emlaklik & sedatyucel

FiFA 2007 Soccer |ENG | PC | 2006 | HF FS NL | Download | iNDiR

FiFA 2007 Soccer PC Dil/Language : English Release Date | Çıkış Tarihi : 2006 Crack : Dahili Crack Upload By Tiko (6 Şubat 2011 ) Uploader Notu : Oyunda FIFA {0} is not installed correctly. Please reinstall hatası alanlar aşagıdaki dosyayı indirip içinden çıkan kayıt girdileri dosyalarını oyun dosyasının içine atsın ve hepsine evet desin.

Bu konu 20364 kez görüntülendi ve 139 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: FiFA 2007 Soccer |ENG | PC | 2006 | HF FS NL | Download | iNDiR

  5 üzerinden 4.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 20364 kez incelendi.


Sayfa 11 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 7891011121314 SonuncuSonuncu
Toplam 140 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 110 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Bölüm Yöneticisi

  Game FiFA 2007 Soccer |ENG | PC | 2006 | HF FS NL | Download | iNDiR

  FiFA 2007 Soccer

  PC
  Dil/Language :
  English


  Release Date | Çıkış Tarihi : 2006
  Crack : Dahili Crack
  Upload By Tiko (6 Şubat 2011 )

  Uploader Notu : Oyunda FIFA {0} is not installed correctly. Please reinstall hatası alanlar aşagıdaki dosyayı indirip içinden çıkan kayıt girdileri dosyalarını oyun dosyasının içine atsın ve hepsine evet desin.

  http://hotfile.com/dl/102413378/3598..._Tiko.rar.html
  http://www.gamespot.com/pc/sports/fi...r07/index.html  Alıntı

  EA Sports un her yıl geleneksel olarak çıkardığı FIFA serisinin yeni üyesi FIFA 07 nihayet piyasaya çıktı. Oyun 1 DVD olarak satışa sunulmakta. EA Sports bu sene işi sıkı tuttu ve her seneki FİFAlardan farklı bir proje yapmak için çalışmalarına başladı. Birçok yeniliğin ve seçeneklerin eklendiği yeni FIFAda özellikle bizleri ilgilendiren, Turkcell Süper Ligininde bulunmasıydı.

  Farklı bir FIFA

  Klasik EA Sports yazısından sonra oyundaki ligleri görüyoruz. Ligler içinde dikkatimizi çeken Turkcell Süper Liginin logosunu oluyor. Sonra Electronic Artsın FIFA 07 açılış videosunu izliyoruz, gerçekten etkileyici bir şekilde hazırlanmış. Oyundan görüntülerle süslenmiş videoda, futbolcuların topla yaptığı hareketlerini görmek mevcut. Videodan sonra değişmiş bir menü karşımıza çıkıyor. Yeniliklerin ve birkaç modun eklendiği menüdeki seçeneklere bir bakalım.

  İlk sırada Kıck-Off seçeneği bulunuyor. Burada hemen takımımızı seçip maça başlayabiliyoruz. Sonra FIFAda bir devrim niteliği taşıyan Interactive Leagues karşımıza çıkıyor.

  Game Modes seçeneğinde çeşitli modlar bulunuyor. Bunlardan kısaca bahsedersek;
  Manager Mode Kariyer modu da diyebiliriz. Bir kulüpte menejerlik hayatımıza başlayıp, takımlarımızı ve kendi seviyemizi yükseltmeye çalışıyoruz. Tournament Mode çeşitli turnuvalara katılıyoruz. Create Tournament bu seçenekte de kendi turnuvamızı yaratıyoruz. FIFA 07 Challenges oyunda aldığınız puanlarınız ile bu bölümde kapalı olan kıtaların ligleri ve kupaları açılıyor ve bizde oralarda mücadele ediyoruz. Practice Mode antreman yapıyoruz. Play Online bir arkadaşımızla oyunu internet üzerinden oynayabiliyoruz. Play Onlineda seçeneği ile dünya üzerinden oyuncularla kapışmak istiyorsak, yükleme esnasında bize sorulan soruya evet dememiz ve istenen dosyaları kurmamız gerekli. Multiplayer LAN üzerinden oyunu oynayabiliyoruz.

