emlaklik & sedatyucel

Metro 2033 | Razor1911 | PC | 2010 | FS NL FSC | Download | iNDiR

Metro 2033 PC Razor1911 Language | Oyun Dili : Multi Release Date | Çıkış Tarihi : 2010 Crack : Dahili Crack Uploaded By Tiko (22 Haziran 2011 )

Bu konu 10681 kez görüntülendi ve 59 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Metro 2033 | Razor1911 | PC | 2010 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 10681 kez incelendi.


Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Genel Yönetici

  Game Metro 2033 | Razor1911 | PC | 2010 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  Metro 2033

  PC

  Razor1911

  Language | Oyun Dili : Multi
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2010
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By Tiko (22 Haziran 2011 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 6.55 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload sunucularına upload edilmiştir.  Metro 2033, Metro 2033 PC - GameSpot.com  Alıntı

  Rus Glukhovsky'nin gizem, aksiyon ve bilim kurguyu harmanlayarak oluşturduğu Metro 2033 romanı Rusya'da ilk çıktığı haftada 400.000'i aşkın satarak büyük bir rekora imza atmıştı. Nükleer savaş yüzünden yaşanılmayacak haline gelen Moskova halkını ve bu halkın yaşadıklarını konu alan oyunumuz, isminden de anlaşılabileceği gibi insanların metro istasyonlarındaki yaşam mücadelesini ve gizemli olayları bilimkurgu ile harmanlayarak anlatıyor. Yeryüzünü unutan, güneşin varlığını sadece yaşlılardan dinleyerek öğrenmiş olan “Metro” halkı, yıllardır tünel ve istasyonlarda yaşamaya mahkum kalıyorlar. İstasyonları minyatür şehir haline getiren bu “yeraltı” insanları için istasyon şehirler arasında yolculuğa çıkmak olabilecek en tehlikeli şeylerden biri, çünkü metro tünellerinde envai çeşit mutant, yaratıklar ve haydutlar cirit atıyor.

  2011 yılında patlayan nükleer bomba yüzünden yeryüzünün yeni hakimleri mutantlar oluyor. Radyasyon ve aşırı sıcak yüzünden zaten yaşanılmayacak hale gelen Moskova'yı terkeden Rus'lar çareyi metro istasyonunda yaşamakta buluyorlar ve günışığının özlemiyle yıllardır yanıp tutuşuyorlar. Yeryüzünün güvenli olmaması şehirlerin güvenli olduğunu göstermiyor. Minyatür metro şehirlerinde Sağ-sol görüşüne benzer bir şekilde, Neo-komünistler ve Neo-Naziler olmak üzere 2 ayrı örgüt hakim...

  Bunların yanısıra oyunda en çok dikkat çekecek farklı bir örgüt daha var. “Dark Ones” yani “Karanlık Kişiler” lakabı takılan bu örgüt gizemli yaratıklardan oluşuyor ve insanlara neden saldırdıkları bilinmiyor. Oyuna çok büyük bir gizem katacak olan “Dark Ones” örgütü ile karşılaşmamak için can atacağınızı söylemeliyim. Çünkü oyunda en çetin ceviz onların olacağı söyleniyor.

  Oyunumuz nükleer patlamanın yıllar sonrasını konu ediniyor ve oyunun isminde yazdığı gibi 2033 yılında geçiyor. Artyom adlı karakteri kontrol edeceğimiz Metro 2033'de kurgunun en çok yoğunlaşacağı konulardan biri “Dark Ones” örgütü olacak. “Dark Ones” örgütü gizemli ve psişik güçlere sahip yaratıklardan oluşuyorlar. Herhangi bir insan “Dark Ones” örgütünün psişik güçleri karşısında bilincini kaybedip yere kapaklanabiliyor, ancak neden olduğu bilinmez bir biçimde bu yaratıkların psişik güçleri, Artyom'a etki etmiyor. Bu da Artyom'u “Dark Ones” örgütünün ne olduğunu ve ne amaçladığını anlayabilecek yegane insan yapıyor. Bu arada ana karakterimizin ismini de öğrenmiş oldunuz...

