emlaklik & sedatyucel

Battlefield 2142 | PC | 2006 | FS NL FSC | Download | iNDiR

Battlefield 2142 PC Language | Oyun Dili : English Release Date | Çıkış Tarihi : 2006 Crack : Dahili Crack Uploaded By Aykut_K (02 Ağustos 2011 ) Bu paylaşımın toplam boyutu 3.28 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload Wupload sunucularına upload edilmiştir.

Bu konu 13825 kez görüntülendi ve 75 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Battlefield 2142 | PC | 2006 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 13825 kez incelendi.


Sayfa 6 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345678 SonuncuSonuncu
Toplam 76 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Genel Yönetici

  Game Battlefield 2142 | PC | 2006 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  Battlefield 2142

  PC

  Language | Oyun Dili : English
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2006
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By Aykut_K (02 Ağustos 2011 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 3.28 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload Wupload sunucularına upload edilmiştir.

  Uploader Notu : İyi eğlenceler  http://www.gamespot.com/pc/action/ba...142/index.html  Alıntı

  Günümüzden 100 yıl sonra... Dünya yeni bir buzul çağıyla karşı karşıya gelmiş, dengeler altüst olmuş, kıtalar karlar altında kalmıştır. Bu beklenmedik kaos nedeniyle ülkeler arası sınırlar belirsizleşmiş, uluslar açlık ve hastalıkla paniğe sevk olmuştur. Uluslar kendi aralarında ittifak kurup iki kutupta toplanmıştır. Bir tarafta ortadoğu ve asya ülkelerinin ittifakından oluşan PAC(Birleşik Asya Koalisyonu) ve diğerinde Avrupa ülkelerinden oluşan EU (Avrupa Birliği). İki taraf arasındaki muhtemel savaş yeryüzünde kalan en değerli kaynak adına yapılacaktır; üzerinde yaşanacak bir avuç toprak için.

  İşte Battlefield 2142'nin ilginç hikayesi böyle. Ancak malesef bununla kalmakta. Bu güzel hikayeyi süsleyecek bir hikaye modu oyunda mevcut değil. İlk oyundan bu yana temel özelliklerini koruyan Battlefield serisi son halkasında köklü değişiklikler yapmadan seriyi bir adım daha öteye taşıma çabasında.

  Çevrimiçi Asker

  İlk olarak oyuna girdiğimizde bir çevrim içi profil yaratmak durumundayız. Bu noktadan sonra dilersek çevrim dışı olarak botlara karşı yada çevrim içi olup sunuculara bağlanarak diğer oyunculara karşı mücadele veriyoruz. Hemen belirtmekte fayda var; botların yapay zekası Battlefield 2'dekinden daha iyi ancak tabiki gerçek bir oyuncunun yerini tutmaktan çok uzak. Oynanışın temel yapısı serinin diğer oyunlarıyla karşılaştırıldığında hemen hemen aynı kalmış. Pek çok Battlefield severi memnun edecek bir gelişme olarak Conquest modu değişmemiş olarak bizlerle. Haritalar şık tasarımları ve 16,32,48,64 kişilik boylarıyla arz-ı endam etmekteler. Haritaları yükleme süreleri Battlefield 2'den kısa da olsa yinede 1gb ram'li ortalama bir PC için uzun sayılır. Battlefield 2'deki 7 adet seçilebilen sınıf burada 4'e inmiş ancak bu sınıflar oldukça esnek ve özelleştirilebilir olmuşlar. Bu özelleştirmelerin çoğuna ulaşmak pek kolay değil; bu yüzden Battlefield 2142'yi düzenli ve uzun bir süre oynamanız gerekecek. Oyunda Battl
  efield 2'deki unlock sisteminin gelişmiş bir versiyonu olan ve 40'tan fazla değişik silah ve teçhizat açabileceğiniz bir sistem mevcut. Bunu da çevrim içi sunucular üzerindeki rütbe sistemi aracılığıyla yapıyoruz. Sunucularda savaşan düşük rütbeli ve yüksek rütbeli oyuncular arasındaki dengesizliği minimuma indirebilmek adına rütbeleri tırmandıkça yeni çıkan yetenek ve silahları açmak zorlaştırılmış.