  Team Managemetde çeşitli ayarlar yapmak mümkün. Bölümün seçenekleri; Create Club kulüp yaratma,Create Player oyuncu yaratma, Edit Player oyuncu düzenleme, My Squads takımların özelliklerini düzenleme, Kick Takers duran toplara vuracak oyuncuları seçme, Club Transfers transfer yapabilme, International Selections Dünya Kulüplerin de oyuncu seçmeleri, Edit Kit Number forma numarası düzenleme, Reset My Squads düzenlediğin takımının özelliklerinin eski haline dönmesi.

  FIFA serilerinin klasiği My FIFA 07, içinde; Game Settings oyun ayarları, Controls kontrolleri ayarlama, Profile Manager yarattığınız menejer profili, FIFA 07 Playlist oyunun müziklerini seçebilme, Fan Shop aldığınız çeşitli bonus ve puanlarla eşyalar (top, forma vs. ) satın alabilme, Tactics Help taktikler konusunda yardım, Tips & Hints oyunda ki hareketlerin nasıl yapılacağının resimlerle anlatılması. Son seçenek ise EA Sports Extras. Bu bölümde çeşitli videolar ve yapımcıların isimleri yayınlanıyor.

  Turkcell Süper Ligi! Hiç Bitmesin!

  Bu seneki FIFAda bizler için farklı bir durum söz konusu. Bundan 7 yıl önce FIFA 2000de Türkiye ligi bulunuyordu. O zamandan sonra FIFAlara Türkiye ligi konmadı. Ama FIFA 07de bu durum değişti ve Turkcell Süper Ligi eklendi. Bu bizim için çok sevindirici bir haberdi. Turkcell Süper Ligini incelediğimizde her şeyin orijinal olarak oyuna aktarıldığını görüyoruz. Takım isimleri, logoları, oyuncu isimleri, formalar ve daha bir sürü materyal oyuna doğru bir biçimde aktarılmış. Hatta Türk vatandaşlığına geçen Aurelio ve Nobrenin Mehmet Aurelio ve Mert Nobre olarak değiştiğini bile görüyoruz.

  Gerek Turkcell Süper Liginde olsun gerekse diğer liglerde ki transferler güncellenmiş. Ama bazı takımların son yaptığı transferleri oyuna eklenmemiş. Ama EA Sports Club Transfers seçeneğini koyarak transferleri bizim yapmamıza olanak sağlamış. İstediğimiz oyuncu transferlerini buradan yapıp takımınızı en son güncelleşmiş hale getirebilirsiniz. Club Transfere benzer International Selections seçeneğinde ise Dünya takımlarının oyuncu seçmelerini yapabiliyorsunuz. İstediğiniz oyuncuyu milli takıma alabiliyoruz.

  Online Lig

  Gelelim Ea Sportsun bu sene ilk kez uyguladığı Interactive Leaguese. Türkçesine Online Lig diyebiliriz. Bunu açıklamak gerekirse, internetten başka oyuncularla bir ligde mücadele ediyoruz. Takımımızı ligde şampiyon yapmaya uğraşıyoruz. Bu sayede gerçek oyuncularla oynama şansını yakalıyoruz. 18 takımlı bir ligde herkesin kurduğu takımıyla ya da varolan bir takımla şampiyonluk savaşı veriyoruz. İnternetten oyuncularla konuşup transfer gibi klübünüze başarı kazandıracak işleri de yapabiliyoruz. Bu burada mücadele edebilmek için FIFA 07yi orijinal almak zorundasınız.

  Her sene olduğu gibi bu senende kariyer modu oyunda mevcut. Ancak bu seneki kariyer modu geliştirilmiş bir biçimde karşımıza çıkıyor. Yapımın bizlere verdiği kişi resimlerinden birini seçip, o resmi bizim menejer profilimiz olarak ayarlıyoruz. Sonra yaş, ülke, doğum tarihi gibi yerleri de doldurduktan sonra oyuna başlıyoruz. Reklam anlaşmaları, sponsorluk anlaşmaları gibi ve daha bir çok işi biz yapıyoruz. Maçları oynarken 2 seçenek bizleri bekliyor. Normal maça girmek dışında Visual Sim (Görsel Sim) ve Quick Sim (Hızlı Sim) seçenekleri bulunuyor. Görsel Simge de maç devam ederken kadrolar önünüzde bulunuyor ve maç kötü gittiği zaman anında maça müdahele edebiliyoruz. Hızlı sim ise direk maç sonucunu gösteriyor. Maça başlamadan önce taktiklerinizi yapıp maç sonucunu bekliyorsunuz veya 90 dakika boyunca oyunun kontorlünü siz alıp maçı oynayabilirsiniz. Geliştirilmiş kariyer modu ile daha birçok işleri yapabilirsiniz.

