emlaklik & sedatyucel

Prince Of Persia Warrior Within | RELOADED | PC | 2004 | FS NL FSC | Download | iNDiR

Prince Of Persia Warrior Within PC RELOADED Language | Oyun Dili : Multi Release Date | Çıkış Tarihi : 2004 Crack : Dahili Crack Uploaded By Tiko (23 Haziran 2011 )

Bu konu 12011 kez görüntülendi ve 66 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Prince Of Persia Warrior Within | RELOADED | PC | 2004 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  5 üzerinden 5.00 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 12011 kez incelendi.


Sayfa 6 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 234567 SonuncuSonuncu
Toplam 67 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Game Prince Of Persia Warrior Within | RELOADED | PC | 2004 | FS NL FSC | Download | iNDiR

  Prince Of Persia Warrior Within

  PC

  RELOADED

  Language | Oyun Dili : Multi
  Release Date | Çıkış Tarihi : 2004
  Crack : Dahili Crack
  Uploaded By Tiko (23 Haziran 2011 )

  Bu paylaşımın toplam boyutu 1.95 GB olup, Fileserve Bitshare Filesonic Netload sunucularına upload edilmiştir.  Prince of Persia: Warrior Within, Prince of Persia: Warrior Within PC - GameSpot.com  Alıntı

  Ubisoft, bir zamanlar deli gibi oynadığımız, arkadaşlarımıza anlata anlata bitiremediğimiz “Prince of Persia”nın yayın haklarını satın alarak, hayranlarına en büyük iyiliği yapmıştı. Zira, “Sand of Times”da yakaladığı başarıyı sürdürmek ve prens hayranlarının coşkusunu körüklemek en doğal hakkıydı. Efsane ölmedi, şekil değiştirdi dercesine, prens yeniden karşımıza çıkıyor. Bu defa genç karakterinden sıyrılmış; artık daha olgun, daha güçlü ve daha acımasız.

  Yeni oyunumuz “Prince of Persia - Warrior Within” (PoP-WW), “Prince of Persia - Sand of Times”da anlatılan hikayenin bittiği yerden başlıyor. Eğer ilk oyunu oynamamış olsanız bile kaybınız pek de büyük değil. Sand of Times‘da prens, kötü bir büyücünün oyununa alet olup, Hint prensinin bulduğu dev bir kum saatini açarak etrafa kötü ruhların yayılmasına sebep olmuştu. Uzun uğraşlardan sonra tekrar kum saatini kullanarak zamanı olayların en başına geri almış ve büyücüyü öldürerek işleri yoluna koymuştu. Ancak, hiç de öyle olmamıştır. Çünkü kum saati bir kez açılmıştır; durdurulması mümkün değildir. Ve onu açan ölecektir. Aradan yıllar geçer ve prens savaş konusunda oldukça tecrübe kazanır; ancak kabuslarında sürekli bir şeyden kaçmakta ve korkuyu içinde hissetmektedir. Prens olanları öğrenmek için yaşlı bir büyücüye danışır. Büyücü, Hint Prensinin yaptırdığı ve kum saatinin saklandığı dev sarayı, zamanda geriye gitmeyi sağlayan zaman tünellerini, kabuslarında kaçtığı şeyin Dahaka adında durdurulamaz bir zaman be
  kçisi olduğunu anlatır. Oraya giden orduların geri dönmediğini ve prensin de öleceğini söyler. Büyücü gelecekle ilgili birkaç ipucu daha verdikten sonra, bu yolculuğun sonunun asla iyi bitmeyeceğini ve hiç kimsenin kendi kaderini değiştiremeyeceğini anlatır. Prens ise burada ölümü beklemektense gemiye atlayıp, kumun ve kötülüğün doğduğu yere doğru yolculuğa çıkar. Artık geri dönülmez bu yolculukla prens, sarayda en kötü kabusundan kaçacak, kendiyle yüzleşecek ve kaderini değiştirmek için yol arayacaktır.

