emlaklik & sedatyucel

Burnout Paradise: The Ultimate Box | Reloaded | PC | 2009 | FS NL FSC | Download | iNDiR

Burnout Paradise: The Ultimate Box PC Reloaded Language | Oyun Dili : English Release Date | Çıkış Tarihi : 2009 Crack : Dahili Crack Uploaded By Aykut_K (02 Ağustos 2011 )

Bu konu 2228 kez görüntülendi ve 4 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Burnout Paradise: The Ultimate Box | Reloaded | PC | 2009 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2228 kez incelendi.


Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Genel Yönetici

  Game Burnout Paradise: The Ultimate Box | Reloaded | PC | 2009 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  Burnout Paradise: The Ultimate Box

  PC

  Reloaded

  Language | Oyun Dili : English
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2009
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By Aykut_K (02 Ağustos 2011 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 3 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload Wupload sunucularına upload edilmiştir.

  Uploader Notu : İyi eğlenceler  http://www.gamespot.com/pc/driving/burnout5/index.html  Alıntı

  Burnout: Paradise geçen aylarda konsollara çıkmıştı bildiğiniz gibi. 2001 yılından beri efsane Burnout serisi konsollarda zaten. Bu yıl kritik bir karar alan EA, son oyunların PC kullanıcılarının zevkine de sundu. Bakalım, başarılı bir oyun mu.


  Aslında Burnout: Paradise’ı iki farklı oyun gibi değerlendirmek gerekiyor. Birincisi, tekli oyuncu. İkincisi ise, çoklu oyuncu seçenekleri. Tekli oyuncu seçeneği anlamsız, amaçsız ve sıkıcı ama bu demek değildir ki, oyun da çok kötü. Hayır, Paradise’ın asıl olayı çoklu oyuncuda.


  Oyuna “Ultimate Box” sıfatını veren özelliklerin başında, motorsiklet kullanma özelliği geliyor. Her ne kadar motorsiklet kullanmak, araba kullanmakdan daha zor olsa da, verdiği hız hissi bakımından oldukça zevkli. “Ultimate Box” içinde bulunan “Cagney Box” ise iki yeni araba ve üç yeni online moda ev sahipliği yapıyor(oyunda bulunan modlar, fazlası değil.) Ayrıca eklenen gece-gündüz döngüsü de, “Ultimate Box”un nimetlerinden.


  Oyunun amacı oldukça basit. Paradise şehrine girdikten sonra, size oyun boyunca eşlik edecek olan radyo dj’yi arkadaş karşılıyor. Oyun ile ilgili kısa bir bilgi aldıktan sonra, size ilk hurda arabanızı veriyorlar. Hurda ki, ne hurda. Burnout evreninden, havalı tamponlar, jantlar beklemek büyük bir hata zaten. Oyunun düzeni “kaza” üzerine kurulu olduğu için, her ne kadar arabanızı yenileseniz bile iki dakikaya kalmadan ağzı yüzü dağılıyor. Burnout’u bir güzelliği, NFS gibi kasım bir senaryoya sahip olmaması. “Oy hacı, aralarına sız da bilgi topla, andırkavır takıl” gibi bir durumumuz yok. Peki ya Paradise şehrinin amacı nedir? Cevap basit; yıkım ve hız. Zaten sokaklarda size karışan kimse yok. Ne polis ne başka bir güç. Tek düşmanınız, rakipleriniz.
  İlk arabamızı sahip olduktan sonra, bir tamirciye gitmemiz isteniyor. Bu tamirci mantığı basit çalışıyor; tamirciye son hız, araban hiçbir bekleme olmadan tamir olsun, son hız çık. Aynı mantık benzin istasyonlarında da çalışıyor. Arabamızı tamir ettikten sonra girmek için yarış arıyoruz. Paradise şehrinde yarışlar kavşaklardan yapılıyor. Neredeyse şehrin bütün kavşaklarında yarış ve atraksiyon(buna sonra değineceğiz) imkanı var. Bir kavşağa geldikten sonra, aynı anda –varsayılan ayarlarda- yukarı ve aşağı ok tuşlarına basarsak, yarışa dahil oluyoruz.