  Ve maç başlasın

  EA Sports menüdeki fazla seçenekle dikkatleri çekti. Şimdi ise yeşil sahaya çıkıp mücadele etme vaktidir. Yapımcılar bu seni top fiziği üzerinde çok çalıştıklarını ve oyuncuların bu sene topla oynadıkları zaman farkı göreceklerini dile getirmişti. Gerçekten de top fiziği tam anlamıyla kusursuz hazırlanmış. Oynanabilirlikte top fiziği sayesinde dikkat çekiyor. Eski serilerdeki sıkılık oyunda yok. Çok rahat bir şekilde kontrol edebiliyoruz. Top ayağa yapışmıyor ve istediğimiz şekilde hareket ettirebiliyoruz. Bu söylediklerimi yapım içinde daha iyi göreceksiniz. FIFA bu alanda devrim yapmış diyebilirim.

  Top fiziğinin iyi olması pasların özelliğini de arttırmış. Ara paslar ve normal paslar top fiziği sayesinde daha bir gerçekçi olmuş. Topu atmak istediğiniz yere rahatlıkla atabiliyoruz. Artık rastgele pas atma devri bitti. Pas atarken kontrolü de sağlamak zorundasınız. Kontrolsüz paslar rakibe gidebilir ve kontra ataklarla golü kalenizde görebilirsiniz. Pasların görerek ve sağlam atılması gerekiyor. Top fiziğinin ve pasların uyumlu olması FIFA nın oynanabilirliğe ne kadar önem verdiğini gösteriyor

  Duran topları kullanırken bir çizgi ya da işaret bulunmuyor. PES de ki gibi bir kameradan sağ sol yaparak atışı kullanıyoruz. Bunun için oyunda atış ibresi kullanılmış. Kornerleri, serbest vuruşları kendimiz ayarlıyoruz. Atış ibresine çok basarsak top istediğimiz yere gitmiyor. Kalecilere de atış ibresi uygulanmış. Topu oyuna elle başlatacağımız zaman atış ibresi ile ayarlama yapıyoruz. Eğer kısa atarsanız rakibe gidiyor ve kalemizde golü görüyoruz.

  Sağlam savunma kontrollü oyun

  FIFA 07 deki takımların güç farkları futbolcuların becerileri ve yetenekleri ile belli oluyor. Ancak FIFA 07 de herhangi bir takım bile beklenmedik bir şekilde oynabiliyor. O yüzden savunmamızı sağlam kurup kontollü paslarla hareket etmeliyiz. Karşımızdaki takım paslarla ceza alanımıza girerek gol arıyor. Onun için atak yaparken de savunmamızı kontrol altında tutmalıyız. Ara paslara dikkat etmeli ve kademelerde geç kalmamalıyız. Bu da gösteriyor ki FIFA bu sene gerçekçiliğe önem vermiş.

  Oyunda özellikle kanat organizasyonlarından açılan ortalar dikkatimi çekti. Atış ibresi burada da devreye giriyor ve atış ibresine çok basarsanız ortayı düzgün yapamıyorsunuz. Topun tam adama ya da tehlike yaratacak bir yere gitmesi için ortayı kendimiz ayarlıyoruz. Ayrıca ceza alanına açılan ortalar da her an gol bulabilirsiniz. Karambol den çıkan top ceza sahası dışına gelince gelişine vurduğumuz top gol ile sonuçlanabiliyor. Bu durum kendi kalemiz içinde geçerli. Oyunda şut çekmekte tamamen bizim kontrolümüzde hazırlanmış. Topa istediğimiz kavisi vermezsek top kaleye gitmiyor. Eski serilerde çaprazdan vuruşlar ya kaleciye gidiyordu ya da gol oluyordu. Ama FIFA 07 de çaprazdan ceza sahasına girdiğimiz zaman topu ok tuşlarıyla ayarlamazsak top Auta çıkabiliyor. Bunun gibi her şut kaleye gitmiyor.