  Cepheden Görünüş

  Grafiklerden ve seslerden kısaca söz edecek olursak,oyun Battlefield 2 motorunu kullanmakta. Genel atmosfer ve grafikler oldukça yeterli ve göze hoş geliyor ama yine de şu ana kadar gördüğümüz benzerlerinin en iyisi değil. Ama bu kesinlikle kötü demek de değil. Kaldıki bu yöntemle nispeten daha eski konfigürasyon sahibi oyunculara da oyunu oynama kapısı açılmış. Bir küçük tuhaflık ise oyunda yine geniş ekran çözünürlüğü desteği yok. Yapımcılar,geniş ekranın oyunculara ekstra bir görüş alanı vereceğinden haksız bir avantaj kazandıracağını belirtmiş! Sesler ise serinin her üyesinde olduğu gibi harika. Ateşlenen silah,kullandığınız araç,arka planda ve menüde sizi havaya sokan o bilindik Battlefield soundtrack'i... Tümü sizi savaşın atmosferine balıklama atlatıyor.

  Emret Gomtanım!

  Oynanışın temellerinin dayandığı en önemli nokta elbette takım oyunu. Oyunda tarafınızın bir komutanı ve bu komutana bağlı takımlar ve takım liderleri bulunmakta. Komutan ve takım liderleri belirli noktalara yörünge saldırısı, EMP saldırısı gibi emirler verebildiği gibi size de emirler verebilmekte. Bu emirleri takip ettiğiniz takdirde "field upgrade" dediğimiz ödülleri kazanıyorsunuz. Kısacası oyun, oyuncuların kendi özgür iradeleri dışında, kendi desteğiyle de takım oyununu her yönden teşvik etmekte. Bugüne kadar Battlefield serilerinin en büyük sorunu ve gerekliliği olan takım oyunu sendromuna mümkün olduğu kadar çare bulunmaya çalışılmış.

  Tüfeng Omza!

  Battlefield'i Battlefield yapan araçlara değinmeden olmaz. Tanktan helikoptere, ciplerden zırhlı personal taşıyıcılara serinin öncellerinden tanıdığımız bütün araç türlerinin makyajlanmış hallerine burada rastlamak mümkün. Daha önce Battlefield'le haşır neşir olmuş oyuncular bu araçları kullanırken kendilerini evlerinde hissedecekler. Değişik ve egzotik gelebilecek yeni aracımız ise walker'lar.Yıllardır pek çok oyuna tema olduğu için hemen hemen hepimizin bildiği bu iki ayaklı,yürüyen süper-mech'leri oynamak gerçekten çok zevkli. Araçlarla ilgili olabilecek bir eksi not ise 130 yıl sonrasında, bugün kullanılan savaş araçlarının makyajlanmış hallerinden ziyade daha farklı teknolojiler kullanan özgün araçlar tasarlanabilirdi. Silahlar için de aynı şey geçerli. Bildiğimiz dürbünlü tüfek,otomatik tüfek ve tabancaların fütüristik versiyonlarından ibaretler. Oyundaki en ilgi çekici, değişik araç hiç kuşkusuz anti-yerçekimi tankı. PAC'ın sahip olduğu yavaş giden bu tank yerin üzerinde süzülerek yan yan gidebiliyor,b
  u da ona değişik manevra kabiliyetleri kazandırmakta.


  Oyunun genel atmosferine değinecek olursak oldukça etkileyici olduğu söylenebilir. Etrafa genelde depresif, savaşla beraber terkedilmişlik duygusu veren bir hava hakim. Ancak yinede ufak tefek kusurlar yok değil. Örneğin geniş haritalarda araç kullanmak teşvik edilirken bu haritaları yayan olarak oynamanın pek eğlenceli olduğunu söylemek zor.