  Oyunda sırf yarış yok tabi ki. Zaten Burnout’un diğer yarış oyunlarından farkını, az önce bahsettiğim atraksiyonlar oluşturuyor. Bu atraksiyonlar, “Stunt”, “Road Rage” ve “Marked Man” den oluşuyor. Stunt race de amacımız, bize verilen süre zarfında akrobasi hareketleri yaparak, istenilen puana ulaşmak. Boruların içinden geçmek, zıplamak, tabela kırmak, boost basmak, drift gibi atraksiyonlar bize puan kazandırıyor. Yalnız, oyun hızlı aktığı için, etraftaki rampaları, tabelaları görmek oldukça zor oluyor.


  Road Rage modunda ise, elimizdeki arabanın bir üst modelini almaya çalışıyoruz. Bu yarışlara katılmak için, elimizdeki arabaya uygun kavşağı bulmamız gerekiyor. Yarışa katılıp, kazanırsak ödül olarak elimizdeki arabanın bir üst modeli bize veriliyor.


  Son olark Marked Man modu var. Bu mod, yarış mantığı ile çalışıyor; a noktasından b noktasına gitmek ama bu sefer peşimizde bize “takedown”(rakibiniz i yolda sıkıştırdınız ve ani bir direksiyon kırma ile duvara yapıştırdınız, bravo takedown yaptınız.) yapmak isteyen “kötü adamlar” var. Bu araçlar, biz bitiş noktasına ulaşmadan takedown yapmak için can ve başları ile çalışıyorlar.
  Bu modlarda yarışmak için, çeşitli arabala kategorileri var; Stunt, Speed ve Agression. Stunt arabaları, isminden de belli olacağı gibi, akrobasi hareketlerini yapmak için kullanılıyor. Speed kategorisine giren arabalar ise, diğer arabalara göre daha dayansız ama daha hızlılar. En son olarak da, Agression arabaları geliyor. Bu arabalar, diğerlerine göre daha yavaş ama daha güçlüler. Özellikle takedown için ideal araba tipi.


  Burnout: Pardise'ı diğer yarış oyunlarından ayıran en önemli özellik, hız. Arabalarımızla maksimum hıza çıkmak için boost kullanmalıyız. Boost, bildiğimiz nitro ile aynı mantıkta çalışıyor. Her araba tipinin kendine has boost kazanma şekli var. Agression arabaları, rakiplerini takedown yaparak, Stunt arabaları ile akrobatik hareket yaparak boostunu dolduruyor.


  Eh, tamam güzel. Yaklaşık 40’ın üzerinde araba var, gezebileceğimiz sıkı bir şehir, kısıtlama yok ama ne yazık ki tekli oyuncu bir süre sonra bayıyor. En sonunda insan ister istemez kendini çoklu oyuncu modunda buluyor, işte asıl Paradise’ı burada görüyoruz(rezil bir kelime esprisi yaptım)


  ESC’e basıp menülerden çoklu oyuncuyu seçiyoruz ve kendimizi 8 oyuncu ile –en fazla- deli gibi yarış yaparken buluyoruz(bu arada, internetteki yorumlardan gördüğüm üzere bazı oyuncular menüyü bulamamış. Yahu, kafam kadar F1-F2 yazısını görmez misiniz? =) Herhangi bir odaya katıldığımız zaman, herhangi bir bekleme süresi olmadan direk olarak çoklu oyuncu seçeneği aktif oluyor. Herkes yarış öncesi serbest takılma hakkına sahip, buna “Freeburn” deniliyor. Oyunun en zevkli yerlerinden biri de bu zaten. Bu modda herkes Paradise şehrinde serbest olarak geziyor, birbirine takedown yapmaya çalışıyor, çeşitli rekorlar kırmaya çalışıyor(“en uzun süre ters şeritten gitme”, “en uzun atlayışı yapma” gibi). Oyuncu sayısı dolduğunda ise, yarış başlıyor.


  Oyunun grafiklerinin, konsol versiyonlarına nazaran daha kötü gözüktüğünü rahatlıkla söyleyebilirim. Ayrıca nedenini anlayamadığım bir şekilde, hasar modellemeleri de elden geçirilmiş. Hayır, iyileştirmek için değil, daha da basitleştirmek için. Konsol versiyonlarında harika gözüken grafikler ve hasar modellemeleri, PC’de hayal kırıklığına uğrattı beni. Aynı hayal kırıklığını oyunun müziklerinde de yaşadım. Avril Lavigne'den "Girlfriend" ve Guns 'N Roses'dan "Paradise City" haricindeki bütün şarkılar ayrı bir rezalet. Olmadı Criterion.


