emlaklik & sedatyucel

The Sims 2 Complete Collection | 20+1 | PC | 2007 | FS NL FSC | Download | iNDiR

The Sims 2 Complete Collection PC 20+1 Language | Oyun Dili : English Release Date | Çıkış Tarihi : 2007 Crack : Dahili Crack Uploaded By Tiko (04 Temmuz 2011 )

Bu konu 10492 kez görüntülendi ve 36 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: The Sims 2 Complete Collection | 20+1 | PC | 2007 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 10492 kez incelendi.


Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Bölüm Yöneticisi

  Game The Sims 2 Complete Collection | 20+1 | PC | 2007 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  The Sims 2 Complete Collection

  PC

  20+1

  Language | Oyun Dili : English
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2007
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By Tiko (04 Temmuz 2011 )

  The Sims 1 Complete Collection 7+1 Için Tıklayınız.

  Bu paylaşımın toplam boyutu 18.38 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload sunucularına upload edilmiştir.  http://www.gamespot.com/pc/strategy/thesims2/index.html  Alıntı

  11 expanson pack, 9 stuff pack ve sims 2 Bu dev arşiv Birtek CSHTR de var
  Bir Part Boyutu: 400 MB - Toplam Boyut: 18.38 GB

  The Sims 2

  PC


  Language | Oyun Dili : English
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2004
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By Tiko (04 Temmuz 2011 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 2.42 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload sunucularına upload edilmiştir.

  Uploader Notu : SERiAL
  5GGG-XR4L-6845-R845-6845
  FTKB-DMFU-NP5S-WA2K-3ZBE
  G5YG-4GPD-FCSL-GABE-WLGL
  JFBB-8XBY-KFKK-4R4Z-U2WE
  3G7P-J84C-HDUQ-BWCE-KP4X
  QVK3-YD3C-EJB4-SRD9-PRYP
  UFHZ-LCZB-3QPL-YY3N-QHLK
  http://www.gamespot.com/pc/strategy/thesims2/index.html  Alıntı