  Artyom'un psişik güçlere olan bu direncinin gördüğü imgelemlerden veya hayallerden olduğu düşünülüyor, ancak bu kesin değil. Oyunda epey bir ölü insan göreceğimiz de belirtiliyor, ancak bunun Artyom'un macerası ve konuyla nasıl bir bağlantısı olacağını şimdilik bilemiyoruz. Oyunun FPS olmasının yanısıra herhangi bir yerde karşılaşacağımız NPC'lerle de olan diyaloglarımızın oyunun akışını oldukça etkileyeceği söyleniyor. Bu da oyunun sosyal yönünün varlığını gösteriyor. Oyunda başarılı olmak istiyorsak, Metro halkıyla iyi diyaloglar kurmamız gerekecek. Ayrıca çeşitli extra görevler de alabileceğimiz NPC'ler ekipmanlarımızın güçlenmesi yolunda en büyük adım oluyorlar.

  Metro 2033'ün şimdilik gösterilen ilk sahnesine bakıldığında Artyom'un basit bir istasyon arabasını 3 tünel kazıcısı ile bir istasyondan diğerine ulaştırmaya çalıştığını görüyoruz. Bir süre sonra bahsettiğim “Dark Ones” ortaya çıkınca yaratıkların psişik güçleri kazıcıları bayıltıyor, Artyom ise dimdik ayakta kalıp bir yandan kazıcıları uyandırmaya çalışırken diğer yandan bu gizemli yaratıklara karşı direnmeye çalışıyor. Oyunun neredeyse ilk 1 saati boyunca silahımız olmadan savunmasız bir şekilde ilerleme kaydettikten sonra ilk dostumuz olan Bourbon ile karşılaşıyoruz. Bourbon, ona yardım etmemizden dolayı Artyom'a ilk silahımız olan AK-47'yi hediye ediyor.

  Oyunda silahları 2 sınıfa ayırmak gerekiyor; biri yeryüzü silahları, diğeri ise yeraltı silahları. Yeryüzü silahları, nükleer savaşdan önce makineler tarafından son teknoloji ile oluşturulmuş silahlar oluyor. Bu silahları bulduğunuz zaman asla bırakmak istemeyeceksiniz, çünkü nişan alma kapasiteleri ve güçleri yeraltı silahlarına göre çok daha iyi. Yeraltı silahları ise, kısıtlı imkanlarla Metro halkının yaptığı hurda silahlardan oluşuyor. Bourbon'un silahı yeryüzü silahı olduğu için bir süre ona sarılı gezmek en mantıklısı olacaktır.

  Oyunda bir diğer ilginç detay ise mermilerin para olarak geçmesi oluyor.satıcılardan yeni ekipman alabilecek, ya da bu mermileri silahınızda kullanabileceksiniz. Oyunda birşeyin para olarak geçmesi çok doğal tabii, sonuçta nükleer bir savaş patlak vermiş ve ekonomi adına bir şey kalmamış, ancak mermilerin bu konuda kullanılması bana oldukça enterasan ve parlak bir fikir olarak geldi. Yeryüzü mermilerini para olarak kullanarak şehirlerde bulacağınız çeşitli

  Metro 2033'de gizlilik teması da hakim olacak. Oyunun büyük çoğunluğunun yer altı mekanlarda geçeceğini varsayarsak bunun olması da gerekiyordu zaten... Oyunda karşılaşacağınız bazı bölgeleri düşmanlar sizi görmeden geçmeye çalışıyorsunuz. Artyom'un kol saati de böyle zamanlarda çok işe yarayacak. Saatinde bulunan bir sensör sayesinde gölgelerde ne kadar belirgin olduğunu anlayabileceksiniz. Oyunumuzda gerektiğinde bazı bölümlerde yer yüzüne de çıkmak zorunda kalacağız. Ancak bu bölümlerde doğal olarak, radyasyonun etki halinde olması nedeniyle gaz maskesi giymeden yaşamak mümkün olmuyor. Bu bölümleri oynarken oldukça zor anlar yaşayacağınızı söylemeliyim. Gaz maskesinin filtresinin belli bir dayanıklılık süresi var, ve bu süre bitene kadar o mekandaki işinizi bitirmeniz gerekiyor.

  Eğer bir de bu bölümlerdeki yaratıklar tarafından saldırıya uğrarsanız işte o zaman işler daha da sarpa sarıyor. Gaz maskesini takıyorsanız, daha dikkatli ve daha iyi bir nişancı olmak zorundasınız, çünkü eğer hasar alırsanız gaz maskenizin kırılma olasılığı var. Kırılınca ise gaz maskesi bir işe yaramıyor ve dolayısıyla ölmek kaçınılmaz oluyor. Neyse ki etrafta birçok ceset bulacağınızdan, bu cesetlerdeki gaz maskelerini alarak yenileme imkanına sahibiz.

