emlaklik & sedatyucel

Anno 1404 | PC | 2009 | FS NL FSC | Download | iNDiR

Anno 1404 PC Language | Oyun Dili : English Release Date | Çıkış Tarihi : 2009 Crack : Dahili Crack Uploaded By Aykut_K (01 Haziran 2011 ) Bu paylaşımın toplam boyutu 4,24 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload Wupload sunucularına upload edilmiştir.

Bu konu 4439 kez görüntülendi ve 19 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Anno 1404 | PC | 2009 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4439 kez incelendi.


Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Genel Yönetici

  Game Anno 1404 | PC | 2009 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  Anno 1404

  PC

  Language | Oyun Dili : English
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2009
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By Aykut_K (01 Haziran 2011 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 4,24 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload Wupload sunucularına upload edilmiştir.  Anno 1404 (Dawn of Discovery) Hands-On Impressions - PC Previews at GameSpot  Alıntı

  Tarihçe

  Anno serisi ile oyuncuların tanışması 1998 yılının Eylül ayında gerçekleşmişti. O zamanlar strateji ve şehir simülasyonu oyunları henüz üçüncü boyutun nimetlerinden faydalanmıyordu. Avustralyalı Max Design firması tarafından piyasaya sürülen Anno 1602 içinde bol ekonomi ve kolonileşme öğesi ile az da olsa savaş öğelerini barındıran bir yapımdı. Oyuncular koloniler kurup ticaret yaparak, diğer ülkeleri güçsüz kılmaya çalışıyordu. Bunun için tek bir liman ve tek bir gemi ile başladığımız yolculukta anakaramızı olabildiğince geliştirmek, yeni gemiler üretip dünyayı keşfetmek gerekiyordu. Savaş öğelerinin en aza indirgendiği bu yapım o zamanlar Türkiye'de çok az kişi tarafından bilinse de Avrupa'da birçok destekçi edinmişti.

  Bu ilginin üzerine 2003 senesinde Anno 1503 yine Max stüdyosu tarafından yapılarak Sunflowers tarafından dağıtıma sunuldu. 16.yy kolonileşmelerini konu alan oyun maalesef 1602'ye ufak eklentiler ile piyasaya sürüldüğünden çok fazla ilgi çekemedi ve yapımcıları serinin bir sonraki oyununu yapmaya zorladı. Sunflowers yeni oyunu olan Anno 1701'de yapımcı konusunda sorun yaşadı ve Max ile yollarını ayırıp Related Designs'a projeyi yaptırdı. Bu yeni oyun üçüncü boyutun seriye güzellikler kattığı yapımdı. Eski popülaritesine ulaşan seri için Anno 1404 duyuruldu.

  Seriye yeni soluk katması beklenen bu yapım Ubisoft tarafından yayınlanacak. Related Design stüdyosu ile birlikte Settlers'ın yapımcısı Blue Byte stüdyosu da Anno 1404 için çalışıyor.


  "Anno 1404 yeni grafik motoruyla birlikte sistemleri kasmayacak. Oyunda iyi bir optimize olacak ve böylece eski sistemlerde de kolayca çalışabilecek."
  1404'ün sundukları,

  15. yüzyılı evlerimize konuk etmeye hazırlanan Anno serisinin yeni oyunu bizleri şaşırtan bir konuya sahip. Batı ile Doğu arasındaki köprüyü kurun sloganı ile piyasaya sürülmeye hazırlanan yapım, tahmin edebileceğiniz üzere Doğu kültürünü içinde bulunduracak. Bu yıllarda dünyaya egemen olan Doğu kültürü, bilim ve teknoloji konularındaki gelişmeler ve Avrupa'dan üstün olan Doğu'nun oyuna konu alınması bizi oldukça şaşırttı. Anno 1404'de çölleri modernleştirmeye çalışacak, yeni teknolojileri kullanarak ekonomik ve diplomatik olarak zafere ulaşmaya çalışacağız.

  Oyundaki binalar Doğu'nun mistik atmosferini bize fazlasıyla yaşatacak. Geçmişte var olan İpek yolu ve benzeri ticaret yollarını bizler de yapabileceğiz. Doğu'nun lüks tüketim mallarını Batı'ya götürerek satacak, korsanlardan kaçacak, Doğu ve Batı imparatorluklarının güvenini kazanacağız.
  Macera başlasın!