  Tekerleğin icadı, ateşin bulunması, güncel yaşama geçiş, hesap makinelerinin hayatımıza girmesi... Bizleri bu derece hevesli ve azimli yapan neydi? İhtiyaç, tatmin, merak?.. İnsanoğlunun bu engellenemez arzusu belki de ´kontrol´dü... Evet, kontrol olmalıydı! Çünkü her davranışımızda bunu net bir şekilde ortaya koyuyorduk. Her seferinde de abartarak ve kendimiz ispatlarmışçasına!..
  Will Wright, The Sims´i tasarlarken neyi düşünüyordu, bilmiyorum! Ama insanların hayatına yön vermek, akışa müdahale etmek... kısacası ´kontrol etmek´ dürtüsü bunun başlıca nedeni olduğunu düşünüyorum. Oyun piyasasındaki çoğu kişi The Sims için ´yapay zeka örneği´, ´yaşam simülatörü´, ´yaşayarak öğrenin´ gibi tanımlamalar kullandı. Ama ´oyun´ demeye kimsenin bir türlü dili varmıyordu. Sanırım The Sims 2 için ise bu kelimenin ucuna bile yaklaşamayacaklar...
  Öncelikle The Sims´in (sonradan çıkan ek paketleriyle beraber) bize neler sunduğunu hatırlayalım: yemesi, uyuması, tuvalete gitmesiyle normal bir yaşam; geniş arkadaşlıklar; aile sorumlulukları; eğlenceli partiler; farklı koşullarıyla iş yaşamı... gibi bir çoğunu sıralayarak bu listeyi uzatabiliriz. Peki Sims 2´nin vadettikleri neler: daha geniş (sosyal açıdan) ve esnek bir yaşam; iyi bir yapay zeka altyapısı; gelişmiş bir ev yapım olanağı ve de en önemli (benim açımdan) herkese ait bir hayat hikayesi...
  Herkese ait bir hayat hikayesi benim açımdan çok önemli, çünkü devraldığımız ya da kendi oluşturduğumuz bir ´sim´imize anlamlı bir de hikaye kondurmak oyunu önemli bir noktaya taşıyor. Yani belli bir amaca... En azından oyunu oynarken bir amaca sahip olmak işimizi belli bir noktaya kadar da olsa kolaylaştırıyor. Bu hikayeyi oluştururken ya da devam ettirirken kullandığımız fotoğrafların yanına bir de video özelliği gelmiş ki bu da iyi düşünülmüş bir ayrıntı.
  Oyunun genel yapısı gerek yumuşak grafik düzenlemeleriyle, gerekse arka plandaki tatlı müziğiyle oynayanları hipnoz etmeye, oyun içine çekmeye çalışır bir şekilde oluşturulmuş. Durum böyle olunca bize de rahat koltuklarımıza kurulup stres yapmadan, sakin bir şeklide oynamak kalıyor. Ama öte yandan işler tam da düşündüğümüz gibi gitmeyebiliyor. Çünkü her ne kadar ´sim´lerimizin kontrolü bizde ise de ne yapacaklarına değil nasıl yapacaklarına karar vermemiz gerektiğini unutmamalıyız. Çünkü her karakterin kendine özgü bir DNA´sı, burcu, kişiliği, sosyal çevresi var ve bizler zorla bir şeyi kabul ettirmeye çalışamıyoruz. Çünkü bu durumda ´sim´imiz sıkılıyor ve tabiri caizse bir ´başkaldırı´yla karşı karşıya kalıyoruz.
  Dediğim gibi yapay zeka olabildiğince esnek de olsa bizi bazı noktalarda kısıtlıyor. Buna karar vermemiz gereken hareket ve davranışlar da dahil. Ayrıca unutmamalıyız ki artık ´sim´lerimiz yaşlanıyor (yıl olarak). Buna bağlı olarak bir takım hareket ve düşüncelerin de değiştiğini unutmamalıyız. Gençken çok konuşkan bir kişiliğe sahip olan ´sim´imiz büyüdükçe hatta yaş kemale erince bundan sıkılmaya başlıyor. Bu da değişken yapıyı ortaya koyuyor. İşte böylece oyunun sürprizlere açık olduğunu bir kez daha anlıyoruz. Ve en önemli nokta oyun kesinlikle tahminler üzerine yürümüyor ve her zaman istediğiniz olmuyor. Her seçim sonrasında çok farklı dönemeçlerle, yol ayrımlarıyla karşılaşıyorsunuz (çok felsefik oldu!).
  .