  THQ, Metro 2033'ün romana çok sadık kalacağını açıkladı. Eğer az çok roman ile ilgili bilgi sahibiyseniz, büyük “spoiler” ların çoğunu yediniz demektir. Ancak oyunun konusunun bazı yerlerde roman ile aynı gitmeyeceği açıklandı. Yani romanı okuma şansı bulanlar veya bulacaklar, oyunda farklı şeylerle de karşılaşabilecekler. Bu arada THQ ile Glukhovsky'nin romanın hakları konusunda anlaşmaya varmalarının yanısıra yazarın, oyunun 3 senelik geliştirme sürecinde 4A Games'e

  Metro 2033'de oyuncularını hayal kırıklığına uğratacak en büyük şeyin, oyunun sadece Tek-kişilik oyuncu modundan ibaret olması olacaktır sanırım... Metro 2033 tünellerinde birbirini avlamak isteyen oyuncular bu konuda avuçlarını yalayacaklar. Bu gerçekten çok üzücü, 3 senelik geliştirme sürecinde 4A Games bunu neden düşünmedi, ya da düşündü de yapmadı çok merak ediyorum... Herhalde oyuncuların sadece tünel olan bölümlerde, birbirlerinin gaz maskelerini veya mermilerini çalarak mücadele etmelerinin sıkıcı olduğunu düşündüler veya zamanları yoktu, bilemiyorum. Ancak kesin olan tek bir şey var o da Metro 2033'ün ana hikayesinin çok derin ve etkileyici olacağı ve multiplayer modunu pek aratmayacağı... Multiplayer modunun belki ileride olası bir DLC'den temin edilebileceği tahmin ediliyor. Multiplayer modu için de para vermek çok sıradışı olacak sanırım... yardımcı olduğu da belirtildi.
   
  
  Minimum
  - Çift çekirdekli işlemci
  - DirectX 9 ve Shader Model 3.0 destekli ekran kartı
  - 1 GB RAM
  
  Önerilen
  - Dört çekirdekli işlemci
  - DirectX 10 destekli ekran kartı
  - 2 GB RAM
  
  Optimum
  - i7 işlemci
  - DirectX 11 destekli ekran kartı
  - 8 GB RAM
  

  Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 6.55 GB

  [HIDE]
   