  Oyunda kalecilerin refleksleri çok iyi kolay goller yemiyorlar. Çok müsait pozisyonda gol olur dediğiniz durumda kaleciler aniden topu çıkartıyor. Ayrıca futbolcuların pozisyonlara tepkisi de bir hayli ilginç olabiliyor. Gol yendiği zaman kaleci takım arkadaşına neden açıyı kapatmadığını el hareketleriyle söylüyor. Bunun gibi tepkileri yapım içinde sıkça göreceksiniz. FIFA 07 de beğendiğim bir konu ise avantaj kuralının çok iyi olması. Eğer hücum yapan takım avantajını kaybederse hakem hemen maçı durdurup Faulü ve gerekirse kartı gösteriyor. Bu kuralı PES oynayanlar da çok iyi bilirler.

  Oyundan birbirinden farklı hareketler yapmak mümkün. Örneğin kaleciye çalım atmak istiyorsunuz. Şut tuşuna basıp hemen pas tuşuna basınca kaleciyi geçiyor ve boş kaleye gol atıyorsunuz. Bir adam geçmek için de bu taktiği uygulayabilirsiniz. A tuşuna basıp sonra Q tuşuna basarsak aşırtma atabiliyoruz. Tabii ki bunları ayarlamak kolay olmuyor. Oyunda birebir de adam geçmekte zorlanıyoruz. Ya hareket yaparak geçeceksiniz ya da bir arkadaşınıza pas vererek. Birde dikkatmi çeken, maça başlarken sahaya giriş tünelinde futbolcuları görüyoruz. Her iki takımdan birer futbolcu ya da bir takımdan bir oyuncunun, maç esnasındaki bir görüntüsünü gösterdikten sonra sahaya çıkılıyor.

  Geliştirilmiş grafikler

  FIFA bu sene grafiklere biraz daha önem vermiş. Özellikle bulanık efekti oyuna çok iyi uyum sağlamış. Eskiden futbolcular da mat bir görünüm vardı, ama FIFA 07 ye yeni eklenen bulanma efekti dikkat çekiyor. Oyuncu modellemeleri biraz daha iyi olabilirdi. Çok kötü değil, ama bu kadar yenilik getiren EA Sports oyuncu modellemelerinde biraz daha ileri gitmeli. Yapımın asıl grafiklerini gözle görmek için çözünürlüğü arttırmalı ve detay ayarlarını en yükseğe getirmelisiniz. İşte o zaman gerçek kaliteyi görebilirsiniz.

  Gelelim oyunun sistem özelliklerine. Oynamak için verilen sistem son derece uygum bir sistem; 1.3 GHz veya daha hızlı işlemci, 256 MB RAM, 64 MB lık DirectX 9.0c destekli ekran kartı, 8 Hızlı DVD, Windows 2000/XP, 1.2 GB boş yer ve Online Multiplayer için 512 Kbps veya daha hızlı net bağlantısı. Oyunu destekleyen ekran kartları; NVIDIA GeForce3 veya daha üst versiyonlar (GeForce MX serisi desteklenmiyor); ATI Radeon 7500 veya daha üst versiyonlar; Intel 915, 945/950. Görüldüğü üzere oyunu oynamak için çok yüksek bir sistem gerekmiyor.

  Sesler ve müzikler konularında her zaman iyi iş çıkartan EA Sports bu sene de bu geleneğini devam ettirmiş. Sesler oyuna uygun bir şekilde hazırlanmış. Stad atmosferi ve spikerin sesleri iyi. Müziklere gelince EA Sports yine çok fazla ve değişik müziklerle karşımızda. FIFA 06 da Türk şarkıları bulunuyordu, ancak EA Sports bu sene oyuna Türk şarkıları eklememiş. Ama diğer müzikler başarılı hazırlanmış.

  Sonuç olarak EA in yaptığı yenilikler kuşkusuz FIFA yı bir adım daha ileri götürüyor. Özellikle Turkcell Süper Ligi ni oyuna eklenmesi bizim için çok iyi oldu. Bunun yanında Interactive Leagues dediğimiz Online Lig uygulamasını koyması FIFA adına farklı bir bakış açısı olmuş. Her sene FIFA & PES kapışmasında ya FIFA ya da PES bir adım öne geçiyor. Şu an için FIFA bir adım önde. Bakalım PES, FIFA ya nasıl bir cevap verecek. Bekleyip göreceğiz.


