emlaklik & sedatyucel

Prison Break: The Conspiracy | CLONEDVD | PC | 2010 | FS NL FSC | Download | iNDiR

Prison Break: The Conspiracy PC CLONEDVD Language | Oyun Dili : English Release Date | Çıkış Tarihi : 2010 Crack : Dahili Crack Uploaded By Tiko (27 Haziran 2011 )

Bu konu 9199 kez görüntülendi ve 58 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Prison Break: The Conspiracy | CLONEDVD | PC | 2010 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 9199 kez incelendi.


Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 59 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Game Prison Break: The Conspiracy | CLONEDVD | PC | 2010 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  Prison Break: The Conspiracy

  PC

  CLONEDVD

  Language | Oyun Dili : English
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2010
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By Tiko (27 Haziran 2011 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 4.4 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload sunucularına upload edilmiştir.  Prison Break: The Conspiracy, Prison Break: The Conspiracy PC - GameSpot.com  Alıntı

  Deep Silver’ın Prison Break: The Conspiracy oyunu diğer film/TV adaptasyonu oyunlara baktığımızda biraz sıra dışı gözüküyor. Oyun piyasadaki benzerlerinin aksine çıkış noktası olan Prison Break dizisinin ilk sezonuna paralel bir hikaye kurgusunu takip ediyor ve ayrıca bizleri serinin baş karakteri Michael Scofield yerine kötü bir karakterin (en azıyla başlarda kötü) yerine koyuyor. Bu bakış açınıza göre cesurca ya da aptalca bir karar gibi gözükebilir ancak oyunun geliştiricisi Zootfly oyun için dizinin ilk sezonunu seçerek bana kalırsa şimdiden biraz kredi kazanmış durumda.

  Oyunda Tom Paxton adındaki Şirket tarafından Lincoln Burrows’un, yani Başkan Yardımcısı’nın kardeşini öldürmekten dolayı hapse giren kişinin, zamanında elektrikli sandalyeye oturmasını garanti altına almakla görevlendirilen bir ajanı yöneteceğiz. Göreviniz ise Burrows’un kardeşi Michael Scofield’ın neden abisiyle aynı hapishanede bulunduğunu keşfetmek. Hapishanede kaldığı tüm bu süre içerisinde Paxton, içeri kaçak yollardan soktuğu ses kaydedicisine düşüncelerini aktararak kendine bir tür sigorta sağlıyor. Görünüşe göre adamımız patronuna pek güven duymayacak ve zaten oyunda ilerledikçe de kendinizi Scoldfield ve arkadaşlarının haricinde bir taraftan da Şirket’i araştırırken bulacaksınız.

  Oyunun diziye paralel bir işleyişe sahip olacak olması Zootfly’a birçok yeni sahne tasarım olanağı da veriyor. Ayrıca bunun yanında oyundaki gizemi de arttırıyor. Dizinin ilk sezonunda Scofield ve arkadaşlarına ne olduğunu biliyoruz. Ancak merak ettiğimiz oyunda Paxton’ın nasıl bir giriş yapacağı, nerede ve hangi şekilde dostlarımızın yollarının kesişeceği? Oyunun en başından itibaren bir yandan Fox River’a alışmak ve hayatta kalmak için mücadele verirken diğer yandan da kendinizi C-Note, T-Bag ve Abruzzi gibi dizinin yan karakterleriyle etkileşim içinde bulacaksınız.

  Oynanış açısından Prison Break iki temel ayrıma sahip olacak, dövüş ve gizlilik. Paxton Fox River’daki birçok mahkumla dövüşmenin yanında hapishane içinde ün de kazanacak ve çok daha önemlisi hapishanenin yasa dışı dövüş kulübüne katılarak Scofield hakkında bilgi toplayabilecek. Oyunun başlarında bu dövüşlere katılma hakkını elde etmeniz gerekecek ve bunun için de doğru bağlantıları bularak bu kişilerin isteklerini yerine getireceksiniz.

  Prison Break’teki dövüş sistemi oldukça rahat ve kolay alışılacağa benziyor. A tuşunu hafif saldırılarda, X tuşunu ağır saldırılarda ve sağ bumperı da blok almak için kullanacaksınız. Zamanlama ve tuş sıralamaları da dövüşler anında oldukça önemli olacak ve değişik ataklar size anında ödül kazandıracak. Ayrıca blok sistemi de oldukça işimize yarayacağa benziyor, rakibinizin bir saldırısını bloklayarak ona ani karşı saldırılarda bulunabileceksiniz. Ancak şu anki aşamada dövüş mekanizmasının biraz ağır ve aksak bir şekilde işlediği de fark ediliyor. Şüphesiz bunda dövüş anlarında kamera kontrolüne sahip olmayışımızın da etkisi var. Dövüş anlarında karakterimiz ekranın önemli bir bölümünü kapladığı için çoğu kez kendinizi daha iyi bir görüş açısı yakalamaya çalışırken buluyorsunuz ve bu da kombo saldırılarda bulunmanızı güçleştiriyor. Bu arada adamımız Paxton’ın kendi kendine iyileşebilme özelliği de oyunda bulunacağını söyleyelim. Bu da şüphesiz bize özellikle dövüşlerde büyük bir avantaj sağlayacak. Yani birka
  ç saniyeliğine rakibinizden uzaklaşarak, sağlığınız fulledikten sonra dönüp onun işini bitirebileceksiniz.