  
  http://www.fileserve.com/file/d98uGc3/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part01.rar
  http://www.fileserve.com/file/PcYF76f/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part02.rar
  http://www.fileserve.com/file/P7jtPQP/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part03.rar
  http://www.fileserve.com/file/B2m5etb/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part04.rar
  http://www.fileserve.com/file/QPCNPx9/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part05.rar
  http://www.fileserve.com/file/v7hHnQt/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part06.rar
  http://www.fileserve.com/file/hY8zDja/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part07.rar
  http://www.fileserve.com/file/A795Gtn/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part08.rar
  http://www.fileserve.com/file/kXWepMV/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part09.rar
  http://www.fileserve.com/file/AJDXmPs/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part10.rar
  http://www.fileserve.com/file/rsAbpR6/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part11.rar
  http://www.fileserve.com/file/pbPRJeu/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part12.rar
  http://www.fileserve.com/file/Ufrkf3w/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part13.rar
  http://www.fileserve.com/file/aVaxDsV/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part14.rar
  http://www.fileserve.com/file/MesAD9n/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part15.rar
  http://www.fileserve.com/file/2fN9t6B/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part16.rar
  http://www.fileserve.com/file/eRcRdRY/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part17.rar
  http://www.fileserve.com/file/4839CRP/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part18.rar
  http://www.fileserve.com/file/jqHtRj9/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part19.rar
  http://www.fileserve.com/file/AKghjzr/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part20.rar
  http://www.fileserve.com/file/R3ry9e9/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part21.rar
  http://www.fileserve.com/file/Z7g5DPv/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part22.rar
  http://www.fileserve.com/file/cy2vCAj/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part23.rar
  http://www.fileserve.com/file/q4wnCEf/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part24.rar
  http://www.fileserve.com/file/XxncKMg/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part25.rar
  http://www.fileserve.com/file/5xwKGN7/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part26.rar
  http://www.fileserve.com/file/g99dXJs/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part27.rar
  http://www.fileserve.com/file/aKXaGxT/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part28.rar
  http://www.fileserve.com/file/wwEVYpF/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part29.rar
  http://www.fileserve.com/file/8SQybBc/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part30.rar
  http://www.fileserve.com/file/8YJX2QX/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part31.rar
  http://www.fileserve.com/file/4S3GcGJ/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part32.rar
  http://www.fileserve.com/file/j3VTXU5/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part33.rar
  http://www.fileserve.com/file/sEEFjbR/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part34.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://bitshare.com/files/8nsn1sia/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part23.rar.html
  http://bitshare.com/files/a6y5enf1/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part16.rar.html
  http://bitshare.com/files/mwypcp4w/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part15.rar.html
  http://bitshare.com/files/gcj7fcvt/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part32.rar.html
  http://bitshare.com/files/x4yoipn7/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part02.rar.html
  http://bitshare.com/files/syl0xotc/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part33.rar.html
  http://bitshare.com/files/qja81kcx/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part34.rar.html
  http://bitshare.com/files/ughh7rym/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part20.rar.html
  http://bitshare.com/files/2nd58lpg/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part24.rar.html
  http://bitshare.com/files/6hp4gojq/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part31.rar.html
  http://bitshare.com/files/fz3vk2ew/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part30.rar.html
  http://bitshare.com/files/4ok7r5vn/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part29.rar.html
  http://bitshare.com/files/pirklaz5/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part28.rar.html
  http://bitshare.com/files/cfnrgdjs/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part27.rar.html
  http://bitshare.com/files/qssqg55i/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part26.rar.html
  http://bitshare.com/files/kjhbnben/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part25.rar.html
  http://bitshare.com/files/86bqkf0k/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part14.rar.html
  http://bitshare.com/files/saw5lmey/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part18.rar.html
  http://bitshare.com/files/4zy0t1lw/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part22.rar.html
  http://bitshare.com/files/7s1p19gd/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part21.rar.html
  http://bitshare.com/files/nc1278ge/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part19.rar.html
  http://bitshare.com/files/6r1jptiu/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part17.rar.html
  http://bitshare.com/files/tziswbw9/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part01.rar.html
  http://bitshare.com/files/8c8t207q/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part13.rar.html
  http://bitshare.com/files/yiwsl3za/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part12.rar.html
  http://bitshare.com/files/b28cod5b/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part11.rar.html
  http://bitshare.com/files/3kggsciz/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part10.rar.html
  http://bitshare.com/files/wdm0karb/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part04.rar.html
  http://bitshare.com/files/it29wffm/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part09.rar.html
  http://bitshare.com/files/8fof11so/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part08.rar.html
  http://bitshare.com/files/i0ahzhrb/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part07.rar.html
  http://bitshare.com/files/sgo7wvmv/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part06.rar.html
  http://bitshare.com/files/jv5yobwp/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part05.rar.html
  http://bitshare.com/files/ynm3koav/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part03.rar.html
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.filesonic.com/file/1173554181/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part01.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173554161/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part02.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173554221/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part03.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173571634/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part04.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173559571/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part05.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173571624/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part06.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173577531/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part07.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173566101/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part08.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173744234/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part09.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173566071/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part10.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173573111/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part11.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173577551/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part12.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173583574/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part13.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173588581/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part14.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173577641/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part15.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173588731/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part16.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173610684/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part17.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173594284/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part18.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173599651/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part19.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173588591/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part20.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173589001/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part21.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173606494/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part22.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173599431/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part23.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173606381/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part24.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173599511/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part25.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173599621/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part26.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173634404/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part27.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173611151/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part28.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173611231/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part29.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173611451/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part30.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173611471/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part31.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173629444/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part32.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173617071/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part33.rar
  http://www.filesonic.com/file/1173617001/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part34.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://netload.in/dateij3Sxcf4UAr/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part33.rar.htm
  http://netload.in/dateiNrWtn2Ur2p/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part32.rar.htm
  http://netload.in/dateiu1XXTrrhJy/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part31.rar.htm
  http://netload.in/datei21C1DUpT3o/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part34.rar.htm
  http://netload.in/dateiMonIdmRivL/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part30.rar.htm
  http://netload.in/dateiiRZQOxl4av/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part28.rar.htm
  http://netload.in/dateiI0kjZFdSsf/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part29.rar.htm
  http://netload.in/dateijwgc3ZS1SB/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part27.rar.htm
  http://netload.in/dateidTdFEpaQnK/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part26.rar.htm
  http://netload.in/dateikzrZONagP2/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part25.rar.htm
  http://netload.in/dateiQuCQk3i1KJ/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part24.rar.htm
  http://netload.in/dateitlcHSdL1fk/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part23.rar.htm
  http://netload.in/dateiotpxmI9E4u/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part22.rar.htm
  http://netload.in/dateiE66keSt1Sh/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part21.rar.htm
  http://netload.in/datei01DVOADCrL/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part02.rar.htm
  http://netload.in/dateiyfLkwtg1ah/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part20.rar.htm
  http://netload.in/datei2X35pB6hcC/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part04.rar.htm
  http://netload.in/dateiqMFcH3PGUB/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part05.rar.htm
  http://netload.in/datei4pSKJlvEw6/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part01.rar.htm
  http://netload.in/dateijwxfq3NQGU/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part18.rar.htm
  http://netload.in/dateioB7QMTr4v8/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part19.rar.htm
  http://netload.in/datei3RmPP6HpjU/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part17.rar.htm
  http://netload.in/dateiIf9I1c5sKy/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part16.rar.htm
  http://netload.in/dateiYbAYmRG9rl/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part15.rar.htm
  http://netload.in/dateijjdINilvwp/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part14.rar.htm
  http://netload.in/dateiz2FcXWb8xQ/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part13.rar.htm
  http://netload.in/datei3OYtDF7VV3/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part12.rar.htm
  http://netload.in/dateiNAuNCm0mqI/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part11.rar.htm
  http://netload.in/dateiNTE9HPWh19/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part10.rar.htm
  http://netload.in/dateiBzNZiayJpc/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part03.rar.htm
  http://netload.in/dateijrxpr1yPFd/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part09.rar.htm
  http://netload.in/dateiAufT2VyAOV/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part08.rar.htm
  http://netload.in/dateiH3KhmHrv94/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part07.rar.htm
  http://netload.in/dateifO5mlYBlZS/CSHTR.9611.O.Tiko.ikibinotuzuc.cshtr.com.part06.rar.htm
  [/HIDE]  www.cshtr.com 2. #2

