emlaklik & sedatyucel

PURE | RELOADED | PC | 2008 | FS NL FSC | Download | iNDiR

PURE PC RELOADED Language | Oyun Dili : English Release Date | Çıkış Tarihi : 2008 Crack : Dahili Crack Uploaded By Tiko (27 Haziran 2011 )

Bu konu 12701 kez görüntülendi ve 124 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: PURE | RELOADED | PC | 2008 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  5 üzerinden 4.33 | Toplam: 6 kişi oyladı ve 12701 kez incelendi.


Sayfa 5 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 123456789 ... SonuncuSonuncu
Toplam 125 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Genel Yönetici

  Game PURE | RELOADED | PC | 2008 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  PURE

  PC

  RELOADED

  Language | Oyun Dili : English
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2008
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By Tiko (27 Haziran 2011 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 4.28 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload sunucularına upload edilmiştir.  Pure, Pure PC - GameSpot.com  Alıntı

  Bu senenin başında duyurulmuştu Pure ve yarış oyunlarına yeni bir tat getirme sözü verilmişti. Sadece rakiplerle mücadele etmeyecek aynı zamanda hava da akrobatik hareketler de yapmamıza olanak sağlanacaktı. Oyun ise geçtiğimiz ay piyasaya sürüldü ve bize tüm bu söylenenlerin doğruluğunu gösterdi.

  Farklı bir tat

  Yıllardır oyun oynarım ve hiç seçici değilimdir oyun türlerinde. Fakat konu yarış oyunlarına geldi mi, isterim ki mücadelenin heyecanını sonuna kadar yaşayayım. Bu güne kadar ender yapımlar çıktı gerçekten yarış hissini yaşatan, fakat yarışa başka şeyler katarak onu farklılaştıranlar da oldu. Pure da bu yapımlardan birisi. Oyunda genel amaç her zaman olduğu gibi, yarışının sonunda birinci sırada olmak. Fark ise bunu nasıl yaptığımızda yatıyor. Oyunda yarışmak için iki seçeneğimiz var. Bunlardan ilki Single Event isimli bölüm. Bu bölümde sadece tek bir yarış yapıyoruz ve hiçbir getirisi yok. Sadece oyuna alışmak için ya da eğlenmek için eklenmiş bir bölüm. Buradaki seçenekler ise şimdi bahsedeceğim World Tour bölümündeki ilerlemenize göre genişliyor.

  World Tourda kendimize bir araç yaratıyoruz ve aşamaları atlamaya çalışıyoruz. En basit aşamadan başlıyoruz ve sonuna kadar gitmeye çabalıyoruz. Aşamaları atlarken ise her yarışı birinci bitirmemize gerek yok. Bizden öncelikle aşamalardaki yarışlardan topladığımız puanlarla bir sonraki aşamaya yetecek puana sahip olmamız isteniyor. İkinci şart ise aracın motor sınıfının aşamaya uygun olması. Başta D sınıfı motora sahibiz ve ilk iki aşama için yeterli, fakat üçünü aşamada C sınıfı motor isteniyor veya aracımızı modifiye etmemiz gerekiyor ya da açılan yeni slotlardan birinde C sınıfı motora sahip bir araç geliştirmemiz gerekiyor. Fakat modifiye etmek daha makul. Çünkü değişik tür yarışlar olduğu için değişik tür araçlara gerek duyacağız. Bu yüzden slotları boş tutmamız lazım. Buna ek olarak D sınıfı bir araca artık ihtiyaç duymayacaksınız. Aşamalar ilerledikçe parkurlar daha tehlikeli, rakipler ise daha zorlu oluyor. Bu yüzden araçlarınızı sürekli güncel tutmalı ve yarış türüne uygun olanı seçmelisiniz.

