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Sniper Elite | PC | 2005 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 6940 kez incelendi.


Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Genel Yönetici

  Game Sniper Elite | PC | 2005 | Download | iNDiR

  Sniper Elite

  PC

  Reloaded

  Language | Oyun Dili : English
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2005
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By blackosman (08 Şubat 2013 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 4.2 GB olup, Turbobit Netload Filefactory sunucularına upload edilmiştir.

  Uploader Notu :
  Daha Hızlı indirmek ve sitemize destek olmak için Premium hesap alırken
  lütfen aşağıdaki simgeleri tıklayarak alınız. Duyarlılığınız için teşekkür ederiz.  linkler güncellenmiştir..  http://www.gamespot.com/pc/action/sn...ite/index.html  Alıntı

  2. Dünya savaşı konulu oyunlar her zaman oldu ve olacaklar... bu gerçekten asla kaçamayız. Bazıları çok kaliteli çıktı, bazıları ise yavan oldu boğazımızda kaldı. Bir çok yapımcı “En iyisini yaptık, en kalitelisi biziz” diye bağırdı, kepaze olanlar çok çıktı. Neymiş etrafta yaygara kopartıp, kendini böyle üstün göstermeyeceksin. Bakınız John Romero abimiz Daikatana diye tutturdu. Yıllarda palavraları söyledi, o da yetmedi hakaret bile etti. Oyun duyrulduktan sonra sürekli ertelenerek 2000 yılında çıkmış(Duke Nukem Forever!) ve sonuç felaket olmuştu. Ağzına kadar bug dolu mekanik kurbağları öldürdüğümüz, modası geçmiş bir yapımdı. Neden bunlardan bahsettim dersek. İkinci Dünya savaşı konulu bir çok oyun berbat çıkıyor da ondan dolayı. Kaliteli yapımlar tabi ki var yok değil. Ancak pek çoğu hemen paraları cebe indirmek için çabucak yapılıp piyasaya sürülüyor. Tabi ki sonuç hüsran. Sniper Elite oynamaya başlamadan önce bu sınıftan olduğunu zannediyordum. Ancak oyun beklediğimin çok çok üstünde çıktı ve beni şaşı
  rttı.

  Özel Sniper

  Oyunumuz 2. Dünya savaşında geçiyor, aman hep klişe konu derdim. Bende bu sefer klişe bir cümle ile başladım. Efendim bir adet Alman kensin nişancısını kontrol ediyoruz. Yaptığımız adam öldürmek, yaralı taşımak, onu korumak, bir yeri patlatmak, bir eşyayı getirmek vb... doğal olarak bulunan yapay olmayan görevler. Tabi bunların yapılması ve dizayn edilmesi gerekiyor. Örneğin yaralı bir adamı başka bir yere taşıdıktan sonra git tankı patlat, arkasından şu kişiyle burada buluş gibi zincirleme olaylar yer alıyor. Bunları yapmak görünürde kolay gibi olsa da aslında tam olarak değil. Her şeyden önce oyunun belli bir zorluk sistemi var. 4 zorluk seviyesinden birini tercih etmek durumundasınız. Her seviyenin kendine göre belli katı kuralları yer alıyor. Yapay zeka artıyor, nefes tutma süreniz düşüyor, silahların zararı artıyor vs... gibi ayrıntılar yer alıyor. Tek tavsiyem eğer oynarsanız ilk zorluk seviyesinde oynamayın derim. Zira oyunun zevki çıkmıyor, kesinlikle Cadet zorluk seviyesinden başlayın derim. Baktınız
  daha kan ter içinde kalmak istiyorsunuz, diğerlerine atlayabilirsiniz.

  Oyunda bazı ayrıntılar çok harika ve çuk diye oturmuş durumda. Her şeyden önce hedef aldığınız zaman belli bir saniye karakterimiz nefesini tutuyor. Tabi ki dürbün arada sallanıyor, hedefi bazı zamanlar tutturmak zorlaşıyor. İlk iki zorluk seviyesinde 17 saniye olan nefes tutma süresi, sonraki iki zorluk seviyesinde 10 saniyeye kadar düşüyor. Bazı görevlerde hedefinizi öldürmek için bir saniye bile çok değerli olabiliyor. Bu yüzden bir çok kez yükleme ekranına geri döndüğümü iyi biliyorum. Ancak bu tam tersi şekilde hoşuma gitti, oyunun gerçek zevkini almak için iyi bir yöntem. Sadece oyunda bu detay yok, misal siz yolda düşmandan kaçmaya çalışırken, yanınızda patlayan bir bomba ile ölebilirsiniz. Bunlar savaşta olağan şeylerdi, oyunda da direk yer verilmesi harika bir karar. Çünkü bazı 2. Dünya savaşı oyunlarında patlayan yerler önceden hazırlanmış sahnelerdir. Yani siz o yere gidip, yanınızda patlama olsa bile sahne olduğundan sizleri etkilemez. Ancak Sniper Elite’de böyle bir durum yok, bomba patladığı gib
  i sizi de yanında götürüyor.

