emlaklik & sedatyucel

Heroes of Might and Magic 5 | PC | 2006 | FS NL FSC | Download | iNDiR

Heroes of Might and Magic 5 PC Language | Oyun Dili : English Release Date | Çıkış Tarihi : 2006 Crack : Dahili Crack Uploaded By Tiko (01 Temmuz 2011 ) Bu paylaşımın toplam boyutu 2.43 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload sunucularına upload edilmiştir.

Bu konu 6221 kez görüntülendi ve 31 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Heroes of Might and Magic 5 | PC | 2006 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 6221 kez incelendi.


Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Genel Yönetici

  Game Heroes of Might and Magic 5 | PC | 2006 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  Heroes of Might and Magic 5

  PC

  Language | Oyun Dili : English
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2006
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By Tiko (01 Temmuz 2011 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 2.43 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload sunucularına upload edilmiştir.

  Uploader Notu : Oyun ve 2 expantion'ı ISO formatındadır. Crack'leri içlerinde mevcuttur ve crack yapımı anlatılmaktadır. Hamers Of Fate Ana Oyunun üzerine kurulmaktadır. Tribes Of The East ise Ayrı kurulur ve Ana oyuna ihtiyaç duymaz.  http://www.gamespot.com/pc/strategy/...icv/index.html  Alıntı

  Eski oyuncuların aklından hiç çıkmayan bazı efsanevi oyunlar vardır. Bunlardan biri de kesinlikle sıra tabanlı strateji klasiği Heroes of Might and Magic’dir (homm). Tarihlerin 1995’i, 14 inç’lik monitörlerimizin de sadece 2 boyutu gösterdiği yıllarda ufkumuzu genişleten, hem zekâ gerektiren hem de müthiş stratejik kararları vermemizi isteyen yegâne oyundu homm. Yine 3DO firmasının efsane rol yapma oyunu olan Might and Magic’in strateji versiyonu olarak çıkarılmayı düşünülürken, asıl oyundan daha fazla ilgi toplaması üzerine büyük başarı elde eden firma, homm’ın bu beklenmedik başarısı sayesinde hem zamanında iyi satış rakamları yakalamış, hem de devam oyunları ile de efsaneyi devam ettirmişti.

  2 senede bir homm

  Aradan geçen yaklaşık her 2 senede bir yeni oyunu ile karşımıza çıkan 3DO, homm serisini 3. versiyona taşıdığında büyük gelişim kaydetmiş ve dönemin en çok oynanan yapımı haline gelmişti. Temel yapısı gereği sıra bazlı oyunu benimsemesine rağmen, insanların sıkılmadan oynamasına, hatta zorlu yapay zekâsı ile oyuncuyu daha fazla düşünmeye iten yapısı ile büyük ilgi toplamıştı. Yıllar 2002’yi gösterdiğinde homm serisinin 3DO tarafından çıkan son versiyonu (Bu aynı zamanda firmanın da son oyunlarından biri idi. Çünkü o dönemde iflasın eşiğindeydiler.) yani homm 4, büyük değişiklikler içeriyor ve hayranlarının aniden ikiye bölünmesine yol açıyordu.

  Hayranların bir kısmı yeni oyunu eskisine nazaran çok daha iyi, çok daha başarılı bulurken hiçte azımsanmayacak kadar bir kısmı da eski oyunlarını geri istediklerini ve bu yeni versiyonun tüm homm atmosferini yok ettiğini, hatta bambaşka bir oyuna çevirdiğini iddia etmişlerdi. Gerçi 3DO o dönemlerde büyük sıkıntı yaşadığı için fazla bir cevap veremedi ve sadece daha evvel yaptığı gibi bir kaç ek paket ile senaryoyu genişletti. Aradan uzun bir zaman geçmedi ki; iflasını açıklamak üzere iken 3DO ismi ile bir anılan Might and Magic lisans haklarını UbiSoft’a tam 1.3 milyon dolar karşılığında devretti.