  Alıntı

  İşletim Sistemi : Windows 2000/XP
  İşlemci : 1.3 GHz veya daha hızlı
  Ram : 256 MB RAM
  Hard Disk'de 1.2 GB boş yer
  8 Hızlı DVD
  64MB Ekran Kartı*
  DirectX 9.0c destekli ses kartı
  DirectX - Version 9.0c
  Online Multiplayer için 512 Kbps veya daha hılzı net bağlantısı

  *Desteklenen Ekran Kartları : NVIDIA GeForce3 veya daha üst versiyonlar (GeForce MX serisi desteklenmiyor); ATI Radeon 7500 veya daha üst versiyonlar; Intel 915, 945/950
  Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 3 GB

  [HIDE]
   
  http://hotfile.com/dl/102371869/ec288a9/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part01.rar.html
  http://hotfile.com/dl/102371868/8cd8da6/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part02.rar.html
  http://hotfile.com/dl/102373799/f590f0b/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part03.rar.html
  http://hotfile.com/dl/102378278/aa5aa27/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part04.rar.html
  http://hotfile.com/dl/102380258/5014533/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part05.rar.html
  http://hotfile.com/dl/102382737/1a4a39e/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part06.rar.html
  http://hotfile.com/dl/102382887/8f35b92/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part07.rar.html
  http://hotfile.com/dl/102382890/d592172/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part08.rar.html
  http://hotfile.com/dl/102384557/809f0f2/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part09.rar.html
  http://hotfile.com/dl/102388531/f2d2672/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part10.rar.html
  http://hotfile.com/dl/102389698/43fb27f/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part11.rar.html
  http://hotfile.com/dl/102391935/8b5cb05/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part12.rar.html
  http://hotfile.com/dl/102391988/75f34d6/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part13.rar.html
  http://hotfile.com/dl/102392393/1c31bc1/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part14.rar.html
  http://hotfile.com/dl/102393872/4a6a899/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part15.rar.html
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://www.fileserve.com/file/NbwuraB/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part01.rar
  http://www.fileserve.com/file/NykMDNs/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part02.rar
  http://www.fileserve.com/file/sFWQWbf/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part03.rar
  http://www.fileserve.com/file/aCyJ6Gb/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part04.rar
  http://www.fileserve.com/file/AyrCpyU/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part05.rar
  http://www.fileserve.com/file/GPMxYqA/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part06.rar
  http://www.fileserve.com/file/CadvApG/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part07.rar
  http://www.fileserve.com/file/2gN2wpC/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part08.rar
  http://www.fileserve.com/file/Dxep6vz/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part09.rar
  http://www.fileserve.com/file/yKCzcvJ/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part10.rar
  http://www.fileserve.com/file/yBQwAHZ/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part11.rar
  http://www.fileserve.com/file/y7KbYTe/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part12.rar
  http://www.fileserve.com/file/6P8XuDp/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part13.rar
  http://www.fileserve.com/file/7YHZfXu/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part14.rar
  http://www.fileserve.com/file/w3B5yAE/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part15.rar
  [/HIDE]  [HIDE]
   
  http://netload.in/dateizmEC2oESv4/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part01.rar.htm
  http://netload.in/dateiFL5ys2j9D6/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part02.rar.htm
  http://netload.in/dateiy5Jqrep1w3/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part03.rar.htm
  http://netload.in/datei4nAXBPho9t/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part04.rar.htm
  http://netload.in/dateixyo1ND97LO/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part05.rar.htm
  http://netload.in/dateiMmaT8NC2df/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part06.rar.htm
  http://netload.in/dateix1jm7txkz0/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part07.rar.htm
  http://netload.in/dateidU8gOcJn0c/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part08.rar.htm
  http://netload.in/dateirsbfOD5wr4/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part09.rar.htm
  http://netload.in/dateiAdh52lnjqk/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part10.rar.htm
  http://netload.in/dateijXWEt0iSbF/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part11.rar.htm
  http://netload.in/datei4GGnn3dSmx/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part12.rar.htm
  http://netload.in/datei5kWooXqhwj/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part13.rar.htm
  http://netload.in/dateiXqV6rbc9zc/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part14.rar.htm
  http://netload.in/dateiPrkDS0Axpe/www.cshtr.com_top.pesinde.2007_Tiko.part15.rar.htm
  [/HIDE]  www.cshtr.com


  TooL, xddddddx, Mustas ve 173 kişi daha bunu beğendi.

