Sevdiğiniz birine telefonda sadece "öptüm" demek yerine gerçekten öpücük göndermek ister miydiniz?İşte (neredeyse) gerçek bir öpücük gönderebileceğiniz KissPhone

Sonunda bu da oldu! Serbest çalışan bir mucit olan Georges Koussouros, öpücük gönderen bir telefon icat etti. Böyle romantik bir telefonun mucidinin Fransız olması sanıyoruz ki kimseyi şaşırtmayacaktır. Sayfada resmini de gördünüz telefonun üzerindeki dudaklar sadece dekoratif bir eklenti değil. Gerçekten de öpücüğünüzü karşı tarafa iletmeye yarıyor.

Koussouros'a göre tek yapmanız gereken bu dudakları karşınızdaki öpmek istediğiniz gibi öpmek. Daha sonra telefon öpücüğünüzün baskısı, ısısı ve süresini gibi verileri toplayıp karşı taraftaki aynı özelliğe sahip telefona iletiyor ve karşı taraftaki kişiye aynı şekilde yansıtıyor. Telefonun diğer bir özelliği ise kayıtlı olan "öpücük bankası". Bu bankada Madonna gibi pek çok ünlünün öpücük verileri kayıtlı ve isteyen kullanıcılar canları istediğinde Madonna'dan öpücük alabiliyorlar.