  Yeni yuva, UbiSoft

  Önümüzdeki sene içerisinde homm serisi beşinci oyunu ile tekrar hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik bu kez UbiSoft gibi son yılların trendi yükselen oyun firmasının kanatlarının altında olarak. 3 boyutlu grafiklerin alıp başını gittiği, görsel efektlerin tavana vurduğu dönemlerde bile hala daha sakin ve zekâ üzerine kurulu yapımlarla vakit geçirmek isteyen oyuncuların homm 3’ü oynadığını düşünürsek, efsanenin devam etmemesi için zaten hiçbir neden yok.

  Mart ayında serinin yeni oyunu duyurulduklarından bu yana Ubisoft çalışanları büyük bir araştırma işine giriştiler. İlk olarak forumlardan bilgi toplayarak ve çeşitli sebeplerle oyuncular ile iletişime geçerek, yeni oyunun nasıl olması gerektiği ya da eski oyunların eksik yönlerinin neler olduğu konusunda pek çok insanlara danıştılar. Tüm bunların ışığı altında çalışmaya başlayan yapımcılar, Heroes of Might and Magic olan uzun ismini “Heroes 5” olarak kısalttıkları gibi oyunun kendisini de baştan aşağı değiştirmeye karar verdiler.

  Yeni imajı ile Heroes 5

  İlk olarak haritaların ve oyunun genel yapısından bahsedelim. Yapımcılar yeni oyunda grafiklerden tutun hemen her objeyi sıfırdan tasarlamışlar. Heroes’i yeniden yaratmaya çalışan yapımcıların en çok üzerinde durdukları konu ise eski homm ruhunun kaybolmaması.

  Heroes 5’in artık tamamıyla 3 boyutu destekleyeceğini sağır sultan bile duydu. Açık konuşmak gerekirse pek çok oyuncunun, özellikle de homm hayranlarının en çok korktuğu konu da bu. Yani 3. boyuta geçiş... Herkes eski versiyonların oynanabilirliğinin korunmasından yana. Hatta çoğu insan daha iyi oynanabilirlik için 3. boyuta geçilmemesini ve grafiklerin iyi olmamasını yeğleyebilirler. Ancak yapımcılar E3 fuarında da ilan ettikleri üzere oyunu baştan aşağı 3 boyutlu hale getirmişler. Grafiklerin genel yapısından bahsetmek gerekirse ilk bakışta World of Warcraft’a benziyor. Rengârenk harita tasarımı, göz alıcı şehirler, çizgi filmi andıran tasarımlar oyunu bambaşka bir hale bürümüş. Hatta Final Fantasy havasında görüntüler elde edildiği de gözden kaçmıyor. Elbette bildiğimiz homm dünyasını baştan yaratacak olan insanlar UbiSoft tarafından özenle seçilmiş programcılar. Dolayısıyla homm kendine özgü dünyasını da koruyacaklardır.

  Heroes 5 in yapımcıları, görünüş olarak yeni oyunlarının eski versiyonlardan epey farklı olmasını özellikle istediklerini belirtiyorlar. Böylece daha evvel yapılmış oyunlarla arada fazla bağ bırakmayıp hatalardan kaçmayı düşünüyorlar diyebiliriz. Bir başka neden de elbette daha büyük ve kapsamlı oyun platformu hazırlamak. Ancak vadettikleri özellikler o kadar güzel ki; insanda heyecan yaratmıyor değil. Mesela yeni oyunda en büyük özelliklerden biri oynanışın oldukça seri hale getirilecek olması. Bildiğiniz üzere homm her zaman sıra bazlı oynanışı sunmuş ve sırasını salan oyuncunun bir süre beklemesine neden olmuştur. Heroes 5’te yapımcılar bu sorunu çok farklı bir yöntemle çözdüklerini, oynanışı derinden etkileyecek ve oyuncuları hiç sıkmayacak şekilde düzenlediklerini söylüyorlar. Artık bekleme sırası kendinde olan oyuncu da ordusu ve askeri birimleri ile ilgili işler yapabilecek.

  Kaç harita, kaç büyü, kaç karakter, kaç..?

