emlaklik & sedatyucel

The Sims 3: World Adventures | RELOADED | PC | 2010 | FS NL FSC | Download | iNDiR

The Sims 3: World Adventures PC RELOADED Language | Oyun Dili : English Release Date | Çıkış Tarihi : 2010 Crack : Dahili Crack Uploaded By Tiko (06 Temmuz 2011 )

Bu konu 14306 kez görüntülendi ve 50 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: The Sims 3: World Adventures | RELOADED | PC | 2010 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  5 üzerinden 1.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 14306 kez incelendi.


Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Genel Yönetici

  Game The Sims 3: World Adventures | RELOADED | PC | 2010 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  The Sims 3: World Adventures

  PC

  RELOADED

  Language | Oyun Dili : English
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2010
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By Tiko (06 Temmuz 2011 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 5.5 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload sunucularına upload edilmiştir.  http://www.gamespot.com/pc/strategy/...res/index.html  Alıntı

  Bilgisayar oyunlarıyla haşır neşir olup da “The Sims” ismini duymayan yoktur. Oyunun, ilk çıktığında yapımcılar tarafından, Sim’lerin tuvalet temizlemesinden dolayı “tuvalet oyunu” yaftası yediğini biliyor muydunuz? Ne var ki The Sims’in yaratıcıları bu “küçümsemeye” rağmen yılmamışlar ve The Sims’i daha da kaliteli bir yapım haline getirmek için uğraşmaya devam etmişler. Sonuç mu? Dünyanın en çok satan, en çok genişleme paketi çıkarılan oyunu haline gelmiş bu “tuvalet oyunu”. Böylesine büyük bir başarı yakalayan serinin son genişleme paketi olan The Sims 3: World Adventures, bakalım oyunun hayranlarına ne gibi yenilikler sunuyor.
  The Sims 3, serinin önceki oyunlarına oranla oyunculara çok daha derin bir içerik, oynanış, Sim’ler üzerinde kontrol ve hatta bayanlar arasında eğlendirici “kız dalaşı” sunuyordu. Bu yoğun içerik, oyunun ilk genişleme paketiyle eklenen üç yeni ülkeyle daha da artıyor. Sim’lerimiz World Adventures’da Çin’i, Fransa’yı ve Mısır’ı ziyaret edebilecek, bu yeni ülkelerin kendine özgü kültürlerini tanıyacak ve hatta gittikleri ülkeye göre yeni beceriler kazanabilecek! Yeni ülkelerin yanı sıra birçok yeni çevre düzenlemesi, kıyafetler, para kazanma yolları ve Sim özellikleri ek pakete dahil olacak. Şimdi dilerseniz bu yeni ülkeleri gezme özelliğine biraz daha yakından bakalım.

  World Adventures’ın bizlere üç farklı ülkeyi (Çin, Fransa, Mısır) ziyaret etme şansı verdiğini söylemiştik. Bu üç ülkeye -eğer uçak bileti satın alabilecek paramız varsa- basit bir tatil amacıyla gidebileceğimiz gibi, Sim’lerimizin kariyerleri sırasında herhangi bir yerde ve zamanda karşımıza çıkacak adventure seçeneği sayesinde de gidebileceğiz. Peki bu ülkelerarası gezilerde neler yapacağız? Gittiğimiz ülkenin tarihi yerlerinde yapacağımız araştırmalar sonucu tarihi kalıntılar arayacağız, bulduğumuz bu kalıntıları da istersek talan edebilecek ya da bölgenin koruma altına alınmasını ve böylece tarihi kalıntıların güvende olmasını sağlayabileceğiz. Yapacağımız bu seçim, The Sims tarihinde bir ilk. Bu seçimler sayesinde oyun biraz daha RPG türüne kaymaya başlamış. Yapacağınız ziyaretler sırasında her adımınızı adım adım kayıt altına alan bir gezi defteriniz de yanınızda olacak. Bu defterde sayısız istatistik, achievement ve ne kadar relic (Yeni toplanabilir bir eşya.) topladığınız, kaç bulmaca çözdüğünüz, ziya
  ret ettiğiniz yerler ve -yurt dışında kalacağınız süreyi belirleyen- Sim’lerinizin visa puanları kayıt altında olacak. Tüm bu yeniliklerin haricinde yeni genişleme paketinde birçok eşya, bitki, tohum ve balık çeşidi de yer alacak.