  Burnout: Paradise, iyi bir oyun. Her ne kadar tekli oyuncu seçeneği, bir süre sonra sıksa da, çoklu oyuncu desteği ile harika bir yere gelebilir. PC’de kısılan bazı şeylerin yerine, yenilerinin gelmesi beni avuttu açıkcası. Ne olursa olsun, ne kadar eksikleri de olursa olsun, Paradise şehri, hız ve adrenalin severler için vazgeçilmez bir yer... en azından çoklu oyuncusu.


  Serials:


  V56W-F3ZX-HF46-VHFB-ARLD
  WVP7-SYYY-3J64-T3J2-8RLD
  NGA2-BVMJ-F9SQ-GF9J-URLD
  SZ7F-CDTX-LJSW-VLJJ-2RLD
  42SJ-BTD5-B3CH-JB38-MRLD
  28BB-DY3L-DUA7-2DU2-BRLD
  NNLL-URUY-Z2SX-PZ2J-3RLD
  QS6E-BM8X-4FUB-34FL-FRLD
  677X-EYWF-YWJ2-AYWE-6RLD
   
  
  İşlemci:Intel® Pentium® 4 2.8GHz
  İşletim Sistemi:Windows XP, Windows Vista
  1GB RAM
  Sabit Disk:4GB
  Ekran Kartı:128MB DirectX 9.0c-compatible NVIDIA GeForce 6600 or ATI RADEON X1300 video card with Shader Model 3.0
  DirectX 9.0c-compatible sound card
  PC Drive Type and Speed
  DVD-ROM 8x
  Internet service required to access online features
  
  Bir Part Boyutu: 201 MB - Toplam Boyut: 3 GB

  [HIDE]
   