  Tehlikeli gösteri

  Oyunda bulunan yarış çeşitlerini anlatmadan önce bu çeşitliliği oluşturan akrobasiden bahsetmek istiyorum. Pureu çoğu yapımdan ayıran nokta, yarışlarda birçok tümsek ve özel yerler bulunması ve bunların yükselip havada akrobatik hareketler yapmamızı sağlaması. Tümsekleri ve özel yerleri kullanarak havalandıktan sonra artık her şey oyuncuya kalmış. Havada olduğunuz sürece imkanı olan her hareketi yapabilirsiniz. İmkanı olan diyorum, çünkü daha zor ve değerli hareketleri açabilmemiz için daha kolay olanlardan yapıp, sağ alt taraftaki barı ilerletmemiz gerekli. Bardaki her aşamayı aştığımızda göze daha hoş gelen ve yapması daha zor olan yeni hareketler açılıyor. Bar en sona geldiğinde ise bu hareketlere kombinasyonlar ekleyebilmemizi sağlayan Special Trick özelliği aktif oluyor ve havada türlü hareketler yapma imkanımız oluyor.

  Peki bu hareketleri tek artısı görüntü mü? Elbette hayır, oyunda bir işlevi olmalı ki oyuncuları yapmaya şevk etmeli. Yaptığımız her akrobatik hareketin zorluğuna ve ne kadar uzun süre sürdürdüğümüze bağlı olarak sağ alttaki barı doldurduğundan söz etmiştik. Ayrıca aynı hareketleri art arda yaptığımızda bar daha az doluyor. Bu bar yeni hareketleri açmanın yanın da Boost özelliğini de uzatıyor. Bu özellik sayesinde aracın nitrosunu kullanarak hızlanıyoruz. Aracınızın Boost özelliğine göre daha çabuk ya da geç azalıyor bar. Bu özelliği önümüzdeki araçlara yetişmenin yanı sıra, tümseklere yaklaşırken daha da hızlanıp daha yükseklere çıkmak için de kullanabiliyoruz.

  Pureda üç adet yarış türü koyulmuş. Bunlardan ilki Race, adından da anlaşılacağı gibi amacımız bitişi ilk gören kişi olmak. ATV kullanıyoruz ve düz yollarda yarışmıyoruz. Burada önemli olan parkuru lehimize kullanabilmek. Havada akrobatik hareketler yaparak nitro kullanabilmemiz etkili bir yöntem olacaktır. Diğer bir tür ise Sprint, yine adından anlaşılacağı gibi kısa bir parkurda yarışıyoruz ve amacımız bir an önce bitişe ulaşmak. Bu türde parkurlarda pek fazla engel olmuyor ve nitro kullanmak çok önemli o yüzden o tümsekleri es geçmemek gerekiyor. Aksi taktirde epey geride kalıyorsunuz ve nitro kullanmadan yakalamanın tek çaresi hata yapmaları oluyor.

  Son tür ise oyunun en eğlencelisi Freestyle. Burada amaç benzin boşalmadan en yüksek puana ulaşmak. Tahmin edebileceğiniz gibi puan toplamamız akrobatik hareketlere bağlı. Puan toplayabilmek için hareketleri tamamlamanız gerekmekte. Demek istediğim, yere inmeden önce ATVnin üzerinde oturuyor olmanız gerekli. Aksi taktirde kaza yapıyorsunuz ve yapabileceğiniz hareketler geriye doğru gidiyor. Böylece puanlar da azalıyor. O yüzden, en yüksek seviyede kalmak adına dikkat etmeniz gerekiyor. Freestyle parkurlarında diğer yarış türlerinin aksine yolda bonuslar da bulunuyor. Bu bonuslar sayesinde benzini azalmasını kısa süreliğine durdurabilir, boost barını arttırabilir, yaptığınız hareketlerden 2 kat puan kazanabilir ya da Special Trick özelliğini kısa yolda aktif hale getirebilirsiniz. Önemli olan ise rakiplerinizden önce davranarak toplamanız bu bonusları. Çünkü herkese yetecek kadar fazla bulunmuyorlar.