  PoP-WW‘nun grafiklerini ilk gördüğünüzde hayal kırıklığını uğramanız olası. Çünkü Sand of Times’da kullanılan grafik motoru yerine farklı bir grafik motoru kullanılmış. Özellikle oyunun ilk görüntüleri rahatsız edici durumda. Yine de oynadıkça ve diğer bölümleri gördükçe zamanla alışıyorsunuz. Grafiklerin eskisinden farklı olması kötü olması anlamına gelmiyor. Eskisi gibi yumuşak ve parlak grafikler yerini biraz daha hızlı ve ayrıntılı görüntülere bırakmış. Galiba dövüş sistemindeki köklü değişiklikler oyun grafiklerini değiştirme zorunluluğuna itmiş. Hatta yeni grafik sistemi oyundaki oynanabilirliği de biraz iyileştirmiş. Mesela eskiden duvardan zıplamak ya da kalabalık düşman kitlesinin içinde hareket ederken daha ağır, yavaş ve zor hareket edebiliyorken şimdi daha kolaylaşmış. Mekanlar ve dış mimari çizimlere ise diyecek yok. Her biri ustalıkla tasarlanmış ve çizilmiş mimari şaheserler gibi. Oyunun senaryosu gereği mekanların iki farklı şekilde çizildiğini düşünürseniz daha da hayran kalıyorsunuz. Yani oy
  unda hemen hemen her mekanın bir eski ve yıkılmış hali, bir de yeni hali, ayrı ayrı betimlenmiş. Karakter çizimleri, animasyonları da sorunsuz ve çeşitlilik gösteriyor. Fakat bazen ara demolarda yapılan yakın çekim görüntülerinde mimik ve yüz hareketlerini görebilmenize rağmen bazı bozukluklar dikkat çekiyor. Oyunun ışık, sis, buğulanma ve gölge gibi efektleri de fena değil. Tüm grafik detaylarını açtığınızda tam bir görsel şova şahit oluyorsunuz. Bir de, daha önce hiçbir oyunda rastlamadığım, ışığa yaklaştıkça büyüyen ayrıntılı bir gölge sistemi mevcut ki, bazen olmadık yerlerde kendi gölgenizi bir şey zannedip tüylerinizi ürpertebiliyor.

  Standart ses efektlerinin yanı sıra bazı aksiyon anlarında duyduğumuz metal tarzı tek tip bir müzik mevcut oyunda. Ses efektleri yerinde ve doyurucu; fakat müzik için aynı şey söylenemez, insan farklı müzikler de duymak istiyor. Dövüşler sırasında prens ve rakiplerinin karşılıklı sözlü sataşmaları da, sade kılıç sesleri arasına renk katıyor. Seslerdeki tek kusur ara demolardaki konuşmaların bazen görüntülerle uyuşmazlık göstermesi. Bir de zamanı yavaşlatma, geriye alma gibi şeyleri yaptığınızda, o anda duyduğunuz seslerin birden değişmesi harika yapılmış.

  PoP-WW’de öncesine nazaran yönlendirme problemleri biraz daha iyileştirilmiş. Standart üçüncü şahıs gözüyle prensi yönlendiriyoruz. Çevreye genel bakış ve kendi gözümüzle bakış gibi seçenekler de mevcut; fakat kendi gözümüzle bakmak için olduğunuz yerde durmanız gerekiyor. Bölümlerde ilerledikçe gideceğimiz yeri göstermek amacıyla sabitleşen kamera açısı bazen yönlendirme problemlerine neden olmakta. Bir de prensi yönlendirmede kamera açısının baz alınması, başlarda biraz şaşkınlık yaşamanıza neden oluyor; ancak zamanla alışıyorsunuz. Zaten bol atlamalı zıplamalı, hareketli bir oyun olduğu için prensin akrobatik hareketlerine de bir süre sonra alışmanız ve yapacağınız hareketleri daha seri bir şekilde yapmanız son derece doğal. Prensin çevre ile olan hareketleri de düzeltilmiş. Artık duvarlarda daha rahat sekebiliyor, zıplama ve tırmanma gibi hareketleri daha rahat yapabiliyorsunuz.

  “Warrior Within” adının konmasındaki en büyük etken, oyuna eklenmiş olan serbest dövüş sistemi olmuş. Ana silahımız dışında, bulduğumuz ikinci bir silahı da kullanabiliyoruz. Her iki silahı kullanmak için de ayrı tuşları kullanıyoruz. Fakat ister tek, ister çift silah kullanın, farklı tuş kombinasyonlarını kullanarak birbirinden ilginç, etkili ve akrobatik saldırılar yapabiliyoruz. Düşmanları yok etmek için çevreyi daha etkili olarak kullanabiliyoruz. Müthiş anlarda kamera açısı ve ağır çekim gibi kendiliğinden giren ve oyunun verdiği atmosfere renk katan efektlere, tam anlamıyla bir görsellik katılmış. Kısacası dövüş sistemi sayesinde oyun içerisindeki düşmanları yok etmek bir sıkıntı yerine bir zevk haline gelmiş.