  Sniper bende alemin kralı benim demek yok. Hedefinizi iyi tutturmanız gerekiyor. Eğer düşmanınızın bacağına veya koluna ateş ederseniz, toparlayarak sizden kaçmaya çalışıyor. Hatta yerde kıvranıp bağırıp çağrıyor, üst zorluk seviyelerinde işiniz ise daha zor. Çünkü devreye yapay zeka giriyor, bazı zamanlarda sessiz olmanız gereken görevler oluyor. Hiç ses çıkarmadan bir yere girmeniz veya birini öldürmeniz gerekiyor. Siz adamı yaraladınız ama, o da yerde kıvranıp yardım istiyor. Başınıza kimbilir kaç düşman toplanır, siz de mefta olursunuz. Düşmanlarımız kolay da oynadığımız zaman pek zeki sayılmazlar, direk ölüyorlar. Ancak olurda seviye arttığı zaman dayanılırlıkları ve akılları da artıyor. Size taktik yapıyorlar, şak diye ölmüyorlar, kaçıyorlar yeri geldiğinde saklanıp öyle ateş ediyorlar. Düşmanlarımız kısaca mantıklı ve dengeli bir biçimde, yüksek seviyede oynadıkça onlarda yükseliyorlar.

  Terimler Sözlüğü 1

  Oyunda gizlilikte yer alıyor, ancak bunun ne kadar uygulandığı size bağlı kalabiliyor. Misal bir görevde hiç ses çıkarmamanız veya kimseyi öldürmeden bir şeyi çalmanız gerekebilir. İşte böyle zorunlu kaldığınız zamanlarda gizlilik size bağlı kalmıyor. Mecburen gizli ve sessiz tetikte kalmanız gerekiyor. Başka görevlerde ses çıkartıp tak tuk ortalığa girebilir veya yine sessiz kalabilirsiniz. Ancak Rambo gibi bir anda ortalığa girmek, çoğu zaman işe yaramıyor. Zorluk seviyesi Sniper Elite ise işte o zaman işiniz iş oluyor. Gizli olmak zorunda kaldığınızda yerdeki cesetleri kaldırmanız gerekiyor. Eğer birini görürlerse işiniz çok çabuk bitebiliyor. Oyunun atmosferini gerçekten de yakalamak isterseniz bunlara dikkat edip yüksek bir zorluk seviyesinde oynamanızı tavsiye ederim.

  Silahlarımız ne yazık ki kısır kalmış, çok fazla çeşidimiz bulunmuyor. Yanımızda Sniper tüfeğimiz ve susturuculu tabancamız Fix bulunuyor. Bunlar dışında klasik 2. Dünya savaşı silahlarından bazıları bulunuyor. Tüfeğimiz ve tabancamız dışındaki diğer silahları oradan buradan buluyoruz. Ölen askerlerden veya çevredeki sandıklardan vs... bulabiliyoruz. Cephanede yine aynı şekilde oradan buradan topluyoruz.

  Şu ana kadar pek çok açıdan beni memnun eden Sniper Elite’in grafikleri de bana yeterli geldi. Gölgelendirme ve ışıklandırma efekleri gözüme hoş göründü, ancak binaların ve modellerin dokusu pek fazla hoşuma gitmedi. Bana biraz yapay gibi geldiler, hatta bir kaç yerde kendini iyice belli edebiliyor. En çok sevdiğim kısım yağmur efekti oldu. Yağmurun yağması ve yerdeki suyun yansıması bunlar iyi yapılmış. Patlamalar vs... diğerleri de fena değil, işlerini yapıyorlar.

  Sesler konusuda oyunda en çok ilgimi çeken yer oldu. Arka plan sesleri özellikle savaş atmosferini duymak için üstünde durulmuş. Siz bir yandan koştururken diğer taraftan insanların feryatlarını, bir makinelinin öfkeli sesini, bir uçağın düşmesini veya tankın yıkıcı gürültüsünü duyuyorsunuz. Belli bir süre dinlediğiniz taktirde kendinizi savaşta zannedebilirsiniz. Ses efektleri arka plan sesleri kadar olmasada yine de başarılılar. Aynı şekilde seslendirmeler de iyi bir uslupla yapılmış. Arada sırada çalan gaz parçalar ile iyice doyuma ulaşıyorsunuz. Keşke diyorum şu sesler kadar grafikler de başarılı olabilseydi.