  Yine ufak bir gemi ile maceraya başlıyoruz. Bu gemimizde bulunan hammaddeler ile uygun gördüğümüz bir adaya ayak basacak ve ilk limanımızı kuracağız. Hemen burada dikkat etmemiz gereken bir nokta olacak. Artık adalar serinin diğer oyunlarındaki gibi dışarıdan göründüğü gibi olmayacak. Adaya ilk baktığınızda çoğunlukla sizin yanlış bir izlenime kapılmanızı sağlayacak. Yani bir ada size çok yeşillikli her şeyin yetişebileceği şekilde görünse de böyle olmayabilir. Bunu ancak o adaya liman kurduktan sonra görebileceksiniz. Artık limanlarımızı kuracağımız adalar da bizleri şaşırtacaklar, ayrıca oyunun dünyası ve adalar da daha büyük olacaklar. İşte bu yüzden Anno 1404 çok daha zorlu bir yapım olacak.

  Limanımızı kurduktan sonra birkaç ev ve bu kişiler için iş olanakları yaratacağız. Tabi bu insancıkları mutlu etmek için de yemek ve bazı gerekli malları da adamızda bulundurmamız lazım. Aksi takdirde vatandaşlarımız çalışmayacak, şehrimizde üretim olmayacak ve dolayısıyla da gelişmiş bir adaya sahip olamayacağız.


  Ufak bir gemi ile maceraya başlıyoruz. Bu gemimizde bulunan hammaddeler ile uygun gördüğümüz bir adaya ayak basacak ve ilk limanımızı kuracağız."
  Doğu'yu keşfedin...

  Biz vatandaşlarımız için ne kadar çalışsak da onlar mutlu olmak için bizden hep daha fazlasını bekleyecekler. Örneğin her türlü lüksü, besin olanaklarını, giyim olanaklarını sağlasanız da onlar bu lüksün daha fazlasına ihtiyaç duyacaklar. Bu da sizi yeni koloniler kurmaya ve yeni teknolojiler keşfetmeye teşvik edecek. İşte bu şekilde bir teşvik ile imparatorlar tarafından verilecek görevleri yapacak ve Doğu kültürünü keşfedeceksiniz.

  Doğu medeniyetlerinin lüksünü öğrenen vatandaşlarınız artık buradaki malları da isteyecekler. Siz bu istekleri önce sadece ticaret ile geçiştirmelisiniz. Çünkü oyunun başlarında bir Doğu limanı kurabilmeniz için izniniz olmayacak. Kendinizi Doğu imparatorluklarının Sultan'larına sevdirdikten sonra, burada liman kurma hakkına erişebileceksiniz. Böylece kolonilerinizdeki vatandaşları çok daha kolay mutlu edeceksiniz. Ayrıca Doğu'da öğrendiğiniz yeni teknolojileri, Batı'da pazarlayarak diplomatik ve ekonomik olarak imparatorlukları kendinize bağlayabileceksiniz.
  Gerçekçilik ve getirileri

  Yenilenen oyun motoru ile oyunda çok iyi bir gerçekçilik yakalanmış. Dalgaların boyut ve farklılıkları, hava ve deniz koşullarındaki değişimler, her yapılan şehrin diğerinden farklı şekilde gelişmesi ve kendini tekrarlamaması gibi güzel gelişmeler var. Hepsi Anno 1404'ün yeni yapay zekalı grafik motoruna dayandırılmış. Yapım içinde gerçekçiliği arttıran ve göze hoş gelen birçok ayrıntı bulunacak. Örneğin gemimizden kargo indirirken ve yükleme yaparken bir vinç vasıtasıyla kargo gemi ve liman arasında geçiş yapacak. Bu tarz ayrıntılar Anno 1404'ün puanını arttıracak cinsten güzellikler.  "Oyunda sadece Batı imparatorlukları değil, Doğu imparatorlukları da yer alacak. Doğu'da yer alan kültürü ve bu kültürün topluluklarını, insanlarını görebileceğiz."
  Optimize işlemi de gayet ayrıntılı yapılacakmış. Eski bilgisayarlarda bile takılmadan çalışabilen Anno serisinin tüm oyunları gibi, Anno 1404 de bilgisayarlarımızı zorlamayacak. Kolay menüleri ile oyuna yeni başlayanları da düşünen yapımcılar, profesyonel oyuncuların da yapımdan alacağı zevki arttıracaklarını her fırsatta belirtiyorlar. Eğer bu kadar özellik size yetmediyse sıkıldığınız zamanlarda Sandbox modunu açıp dilediğiniz gibi kolonileşme yaşayabileceksiniz.

  Denizleri aş da gel kurbanın olayım

  Sözün özü, serinin diğer oyunlarında kat be kat daha iyi olacağını düşündüğüm Anno 1404, yine Avrupa'da büyük kitleler tarafından oynanacaktır.
   