  Titan Muharebesi

  Battlefield 2142'deki irili ufaklı pek çok değişikliğin herhalde en büyüğü ve en güzeli Titan modu. 48 kişilik haritalarda oynayabildiğimiz bu mod, savaşlarını bir gayeyi başarmak üzerine kurgulayan oyunculara ilaç gibi gelecek. Titanların ne olduğunu kısaca özetleyecek olursak; günümüzün uçak gemilerinin havada giden versiyonları olarak nitelendirilebilirler. Orta-hafif ölçekli saldırı niteliklerinin yanında esas amaçları olan savaş alanına taşıdıkları asker ve teçhizatla ölümcül birer savaş makinası Titanlar. Oldukça ağır zırhlarının yanında Titan'ların birde güçlü enerji kalkanları var. Titan modunda amaç karşı tarafın Titan'ını yok etmekten ibaret. Alıştığımız Battlefield modlarında olduğu gibi geriye sayan bir sayaç yok. Görevi tamamlamak için takip etmeniz gereken duruma göre iki şey var: İlki harita etrafına dağılmış olan füze rampalarının kontrolünü ele geçirmek ve attığınız füzelerle düşman Titan'ının güç kalkanını indirmek. İkinci aşama ise zırhını parçalayıp Titan'ı tamamen yok etmek. İkinci aşamay
  ı çok ilginç kılan ve aslında esas eğlenceyi ve çatışmayı yaşadığımız kısım kalkanı inmiş olan bir Titan'a dışardan saldırıp zırhıyla uğraşmak yerine, Titan'a çıkarma yapıp içerden reaktörünü yok etmek ve zafere ulaşmak. Özellikle iki tarafın Titan'ının da kalkanları indikten sonra ortalık epey şenlenmekte ve bu aşamadan sonra savaş Titan'ların iç kısımlarına, dar koridolarına taşınmakta. Düşman Titan'ına çıkarma yapmak için birden fazla yolu takip edebiliyoruz. Personel taşıyıcı tanklardan kapsül içinde Titan'a fırlatılabildiğimiz gibi helikopterlerle de toplu çıkarma yapabiliyoruz. Özellikle bu çıkarma anlarındaki mücadele gerçekten inanılmaz eğlenceli. Bir kez içeri girdikten sonra her kattaki farklı konsolları yok ederek reaktörün kalkanını indirip son sözümüzü söylüyoruz. Titan bu noktada patlamaya başlıyor ve yerden 100 metre yükseklikte ölen bu devden atlayıp yıkımdan kaçmak için geriye sadece saniyeleriniz kalıyor. Titan'ı yok ettiğinizde verdiği tatmin hissi Conquest modunda geriye doğru sayan bir sa
  yaç ve çıkan zafer ekranından çok daha ötesi. Ama yine de Titan'ın patlaması çok daha gerçekçi ve detaylı olmalıydı.

  Kıt'a Dur!

  Sonuca gelecek olursak, Battlefield 2142 önceli kadar serideki çıtayı yükseltemiyor ve küçük ama iyi rafine edilmiş değişikliklerle daha çok iyice elden geçmiş bir Battlefield 2 modu gibi gözüküyor. Ama kesinlikle tartışmasız eğlence de tavan yapıyor. Bu da onu yüksek fiyatına rağmen almak için çok iyi bir sebep.
   
  
  İşlemci: Intel P4 Cpu 1.7 Ghz
  RAM: 512 
  Ekran Kartı: 128 Mb Dx9 
  HDD: 2.2Gb 
  


  Bir Part Boyutu: 201 MB - Toplam Boyut: 3.28 GB

  [HIDE]
   