  Heroes 5’in en çok merak edilen konuları elbette içerinde neler barındırdığı. Oyuncular hep yeni gelecek yapımın ne kadar büyü, karakter ve birim içerdiğini merak eder. Bunların cevabını henüz vermek için erken olduğunu düşünen yapımcılar, şu kadarını söylüyorlar; “homm’dan ne bekliyorlarsa, Heroes 5’te daha fazlasını bulacaklar”. Her şeyden evvel bilinen bazı kesin gerçekler var. Bunların başında oyunun 6 adet farklı şehir içereceği. Bu şehirlerden ikisi, yani “Human (İnsan)” ve “Demon (Şeytani ırk)” şehirleri E3 fuarında gösterilmişti. Diğer dört şehir ise en az onlar kadar kaliteli ve göz alıcı olacak.

  Ubisoft çalışanlarının özellikle geliştirmeye çalıştıkları bir konu da çoklu oyun. Bilindiği gibi sıra tabanlı oyunlarda çoklu oyuncu modları genelde sıkıcı olur ve bekleyen taraf “hadi daha çabuk ol” gibi sözler sarfetmek zorunda kalır. Zaten günümüzde online oyunlardaki ana mantık olan “hızlılık” söz konusu olunca Heroes 5’in de eski sistem ile başarılı olması pek mümkün değil. Bu yüzden yapımcılar daha evvel anlattığım gibi bekleyen tarafın hâlâ oynayabilmesi konusunda gelişmeler yaptıkları gibi, oyunun genel oynanışını da daha seri hale getirmişler. Ara menüler ve ara birim oldukça kullanışlı olduğu gibi klavyeden basılacak bir iki tuşla da rahatça kontrol sağlanacak. Yapımcılar oyunu o kadar seri hale getirecekler ki; sırf bu seriliği anlatabilmek için bir alıştırma bölümünü oyuna eklemeyi düşünüyorlar.

  Heroes bildiğiniz homm değil!

  Artık işin en can alıcı noktasına, yani gelen köklü değişikliklere değinelim. Yapımcılar eski oyunların en önemli unsuru olan savaş meydanlarını değişikliğe uğratmışlar. Yine oyunumuz sıra tabanlı savaşı benimsiyor, ama hariralar hem 3. boyutun getirdiği göz alıcılığı kullanıyor, hem de büyü efektleri ile gerçekten hayran bırakıyor. Fakat homm oynayanlar için grafikten daha önemli olan Hero (kahramanlar) yönetme konusunda bazı değişiklikler olduğu özellikle belirtiliyor.

  İlk olarak şunu belirtmeliyiz. Yapımcılar kahramanların oyuna katkısı konusunu uzun uzun düşünmüşler. Başta, aynı anda birden fazla kahramanın savaş meydanında olmasını planlamışlar, ancak bu planın geri teptiğini, diğer basit birimler ile büyük güç farkından dolayı oynanabilirliğin düştüğünü fark etmişler. Bu sebeple farklı bir yol izlemeye; ya kahramanları savaşa dahil etmemeye ya da kahramanların güçlerini kısarak savaşa dahil olmalarını düşünmüşler. Sonuç olarak kesin bir konuda anlaşılmasa da oyunun şu anda ikinci fikir üzerinde yapıldığı, yani kahramanların biraz daha güçlerinden arınarak savaş meydanında bulunacağı söyleniyor.

  Savaş alanının epeyce değişmesine rağmen hala karelere bölünmüş tipik hali kullanıldığı söyleniyor. Üstelik her şey daha kolay erişilebilir ve kolayca kullanılabilir hale gelmiş. Özellikle güç dengesi konusunda epey çalışan yapımcılar, hemen hiç bir ırkın diğerinden üstün olmaması için çaba gösteriyorlar.

  Küçük notlar

  Gözardı edilmemesi gereken bazı ayrıntılar var. Mesela yeni oyunda “Kahramanın izi” denilen bir sistem geliştirilmiş. Özellikle çoklu oyuncu moduna büyük heyecan ve canlılık katacak olan bu sistem sayesinde, bir yerden diğerine yolculuk yapan kahramanlar arkalarında bir süreliğine “iz” bırakacaklar. Her ırka göre değişecek olan bu iz bırakma süeresi içinde diğer kahraman oradan geçerse düşmanının nerelere uğradığını görebilecek.

