emlaklik & sedatyucel

Company of Heroes: Tales of Valor | Reloaded | PC | 2009 | FS NL FSC | Download | iNDiR

Company of Heroes: Tales of Valor PC Reloaded Language | Oyun Dili : English Release Date | Çıkış Tarihi : 2009 Uploaded By Aykut_K (12 Haziran 2011 )

Bu konu 9494 kez görüntülendi ve 25 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Company of Heroes: Tales of Valor | Reloaded | PC | 2009 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 9494 kez incelendi.


Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Genel Yönetici

  Game

  Company of Heroes: Tales of Valor

  PC

  Reloaded

  Language | Oyun Dili : English
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2009
  Uploaded By Aykut_K (12 Haziran 2011 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 7.71 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload Wupload sunucularına upload edilmiştir.

  Uploader Notu : İyi eğlenceler
  Serial:0AA5-37B3-F914-4FD3-910A
  Company of Heroes: Tales of Valor, Company of Heroes: Tales of Valor PC - GameSpot.com  Alıntı

  Yapımcısı: Relic Entertainment
  Yayımcısı: THQ
  Oyun motoru: Essence Engine, Havok
  Platform: Microsoft Windows
  Türü: Gerçek Zamanlı Strateji
  Çoklu oyuncu modu: Var
  Çıkış Tarihi: Nisan 2009


  Company of Heroes: Tales of Valor © THQ

  04/2009 :..... RELEASE.DATE .. PROTECTION .......: Serial/SecuROM
  1 :.......... DISC(S) .. GAME.TYPE ........: Strategy

  Üßß ÜßßÜ ÜßÜßÜ Üßß ß ÜßßÜ ÜßßÜ ÜßßÜ Üß
  ßßßßßßßßßßßßßßßß U ߸ Uß߸ U ¸ ¸ß Ü U U ¸ ¸ß U ¸ ßßßU ßßßßßßßßßßßßßßßß
  ßß ß ß ß ßßßß ß ß ß ßß ßß

  Company of Heroes: Tales of Valor is the expansion to the Game of the Year
  winner and highest rated real time strategy franchise Company of Heroes.
  Featuring new campaigns to overcome, units to command, and battlefields to
  conquer, Company of Heroes: Tales of Valor delivers evolved gameplay mechanics
  and 3 episodic adventures including 9 new missions, 3 new Multiplayer Modes,
  and new abilities to master.
  ß ÜßßÜ Üß ¸ÜÜ ÜßßÜ ¸ ¸ ÜßßÜ ÜßßÜ ¸ÜÜ Üßß Üß
  ßßßßßßßßßß U U ¸ ßßßU U Ü Uß߸ U U U ¸ U ¸ U Ü ¸ß Ü ßßßU ßßßßßßßßßß
  ß ß ßß ßßß ß ßßß ßßß ß ßß ßßß ßßßß ßß

  1. Unrar.
  2. Burn or mount the image.
  3. Install the game. Use serial : 3333-4444-1111-2222-ce13
  4. Copy crack from the /Crack dir on the DVD over to your install dir.
  5. Play the game.
  6.Second Serial : F8B7-D1B0-0F22-5594-10A8 or 0AA5-37B3-F914-4FD3-910A

  Dawn of War 2'nin çıkma arefesinde, yeni bir “Homeworld” oyununa hayır diyemeyeceğimiz bir zamanda, başlı başına ayakta durabilecek bir oyun ,başarılı oyun yapımcıları Relic ve THQ ikilisinin elinden Company of Heroes serisine yeni bir tat katmaya hazırlanıyor. İkinci Dünya Savaşı oyunlarına bakış açımızı tümüyle yenilen Relic, bu kez de kendi yarattığı bu seriye farklılıklar kazandırmak konusunda sınırları gerçekten zorlayacak gibi. Company of Heroes ile bizleri geleneksel RTS dünyasından uzaklaştıran Relic,geliştirdiği bu ek paketi ile birlikte oyuncuya daha aktif bir rol yüklemeyi planlıyor. Bina kurmak, fazla birim basmak, rush yapmak, kaynak toplamak gibi RTS dünyasının kalıplaşmış kavramlarını bir kenara itip, haritanın her yerine adım basmamızı zorunlu kılan, kurduğumuz 3-5 kişilik bir kahraman takımıyla oyunun seyrini değiştirmemize olanak veren ve adeta bir taktik strateji oyunu olan COH ile farklılığı başaran Relic’in kısa zaman sonra çıkacak olan Company of Hereos: Tales of Valor isimli ek paketi i
  le yine İkinci Dünya Savaşı’nı PC ekranlarına taşıyabilecek mi merakla bekliyoruz.