  
  
  İşletim Sistemi: Windows® 2000/XP/Vista
  İşlemci: 3 GHz Intel Pentium4 , equivalent
  RAM: 1 GB
  Ekran Kartı: DirectX® 9.0c-Destekli 128 MB , Pixel Shader V2.0
  HDD: 2 GB
  Ses Kartı: DirectX® 9.0c-Destekli
  DirectX®: Version 9.0c
  Keyboard, Mouse
  
  Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 4,24 GB

  [HIDE]
   
  http://www.fileserve.com/file/fZr6Py3/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part01.rar
  http://www.fileserve.com/file/Vbf7qd6/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part02.rar
  http://www.fileserve.com/file/XDyZQMa/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part03.rar
  http://www.fileserve.com/file/BNRHZFC/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part04.rar
  http://www.fileserve.com/file/xGPGGPX/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part05.rar
  http://www.fileserve.com/file/Gbbsusm/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part06.rar
  http://www.fileserve.com/file/eyauFH9/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part07.rar
  http://www.fileserve.com/file/jSxZ2ED/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part08.rar
  http://www.fileserve.com/file/hsjBjZn/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part09.rar
  http://www.fileserve.com/file/JF6sZMb/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part10.rar
  http://www.fileserve.com/file/kbVKHZ5/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part11.rar
  http://www.fileserve.com/file/Jr5HgTM/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part12.rar
  http://www.fileserve.com/file/KpCnn6D/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part13.rar
  http://www.fileserve.com/file/gU6R4PD/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part14.rar
  http://www.fileserve.com/file/mqYaarU/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part15.rar
  http://www.fileserve.com/file/sKJcHNe/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part16.rar
  http://www.fileserve.com/file/hknGERB/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part17.rar
  http://www.fileserve.com/file/nKMDMVs/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part18.rar
  http://www.fileserve.com/file/zrXVRC3/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part19.rar
  http://www.fileserve.com/file/8RaeNR3/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part20.rar
  http://www.fileserve.com/file/UKPmB7b/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part21.rar
  http://www.fileserve.com/file/f8p7cBN/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part22.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://bitshare.com/files/scd0vsti/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part19.rar.html
  http://bitshare.com/files/s6wb8wrl/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part22.rar.html
  http://bitshare.com/files/t887qzjz/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part21.rar.html
  http://bitshare.com/files/mlyajyib/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part20.rar.html
  http://bitshare.com/files/x030phoy/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part18.rar.html
  http://bitshare.com/files/8x5de80h/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part17.rar.html
  http://bitshare.com/files/euhd2xiz/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part16.rar.html
  http://bitshare.com/files/5ffa5tmb/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part15.rar.html
  http://bitshare.com/files/85twzd48/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part14.rar.html
  http://bitshare.com/files/5wcbx0kl/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part13.rar.html
  http://bitshare.com/files/ckomupnf/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part12.rar.html
  http://bitshare.com/files/10chu64m/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part11.rar.html
  http://bitshare.com/files/w2d8qqy7/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part10.rar.html
  http://bitshare.com/files/b1euomte/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part09.rar.html
  http://bitshare.com/files/d1xt9mc8/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part08.rar.html
  http://bitshare.com/files/9jykyxo9/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part07.rar.html
  http://bitshare.com/files/cw1qak2d/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part06.rar.html
  http://bitshare.com/files/vjad3x8y/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part05.rar.html
  http://bitshare.com/files/f5bs0lky/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part04.rar.html
  http://bitshare.com/files/vrfp58ma/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part03.rar.html
  http://bitshare.com/files/qr04bn7l/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part02.rar.html
  http://bitshare.com/files/hcunz9d4/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part01.rar.html
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.filesonic.com/file/1104200891/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part01.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104351981/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part02.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104202831/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part03.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104212701/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part04.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104212901/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part05.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104213051/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part06.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104220261/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part07.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104223481/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part08.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104223781/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part09.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104223831/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part10.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104236911/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part11.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104238441/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part12.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104238121/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part13.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104238141/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part14.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104271551/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part15.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104248541/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part16.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104248081/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part17.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104248111/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part18.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104256321/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part19.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104256181/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part20.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104364511/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part21.rar
  http://www.filesonic.com/file/1104258481/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part22.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://netload.in/dateijSjupsrjKV/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part21.rar.htm
  http://netload.in/dateigyH2eR2VZR/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part20.rar.htm
  http://netload.in/dateiSHjdhstTaL/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part19.rar.htm
  http://netload.in/dateiZlueLOjPRS/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part18.rar.htm
  http://netload.in/dateiQbYBraEPQ3/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part22.rar.htm
  http://netload.in/dateigIpAImgVWO/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part17.rar.htm
  http://netload.in/datei2oP0XV3BAG/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part16.rar.htm
  http://netload.in/dateinAgko1XNgl/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part15.rar.htm
  http://netload.in/dateiJciVqQ0U6j/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part14.rar.htm
  http://netload.in/dateiYx2kwgPwp2/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part13.rar.htm
  http://netload.in/dateigubnNJH7j7/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part12.rar.htm
  http://netload.in/dateiE8IX7vvImx/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part11.rar.htm
  http://netload.in/datei4eTan7F9M9/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part10.rar.htm
  http://netload.in/dateipxNcvtD4Fd/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part09.rar.htm
  http://netload.in/dateipnUNlTPZAz/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part08.rar.htm
  http://netload.in/dateiyGkt3XXaWc/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part07.rar.htm
  http://netload.in/dateixn6WMYcxrE/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part06.rar.htm
  http://netload.in/dateijHDsm5LOVF/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part05.rar.htm
  http://netload.in/dateid20y6x91ob/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part04.rar.htm
  http://netload.in/dateie8SkOLLbNb/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part03.rar.htm
  http://netload.in/dateivkq3BKOaq8/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part02.rar.htm
  http://netload.in/dateijdOWkbmbPg/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part01.rar.htm
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.wupload.com/file/6185434/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part02.rar
  http://www.wupload.com/file/6185526/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part01.rar
  http://www.wupload.com/file/6185539/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part03.rar
  http://www.wupload.com/file/6185686/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part04.rar
  http://www.wupload.com/file/6185832/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part05.rar
  http://www.wupload.com/file/6186240/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part06.rar
  http://www.wupload.com/file/6188120/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part07.rar
  http://www.wupload.com/file/6188132/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part09.rar
  http://www.wupload.com/file/6188196/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part08.rar
  http://www.wupload.com/file/6188310/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part11.rar
  http://www.wupload.com/file/6188314/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part12.rar
  http://www.wupload.com/file/6188337/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part13.rar
  http://www.wupload.com/file/6188415/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part10.rar
  http://www.wupload.com/file/6188617/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part14.rar
  http://www.wupload.com/file/6188805/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part15.rar
  http://www.wupload.com/file/6189018/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part22.rar
  http://www.wupload.com/file/6189130/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part16.rar
  http://www.wupload.com/file/6189165/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part17.rar
  http://www.wupload.com/file/6189208/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part19.rar
  http://www.wupload.com/file/6189232/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part18.rar
  http://www.wupload.com/file/6189288/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part21.rar
  http://www.wupload.com/file/6189390/CSHTR.1611.O.Aykut_K.eyeneno.CSHTR.com.part20.rar
  [/HIDE]  www.cshtr.com