  Heroes 5 için şimdilik söylenecekler bu kadar. Gerisini oyunun daha geliştirildiği anlarda öğrenebileceğiz. Homm sisteminin baştan aşağı değişiyor olması belki insanları şüheye itiyor olabilir, ama bu işin başındaki kişiler gerçekten işin ehli ve oyuncuların sözlerine kulak asarak ilerleyen programcılar. Heroes 5’in şimidilik çıkış tarihi belli değil, ama 2006 yılı içinde piyasada olması bekleniyor. Son olarak betası için minik bir açıklama yapmak gerekirse, yapımcılar bir kaç ay sonra kapalı bir beta test planlıyorlar, ancak bunu sadece form doldurup yeterli seviyede görülen oyuncular katılabilecek. Böylece bize şimdilik sadece beklemek kalıyor.Biraz uzun oldu ama tam bilgi en iyisidir.
   
  
  OS: Windows 2000/XP SP2/XP64 Pro, DirectX 9.0C
  CPU: Pentium 4 / Athlon 1.5 GHz or higher
  RAM: 1024 MB or higher
  Video: 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 / RADEON 8500 or higher video card
  CD/DVD-ROM speed: 32x
  Sound: DirectX compatible PCI 16-bit sound card
  3 Gb of available hard-disk space
  
  Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 2.43 GB

  [HIDE]
   
  http://www.fileserve.com/file/akU8GgS/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part01.rar
  http://www.fileserve.com/file/Aw7dZBN/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part02.rar
  http://www.fileserve.com/file/c7bTdf2/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part03.rar
  http://www.fileserve.com/file/bzdxfW4/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part04.rar
  http://www.fileserve.com/file/ptXKEvr/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part05.rar
  http://www.fileserve.com/file/SCgKuDF/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part06.rar
  http://www.fileserve.com/file/jjDcwKm/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part07.rar
  http://www.fileserve.com/file/UBvh66Y/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part08.rar
  http://www.fileserve.com/file/gBY8EfW/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part09.rar
  http://www.fileserve.com/file/fbNwZFJ/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part10.rar
  http://www.fileserve.com/file/RXYDuUN/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part11.rar
  http://www.fileserve.com/file/34Kw6hW/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part12.rar
  http://www.fileserve.com/file/pudkND3/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part13.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://bitshare.com/files/mcv4800q/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part02.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/pr58mo6s/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part01.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/9wr3s5t7/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part03.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/yvmtd4sq/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part04.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/3tulc0d4/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part05.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/f0f7rd4u/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part12.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/dnqxlwsi/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part07.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/wufo34vr/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part06.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/o4rjknje/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part08.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/giao8fzx/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part09.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/6e0fzgeh/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part10.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/6hpt6m4m/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part11.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/uf4h455u/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part13.rar.htm.html
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.filesonic.com/file/1338809014/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part01.rar
  http://www.filesonic.com/file/1338820644/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part02.rar
  http://www.filesonic.com/file/1338817434/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part03.rar
  http://www.filesonic.com/file/1338826964/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part04.rar
  http://www.filesonic.com/file/1338879874/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part05.rar
  http://www.filesonic.com/file/1338820894/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part06.rar
  http://www.filesonic.com/file/1338833354/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part07.rar
  http://www.filesonic.com/file/1338833334/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part08.rar
  http://www.filesonic.com/file/1338838484/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part09.rar
  http://www.filesonic.com/file/1338840834/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part10.rar
  http://www.filesonic.com/file/1338899884/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part11.rar
  http://www.filesonic.com/file/1338853224/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part12.rar
  http://www.filesonic.com/file/1338840844/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part13.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://netload.in/dateiL3FwSnPnZ9/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part11.rar.htm
  http://netload.in/dateiAm1Cr6M8hj/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part10.rar.htm
  http://netload.in/dateiEByEaNRPhQ/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part12.rar.htm
  http://netload.in/dateitnX2utQasM/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part09.rar.htm
  http://netload.in/datei16Oychrq5G/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part08.rar.htm
  http://netload.in/datei3xjNotXtQA/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part06.rar.htm
  http://netload.in/dateisaGT8Lkhov/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part07.rar.htm
  http://netload.in/dateiAZv7S4YMaG/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part13.rar.htm
  http://netload.in/dateiNVqv1H4NNG/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part01.rar.htm
  http://netload.in/dateiDEkJZbajLD/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part05.rar.htm
  http://netload.in/dateiYfANHdNJm6/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part04.rar.htm
  http://netload.in/dateilDwdhV0fJU/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part02.rar.htm
  http://netload.in/datei7786TzfZYT/CSHTR.30611.O.Tiko.kahramanlar.cshtr.com.part03.rar.htm
  [/HIDE]  www.cshtr.com