  http://www.fileserve.com/file/dVX2pjf/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part01.rar
  http://www.fileserve.com/file/cynz588/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part02.rar
  http://www.fileserve.com/file/wy3Zthn/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part03.rar
  http://www.fileserve.com/file/YpaTbQS/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part04.rar
  http://www.fileserve.com/file/wbfZFHj/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part05.rar
  http://www.fileserve.com/file/u5t6nvv/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part06.rar
  http://www.fileserve.com/file/uMu4dFR/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part07.rar
  http://www.fileserve.com/file/3dtEpj6/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part08.rar
  http://www.fileserve.com/file/TRRVkQ3/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part09.rar
  http://www.fileserve.com/file/75vyNaZ/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part10.rar
  http://www.fileserve.com/file/K5mCPfC/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part11.rar
  http://www.fileserve.com/file/HkkRSRt/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part12.rar
  http://www.fileserve.com/file/FXxTS4U/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part13.rar
  http://www.fileserve.com/file/NBC7ATJ/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part14.rar
  http://www.fileserve.com/file/82ZXMYj/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part15.rar
  http://www.fileserve.com/file/3SwTdRS/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part16.rar
  http://www.fileserve.com/file/mPYQpek/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part17.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://bitshare.com/files/uoa6q2r3/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part01.rar.html
  http://bitshare.com/files/tbi77ae3/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part02.rar.html
  http://bitshare.com/files/wxodlkti/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part03.rar.html
  http://bitshare.com/files/5944fzu6/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part04.rar.html
  http://bitshare.com/files/66xuath6/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part05.rar.html
  http://bitshare.com/files/fgc0fjxs/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part06.rar.html
  http://bitshare.com/files/xiwm3mlq/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part07.rar.html
  http://bitshare.com/files/su5syp5c/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part08.rar.html
  http://bitshare.com/files/rdueca7n/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part09.rar.html
  http://bitshare.com/files/sd6m58z6/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part10.rar.html
  http://bitshare.com/files/u01yhz51/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part11.rar.html
  http://bitshare.com/files/z22yf0jy/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part12.rar.html
  http://bitshare.com/files/9772o5p7/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part13.rar.html
  http://bitshare.com/files/vmei8nce/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part14.rar.html
  http://bitshare.com/files/osm9k8rq/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part15.rar.html
  http://bitshare.com/files/lutf8ycy/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part16.rar.html
  http://bitshare.com/files/w5rmzf0e/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part17.rar.html
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.filesonic.com/file/1592751271/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part01.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592757201/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part02.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592759511/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part03.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592763421/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part04.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592771761/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part05.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592771461/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part06.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592774631/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part07.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592779241/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part08.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592794881/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part09.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592818941/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part10.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592823751/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part11.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592823781/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part12.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592809581/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part13.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592794511/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part14.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592800011/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part15.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592806321/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part16.rar
  http://www.filesonic.com/file/1592828771/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part17.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.netload.in/dateisZaZPnEy0H/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part01.rar.htm
  http://www.netload.in/dateii9IvAXJcvc/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part02.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiEyaJy0NDt2/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part03.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiSEuUMSzV3A/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part04.rar.htm
  http://www.netload.in/dateizdrvGfbTGA/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part05.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiZL9GPS7ew0/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part06.rar.htm
  http://www.netload.in/dateigNZcKzUF5x/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part07.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiU0JuZkbyG3/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part08.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiBgW9vL5Kiy/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part09.rar.htm
  http://www.netload.in/datei9j9UV1J3k4/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part10.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiCDcBLBy6JZ/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part11.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiMbfzbPX0MR/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part12.rar.htm
  http://www.netload.in/dateih0kPCtvRuu/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part13.rar.htm
  http://www.netload.in/dateipLlIzGbDwK/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part14.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiifh1XNUUaq/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part15.rar.htm
  http://www.netload.in/dateimVN2hjsgNk/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part16.rar.htm
  http://www.netload.in/dateivXSWlfh5cN/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part17.rar.htm
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.wupload.com/file/77529654/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part01.rar
  http://www.wupload.com/file/77529674/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part02.rar
  http://www.wupload.com/file/77531084/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part03.rar
  http://www.wupload.com/file/77531102/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part04.rar
  http://www.wupload.com/file/77532947/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part05.rar
  http://www.wupload.com/file/77533315/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part06.rar
  http://www.wupload.com/file/77534318/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part07.rar
  http://www.wupload.com/file/77534685/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part08.rar
  http://www.wupload.com/file/77537120/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part09.rar
  http://www.wupload.com/file/77537138/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part10.rar
  http://www.wupload.com/file/77540123/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part11.rar
  http://www.wupload.com/file/77540965/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part12.rar
  http://www.wupload.com/file/77545930/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part13.rar
  http://www.wupload.com/file/77545936/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part14.rar
  http://www.wupload.com/file/77547958/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part15.rar
  http://www.wupload.com/file/77548752/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part16.rar
  http://www.wupload.com/file/77549304/CSHTR.020811.O.Aykut_K.savasalaniikibinyuzkirkiki.CSHTR.com.part17.rar
  [/HIDE]  www.cshtr.com