  Standart

  güzel oyuna benzıyo ama çok link war zaten crypload dolu cd sini alıcam eline sağlık güzel paylaşım

 3. #3

  Standart

  Ya güzel oyunlar ama gelde vakit bulup oyna bunları.

  Elleriniz dert görmesin
  i1y4s

 4. #4

  Standart

  Eticon Nickli Üyeden Alıntı
  Ya güzel oyunlar ama gelde vakit bulup oyna bunları.

  Elleriniz dert görmesin
  i1y4s
  Teşekkur ederim. Bende pek oyun oynamam. CRYSIS 2 yi bekliyorum...

 5. #5

  Standart

  ellerine sağlık kardeşim teşekkürler

 6. #6

  Standart

  bu acaba beta versiyon mu yoksa final versiyonumu?

 7. #7

  Standart

  vincent71 Nickli Üyeden Alıntı
  bu acaba beta versiyon mu yoksa final versiyonumu?
  Realese: SKIDROW Yani Final Versiyon...

 8. #8

  Standart

  Tesekkurler..guzel paylasim.. Baslik metro 2003 diye atilmis metro 2033..bilginize...

 9. #9

  Standart

  elinize sağlık güzele benziyor oyun teşekkürler

 10. #10

  Standart

  i1y4s Nickli Üyeden Alıntı
  Realese: SKIDROW Yani Final Versiyon...

  saol, bu olaylardan pek anlamadığım için emin olayım dedim.

Benzer Konular

 1. Cevap: 19
  Son Mesaj : 01.Aralık.2012, 20:53
 2. Metro 2033 | 2010 | SKIDROW | Full Crack | Rapid | Hotfile | Netload | Download |
  Konu Sahibi CSHTR_PRG Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 47
  Son Mesaj : 05.Eylül.2012, 12:14
 3. Metro 2033 e İndirilebilir İçerik Geliyor! | Oyun | Haber | 17.05.2010
  Konu Sahibi Mysterio Forum Oyun Dünyasından Haberler
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 18.Mayıs.2010, 10:01
 4. Metro 2033 | İncemele | 19.03.2010
  Konu Sahibi Ezio Forum Oyun Crack | Serial | Patch | Yama | Hile
  Cevap: 5
  Son Mesaj : 10.Nisan.2010, 15:17
 5. Metro 2033 oldukça iddialı | Oyun | Haber
  Konu Sahibi Ezio Forum Oyun Dünyasından Haberler
  Cevap: 2
  Son Mesaj : 10.Nisan.2010, 11:22