  Görsel olarak The Sims 2, birinci oyuna nazaran çok büyük farklılıklar taşıyor. Sanki robot gibi hareket eden ´sim´lerimize can gelmiş de karmaşık hareket yapılarını yapabilir hale gelmişler. İnanın bu oyuna çok daha büyük bir canlılık katmış. Tabi üzerinde durmamız gereken önemli noktalardan üç boyutlu hareketi de unutmamalıyız. Çünkü belki de oyunun can alıcı noktasını bu oluşturuyor: Üç Boyutlu Dinamizm. Kamerayı 360 derece çevirebilme, yakınlaşma, uzaklaşma... gibi kombinasyonlarla oyunun akışını daha rahat izler hale geldik. Bunun bir yararını da oyunu inceleyerek daha pek çok kez hayretler içerisinde kalarak görebiliyoruz. Çünkü detaya indiğimizde oyun içerisindeki zamanla eşdeğer ilerleyebilen duvar saatleri, ´sim´lerimize çizdirdiğimiz herhangi bir objenin tablosu, sıralı resimlerden değil de bir video görüntüsünden oluşan bilgisayar ve televizyon... gibi ince ayrıntılara takılabiliyoruz.
  Oyunda önemli bir noktayı oluşturan arkadaşlık ve aile ilişkileri ise eklenti paketlerinden çok daha fazla şeyi vadediyor. Tanıştığınız herhangi bir kişiyle olan ilişkinizin yönünü detaylı bir şekilde siz belirleyebiliyorsunuz. Bir çıkar ilişkisinden çok dostluk mu? Flörtten çok ciddi bir aile hayatı mı? Tüm bunlar yapacağınız hareket ve konuşmalara göre şekillenen aktiviteler. Tabi tüm bunların karmaşasında hepsinin birbirine girmesi de cabası! Günlük ihtiyaçlar içerisinde sayabileceğimize göre sosyaliteyi de en iyi şekilde başarmak en önemli hedefleriniz arasında sayabiliriz.
  The Sims´den hatırlayabileceğimiz en güzel özelliklerden birisi de dekorasyon ve yapı modu idi. Evlerimizi oluşturmak ve kendi zevkimize göre içini dizayn etmek bizi adeta gerçekmişçesine mutlu ederdi. Tabi yapımcılar da bunun farkında olmalı ki oyunu geliştirme de çok büyük bir ağırlığı da bu yöne vermişler. SimCity 4´de yaptığımız bir mahalleyi oyuna geçirmemizle birlikte tam isteğimize göre bir zemini elde etmiş oluyoruz. Daha sonrasında onlarca seçenek arasından genel binayı oluşturabilir ve içine istediğimiz şekilde mobilya, beyaz eşya, halı, kap gibi eşyalarla döşeyebiliriz.
  Bina yaparken seçilen bir duvara çok farklı renk ve deseni uygulayarak seçim sayımızı üçe dörde katlayabiliyoruz. İşte bu kombinasyonlar bize çok büyük fayda sağlıyor. Böylece kabullenmektense kendi istediğimiz kendi istediğimiz şekilde meydana getirebiliyoruz. Bunun yanında oyunun verdiği teknik destek sayesinde internet üzerinden binlerce eşyayı oyunumuza ekleyebiliriz. Belki de bundan sonra ek paketler yerine bu tarz bir eklentilere alışmalıyız?
  Oyunun teknik altyapısının da çok başarılı olduğunu söylemeliyim. Bunun sayesinde ayrıntılı ayarlara ulaşabilir, kendinize ait konfigürasyonu düzenleyebilirsiniz. Böylece düşük sistemlerde bile iyi performanslar elde edebilirsiniz (Eğer komutların ve görüntünün çok ağır çalışmasından şikayet ediyorsanız Ctrl+Shift+C tuş kombinasyonunu kullanarak üste açılan kutucuğa "Vsync off" (tekrar açmak için ise ´Vsync on´) yazabilirsiniz. Kutuyu kapatmak içinse "Exit" yazmanız yeterli olacaktır). Çok kasmamasına rağmen bazı noktalarda ayrıca fazlaca görsel öğeyle yüklenmiş ekranlarda bilgisayarınızın kayda değer bir yavaşlama geçirdiğine şahit olabilirsiniz. Fakat çok kısa bir sürede toparlanacaktır. Tahmin ediyorum bu tarz bir oyundaki gibi yükleme sürelerinden de şikayet etmemelisiniz. Çünkü bu kaçınılmaz!.