  Jess32, padishah, hit85 ve 49 kişi daha bunu beğendi.

 2. #51

  Standart

  Rapidshare de direk hata veriyor yani hiç indiremiyorum indirme programı kullanıyorum diğer partlarda sorun yok birtek onda var

 3. #52

  Standart

  sagol teşekkürler indirmeye başlıyorum

 4. #53

  Standart

  scrpnercn Nickli Üyeden Alıntı
  Rapidshare de direk hata veriyor yani hiç indiremiyorum indirme programı kullanıyorum diğer partlarda sorun yok birtek onda var
  Hangi partta sorun yaşıyorsunuz, linklerin hepsi rapidshare bu oyunda zaten..Kullandığınız programın ayarları ile alakalı olabilir, ayrıntılı bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışırım..

 5. #54

  Standart

  Ben indirdim kuruyorum su an..

 6. #55

  Standart

  Yav BU araların şifresi ney??

  -- CSHTR ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:40 -->-> Daha önceki mesaj 13:19 --

  Yav setup yüklerken 1. cdyi takın dio?
  Ne Yapacam??

 7. #56

  Standart

  neden acaba doğru cd.yi koy diyor

 8. #57

  Standart

  yalocevo Nickli Üyeden Alıntı
  neden acaba doğru cd.yi koy diyor
  CRACK işlemini yaptınızmı?

 9. #58

  Standart

  şifre name falan hiç bir yerde yazmıyor.orada yazanlar aşağıda son bi açıklama lütfen

  GlobalSettings.setDefaultUser "0001"
  GlobalSettings.setLastOnlineUs er "Razor1911"
  GlobalSettings.setEncryptedLog in ""
  GlobalSettings.setNamePrefix "pirates"

 10. #59

  Standart

  yalocevo Nickli Üyeden Alıntı
  şifre name falan hiç bir yerde yazmıyor.orada yazanlar aşağıda son bi açıklama lütfen

  GlobalSettings.setDefaultUser "0001"
  GlobalSettings.setLastOnlineUs er "Razor1911"
  GlobalSettings.setEncryptedLog in ""
  GlobalSettings.setNamePrefix "pirates"
  Gerçekten sorunu anladığım an soruna cevap yazıcam... Yukarda ne demek istediniz...??

 11. #60

  Standart

  Bir açıklamanızda belegelerim.deki dosya ile "razor1911" dosyası içindeki rar dosyasını taşıyıp açıldıktan sonra not pad ile bilinmeyen dosyaların açılmasını isteyip içinde şifre ve name olduğunu söylemiştiniz.
  işte o dosyanın içindekiler bunlar.
  o dosya bu ise hangisi name...hangisi şifre

LinkBacks (?)

 1. , 22:42

Benzer Konular

 1. Battlefield Vietnam | 2007 | Hotfile | Download | iNDiR
  Konu Sahibi x07x Forum Sizden Gelen Oyunlar
  Cevap: 5
  Son Mesaj : 18.Mayıs.2013, 12:35
 2. Cevap: 207
  Son Mesaj : 08.Haziran.2012, 00:22
 3. Cevap: 19
  Son Mesaj : 05.Temmuz.2011, 21:01
 4. Battlefield 2142
  Konu Sahibi WisEaglE Forum Oyun Crack | Serial | Patch | Yama | Hile
  Cevap: 4
  Son Mesaj : 21.Mart.2010, 02:24