  Günümüzde piyasaya sürülen oyunların çoğu klasik oyun anlayışının dışına çıkmaya çalışıyor. Zamanında oyun piyasasını sarsmış ve artık bir efsaneleşmiş bir oyun Fallout serisinin son oyunu Fallout 3 dahi, RPG etiketinden sıyrılmaya çalışarak oyuncuya belki de daha fazla aktif rol yüklemek adına FPS tadında hazırlanmış bir oyun olarak karşımıza çıkmıştı. Ubisoft’un Tom Clancy’s End War oyununda da bununla karşılaştık. Tıpkı Fallout 3 öncesi oyunun hayranlarının beklediklerini bulamayacaklarının dile getirildiği gibi COH fanları için Tales of Valor’un oyuna getireceği yeniliklerinin oyunun RTS yapısı bozacağı konuşulmakta. Bunun nedeni Relic’in seriye bu ek paketle getireceği yenilikler. Oynamak için COH gerektirmeyen bu yeni ek paket, sadece bir birime odaklanmamızı sağlıyor. Yani oyun alanındaki bir tank ve mürettebatının yönetimi bizde olacak Tales of Valor’da. Relic’in oyun anlayışında böyle bir değişikliğe gitmesinin temelinde onlarca araç ve birlik yerine yalnızca bir birim yönetmenin oyunu tam manasıyla
  taktik savaşına dönüştüreceği fikri var. Aynı zamanda RTS ‘nin hızlı oynayanın kazandığı diğer oyuncuların ağzı açık baktığı bir oyun olmaktan çıkarıp, taktik üretenin kazandığı ve oyuncunun bir RTS oyununda kendini oyunun bir parçası olarak hissedebilmesinin sınırlarını zorlayacak.

  Company of Heroes serisinin beklenen ek paketi Tales of Valor, üç yeni campaign ile gelecek. Oynayacağımız bu üç yeni campaign’nin yanında yeni bir tank kontrol sistemini tecrübe edeceğiz. Tabi bu yeni sistemde söz konusu 2. Dünya Savaşı olunca bu savaşın en korkutucu tankı King Tiger’ı kullanmadığımız bir oyun yapılması düşünülemezdi. Tiger Ace isimli campaign ‘de bir alman tank mürettebatının yönetimini ele alacağız. King Tiger’ımızla birlikte küçük bir Fransız kasabası içerisinde çeşitli görevler üstleneceğiz. Tank mürettabatınız savaş alanındaki silahları kullanabilecekler. Çünkü campaing modunda bazı görevlerde mürettebatımız tank dışında kalacak ve bizim görevimiz onların savunmasını yapmak olacak. Campaign içerisindeki görevlerin bazıları aynı haritada geçecek ve bu haritadaki binalara verdiğimiz zararlar diğer görevlerimizde aynen korunacak. Gerçekleştireceğimiz görevlerde müttefik ordularından diğer askerleri de göreceğiz ancak bunları direkt olarak kontrol edemeyeceğiz. Oyunla gelecek olan değişikli
  k, oyuncuyu çok fazla birimden ziyade tek bir birime yoğunlaştırarak oyuncuyu oyuna dahil etme ve taktiksel stratejiyi ön plana çıkarmak üzerine kurulu. Kontrol edemediğimiz müttefik birimlerine etkimiz dolaylı yoldan olacak. Ya düşmanları birlikte yenebilmek için çaba sarf edecek yada müttefik tanklarımızın parçalara ayrılması için katalizör olacağız.