  Paxton’ın dövüş yeteneklerini de arttırabileceğiz. Avludaki kum torbası ya da ağırlıklarda mini oyunlar eşliğinde idmanlar yapacağız. Bu mini oyunlar tuş eşleştirmesi şeklinde olacak. PS2’deki Rocky oyununu oynayanlar az çok neden bahsettiğimi anlamışlardır. Bu idmanlar aslında oyunda önemli bir yere sahip olacak, çünkü dövüş kulübünde yeri geldiğinde Fox River’ın en güçlü ve tecrübeli serserileriyle boy ölçüşmek zorunda olacağız.

  Dövüşme hakkını kazanmak için yapacağınız görevlerde ise Prison Break’in gizlilik mekanizması ön plana çıkacak. Paxton kendisini hapishanedeki söz sahibi insanların pis işlerini yerine getirirken bulacak ve bu görevler genellikle yasaklı bir bölgeye gizlice sızıp, buralardan onlar için materyal aşırmak şeklinde olacak. Oyunun bu bölümlerinde gardiyanlardan, işçilerden ve güvenlik kameralarından kaçınmanız gerekecek ve bunu çevredeki nesnelerin arkasına gizlenerek, bazı yerlere çıkarak ve sessizce hareket ederek sağlayacaksınız. Çoğu gizlilik oyununun aksine Prison Break’te düşmanınızı sessizce etkisizleştirmek gibi bir seçeneğe sahip olmayacaksınız. Bunun yerine gardiyanların hareket doğrultularını gizlice izleyerek, alandaki saklanabileceğiniz potansiyel noktaları tespit edecek ve ardından da onların dikkatini dağıtmanın bir yolunu bulup yasak alana geçiş yapacaksınız. Genel olarak şu aşamada oyunun gizlilik yönü dövüş mekanizmasına göre daha doyurucu duruyor, bunun yanında gizlilik içerikli bölümlerin dizin
  in ruhunu daha fazla yansıtacağa da ayrı bir gerçek. Örneğin, oyunun başlarında yer alacak olan bir görevde "deliler hastanesi"ne sızacağız ve yangın alarmının çalmasıyla akıl hastalarının akıl hastanesini işgal etmelerine yol açacağız. Evet bana da biraz tanıdık geldi.

  Prison Break harika bir diziydi ve ülkemizde de hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahipti. Ne var ki, dizi biteli neredeyse 1 yıl olacak. Yani olaya bu açıdan baktığımızda oyunun biraz geç kaldığını fark ediyoruz. Oyunun başarıya ulaşmasında şüphesiz dizinin fanlarının oyuna gösterecekleri talep etkili olacaktır ve eminiz ki yayıncı firmada bunun farkında ve buna göre bir reklam politikası izleyecektir. Oyunun grafikleri şu aşama da biraz çağın gerisindeymiş gibi duruyor. Bunun yanında özellikle dövüş mekanizmasının gizlilik mekanizmasındaki seviyeye ulaştırılması gerekiyor. Şayet bu başarıldığı takdirde bizleri oynanabilir bir Prison Break oyununun bekleyeceğini rahatlıkla söyleyebilirim.
   
  
  İşletim Sistemi : Windows XP; Windows Vista, Windows 7
  İşlemci: Pentium Tek Çekirdekli 2.0 GHz
  Ram : 1 GB RAM
  Ekran Kartı : Shader 3.0 destekli NVidia 7800+ / ATI X1800
  2.0 GB HDD.
  8 x DVD-ROM sürücü
  
  Önerilen Sistem Gereksinimleri :
  İşletim Sistemi : Windows XP; Windows Vista, Windows 7
  İşlemci: Intel / AMD Dual Core 2.0 GHz
  Ram: 2 GB RAM
  Ekran Kartı : Shader 3.0 destekli NVidia 8800+ / ATI X3600+
  2.0 GB HDD.
  8 x DVD-ROM drive
  DirectX version: 9.0 C
  

  Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 4.4 GB

  [HIDE]
   
  http://www.fileserve.com/file/EV7Q83d/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part01.rar
  http://www.fileserve.com/file/FJbgVEQ/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part02.rar
  http://www.fileserve.com/file/wAPamkt/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part03.rar
  http://www.fileserve.com/file/dNe9GEH/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part04.rar
  http://www.fileserve.com/file/kJkhGaX/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part05.rar
  http://www.fileserve.com/file/RKkvt5y/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part06.rar
  http://www.fileserve.com/file/gVDeUk4/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part07.rar
  http://www.fileserve.com/file/QNE3Hat/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part08.rar
  http://www.fileserve.com/file/quCzz3N/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part09.rar
  http://www.fileserve.com/file/N2CszC4/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part10.rar
  http://www.fileserve.com/file/6XUCesc/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part11.rar
  http://www.fileserve.com/file/cABk6F3/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part12.rar
  http://www.fileserve.com/file/kZrtuZ7/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part13.rar
  http://www.fileserve.com/file/K2MSHbT/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part14.rar
  http://www.fileserve.com/file/ctz4eY9/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part15.rar
  http://www.fileserve.com/file/3uN56S3/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part16.rar
  http://www.fileserve.com/file/RExYz3b/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part17.rar
  http://www.fileserve.com/file/ywYpN3F/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part18.rar
  http://www.fileserve.com/file/MpwrwyE/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part19.rar
  http://www.fileserve.com/file/UFDNxfp/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part20.rar
  http://www.fileserve.com/file/W92MFKb/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part21.rar
  http://www.fileserve.com/file/dY8gEGW/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part22.rar
  http://www.fileserve.com/file/gxDXn2R/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part23.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://bitshare.com/files/ypqsrp3b/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part20.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/ndee02l1/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part08.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/rokdwzst/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part03.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/6m4jpeul/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part11.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/2qdu0kre/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part19.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/iok1zmu0/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part14.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/2gh19ooa/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part02.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/9o7pw2ut/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part04.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/v4kceiiw/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part18.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/1hg0tdq9/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part09.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/6gwhd9b7/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part22.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/ig6c8eoh/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part10.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/et0bm3bs/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part16.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/axbieoxk/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part13.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/p6ztp614/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part07.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/6rc5mq16/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part21.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/rprmxdok/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part12.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/1517f3h5/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part15.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/8wh49hvj/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part01.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/hdi7q0ok/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part06.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/dm0m5rgv/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part05.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/dwmb6b0x/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part17.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/8zuzfss5/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part23.rar.htm.html
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.filesonic.com/file/1301884424/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part08.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301889294/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part12.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301881874/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part07.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301873174/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part01.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301899064/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part19.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301903674/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part20.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301881404/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part06.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301926474/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part02.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301893734/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part15.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301894504/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part16.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301877354/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part05.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301896824/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part18.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301906054/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part22.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301875114/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part03.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301887154/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part11.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301891254/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part14.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301906644/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part21.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301921254/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part23.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301876974/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part04.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301884404/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part09.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301888244/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part13.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301896184/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part17.rar
  http://www.filesonic.com/file/1301886714/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part10.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://netload.in/dateiBUUnqaOC0C/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part19.rar.htm
  http://netload.in/dateiJKgczxk2hE/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part21.rar.htm
  http://netload.in/dateivd6qLVrMjt/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part18.rar.htm
  http://netload.in/dateiEGdfh1tbXz/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part20.rar.htm
  http://netload.in/dateinl7Hhce2Ok/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part23.rar.htm
  http://netload.in/dateizC4C14TYx7/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part22.rar.htm
  http://netload.in/dateiyEP5JnhwHv/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part16.rar.htm
  http://netload.in/dateidw8cgyOD2V/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part17.rar.htm
  http://netload.in/dateiNmWOZqT08Y/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part13.rar.htm
  http://netload.in/dateidpjLef0Xrm/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part11.rar.htm
  http://netload.in/dateivmuu7MuxKB/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part15.rar.htm
  http://netload.in/dateiREHKqMbHpy/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part10.rar.htm
  http://netload.in/dateiXrWDHp9MUn/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part14.rar.htm
  http://netload.in/dateikjgG9YfpMf/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part12.rar.htm
  http://netload.in/dateizmnhmzEIDF/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part09.rar.htm
  http://netload.in/dateiDVeWcbaFSG/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part07.rar.htm
  http://netload.in/dateiSpzFg4OvK2/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part03.rar.htm
  http://netload.in/dateiGsA8wJUK2j/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part08.rar.htm
  http://netload.in/dateiVm4oiwyPcr/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part05.rar.htm
  http://netload.in/dateioLHb0e6kxR/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part06.rar.htm
  http://netload.in/datei1sZ5rZZxe8/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part04.rar.htm
  http://netload.in/dateiIYuWsy5Orc/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part02.rar.htm
  http://netload.in/dateikAvpCacLnX/CSHTR.24611.O.Tiko.hapishanedenkacalimmi.cshtr.com.part01.rar.htm
  [/HIDE]  www.cshtr.com


  randyy, cekum, Manisalı ve 9 kişi daha bunu beğendi.