   
  
  Minimum Sistem Gereksinimleri:
  T&L Teknolojisini destekleyen 32 MB ve üstü Ekran Kartı olan Sistemler
  Pentium 3 600 MHz ve üstü
  256 MB RAM ve üstü
  3.5 GB Boş Harddisk alanı
  Desteklenen Ekran Kartları
  Nvidia® QuadroTM series
  Quadro, Quadro2, Quadro4
  Nvidia® Geforce series
  GeForce2
  GeForce3, 3 Ti
  GeForce4, 4Ti, MX 420, 440
  GeForce FX 5200, 5600, 5700, 5800, 5900, 5950
  GeForce 6800
  ATI RadeonTM series
  8500, All-In-Wonder 8500
  9000, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800
  
  T&L Teknolojisini desteklemeyen (Intel Extreme Graphics & Radeon 7xxx Serisi) Ekran Kartı olan Sistemler
  Pentium 4 2.0 GHz ve üstü
  256 MB RAM ve üstü
  3.5 GB Boş Harddisk alanı
  2.0 GhZ İşlemci ile Desteklenen Ekran Kartları
  ATI RadeonTM series
  7000, 7200, 7500
  Intel® Extreme Graphics
  82845, 82865
  

  Bir Part Boyutu: 400 MB - Toplam Boyut: 2.42 GB

  [HIDE][/HIDE]  [HIDE]
   
  http://bitshare.com/files/4wdg6nd0/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsim.cshtr.com.part6.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/7pus9l9w/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsim.cshtr.com.part2.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/jza3akr7/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsim.cshtr.com.part3.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/2wv18o4s/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsim.cshtr.com.part4.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/35d1csj7/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsim.cshtr.com.part1.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/k0k3wzc7/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsim.cshtr.com.part5.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/5i3mutt6/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsim.cshtr.com.part7.rar.html
  [/HIDE]  [HIDE][/HIDE]  [HIDE][/HIDE]

  The Sims 2 Expansion Pack

  PC

  11 Ek Paket

  Language | Oyun Dili : Multi
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2006
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By Tiko (04 Temmuz 2011 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 13.34 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload sunucularına upload edilmiştir.  Alıntı

  The Sims 2 - University
  The Sims 2 - Nightlife
  The Sims 2 - Open For Business
  The Sims 2 - Pets
  The Sims 2 - Seasons
  The Sims 2 - Bon Voyage
  The Sims 2 - Freetime
  The Sims 2 - Apartment Life
  The Sims 2 - Life Stories
  The Sims 2 - Castaway Stories
  The Sims 2 - Pet Stories
  Bir Part Boyutu: 400 MB - Toplam Boyut: 13.34 GB

  [HIDE]
   
   http://www.fileserve.com/file/VhTSaM...com.part01.rar
   http://www.fileserve.com/file/zdXNzg...com.part02.rar
   http://www.fileserve.com/file/d85Qfc...com.part03.rar
   http://www.fileserve.com/file/wzNPuK...com.part04.rar
   http://www.fileserve.com/file/rbzc6U...com.part05.rar
   http://www.fileserve.com/file/CEQAaC...com.part06.rar
   http://www.fileserve.com/file/gySF6D...com.part07.rar
   http://www.fileserve.com/file/bc4zs4...com.part08.rar
   http://www.fileserve.com/file/x3nnWG...com.part09.rar
   http://www.fileserve.com/file/DVZm2e...com.part10.rar
   http://www.fileserve.com/file/xERs89...com.part11.rar
   http://www.fileserve.com/file/4y5Bus...com.part12.rar
   http://www.fileserve.com/file/peMRP9...com.part13.rar
   http://www.fileserve.com/file/d2ftqC...com.part14.rar
   http://www.fileserve.com/file/nZqjja...com.part15.rar
   http://www.fileserve.com/file/D8zpsF...com.part16.rar
   http://www.fileserve.com/file/CHUwvH...com.part17.rar
   http://www.fileserve.com/file/kt7W7S...com.part18.rar
   http://www.fileserve.com/file/QQATeS...com.part19.rar
   http://www.fileserve.com/file/DaMr7c...com.part20.rar
   http://www.fileserve.com/file/S6tmJG...com.part21.rar
   http://www.fileserve.com/file/MVacMf...com.part22.rar
   http://www.fileserve.com/file/uWKjJy...com.part23.rar
   http://www.fileserve.com/file/p2AcHb...com.part24.rar
   http://www.fileserve.com/file/EdxqQP...com.part25.rar
   http://www.fileserve.com/file/McMynG...com.part26.rar
   http://www.fileserve.com/file/3YBhHa...com.part27.rar
   http://www.fileserve.com/file/vAemUz...com.part28.rar
   http://www.fileserve.com/file/4QmvSg...com.part29.rar
   http://www.fileserve.com/file/f9YJJQ...com.part30.rar
   http://www.fileserve.com/file/h9dxG2...com.part32.rar
   http://www.fileserve.com/file/44Nrez...com.part33.rar
   http://www.fileserve.com/file/kJzgvP...com.part34.rar
   http://www.fileserve.com/file/KyGpeX...com.part35.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://bitshare.com/files/ahnynfci/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part11.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/zk088zs1/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part21.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/lln9hvef/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part06.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/rb5sexsb/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part20.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/1z3xfg38/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part24.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/9bt8wyj8/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part14.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/z34vpjsc/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part15.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/q9uuhrw0/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part17.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/9mevpkr3/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part03.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/lmfrcbwy/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part22.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/m8oneh59/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part04.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/rwit1t2n/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part28.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/4xqjzgzw/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part01.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/crcekiw4/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part27.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/al9rd33m/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part13.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/2ifp4u2i/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part26.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/q0ktotu7/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part07.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/vo0056q8/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part10.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/zr5snulj/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part29.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/mk7f1qkp/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part32.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/05e8cfy4/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part25.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/jk7jj70j/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part05.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/xjgnjl6m/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part30.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/44zbs29h/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part12.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/dznhgb01/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part08.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/rds1ma78/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part16.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/40ac4la2/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part23.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/n4c0vix2/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part18.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/3lyd0znu/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part19.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/02lw8qfy/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part33.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/75a5khx6/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part31.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/zw7iwkfr/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part34.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/s5vzraqm/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part09.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/8xg6s1g9/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part35.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/fhou90pg/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimekpaketler.cshtr.com.part02.rar.html
  [/HIDE]  [HIDE]
   