  http://www.fileserve.com/file/TM5femE/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part01.rar
  http://www.fileserve.com/file/GBwyrj6/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part02.rar
  http://www.fileserve.com/file/HDNvbQJ/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part03.rar
  http://www.fileserve.com/file/ggeDTGa/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part04.rar
  http://www.fileserve.com/file/V6psN6Q/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part05.rar
  http://www.fileserve.com/file/3XFpQ2w/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part06.rar
  http://www.fileserve.com/file/wgBwPPC/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part07.rar
  http://www.fileserve.com/file/jKnpADW/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part08.rar
  http://www.fileserve.com/file/h2B5VcH/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part09.rar
  http://www.fileserve.com/file/Qd9EXGx/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part10.rar
  http://www.fileserve.com/file/svu6tXH/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part11.rar
  http://www.fileserve.com/file/9ctwNnz/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part12.rar
  http://www.fileserve.com/file/egJrmkj/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part13.rar
  http://www.fileserve.com/file/8kpxh3v/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part14.rar
  http://www.fileserve.com/file/vZGwzpg/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part15.rar
  http://www.fileserve.com/file/GeZQSCR/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part16.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://bitshare.com/files/hcyrjeks/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part01.rar.html
  http://bitshare.com/files/8ge7j9zh/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part02.rar.html
  http://bitshare.com/files/o89x4r2d/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part03.rar.html
  http://bitshare.com/files/syos7710/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part04.rar.html
  http://bitshare.com/files/es6ip77p/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part05.rar.html
  http://bitshare.com/files/8rja775x/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part06.rar.html
  http://bitshare.com/files/jehz9mmu/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part07.rar.html
  http://bitshare.com/files/1nr4dzk7/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part08.rar.html
  http://bitshare.com/files/sxmw0utn/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part09.rar.html
  http://bitshare.com/files/6z1suw9c/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part10.rar.html
  http://bitshare.com/files/04rq3xnx/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part11.rar.html
  http://bitshare.com/files/22437kec/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part12.rar.html
  http://bitshare.com/files/zctoxb1j/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part13.rar.html
  http://bitshare.com/files/mppf5pxv/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part14.rar.html
  http://bitshare.com/files/3oezw52x/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part15.rar.html
  http://bitshare.com/files/pha2q2i0/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part16.rar.html
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.filesonic.com/file/1592211101/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part01.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592270511/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part02.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592262681/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part03.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592259441/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part04.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592294851/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part05.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592274161/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part06.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592273451/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part07.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592315761/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part08.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592323901/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part09.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592309181/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part10.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592334241/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part11.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592319751/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part12.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592311821/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part13.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592351081/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part14.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592330851/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part15.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592297941/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part16.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.netload.in/dateiix8Y96fFnB/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part01.rar.htm
  http://www.netload.in/datei5gVK8c6J7X/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part02.rar.htm
  http://www.netload.in/datei9EbK8Xsivg/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part03.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiUOWsfOUhvO/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part04.rar.htm
  http://www.netload.in/datei1HJL97mHCh/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part05.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiJjFs0wlbNB/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part06.rar.htm
  http://www.netload.in/dateipPMFuT7lve/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part07.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiCiK79BkMQC/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part08.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiqEhAImWDJd/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part09.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiKbRwKUrXaZ/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part10.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiw9eULqaBpI/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part11.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiELPg3dcr5O/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part12.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiL6SAgawZLT/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part13.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiNPuLOFJnsX/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part14.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiQVMdeYNakw/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part15.rar.htm
  http://www.netload.in/datei5tm1KK4brd/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part16.rar.htm
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.wupload.com/file/77384605/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part01.rar
  http://www.wupload.com/file/77390390/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part02.rar
  http://www.wupload.com/file/77390449/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part03.rar
  http://www.wupload.com/file/77393065/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part04.rar
  http://www.wupload.com/file/77391759/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part05.rar
  http://www.wupload.com/file/77393096/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part06.rar
  http://www.wupload.com/file/77393076/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part07.rar
  http://www.wupload.com/file/77393733/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part08.rar
  http://www.wupload.com/file/77395582/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part09.rar
  http://www.wupload.com/file/77396241/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part10.rar
  http://www.wupload.com/file/77396350/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part11.rar
  http://www.wupload.com/file/77398692/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part12.rar
  http://www.wupload.com/file/77399370/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part13.rar
  http://www.wupload.com/file/77400511/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part14.rar
  http://www.wupload.com/file/77401276/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part15.rar
  http://www.wupload.com/file/77394831/CSHTR.020811.O.Aykut_K.burnparaultboks.CSHTR.com.part16.rar
  [/HIDE]  www.cshtr.com


  murcielago, yekho ve asibay bunu beğendi.

 2. #2

  Standart

  2. linkte bir sorun mu var arkadaşlar indiremedim kontrol edebilirmiyiz

  teşekkürler

 3. #3

  Genel Yönetici

  Standart

  werqqq Nickli Üyeden Alıntı
  2. linkte bir sorun mu var arkadaşlar indiremedim kontrol edebilirmiyiz

  teşekkürler

  linklerde bir sıkıntı yoktur yeniden deneyiniz.

 4. #4

  Genel Yönetici

  Standart

  Linkler yenilendi
  İyi eğlenceler

 5. #5

  Genel Yönetici

  Standart

  Linkler tekrar yenilendi
  İyi eğlenceler

Benzer Konular

 1. NHL 2009 | 20 Ekim 2009 | Reloaded | Rapid | Download | iNDiR
  Konu Sahibi banzaimitoss Forum Oyunlar
  Cevap: 9
  Son Mesaj : 11.Şubat.2012, 11:14
 2. PAL Dance Paradise | Xbox 360 | PAL | 2010 | 3 alt. | Download | iNDiR
  Konu Sahibi Ezio Forum Xbox Oyunları
  Cevap: 7
  Son Mesaj : 08.Ocak.2012, 20:17
 3. Cevap: 89
  Son Mesaj : 13.Ekim.2011, 11:39
 4. The Color of Paradise | 1999 | DVDRip | HF FS NL | Download | iNDiR
  Konu Sahibi SmSdK Forum DVDRip | DVBRip Orj
  Cevap: 17
  Son Mesaj : 21.Eylül.2011, 21:17
 5. Cevap: 62
  Son Mesaj : 05.Nisan.2010, 01:00