  Oyundaki fizik modellemesi başarılı değil. Bu yönden zayıf kalmış. Düşmanlarınızın ölümü filan fena değil, bari hiç değilse öyle tak diye düşmüyorlar. Çevredeki bir kaç parça şeyi oraya buraya uçuruyorsunuz o kadar.

  Oyundaki en dikkat edici detaylardan biride ilk Max Payne’den hatılayacağımız bir efekt. Sniper’dan ateş ettiğiniz zaman kamera hemen kurşunu ağır çekimde düşmanın kafasına girene kadar takip ediyor. Bu güzel bir efekt olmuş.

  Multiplayer mod’u da oyunda yer alıyor. Deathmatch, Team Deathmatch ve Assassination isimli 3 farklı mod bulunuyor. Assassination aslında bildiğimzi Deathmatch gibi ancak biraz daha farklı, sadece Sniper kullanarak diğer rakiplerinizi öldürmeye çalışıyorsunuz. Bir de haritada bulunan kendi tarafınıza ait komutanlar var. İki taraftan biri rakip komutanları öldürmeye çalışıyor. Bu karakterler bilgisayar kontrolünde öylece belli bir yerde bekliyorlar. Öldürürseniz yüksek bir puan kazanıyorsunuz.

  Yazıyı bitiriyorum, şimdide ufak bir yorum daha yazmak lazım. Kısaca Sniper Elite beni saran bir oyun oldu. Aksiyon dolu ve yeri geldiği zaman kan ter içinde bırakabiliyor. Grafikler istediğim gibi olmasada yetiyor, ancak arka plan sesleri konusunda oyun gerçekten de başarılı. Zorluk seviyesini arttırdığınız zaman bazı yerlerde takılıp kalabilir ve küfür edebilirsiniz. O zaman işte sabırlı olun derim. Zorluk seviyesi kolay da olduğu zamanda oyunun zevki kaçıyor. Gazı kaçmış içecek gibi bir şey oluyor. Bunların yanında oyunun Geforce 2 gibi eski nesil ekran kartlarında da çalışması iyi bir işlev. Düşük sistemlerde efektleri açmadan oynama imkanına sahip olabilirsiniz.
   
  
  
  İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP
  İşlemci: 1GHz veya eşdeğeri
  RAM: 256 MB
  HDD: 4 GB
  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 4 TI 32 MB+
  

  Bir Part Boyutu: 300 MB - Toplam Boyut: 4.2 GB

   
  http://turbobit.net/zyqjykexgjfl/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part01.rar.html
  http://turbobit.net/cdrfkmpaw0e9/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part02.rar.html
  http://turbobit.net/rae3vjvsrprp/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part03.rar.html
  http://turbobit.net/ggz416nktdap/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part04.rar.html
  http://turbobit.net/unul1f70xmko/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part05.rar.html
  http://turbobit.net/ptyl4pgxdi1b/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part06.rar.html
  http://turbobit.net/qf80g4z30akd/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part07.rar.html
  http://turbobit.net/3c7hyk8korc2/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part08.rar.html
  http://turbobit.net/czcjnwz16jxi/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part09.rar.html
  http://turbobit.net/temw7dix6h6e/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part10.rar.html
  http://turbobit.net/vtnxs6kpx71v/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part11.rar.html
  http://turbobit.net/dp1s2ri9f5rr/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part12.rar.html
  http://turbobit.net/f0cixjdsvocs/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part13.rar.html
  http://turbobit.net/6gi410v2889j/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part14.rar.html
  http://turbobit.net/taaam4tfnume/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part15.rar.html


   
  http://www.filefactory.com/file/57k9xj1tv9o9/n/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part01.rar
  http://www.filefactory.com/file/34c0uc2scc6f/n/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part02.rar
  http://www.filefactory.com/file/2irtoxcn2bp5/n/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part03.rar
  http://www.filefactory.com/file/7k18e9bq9c4p/n/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part04.rar
  http://www.filefactory.com/file/6wm6s7s7n4r1/n/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part05.rar
  http://www.filefactory.com/file/a3qfrq3kfuv/n/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part06.rar
  http://www.filefactory.com/file/1i4i603fm8k1/n/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part07.rar
  http://www.filefactory.com/file/24u92r4k2a2t/n/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part08.rar
  http://www.filefactory.com/file/2tz1gy1q48kf/n/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part09.rar
  http://www.filefactory.com/file/45x4b4qmdy9l/n/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part10.rar
  http://www.filefactory.com/file/18zcw6i8h4rd/n/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part11.rar
  http://www.filefactory.com/file/7gfd6gjduq0f/n/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part12.rar
  http://www.filefactory.com/file/4r0vcoalg335/n/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part13.rar
  http://www.filefactory.com/file/6exfe3vqnrdv/n/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part14.rar
  http://www.filefactory.com/file/4tlpu0xjeq4b/n/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part15.rar