   http://www.filesonic.com/file/136029...com.part01.rar
   http://www.filesonic.com/file/136207...com.part02.rar
   http://www.filesonic.com/file/136025...com.part03.rar
   http://www.filesonic.com/file/136034...com.part04.rar
   http://www.filesonic.com/file/136025...com.part05.rar
   http://www.filesonic.com/file/136028...com.part06.rar
   http://www.filesonic.com/file/136035...com.part07.rar
   http://www.filesonic.com/file/136028...com.part08.rar
   http://www.filesonic.com/file/136024...com.part09.rar
   http://www.filesonic.com/file/136024...com.part10.rar
   http://www.filesonic.com/file/136029...com.part11.rar
   http://www.filesonic.com/file/136030...com.part12.rar
   http://www.filesonic.com/file/136030...com.part13.rar
   http://www.filesonic.com/file/136024...com.part14.rar
   http://www.filesonic.com/file/136029...com.part15.rar
   http://www.filesonic.com/file/136025...com.part16.rar
   http://www.filesonic.com/file/136025...com.part17.rar
   http://www.filesonic.com/file/136024...com.part18.rar
   http://www.filesonic.com/file/136031...com.part19.rar
   http://www.filesonic.com/file/136024...com.part20.rar
   http://www.filesonic.com/file/136025...com.part21.rar
   http://www.filesonic.com/file/136024...com.part22.rar
   http://www.filesonic.com/file/136025...com.part23.rar
   http://www.filesonic.com/file/136025...com.part24.rar
   http://www.filesonic.com/file/136035...com.part25.rar
   http://www.filesonic.com/file/136026...com.part26.rar
   http://www.filesonic.com/file/136024...com.part27.rar
   http://www.filesonic.com/file/136025...com.part28.rar
   http://www.filesonic.com/file/136024...com.part29.rar
   http://www.filesonic.com/file/136025...com.part30.rar
   http://www.filesonic.com/file/136037...com.part31.rar
   http://www.filesonic.com/file/136028...com.part32.rar
   http://www.filesonic.com/file/136029...com.part33.rar
   http://www.filesonic.com/file/136033...com.part34.rar
   http://www.filesonic.com/file/136023...com.part35.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
   http://netload.in/dateirCi0q4pjLu/CS...part31.rar.htm
   http://netload.in/dateim0lB8AMerz/CS...part34.rar.htm
   http://netload.in/dateiOgI11mvf5r/CS...part32.rar.htm
   http://netload.in/dateimkL4oFja1b/CS...part33.rar.htm
   http://netload.in/dateiYAekbcefbX/CS...part30.rar.htm
   http://netload.in/dateiHNooyERVa4/CS...part29.rar.htm
   http://netload.in/datei9AU2uBNGgP/CS...part35.rar.htm
   http://netload.in/dateiXSp2aY9ggf/CS...part28.rar.htm
   http://netload.in/dateikzB0l88SIv/CS...part25.rar.htm
   http://netload.in/dateit5yiPCTEal/CS...part27.rar.htm
   http://netload.in/dateirRthkQpE1b/CS...part26.rar.htm
   http://netload.in/dateiDb76oaH8bn/CS...part19.rar.htm
   http://netload.in/dateiXUZarV9Ds1/CS...part23.rar.htm
   http://netload.in/dateivosT7iAGdu/CS...part24.rar.htm
   http://netload.in/datei5Sqs2POOG5/CS...part20.rar.htm
   http://netload.in/dateiHZHcFShX5g/CS...part21.rar.htm
   http://netload.in/dateiQtbNQr0r5c/CS...part22.rar.htm
   http://netload.in/dateiF7v6Xlj5P1/CS...part18.rar.htm
   http://netload.in/dateitRABRc4udr/CS...part17.rar.htm
   http://netload.in/dateixqTVyfGepo/CS...part09.rar.htm
   http://netload.in/dateiEx9AWqkv4b/CS...part14.rar.htm
   http://netload.in/dateiweSg5Jd6em/CS...part16.rar.htm
   http://netload.in/dateiLcS51XkdJl/CS...part10.rar.htm
   http://netload.in/dateiU1cKkntgbL/CS...part12.rar.htm
   http://netload.in/dateiU1qiakvctD/CS...part15.rar.htm
   http://netload.in/dateizbgFu4g7av/CS...part13.rar.htm
   http://netload.in/dateir1a8pe4UsR/CS...part11.rar.htm
   http://netload.in/dateitMiEUyHbCG/CS...part07.rar.htm
   http://netload.in/datei2167X5F2Y9/CS...part08.rar.htm
   http://netload.in/dateiXQiKNLZwZP/CS...part06.rar.htm
   http://netload.in/datei9pTC52KOhQ/CS...part04.rar.htm
   http://netload.in/datei13YIvvUmq1/CS...part03.rar.htm
   http://netload.in/dateiAtkgpyuN3u/CS...part05.rar.htm
   http://netload.in/dateiT2waupdiU0/CS...part01.rar.htm
  [/HIDE]