  Pek çok oyunda senaryo ve mekanlar tek bir düz çizgi halindedir. Yani bir geçtiğiniz yerden bir daha geçmezsiniz. Aynı hikayeyi bir daha yaşamazsınız. Yoksa çabuk sıkılmanız olasıdır. Fakat PoP-WW’da iki şey de oyuncuyu sıkmadan başarılı bir şekilde kullanılmış. Aynı yerlerden geçip, aynı şeyleri yaşayabiliyorsunuz. Fakat, ne senaryoda bir kopukluk oluyor, ne de geçtiğiniz yerlerde yolunuzu şaşırıyorsunuz. Bunu mekanların zekice tasarlanmasıyla başarmışlar. Örneğin bir odada üç farklı giriş ve bir çıkış var. Odaya ilk geldiğinizde diğer girişleri görüp acaba nasıl ulaşabilirim diye düşünüyorsunuz. Farklı zamanlarda farklı girişleri kullanıp tek çıkışla odadan çıkıyorsunuz. Ancak, hikaye dışında oda girişleri arasında dolaşmanız mümkün değil.

  Prince of Persia - Warrior Within, serbest dövüş sistemiyle, yeni ve ilginç hikayesiyle, karakter ve gizemleriyle, çevre tasarımlarıyla, görsel şovlarıyla, oynadıkça farklı şeyler bulduğunuz geniş yelpazede düşününce sizi uzun bir süre oyalayabilecek bir oyun. Birkaç sorunu olsa da, bu sorunların bastıracak kadar ayrıntı dolu ve etkileyici. İster daha önce “Sand of Times”ı oynamış olun, ister olmayın, aldığınıza ve oynadığınıza pişman olmayacaksınız.
   
  
  İşlemci:1 Ghz Pentium III
  İşletim Sistemi:Windows 98SE/2000/XP
  32 MB 3D Ekran Kartı (NVIDIA GeForce 3+ /ATI Radeon 7500+ /Intel 915G+ )
  1.5 Gb Boş Disk Alanı
  

  Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 1.95 GB

  [HIDE]
   
  http://www.fileserve.com/file/pbQwfYJ/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part01.rar
  http://www.fileserve.com/file/pENfuBV/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part02.rar
  http://www.fileserve.com/file/KbJjX6K/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part03.rar
  http://www.fileserve.com/file/7FaXwxs/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part04.rar
  http://www.fileserve.com/file/cge3aBB/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part05.rar
  http://www.fileserve.com/file/SRAB9bE/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part06.rar
  http://www.fileserve.com/file/KBttN4P/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part07.rar
  http://www.fileserve.com/file/uv8yret/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part08.rar
  http://www.fileserve.com/file/B4ptUC2/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part09.rar
  http://www.fileserve.com/file/wUCSYsN/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part10.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://bitshare.com/files/xzyi0gj7/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part10.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/seohzck2/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part07.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/irxaunoh/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part08.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/ivnfgcfh/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part02.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/mvet5ynz/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part03.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/z8aju2o3/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part01.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/uzeifblz/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part09.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/k0s4w7rr/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part05.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/aizh9rx0/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part04.rar.htm.html
  http://bitshare.com/files/bysrwp7f/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part06.rar.htm.html
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.filesonic.com/file/1292390394/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part01.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292388534/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part02.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292388174/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part03.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292389834/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part04.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292393144/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part05.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292392974/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part06.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292393014/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part07.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292395024/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part08.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292436564/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part09.rar
  http://www.filesonic.com/file/1292397004/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part10.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://netload.in/dateiHlWczh7vCz/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part10.rar.htm
  http://netload.in/dateiPQTHb6udqA/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part07.rar.htm
  http://netload.in/dateiQcSZBwRerx/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part09.rar.htm
  http://netload.in/dateiwX8tzPNdz8/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part08.rar.htm
  http://netload.in/dateicC0I5r5Z8W/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part06.rar.htm
  http://netload.in/dateibOOHdXJQEh/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part05.rar.htm
  http://netload.in/dateihMIYAMLF44/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part04.rar.htm
  http://netload.in/dateil6hFuaskSH/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part03.rar.htm
  http://netload.in/dateimjW0EkoqxU/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part02.rar.htm
  http://netload.in/dateiVozZynU8bZ/CSHTR.23611.O.Tiko.persprensi.cshtr.com.part01.rar.htm
  [/HIDE]  www.cshtr.com


  hbl, CaSh, venuasokan ve 91 kişi daha bunu beğendi.