  World Adventures paketiyle şöyle sahneler yaşamanız olası: Sim’inizi Mısır’ın o esrarengiz tarihini keşfetmeye götürüyorsunuz diyelim. (Yeri gelmişken söylemeden geçmeyelim; Mısır tarihiyle ilgili bulabileceğiniz en heyecanlı roman serilerinden olan Ramses’i mutlaka okuyunuz.) Bir mezara giren Sim’inizin önünde temizlenmesi gereken döküntüler var. Hemen bu döküntüleri temizliyorsunuz ki bu döküntüleri atletik özelliği sahip olan bir Sim daha hızlı temizleyecektir. Döküntülerin ortadan kalkmasının ardında beliren kapıdan aşağı inen bir merdiven bulunuyor. Merdivenin aşağısı ise sis bulutuyla kaplı. Sim’inizin mezarlığı barındıran piramidin içine girmeden aşağıda nelerin olduğunu bilmesine imkan yok. Temkinli adımlarla piramidin derinliklerine ilerleyen Sim’inize aniden bir mumya saldırır. Sim’inizin savaş yeteneği yoksa, bu mumya saldırısı sonucunda mumyanın laneti Sim’inize geçiyor. Bu büyü oyun zamanıyla iki hafta içinde Sim’inizi öldürüyor.

  Bu büyüden kurtulmanın da bir yolu var tabii ki. Bunun için “Sphinx” adlı bir bölgeye gitmelisiniz ve mumyanın lanetinden kurtulmalısınız. Mumya saldırısını bir başka yolla da bertaraf edebilirsiniz. Maceracı bir oynanış isterseniz, mumyanın saldırısı sonrası geceyi piramidin içinde geçirebilir ve siz de size saldıran mumyalardan birine dönüşebilirsiniz! Mumya olduktan sonra eskiye oranla daha yavaş hareket edeceksiniz ancak gücünüz artacak ve diğer Sim’ler gibi uyku ya da banyo ihtiyacı duymayacaksınız. Mumya olarak ölürseniz, hayatınıza hayalet (Evet, yanlış okumadınız.) mumya olarak devam edebileceksiniz.

  World Adventures’da, gittiğiniz ülkelerin insanlarıyla etkileşime geçebilecek, onlarla sohbet edebilecek ve hatta evlenebileceksiniz. Ancak farklı kültürden biriyle evlenmenin yaratacağı kültürel çatışmalara da hazırlıklı olmalısınız. Bu kültürel farklılıklar çocuklarınıza bile yansıyacak. Gittiğiniz ülkeden birisiyle hayatınızı birleştirmeden önce iki kez düşünmenizi tavsiye ederiz.

  Yeni paket demek, yeni karakter özellikleri ve yetenekler demek. Çin’e gittiğinizde öğreneceğiniz savaş yetenekleri ile yine bu ülkede düzenlenen turnuvalara katılmak hoş olmaz mı? “Savaşı, vurduyu - kırdıyı sevmiyorum ben, kendi halimde, sessiz sakin yaşamak istiyorum” mu dediniz? O halde sizi fotoğrafçılığa yöneltelim. Fotoğraf çekme üzerine profesyonelleşerek panoramik ya da sepya modunda çekimler yapabilir, albümlerinizi çektiğiniz birbirinden güzel ve kaliteli fotoğraflarla doldurabilirsiniz. “Teknoloji ile de aram iyi değildir pek, şöyle doğal malzemeler kullanarak uzmanlaşabileceğim bir şey yok mu” diyenlere de cevabımız hemen geliyor: Meyve suyu yapımı! Fransa’da öğrenebileceğiniz bu yetenekle üzümleri kullanarak alkolsüz içecekler yapabilirsiniz. Usulüne uygun bir şekilde yapılan meyve suları, Sim’lerinizin ruh hallerine direkt olarak yansıyacak ve hepsi ortalarda sırıtık bir yüz ifadesiyle dolaşacak. Yaptığınız meyve suyu başarısız olursa Sim’lerinizin ruh halleri de bir süreliğine düşecek. Meyve su
  yu yapımında uzmanlaştıkça yaptığınız nektarları yıllandırabilecek ve birbirinden güzel tatlara sahip nektarlarınızı afiyetle yudumlayabileceksiniz. Ayrıca bir süre sonra kendi üzümlerinizi yetiştirebilmenize olanak sağlayan üzüm bahçelerine de sahip olabileceksiniz.
   