  Tales of Valor’un getireceği tank kontrol sitemi “direct-fire” olarak isimlendirilmiş. Bu sistem ile tankı ve namlusunu etkin olarak kullanma yetkisi tamamen oyuncunun ellerinde. Klasik RTS anlayışında olduğu gibi tanka emir verip yok etmesini sağlamak yerine, FPS oyunu lezzetinde tankı kendimiz yönetiyor ve fare imlecimizi kullanarak bir tık ile tanklarını yerle bir etmek serinin gelişimi açısından çok nitelikli bir gelişme olmuş. Tankımızın güçlü topunun iki farklı ateşleme seçeneği ve iki farklı mermi çekirdeği olacak. İlk mermi seçeneği düşman tankları için büyük korku olurken ikinci mermi türü binalar,piyadelere karşı etkili olacak. Arkamıza yaslanıp emirler yığdırmaktan daha fazla olarak ani ve oyuncuyu oyuna çeken daha kişisel kararlar vermek zorunda kalacağız. Yukarıda bahsettiğim gibi oyun üreticileri artık klasik anlayışlarından sıyrılıp oyuncuya oyunun kontrolünü vermeye çalışıyor ve bu değişim Company of Heroes serisine Tales of Valor ile gelecek.

  İlk oyunla birlikte artık kaynak toplamıyor yerine kontrol noktalarını ele geçirerek mühimmat, benzin ve insan gücü sağlıyorduk. Tales of Valor’da ise artık kontrol noktalarını kullanmayacağız. Artık düşman birimlerini ve araçlarını havaya uçurmanın eğlencesi , oyuncuya mühimmat ve benzin olarak geri dönecek. İlk oyuna nazaran değişen bir diğer unsur ise doktrin seçenekleri yerine tank mürettebatımızın özel yeteneklerini kullanacak olmamız. Komutan, mermi yükleyen piyade, sürücü ve makineli tüfek piyadesinden oluşan dört kişilik tank mürettebatımızın her birisinin farklı özel yetenekleri olacak ve bunlar sadece bir görev boyunca geçici olarak kullanımda olacak.

  Birkaç yıl öncesine kadar ek paketler ana oyuna birkaç yeni ırk ya da görev ekler ve inanılmaz olarak yorumlanırdı. Tek başına alınıp oynanabilecek bir ek paketten söz edilmesi mümkün bile değildi. Relic ilk ek paketinde yaptığını ikinci eklentisinde de gerçekleştirerek başlı başına oyun olabilecek bir yapım daha sunuyor COH hayranlarına. Tarihi, realizm ile birleştiren, aksiyon türünü gerçek zamanlı stratejiyle harmanlayan Company of Heroes:Tales of Valor, 2009 baharında çıktığında oyun dünyasının dikkatini yine üzerine çekecek gibi görünüyor. Başarılı olan bir RTS oyununa biraz aksiyon entegre edilmesi oyunları ne kadar gerçekçi ve etkileyici yapıyor merakla bekliyoruz. Keyifli oyunlar!
   
  
  MİNUMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  
  Company of Heroes: Tales of Valor - Minimal system requirements
  • Operating system: Windows XP SP2 (DX9 only) or Windows Vista
  • Processor: 3.0 Ghz (Pentium 4, Athlon 64 3000+, all Athlon 64 X2 or Core 2)
  • RAM: 1 GiByte (XP) / 2 GiByte (Vista)
  • Graphics card: 256 MiByte and Shader Model 3.0 / Geforce 6800 or better / Radeon X1600 or better
  • Hard drive: 9 GiByte
    Bir Part Boyutu: 400 MB - Toplam Boyut: 7.71 GB

