Battlefield: Play4Free

PC
Dil/Language :
Multi


Release Date | Çıkış Tarihi : Belli Değil
Yapımcı: DICE
Yayıncı:Electronic Arts
Türü:First Person Shooter
Çoklu Oyuncu:Var
Platform: PC
http://www.gamespot.com/pc/action/battlefieldplay4free/Alıntı

Savaşı sınırlandırmayı sevmeyen FPS serisi Battlefield, yoluna tam gaz devam ediyor. Bad Company 2'nin çıkışının ardından harita paketleri hazırlamayı sürdüren yapımcılar, kısa süre sonra da Vietnam isimli DLC paketini konsollar ve PC için satışa sunacak. DICE, bu pakette sadece online oynanış üzerinde çalışırken, stüdyonun asıl elleri ise, Battlefield 3 üzerinde çalışıyor. Bitmedi, listeye Play4Free'yi de ekleyelim. EA'in geçtiğimiz günlerde duyurduğu bu yeni oyun, PC platformunda ücretsiz oynanabilecek bir online FPS.
Bedava mermi

Play4Free için Battlefield 2'nin yeniden hazırlanan bir versiyonu yakıştırmasını yapabiliriz. Zira yayımlanan ilk videolara göz attıysanız, aradaki benzerliği siz de rahatlıkla fark etmişsinizdir. Zaten yapımcılar da bu konuda aksini iddia etmiyor. Oyunumuz, sadece online modlar barındıracak, herhangi bir senaryo görevi bulundurmayacak.
Hemen sınıflarımıza göz gezdirelim. Haliyle bir karakter sınıfı seçmeli ve seçimlerimiz doğrultusunda kendimizi geliştirmeliyiz. Assault, Engineer, Medic ve Recon, bize sunulan sınıf seçenekleri. Birini seçip, puan kazanmaya başladıkça kendimizi hem geliştirebileceğiz, hem de farklılaştırabileceğiz. Giydiğimiz elbiselerden silahlara, hatta karakter avatarlarına kadar birçok seçeneğimiz olacak. Belki bazı ekstra eklentiler de ücret karşılığında satılabilir.