  
  
  İşletim sistemi: Windows XP SP2, Windows Vista SP1 Windows 7
  İşlemci: XP: Pentium 4, 2.0 GHz / Vista/Windows 7: Pentium 4, 2.4 GHz
  RAM XP: 1 GB / Vista/Windows 7: 1.5 GB
  HDD: 3.5 GB
  

  Bir Part Boyutu: 400 MB - Toplam Boyut: 5.5 GB

  [HIDE]
   
  http://www.fileserve.com/file/ERaNdUg/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part01.rar
  http://www.fileserve.com/file/qcwqcZw/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part02.rar
  http://www.fileserve.com/file/rAnqpPR/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part03.rar
  http://www.fileserve.com/file/dTAr3j9/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part04.rar
  http://www.fileserve.com/file/2a9h9gN/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part05.rar
  http://www.fileserve.com/file/rQV8xym/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part06.rar
  http://www.fileserve.com/file/RcRzwjT/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part07.rar
  http://www.fileserve.com/file/ngs6Qmu/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part08.rar
  http://www.fileserve.com/file/spGwbSB/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part09.rar
  http://www.fileserve.com/file/ctYSPmm/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part10.rar
  http://www.fileserve.com/file/h2VjUQQ/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part11.rar
  http://www.fileserve.com/file/w5jBaYy/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part12.rar
  http://www.fileserve.com/file/j67Xtu9/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part13.rar
  http://www.fileserve.com/file/bJFDt3m/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part14.rar
  http://www.fileserve.com/file/ycsf7Ma/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part15.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://bitshare.com/files/k6vdq3nw/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part05.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/x12u1p45/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part04.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/rkz0s9o6/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part12.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/rx2890jj/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part14.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/8lrvzte5/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part11.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/3lfb43la/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part06.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/9gyyfb9u/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part08.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/b7alndcp/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part01.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/lgiydjhy/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part07.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/6ykh5er4/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part03.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/44he2pb7/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part02.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/61l0v4o0/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part13.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/voqqw98b/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part10.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/y8r1zj5t/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part09.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/dqutc8zl/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part15.rar.htm.html
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.filesonic.com/file/1377099561/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part01.rar
  http://www.filesonic.com/file/1377086651/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part02.rar
  http://www.filesonic.com/file/1377087901/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part03.rar
  http://www.filesonic.com/file/1377086671/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part04.rar
  http://www.filesonic.com/file/1377099451/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part05.rar
  http://www.filesonic.com/file/1377086661/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part06.rar
  http://www.filesonic.com/file/1377099511/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part07.rar
  http://www.filesonic.com/file/1377086631/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part08.rar
  http://www.filesonic.com/file/1377099491/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part09.rar
  http://www.filesonic.com/file/1377086681/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part10.rar
  http://www.filesonic.com/file/1377086841/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part11.rar
  http://www.filesonic.com/file/1377083091/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part12.rar
  http://www.filesonic.com/file/1377086761/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part13.rar
  http://www.filesonic.com/file/1377099461/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part14.rar
  http://www.filesonic.com/file/1377076021/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part15.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://netload.in/dateiF9A3yZOYRI/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part12.rar.htm
  http://netload.in/dateidnDcIDUxpi/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part11.rar.htm
  http://netload.in/dateiMXE80SE0yF/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part13.rar.htm
  http://netload.in/dateieYE1CNYs1o/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part14.rar.htm
  http://netload.in/dateiTs1eLiXTCc/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part10.rar.htm
  http://netload.in/dateitj6UyHOjr2/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part08.rar.htm
  http://netload.in/dateijZRzTixgzV/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part09.rar.htm
  http://netload.in/dateiDXfWO564tK/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part15.rar.htm
  http://netload.in/dateiwl8vvcivVR/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part05.rar.htm
  http://netload.in/dateipAa5NdwAxC/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part07.rar.htm
  http://netload.in/dateiVWxTr446xi/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part06.rar.htm
  http://netload.in/dateirtLRF2C1nb/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part02.rar.htm
  http://netload.in/dateiHtXYS0aqwo/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part04.rar.htm
  http://netload.in/dateifvvkkI3W9a/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part03.rar.htm
  http://netload.in/dateivhx8iRC0Gq/CSHTR.5711.O.Tiko.ucuncunesilsimmaceracidunya.cshtr.com.part01.rar.htm
  [/HIDE]