  The Sims 2 Stuff Pack

  PC

  9 Ek Esya Paket

  Language | Oyun Dili : Multi
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2007
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By Tiko (04 Temmuz 2011 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 3.09 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload sunucularına upload edilmiştir.
  Alıntı

  The Sims 2 - Family Fun Stuff
  The Sims 2 - Glamour Life Stuff
  The Sims 2 - Happy Holiday Stuff
  The Sims 2 - Celebration! Stuff
  The Sims 2 - H&M Fashion Stuff
  The Sims 2 - Teen Style Stuff
  The Sims 2 - Kitchen&Bath - Interior Design Stuff
  The Sims 2 - IKEA Stuff
  The Sims 2 - Mansion and Garden Stuff
  Bir Part Boyutu: 400 MB - Toplam Boyut: 3.09 GB

  [HIDE][/HIDE]  [HIDE]
   
  http://bitshare.com/files/7udijmrr/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimesya.cshtr.com.part05.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/ig0d8u8u/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimesya.cshtr.com.part06.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/z8a4fjnx/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimesya.cshtr.com.part03.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/jcp9kv41/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimesya.cshtr.com.part08.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/enc4k66r/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimesya.cshtr.com.part07.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/fjb06if7/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimesya.cshtr.com.part01.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/89120wss/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimesya.cshtr.com.part09.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/6vygg0ft/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimesya.cshtr.com.part02.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/npuu94oq/CSHTR.3711.O.Tiko.ikincinesilsimesya.cshtr.com.part04.rar.html
  [/HIDE]  [HIDE][/HIDE]  [HIDE][/HIDE]  www.cshtr.com

  unicorn86, nod, dare__74 ve 58 kişi daha bunu beğendi.