 2. #51

  Standart

  1Ceko Nickli Üyeden Alıntı
  Yuh Be İyiki Bi Oyun İndiriyim Dedim 1 Partı Eksik 40 Part Boşu Boşuna Gitti HElal Olsun Be Nebiçim Site Bu Bende Başliyim güzle Sitedir Dedim bilmem ne Dedim Nebiçim Bişey Çıktı 1 Haftadır Mesajlarım Duruyor 1 Admin 1 üye Bile Bişey Yazmamış...
  Burada kimse sizin adsl kotanızı boşu boşuna doldurmak için uğraşmıyor aksine yardımcı olmaya çalışıyor,lütfen biraz daha saygılı olalım...

  Emeğinize sağlık teşekürler...

 3. #52

  Standart

  güzel oyun

 4. #53

  Standart

  capari_83 Nickli Üyeden Alıntı
  ben bu oyunu kurdum. crackını da ekledim. ama hata verdi ne yapmam lazım acaba. hatada, please insert the prince of persia play disk diyor. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

  ben bu oyunu kurdum ve crackını da yaptım fakat hata verdi. hatada şu yazıyor: please insert the prince of persia play disk. yardım edin lütfen. şimdiden teşekkürler.

  ben buoyunu kurdum ve crackını da ekledim fakat hata verdi. hata yazısı şu: please insert the prince of persia play disk. yardımcı olun lütfen..
  İndirdiğin dosyanın içinde cd anahtarı vardır eğer yoksa sadece carck yeterlidir.
  hala olmadıysa ya crack i doğru yapamamışsındır. ya da bilgisayarında exe leri bozan ufak bir trojen vardır.

 5. #54

  Standart

  Re-Upload MetalyuM tarafından yapılmış ve konu açılmıştır.

 6. #55

  Standart

  .....................

 7. #56

  Standart

  capari_83 Nickli Üyeden Alıntı
  ben bu oyunu kurdum. crackını da ekledim. ama hata verdi ne yapmam lazım acaba. hatada, please insert the prince of persia play disk diyor. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

  ben bu oyunu kurdum ve crackını da yaptım fakat hata verdi. hatada şu yazıyor: please insert the prince of persia play disk. yardım edin lütfen. şimdiden teşekkürler.

  ben buoyunu kurdum ve crackını da ekledim fakat hata verdi. hata yazısı şu: please insert the prince of persia play disk. yardımcı olun lütfen..
  Google den prince of persia no cd diye arattır. Bulduğun ilk sayfadan indirip oyunu kurmuş olduğun programfiles içerisinde olan klasörünün içerisine kopyala. Bir nevi crack misali. Eğer gene olmazsa bana pm atabilirsiniz bendeki crak i gönderirim. Bu arada oyun muhteşem üstü arkadaşlar ben 3 serisini bitirdim şimdi 4üncüsündeyim. Paylaşımın için teşekkürler.

 8. #57

  Standart

  Süper Ellerine Emegine Saglık

 9. #58

  Standart

  Linkler yenilenebilinir mi acaba??

 10. #59

  Genel Yönetici

  Standart

  Sel Dağ Nickli Üyeden Alıntı
  Linkler yenilenebilinir mi acaba??
  2 saat içinde yenilenecektir.

 11. #60

  Standart

  çok güzel olur.. sabah indirebilirim öyleyse..
  şey birde Bu oyunun 3. serisi " Prince of Persia The Two Thrones " vardı o sitenizde neden yok acaba ?
  onuda ekleyebilirmisiniz


Benzer Konular

 1. Prince of Persia The Forgotten Sands | SKIDROW CRACK | Rapid | Download | iNDiR
  Konu Sahibi Mysterio Forum Oyun Crack | Serial | Patch | Yama | Hile
  Cevap: 121
  Son Mesaj : 16.Ağustos.2015, 18:59
 2. Cevap: 167
  Son Mesaj : 15.Ocak.2013, 16:31
 3. Prince Of Persia : Rival Swords | PsP | Full |
  Konu Sahibi mahtoglu Forum PlayStation ve PSP Oyunları
  Cevap: 30
  Son Mesaj : 03.Ekim.2012, 11:51
 4. Cevap: 20
  Son Mesaj : 26.Mayıs.2011, 17:16
 5. Cevap: 5
  Son Mesaj : 03.Eylül.2010, 00:25