  [HIDE]
   
  http://www.wupload.com/file/43899129
  http://www.wupload.com/file/43898271
  http://www.wupload.com/file/43898828
  http://www.wupload.com/file/43898787
  http://www.wupload.com/file/43899049
  http://www.wupload.com/file/43898796
  http://www.wupload.com/file/43899080
  http://www.wupload.com/file/43899249
  http://www.wupload.com/file/43899244
  http://www.wupload.com/file/43900635
  http://www.wupload.com/file/43900364
  http://www.wupload.com/file/43901116
  http://www.wupload.com/file/43900249
  http://www.wupload.com/file/43900563
  http://www.wupload.com/file/43899063
  [/HIDE]  www.cshtr.com


  alperen1454 bunu beğendi.

 2. #2

  Standart

  paylaşım için teşekkürler fakat şunu sormam lahzım.. bu sims 3 eklentisi mi ? yoksa sims 3 ün üzerine çıkan yeni oyn mu ? bi bilgilendirme yaparsanız herkez için iyi olcak sanırım.. tekrar teşekkür ederim.. iyi akşamlar..

 3. #3

  Standart

  Scope_3-5 Nickli Üyeden Alıntı
  paylaşım için teşekkürler fakat şunu sormam lahzım.. bu sims 3 eklentisi mi ? yoksa sims 3 ün üzerine çıkan yeni oyn mu ? bi bilgilendirme yaparsanız herkez için iyi olcak sanırım.. tekrar teşekkür ederim.. iyi akşamlar..
  Ek paket değildir. Zaten 5 GB lik ek pakette yapmazlar. Yani ayrı bir Sims oyunudur.

 4. #4

  Standart

  buradan indirdiğim hiç bir oyunda hata ve eksik çıkmadığından tek tercih edilecek site teşekkürler cshtr teşekkürler WoLVeRiNE

 5. #5

  Standart

  yanlış bilgilendirme yapmayın expansion pack=ek paket yani bu ek paket boyut yanıltmasın

 6. #6

  Standart

  Oyunun resminde expansion pack yazıyor, yükleyen arkadaş değil diyor. Konuyu açıklığa kavuştururmusunuz?..

 7. #7

  Standart

  evet arkadaşlar ek paket bu yani oynamanız için sims 3e ihtiyacınız var

 8. #8

  Standart

  agilis1 Nickli Üyeden Alıntı
  Oyunun resminde expansion pack yazıyor, yükleyen arkadaş değil diyor. Konuyu açıklığa kavuştururmusunuz?..
  witch Nickli Üyeden Alıntı
  evet arkadaşlar ek paket bu yani oynamanız için sims 3e ihtiyacınız var
  Evet arkadaşlar o kısma dikkat etmemiştim. Ben sadece bir oyunun ek paketi nasıl orjinalinden büyük olur düşüncesiyle öyle söylemiştim. Ancak internette biraz bakındığımda ek paket olduğunu gördüm.

 9. #9

  Standart

  Teşekkürler

 10. #10

  Standart

  ya ben nasıl indiricem sims 3 ü

LinkBacks (?)

 1. 08.Ekim.2011, 14:23

Benzer Konular

 1. The Sims Medieval | RELOADED | PC | 2011 | Download | iNDiR
  Konu Sahibi Regnas Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 32
  Son Mesaj : 12.Temmuz.2013, 15:40
 2. The Sims 3 : Late Night | Reloaded | PC | 2010 | HF FS NL | Download | iNDiR
  Konu Sahibi Regnas Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 10
  Son Mesaj : 23.Mart.2012, 19:54
 3. The Sims 3 | RELOADED | PC | 2009 | FS NL FSC | Download | iNDiR
  Konu Sahibi Regnas Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 67
  Son Mesaj : 05.Şubat.2012, 15:37
 4. Cevap: 22
  Son Mesaj : 15.Ocak.2012, 15:16
 5. Cevap: 93
  Son Mesaj : 11.Ekim.2011, 13:10