  "Pure'u çoğu yapımdan ayıran nokta, yarışlarda birçok tümsek ve özel yerler bulunması ve bunların yükselip havada akrobatik hareketler yapmamızı sağlaması"

  Yarış biter, lastik izi kalır

  Oyunun grafiklerinden bahsedecek olursak öncelikle şunu söyleyebilirim; oyun gerçekten kaliteli grafiklere sahip ve optimizasyon muhteşem. Ayarları en sona getirdikten sonra dahi, en kalabalık ve hareketli alanlarda dahi en ufak donma yaşanmıyor. Orta düzey bir PCniz varsa kesinlikle rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Fakat tek bir sorun var ki, masaüstüne geçip bir haber okumanıza yetecek kadar uzun yükleme ekranları var. Neyse ki burada oyun hakkında ipuçları bulunuyor genelde ve o zamanı biraz da olsa kısa gibi gösteriyor. Oyunun sesleri de gayet başarılı olmuş. Yarış oyunlarına uygun tarzda müzikler var ve karakterler kelimenin tam anlamıyla canlılar. Oyundaki oluşumlara göre tepki veriyorlar ve genelde bunu bağırarak gösteriyorlar. Çok zor bir hareketten ya da bir rakibi geride bıraktıktan sonraki konuşmaları duyulmaya değer. Pure özellikle yarış oyunlar sevenlerin kaçırmaması gereken bir oyun, fakat ben tüm herkese öneriyorum. Oyunun demosu da yayınlanmış durumda. Eğer bir şüpheniz varsa önce onu deney
  erek karar verebilirsiniz.
   
  
  Microsoft® Windows Vista®* / XP SP3
  2.0 GHz Intel® Pentium® 4 class or AMD® Athlon 2400+
  1 GB RAM
  5.5 GB Hdd Boş ALan
  128 MB DirectX® 9.0c-compatible, 3D Ekran Kartı supporting Shaders 3.0
  [nVidia® GeForce® 6600 or better, ATI® Radeon® X1300 or better, excluding X1550]
  NOTE: Onboard (built-in) integrated chipsets are not supported:
  [e.g., Intel® on-board 8xx/9xx series chipsets, SiS and S3 series, ATI® Mobility Radeon® 7500 & X1300]
  16-bit DirectX™ 9.0c-compatible Ses Kartı
  8X DVD-ROM drive
  DirectX® 9.0c 
  

  Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 4.28 GB

  [HIDE]
   