  [HIDE]
   
  http://www.fileserve.com/file/xasZmw4/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part01.rar
  http://www.fileserve.com/file/8xakmAe/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part02.rar
  http://www.fileserve.com/file/5ZZHZpW/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part03.rar
  http://www.fileserve.com/file/3mkxvAX/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part04.rar
  http://www.fileserve.com/file/U4WvaHp/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part05.rar
  http://www.fileserve.com/file/mnqDkdX/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part06.rar
  http://www.fileserve.com/file/guampcU/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part07.rar
  http://www.fileserve.com/file/GSYsgbG/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part08.rar
  http://www.fileserve.com/file/EhKvSPt/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part09.rar
  http://www.fileserve.com/file/tmcvBXd/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part10.rar
  http://www.fileserve.com/file/q4tqRP3/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part11.rar
  http://www.fileserve.com/file/w9hSD3s/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part12.rar
  http://www.fileserve.com/file/XP3ZXqF/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part13.rar
  http://www.fileserve.com/file/gwAd8f7/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part14.rar
  http://www.fileserve.com/file/9ReTtxZ/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part15.rar
  http://www.fileserve.com/file/rSnBbce/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part16.rar
  http://www.fileserve.com/file/8PFKWS8/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part17.rar
  http://www.fileserve.com/file/G44vzcR/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part18.rar
  http://www.fileserve.com/file/s2KXaqc/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part19.rar
  http://www.fileserve.com/file/jUmFKdG/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part20.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://bitshare.com/files/1qw4iudp/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part01.rar.html
  http://bitshare.com/files/1hwt77hl/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part02.rar.html
  http://bitshare.com/files/r65p0ye8/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part03.rar.html
  http://bitshare.com/files/06nd2x0c/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part04.rar.html
  http://bitshare.com/files/qqe86o8o/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part05.rar.html
  http://bitshare.com/files/1f2v09jq/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part06.rar.html
  http://bitshare.com/files/fkfao5gx/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part07.rar.html
  http://bitshare.com/files/rl6nggo1/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part08.rar.html
  http://bitshare.com/files/v0xk39a0/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part09.rar.html
  http://bitshare.com/files/pej31mc0/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part10.rar.html
  http://bitshare.com/files/l9rkmy2o/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part11.rar.html
  http://bitshare.com/files/k8ie2ku7/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part12.rar.html
  http://bitshare.com/files/c4s0tv7f/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part13.rar.html
  http://bitshare.com/files/78nz119j/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part14.rar.html
  http://bitshare.com/files/sh94drji/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part15.rar.html
  http://bitshare.com/files/kica4fsc/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part16.rar.html
  http://bitshare.com/files/3s008o3o/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part17.rar.html
  http://bitshare.com/files/yv7fufid/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part18.rar.html
  http://bitshare.com/files/2kh14qxd/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part19.rar.html
  http://bitshare.com/files/ohpmvb7w/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part20.rar.html
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.filesonic.com/file/1200932521/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part01.rar
  http://www.filesonic.com/file/1200967251/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part02.rar
  http://www.filesonic.com/file/1201078281/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part03.rar
  http://www.filesonic.com/file/1201157581/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part04.rar
  http://www.filesonic.com/file/1201294521/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part05.rar
  http://www.filesonic.com/file/1201319791/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part06.rar
  http://www.filesonic.com/file/1201099091/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part07.rar
  http://www.filesonic.com/file/1201393051/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part08.rar
  http://www.filesonic.com/file/1201260341/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part09.rar
  http://www.filesonic.com/file/1201251581/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part10.rar
  http://www.filesonic.com/file/1201334271/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part11.rar
  http://www.filesonic.com/file/1201488381/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part12.rar
  http://www.filesonic.com/file/1201361851/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part13.rar
  http://www.filesonic.com/file/1201415781/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part14.rar
  http://www.filesonic.com/file/1201451391/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part15.rar
  http://www.filesonic.com/file/1201537111/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part16.rar
  http://www.filesonic.com/file/1201522381/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part17.rar
  http://www.filesonic.com/file/1201604811/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part18.rar
  http://www.filesonic.com/file/1201578471/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part19.rar
  http://www.filesonic.com/file/1201577821/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part20.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.netload.in/datei1HuFu0sZVt/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part01.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiEnM2fzVme9/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part02.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiv1G72esxoK/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part03.rar.htm
  http://www.netload.in/dateihU2476sQEd/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part04.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiGZiQJPIBOH/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part05.rar.htm
  http://www.netload.in/datei41JNds1Qsr/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part06.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiMy9VCd81XR/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part07.rar.htm
  http://www.netload.in/dateilbNbAjCh18/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part08.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiBLsbCkwsp3/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part09.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiLDUMosePfN/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part10.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiPUTGhQ4SqB/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part11.rar.htm
  http://www.netload.in/dateilUb70COLXA/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part12.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiCkGHHuQm1i/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part13.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiSSmLE5W3o9/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part14.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiFJQQVsWXHb/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part15.rar.htm
  http://www.netload.in/dateih1glqm269k/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part16.rar.htm
  http://www.netload.in/dateil7f1cHMfkt/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part17.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiHkQCpxGUgG/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part18.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiAhQAk5gwNU/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part19.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiCbgiMbQGTR/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part20.rar.htm
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.wupload.com/file/16747086/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part01.rar
  http://www.wupload.com/file/16701791/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part02.rar
  http://www.wupload.com/file/16698652/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part03.rar
  http://www.wupload.com/file/16700543/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part04.rar
  http://www.wupload.com/file/16792397/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part05.rar
  http://www.wupload.com/file/16701175/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part06.rar
  http://www.wupload.com/file/16703384/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part07.rar
  http://www.wupload.com/file/16748489/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part08.rar
  http://www.wupload.com/file/16768751/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part09.rar
  http://www.wupload.com/file/16790816/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part10.rar
  http://www.wupload.com/file/16828993/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part11.rar
  http://www.wupload.com/file/16841735/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part12.rar
  http://www.wupload.com/file/16884183/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part13.rar
  http://www.wupload.com/file/16793185/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part14.rar
  http://www.wupload.com/file/16825367/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part15.rar
  http://www.wupload.com/file/16931471/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part16.rar
  http://www.wupload.com/file/16849928/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part17.rar
  http://www.wupload.com/file/16864246/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part18.rar
  http://www.wupload.com/file/16976781/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part19.rar
  http://www.wupload.com/file/16879519/CSHTR.12611.O.Aykut_K.kahramanliksirketi.CSHTR.com.part20.rar
  [/HIDE]  www.cshtr.com