   
  http://netload.in/dateij1AktXJfte/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part01.rar.htm
  http://netload.in/dateiWIg5qf76jd/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part02.rar.htm
  http://netload.in/dateiNESmQXmxqr/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part03.rar.htm
  http://netload.in/dateiLIliiDleIm/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part04.rar.htm
  http://netload.in/dateiGNW7EopMTZ/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part05.rar.htm
  http://netload.in/dateiM0JBsmoqR0/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part06.rar.htm
  http://netload.in/datei4er5zzOylv/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part07.rar.htm
  http://netload.in/dateic8TRtnw3g9/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part08.rar.htm
  http://netload.in/dateiJm4gFkVGBG/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part09.rar.htm
  http://netload.in/dateiF5iKIz0ZTp/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part10.rar.htm
  http://netload.in/dateiqvPcfTLRBG/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part11.rar.htm
  http://netload.in/datei65CWi699Zd/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part12.rar.htm
  http://netload.in/dateisGBIzigR1j/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part13.rar.htm
  http://netload.in/dateit7z5dQtHk5/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part14.rar.htm
  http://netload.in/dateiwYL4wmz7Jv/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part15.rar.htm


   
  http://uploaded.net/file/ppp1641p/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part01.rar
  http://uploaded.net/file/3c4b4222/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part02.rar
  http://uploaded.net/file/ylu0f0lz/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part03.rar
  http://uploaded.net/file/v81wsswk/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part04.rar
  http://uploaded.net/file/rygsjzl4/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part05.rar
  http://uploaded.net/file/u8fhh0k0/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part06.rar
  http://uploaded.net/file/k0i94bb1/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part07.rar
  http://uploaded.net/file/2wpxz1qo/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part08.rar
  http://uploaded.net/file/ht8n2qeq/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part09.rar
  http://uploaded.net/file/3ex8apyi/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part10.rar
  http://uploaded.net/file/jeiru5yk/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part11.rar
  http://uploaded.net/file/43bd6upn/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part12.rar
  http://uploaded.net/file/u1cxxvql/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part13.rar
  http://uploaded.net/file/wp4n5rqu/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part14.rar
  http://uploaded.net/file/mttn0u0v/CSHTR.260113.O.blackosman.sinaypir.elit.pisi.CSHTR.com.part15.rar


  www.cshtr.com 2. #2

  Standart

  çok teşekkürler valla bayagıdr beklıyordum bu oyunu vazgecılmezım

 3. #3
  UnS

  Standart

  fkibar Nickli Üyeden Alıntı
  çok teşekkürler valla bayagıdr beklıyordum bu oyunu vazgecılmezım
  iyi eğlenceler

 4. #4

  Standart

  süper oyun mutlaka oynayın..

 5. #5

  Standart

  indirdiğimiz zaman bilgisayara bu oyunu nasıl kurarız. süreci bir tarif ederseniz sevinirm. teşekkürler

 6. #6
  UnS

  Standart

  gabarmıt Nickli Üyeden Alıntı
  indirdiğimiz zaman bilgisayara bu oyunu nasıl kurarız. süreci bir tarif ederseniz sevinirm. teşekkürler
  Kurulumunda pek bi zorluk olduğunu düşünmüyorum..
  Öncelikler ziplerden tamamen çıkartın. tam olarak nasıl olduğuınu hatırlayamıyorum ama dosya uzantısı .iso ise nasıl yükleneceği konusunda yardımcı olurum..

 7. #7

  Standart

  Cok tesekkurler...

 8. #8

  Standart

  Teşekkürler

 9. #9

  Standart

  var ya hele o headshot yaptığında mermiyle beraber gitmek gibisi yok. enfes bir oyun tavsiye ederim herkese

 10. #10

  Standart

  acep linkler uyumlu mu ki

Benzer Konular

 1. Cevap: 2
  Son Mesaj : 27.Aralık.2012, 13:06
 2. Cevap: 6
  Son Mesaj : 25.Aralık.2012, 13:44
 3. Cevap: 166
  Son Mesaj : 01.Mart.2012, 21:10
 4. Cevap: 17
  Son Mesaj : 27.Temmuz.2011, 11:22