  serhatsan, engkaf, enes69 ve 24 kişi daha bunu beğendi.

 2. #2

  Standart

  teşekkür ederim
  tekerek, BuGi, ekskalubur ve 1 kişi daha bunu beğendi.

 3. #3

  Standart

  Tüm üyelermizin bilgisine; Sitemiz iki gün önce bir sabotaja uğramış ve bi çok konumuz silinmiştir. Bu nedenle bazı konularda linkler yoktur. Silinen tüm konuları açtıktan sonra tüm konuların linklerini de ekleyeceğiz. Şu süreç içersinde sizden sabır ve anlayış bekliyoruz. Lütfen bu yüzden konularda kırıcı mesajlar yazmayın ve anlayış gösterin. Tüm üyelerimize iyi forumlar dilerim
  alpsayan ve BuGi bunu beğendi.

 4. #4

 5. #5

  Standart

  Çalışır linkler eklenmiştir..!
  BuGi bunu beğendi.

 6. #6

  Standart

  Emeğine sağlık güzel bir oyuna benziyor
  BuGi bunu beğendi.

 7. #7

  Standart

  oyunu tüm partilerini indirdim : oyunu da kurdum .kurduktan sonra oyun açılırken şifre istiyor

 8. #8

  Standart

  enes69 Nickli Üyeden Alıntı
  oyunu tüm partilerini indirdim : oyunu da kurdum .kurduktan sonra oyun açılırken şifre istiyor
  Arkadaşım,

  Şifre Linklerin hemen altın da yazıyor.
  www.cshtr.com
  enes69 bunu beğendi.

 9. #9

  Standart

  belirtilen linkdeki dosyayı da indirdim razor dosyası çıkıyor ama şifre yok>>>

 10. #10

  Standart

  Crack çıkmış. Konuya crack download linklerini ve kurulum işlemlerini hemen ekliyorum..
  enes69 bunu beğendi.

Benzer Konular

 1. Disko Kralı 23.05.2009 | DVBRip XViD | 2009 | Rapid | Download | iNDiR
  Konu Sahibi HandSome Forum Yerli TV Show ve Belgeseller
  Cevap: 8
  Son Mesaj : 16.Nisan.2016, 00:36
 2. Cevap: 6
  Son Mesaj : 27.Aralık.2012, 01:53
 3. Cevap: 10
  Son Mesaj : 23.Haziran.2012, 22:13
 4. Cevap: 1
  Son Mesaj : 10.Mayıs.2010, 19:58