  izazel, iesmax, BJKeReM ve 21 kişi daha bunu beğendi.

 2. #21

  Standart

  aswere Nickli Üyeden Alıntı
  Linkler yeniden yüklenmiştir.
  Eline sağlık..

 3. #22

  Standart

  TŞKLERDE LİNKLER ÖLÜ KARDES :d

 4. #23

  Genel Yönetici

  Standart

  Linkler yenilendi
  İyi eğlenceler

 5. #24

  Standart

  abi bunu oynamak için Company of Heroes yada Company of Heroes:Opposing Fronts yüklü olması gerekiyormu
  yoksa ayrı bir oyun gibimi

 6. #25

  Genel Yönetici

  Standart

  expansion pack olduğu için gerekebilir

 7. #26

  Standart

  oyun company of heroes veya opposing fronts oyununu istemiyor tek başınada kurulup oynanabiliyor
  ama çok kısa 3er bölümden oluşan 3 görev var 8gb ta yakın olan bir oyun keşke daha uzun olsaydı
  tiger axe bölümü güzeldi

Benzer Konular

 1. Cevap: 178
  Son Mesaj : 14.Eylül.2012, 12:24
 2. Cevap: 207
  Son Mesaj : 08.Haziran.2012, 00:22
 3. Cevap: 127
  Son Mesaj : 04.Temmuz.2011, 06:24
 4. Company of Heroes | İnceleme | 21.09.06
  Konu Sahibi WisEaglE Forum Oyun Crack | Serial | Patch | Yama | Hile
  Cevap: 8
  Son Mesaj : 14.Kasım.2006, 18:02