 2. #2

  Standart

  link gostermio arkadasssssssss

 3. #3

  Standart

  Tüm üyelermizin bilgisine; Sitemiz iki gün önce bir sabotaja uğramış ve bi çok konumuz silinmiştir. Bu nedenle bazı konularda linkler yoktur. Silinen tüm konuları açtıktan sonra tüm konuların linklerini de ekleyeceğiz. Şu süreç içersinde sizden sabır ve anlayış bekliyoruz. Lütfen bu yüzden konularda kırıcı mesajlar yazmayın ve anlayış gösterin. Tüm üyelerimize iyi forumlar dileriz
  schwest, borki, umurgs ve 1 kişi daha bunu beğendi.

 4. #4

  Standart

  teşekkürlerr
  BuGi bunu beğendi.

 5. #5

  Standart

  Merhaba;
  Ben daha önce oyunu indirmiştim.Ancak kurulum yaparken problem yaşadım .Rar ların içinden
  CD 1-2-3-4 olarak 4 tane daha rar çıktı .Rarları çıkartıyorum setup diyorum ancak setup devam ederken CD 2 yi istiyor kurulumu tamamlıyamıyorum.Yardımcı olurmusunuz?
  Teşekkürler...
  BuGi ve xhermionex bunu beğendi.

 6. #6

  Standart

  turgay123490 Nickli Üyeden Alıntı
  Merhaba;
  Ben daha önce oyunu indirmiştim.Ancak kurulum yaparken problem yaşadım .Rar ların içinden
  CD 1-2-3-4 olarak 4 tane daha rar çıktı .Rarları çıkartıyorum setup diyorum ancak setup devam ederken CD 2 yi istiyor kurulumu tamamlıyamıyorum.Yardımcı olurmusunuz?
  Teşekkürler...

  Merhabalar,
  Rarların içeriğini tam olarak bilmiyorum ama size yardımcı olmaya çalışacağım ; rarların içinden çıkan 4 cd de iso formatında olması lazım. Yani çıkan 4 cd yi yazdırıp tek tek cd sürücüye takıp kurmanız lazım...
  BuGi ve xhermionex bunu beğendi.

 7. #7

  Standart

  turgay123490 Nickli Üyeden Alıntı
  Merhaba;
  Ben daha önce oyunu indirmiştim.Ancak kurulum yaparken problem yaşadım .Rar ların içinden
  CD 1-2-3-4 olarak 4 tane daha rar çıktı .Rarları çıkartıyorum setup diyorum ancak setup devam ederken CD 2 yi istiyor kurulumu tamamlıyamıyorum.Yardımcı olurmusunuz?
  Teşekkürler...
  Çıkan 4 tane ISO formatındaki dosyaları sırasıyla Daemon tools'a mont edeceksiniz. 1.Cd mont edip 2. cd istediğinde Deomon toolls'dan 1.çıkarıp 2.Cd'yi takacaksınız. Sırasıyla aynı işlemi uygulayıp oyunu kurabilirsniz.

  Birde rica linkler elinize ise konu içerisinde paylaşırmsınız. Konularımız silindiğinden linklere ulaşamıyoruz.
  BuGi bunu beğendi.

 8. #8

  Standart

  cok guzel yahu valla tavsıye ederım
  necladeniz bunu beğendi.

 9. #9

  Standart

  teşekkürler
  schwest bunu beğendi.

 10. #10

  Standart güzel oyun

  çok teşekkürler güzel oyun
  BuGi bunu beğendi.

Benzer Konular

 1. Cevap: 7
  Son Mesaj : 19.Eylül.2012, 03:16
 2. Zylom Deluxe Games | PC | FS NL FSC | Download | iNDiR
  Konu Sahibi Regnas Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 38
  Son Mesaj : 31.Temmuz.2011, 19:32
 3. Real Madrid The Game | SKiDROW | PC | 2009 | FS NL FSC | Download | iNDiR
  Konu Sahibi CSHTR_PRG Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 9
  Son Mesaj : 06.Temmuz.2011, 11:18
 4. Need For Speed Pro Street | PC | 2007 | FS NL FSC | Download | iNDiR
  Konu Sahibi DaRkOmeN Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 235
  Son Mesaj : 22.Haziran.2011, 04:44