 2. #51

  Standart

  dediğinizi yaptım ama daemon tools mdf uzantılı dosyayı görüyo ama üzerine tıklıyorum hiçbi şey olmuyo başka yolla da denedim daemon toolsu açtım mdf uzantılıyı tutup bıraktım sonra aç dedim bu seferde kalıp dosyası yerleştirilemedi dosya boyutu uyumlu değil uyarısı veriyo napıcam????

 3. #52

  Standart

  arkadaş diğerleri neyse de duckload linkleri ölü yenileme imkanın var mı?

 4. #53

  Standart

  nogamy Nickli Üyeden Alıntı
  dediğinizi yaptım ama daemon tools mdf uzantılı dosyayı görüyo ama üzerine tıklıyorum hiçbi şey olmuyo başka yolla da denedim daemon toolsu açtım mdf uzantılıyı tutup bıraktım sonra aç dedim bu seferde kalıp dosyası yerleştirilemedi dosya boyutu uyumlu değil uyarısı veriyo napıcam????
  Mountladıktan sonra ekrana yükleme gelmiyorsa DVD-RAM Sürücüsüne girip ordan setupa tıklayıp yüklemeyi deneyiniz.

 5. #54

  Standart

  sanal sürücüden kalıbı sürücüye dediğimde mds uzantılı olanı görüyo ama mdf olanı görmüyo

 6. #55

  Bölüm Yöneticisi

  Standart

  Linkler yenilendi.Ağustos 2011 e kadar bitshare'den indirerek bize destek oldugunuz için teşekkür ederiz.

 7. #56

  Standart

  arkadaşlar oyunda abruzziye bişey götürmem gerekio biri duşa gir dio giriyoruz adamın biriyle kavga ediyoruz sonra bıçak gibi bişeyle saldırıyo orayı nasıl geçicez e'ye bas dio iki üç kere e'yi geçtim space'e bas çıktı ondan sonrasını yapamadım hep ölüo adam nasıl yapılıo tam olarak bilen varsa anlatırmı veya o yeri geçip koydolmuş bi save dosyası varsa yüklermisiniz?

 8. #57

  Bölüm Yöneticisi

  Standart

  gs_bursa Nickli Üyeden Alıntı
  arkadaşlar oyunda abruzziye bişey götürmem gerekio biri duşa gir dio giriyoruz adamın biriyle kavga ediyoruz sonra bıçak gibi bişeyle saldırıyo orayı nasıl geçicez e'ye bas dio iki üç kere e'yi geçtim space'e bas çıktı ondan sonrasını yapamadım hep ölüo adam nasıl yapılıo tam olarak bilen varsa anlatırmı veya o yeri geçip koydolmuş bi save dosyası varsa yüklermisiniz?
  buradan bi bakın eminim kendinize uygun kısımı bulacaksınızdır
  http://www.youtube.com/results?searc...cy+part+1&aq=f

 9. #58

  Standart

  buldum o kısmıda adam o tuşlara nasıl basmış o yeşil şeyi yukarıda nasıl tutmuş onu çözemedim bu oyunu oynayıp orayı geçen biri yokmu acaba?

 10. #59

  Standart

  emeğine, ellerine sağlık

Benzer Konular

 1. Prison Break | Büyük Kaçış | Sezon 3 | TR Dublaj | Güncel | Logosuz | Rapid | iNDiR
  Konu Sahibi HandSome Forum Türkçe Dublaj Yabancı Diziler
  Cevap: 53
  Son Mesaj : 22.Temmuz.2015, 14:39
 2. Cevap: 2
  Son Mesaj : 25.Aralık.2012, 13:52
 3. Cevap: 18
  Son Mesaj : 04.Mayıs.2012, 01:16
 4. Prison Break | 2010 | PC GAME | İnceleme
  Konu Sahibi Mysterio Forum Oyun İncelemeleri
  Cevap: 11
  Son Mesaj : 10.Mayıs.2010, 18:45
 5. Prison Break The Final Break | 2009 | 720p.BluRay.x264-CiNEFiLE | Rapid Download
  Konu Sahibi pudink Forum DVD, HD DVD, HDRip ve Bluray
  Cevap: 4
  Son Mesaj : 26.Ekim.2009, 22:36