 2. #101

  Standart

  arkadaslar ben bu oyunu indirdim tek tek kontrol ettim tüm partları.ancak şifreyi yazıyorum www.cshtr.com diye ama wrong password diyo bi yardımcı olursanız sevinirim simdiden tesekkürler..

 3. #102

  Folder Sticky New

  breslaw Nickli Üyeden Alıntı
  arkadaslar ben bu oyunu indirdim tek tek kontrol ettim tüm partları.ancak şifreyi yazıyorum www.cshtr.com diye ama wrong password diyo bi yardımcı olursanız sevinirim simdiden tesekkürler..
  Hata veren partı tekrar indiriniz. Sorun devam ederse aşağıda verdiğim linktekileri uygulayınız.

  CRC Şifre Hatası İndirdiniz Şifre Yanlış mı Diyor Lütfen Tıklayın Eğer Bu Sayfayı Tıkladınız Sorun Çözülmedi İse Hata Veren Partı Tekrar İndirin

 4. #103

  Standart

  teşekkürler dediğiniz yolla hallettim.FİFA 2007 dosyasını çıkardım ama içindeki dosyaların formatını benim bilgisayarım tanımadı.acaba o dosyaları hangi formatta açacagım???

 5. #104

  Folder Sticky New

  breslaw Nickli Üyeden Alıntı
  teşekkürler dediğiniz yolla hallettim.FİFA 2007 dosyasını çıkardım ama içindeki dosyaların formatını benim bilgisayarım tanımadı.acaba o dosyaları hangi formatta açacagım???
  İndirdiğiniz dosyayı aşağıda verdiğim linkte kullanım açıklaması olan programla yükleyebilirsiniz.

  Daemon Tools Lite v4.30.4 Full Download | Xp Vista X32-X64 | Sanal CD-RoM

 6. #105

  Standart

  teşekkürler

 7. #106

  Standart

  cok uzun ama thanks a lot

 8. #107

  Standart

  İlgililerin dikkatine
  :oyunu kurdum.sanal cd içinde olduğu halde tıklıyorum ama hata veriyor doğru cd yi sürücüye takın diye uyarı alıyorum.hep aynı şey.eminim kısa bir açıklaması vardır yardım edebilirmisiniz??ne yapmam gerekiyor

  -- CSHTR ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 17:10 --

  hallettim.cracklememişim :O sağolun yinede

 9. #108

  Standart

  Fifa serisinde en çok hoşuma giden fifa 2007

 10. #109

  Standart

  Oyun cd'siz çalışıyor mu?

 11. #110

  Standart

  fatihgungor Nickli Üyeden Alıntı
  Oyun cd'siz çalışıyor mu?
  Crack işlemini yaptıktan sora cd siz çalıştırabilirsiniz..

LinkBacks (?)

 1. 08.Ekim.2011, 03:11

Benzer Konular

 1. Pro Evolution Soccer 5 | PC | 2004 | FS NL FSC | Download | iNDiR
  Konu Sahibi Tiko Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 3
  Son Mesaj : 16.Aralık.2011, 17:45
 2. Cevap: 26
  Son Mesaj : 31.Ağustos.2011, 17:11
 3. Pro Evolution Soccer 2006 | PC | 2006 | FS NL FSC | Download | iNDiR
  Konu Sahibi Tiko Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 3
  Son Mesaj : 21.Ağustos.2011, 12:02
 4. FIFA Soccer 08 | PC | 2007 | FS NL FSC | Download | iNDiR
  Konu Sahibi Tiko Forum PC Oyunları | PC Games
  Cevap: 63
  Son Mesaj : 20.Haziran.2011, 23:44
 5. FIFA Soccer 11 | Fifa 11 | 2010
  Konu Sahibi Regnas Forum Portal Oyun
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 30.Aralık.2010, 21:09