  BuGi, mtilhan, MetaLyuM ve 3 kişi daha bunu beğendi.

 2. #2

  Standart

  Slash Homm ile ilgilendiğini bilmiyordum
  Ben hiç beceremiyorum ya RTS olacak benim için ya RTS strateji oyunlarında TBS yalnızca total war oynayabiliyorum

 3. #3

  Standart

  Bende senin gibi strateji oyunları beceremiyorum FRP ile alakalı olduğu için oynadım ve en sevdiğim oyun oldu Tavsiye ederim tiryakisi olursun Aslında Heroes 3 tavsiye ediyorlar ama ben grafik meraklısı olduğum için sadece bunda takılıyorum

 4. #4

  Standart

  O zaman önce heroes 3 oynamalıyım çünkü bende nostalji meraklısıyım Örneğim AOE 3 yerine AOE 2 tercih ederim
  FRP severim ancak oyun kurallarını iyi bilmen gerekiyor zevk alman için o da İngilizce gerektiriyor. Eğer AOE gibi hemen öğrenilecek olsa
  Eğer FRP seviyorsan Dragon Age'te oyna çok zevkli

 5. #5

  Standart

  abi benim makine cort oyun oynayamıyorum abime gidersem anca orada. Bu oyunun çok teferruatı var. Baştan söyleyeyim. Grup Artifact ları toplayınca extra özellikler geliyor, yada aldığın skill ve ability ler dedim aklıma skillwheel geldi Onu da Upload etmem lazım şimdi Herneyse OYUN SÜPER. tek kelime

  -- CSHTR ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:48 -->-> Daha önceki mesaj 16:32 --

  SkillWheel v3.0 Eklenmiştir. İyi Eğlenceler

 6. #6

  Standart

  Skillwheel'i açıklasana biraz ne işe yarar nasıl kullanılır?

 7. #7

  Standart

  Ne zaman türkçe konuşacaksınız benim bilgiğim tek oyun solitaire

 8. #8

  Standart

  Hmmm senin için Oyun Kültürü diye bir Rehber açmak lazım bizim dilimizi anlarsın böylece

 9. #9

  Standart

  Skillwheel adı üstünde Yetenek TEKERLEĞİ Hero'ların alabileceği skill ve ability lere bakabiliyoruz. Ayrıca hangi ability ile hangi advanced ve expert sability lere gidebileceğimizi bulabiliyoruz. vs. Bu oyun için gerekli kesinlikle.

 10. #10

  Standart

  Teknoloji ağacı gibi bir şey o zaman hmmm iyi oldu verdiğin o zaman

Benzer Konular

 1. Cevap: 86
  Son Mesaj : 01.Şubat.2016, 11:20
 2. Cevap: 82
  Son Mesaj : 31.Ocak.2014, 16:48
 3. Cevap: 178
  Son Mesaj : 14.Eylül.2012, 12:24
 4. Heroes | 3. Sezon | DVDRip XviD | 2008 | HF FS NL | Download | iNDiR
  Konu Sahibi absahun Forum Http Kısmı Çöp Kutusu
  Cevap: 349
  Son Mesaj : 30.Ağustos.2012, 21:20
 5. Sonic Heroes | PC | 2004 | FS NL FSC | Download | iNDiR
  Konu Sahibi Tiko Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 16
  Son Mesaj : 05.Mart.2012, 02:46