  http://www.fileserve.com/file/babkmjD/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part01.rar
  http://www.fileserve.com/file/At9narh/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part02.rar
  http://www.fileserve.com/file/tbC7dvu/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part03.rar
  http://www.fileserve.com/file/mC9p24h/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part04.rar
  http://www.fileserve.com/file/QVHaFBQ/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part05.rar
  http://www.fileserve.com/file/42dBdkH/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part06.rar
  http://www.fileserve.com/file/6EbEnhK/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part07.rar
  http://www.fileserve.com/file/C27TSmp/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part08.rar
  http://www.fileserve.com/file/m7mJXWD/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part09.rar
  http://www.fileserve.com/file/72NJZ2t/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part10.rar
  http://www.fileserve.com/file/F8xU67p/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part11.rar
  http://www.fileserve.com/file/ZwqXsxp/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part12.rar
  http://www.fileserve.com/file/aXczkzA/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part13.rar
  http://www.fileserve.com/file/zNf2adG/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part14.rar
  http://www.fileserve.com/file/nHrFv2n/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part15.rar
  http://www.fileserve.com/file/gEBmGtt/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part16.rar
  http://www.fileserve.com/file/AJPxS3h/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part17.rar
  http://www.fileserve.com/file/GeCZeFM/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part18.rar
  http://www.fileserve.com/file/J4ndZxC/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part19.rar
  http://www.fileserve.com/file/TG3Evy3/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part20.rar
  http://www.fileserve.com/file/sV2YVvj/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part21.rar
  http://www.fileserve.com/file/F784GbE/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part22.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://bitshare.com/files/hkte2hxq/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part03.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/ouwg0uob/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part22.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/l5xdr4pc/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part01.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/0esi7x59/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part13.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/s69f1ln0/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part04.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/wxzfpwov/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part15.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/mwea0lq3/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part18.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/s5e6zw6b/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part14.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/qkby3xdl/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part10.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/rj4e9mr7/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part12.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/qqribmfb/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part05.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/3brzsu22/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part08.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/egvde14v/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part02.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/7l5bp49z/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part11.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/lszo2rx3/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part06.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/4vi06egi/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part19.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/mjqajbnv/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part20.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/y8fiznuo/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part09.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/fbxgqfld/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part07.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/fbahwg03/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part21.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/21rwo5qv/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part17.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/fswag9ie/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part16.rar.htm.html
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.filesonic.com/file/1302041404/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part13.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302055484/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part16.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302027344/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part01.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302027364/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part02.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302028404/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part03.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302041464/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part14.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302088314/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part17.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302049914/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part21.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302052484/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part22.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302048904/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part19.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302035084/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part07.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302040224/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part12.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302035364/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part09.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302028464/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part04.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302040254/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part11.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302035394/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part10.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302035144/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part08.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302041034/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part06.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302036694/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part05.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302052584/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part15.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302047724/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part18.rar
  http://www.filesonic.com/file/1302049004/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part20.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://netload.in/dateivPTMdVWdik/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part22.rar.htm
  http://netload.in/dateiyOxeqmXrwq/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part21.rar.htm
  http://netload.in/dateirfWt0UAVqI/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part17.rar.htm
  http://netload.in/dateilIY0eBao1P/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part20.rar.htm
  http://netload.in/dateiR7rWa5T2ZR/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part16.rar.htm
  http://netload.in/dateiW53vCDedNH/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part19.rar.htm
  http://netload.in/dateiDAUJEtJGzK/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part18.rar.htm
  http://netload.in/dateiPwYFH4gUfW/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part15.rar.htm
  http://netload.in/dateiZtXWtH7jxD/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part14.rar.htm
  http://netload.in/datei2Pn11oL4rm/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part13.rar.htm
  http://netload.in/dateiaHHk2ER8r0/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part11.rar.htm
  http://netload.in/dateiBadxG0GF7C/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part12.rar.htm
  http://netload.in/dateilpuYtp8ob0/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part10.rar.htm
  http://netload.in/dateiAGZzXgpHBk/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part09.rar.htm
  http://netload.in/dateiLAbRLrGUpS/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part08.rar.htm
  http://netload.in/dateibLMmaeSBqK/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part07.rar.htm
  http://netload.in/dateis7L3CF44MJ/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part05.rar.htm
  http://netload.in/dateiro8mrfdEQV/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part02.rar.htm
  http://netload.in/dateiUr0rw8MTxx/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part03.rar.htm
  http://netload.in/dateirsAjQ7fpfb/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part01.rar.htm
  http://netload.in/dateiUiQyEgC2tB/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part06.rar.htm
  http://netload.in/dateixwvhReTO7B/CSHTR.24611.O.Tiko.safoyun.cshtr.com.part04.rar.htm
  [/HIDE]  www.cshtr.com 2. #41

  Standart

  tşk ederim

 3. #42

  Standart

  eline saglik adamim

 4. #43

  Standart

  Emeğinize sağlik tşkler

 5. #44

  Standart

  eline sağlık

 6. #45

  Standart

  teşekkürler

 7. #46

  Standart

  teşekürler paylaşımın için güzel oyun

 8. #47

  Standart

  teşekkürler

 9. #48

  Standart

  Teşekkürler....

 10. #49

  Standart

  supersin dostum .tam bekledigim oyun

 11. #50

  Standart

  teşekkürler

Benzer Konular

 1. Kaspersky PURE 9.0.0.192 | FULL | ORJ.TR | GÜNCEL | 3 Alt | Download | iNDiR
  Konu Sahibi TyLer Forum Antivirüs & Güvenlik Programları
  Cevap: 46
  Son Mesaj : 18.Nisan.2014, 17:33
 2. NHL 2009 | 20 Ekim 2009 | Reloaded | Rapid | Download | iNDiR
  Konu Sahibi banzaimitoss Forum Oyunlar
  Cevap: 9
  Son Mesaj : 11.Şubat.2012, 11:14
 3. Cevap: 42
  Son Mesaj : 29.Aralık.2011, 14:40
 4. Cevap: 6
  Son Mesaj : 26.Mart.2011, 11:10
 5. WorldShift | RELOADED | PC | 2009 | HF FS NL | Download | iNDiR
  Konu Sahibi Tiko Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 19
  Son Mesaj : 05.Mart.2011, 14:06