Erkan Özerman, 70'inci yaşını Best Model France'in final gecesinde kutladı.

DOĞUM GÜNÜNDEN FOTOĞRAFLAR

Best Model yarışmalarının kurucu başkanı Erkan Özerman, 70'inci yaşını Best Model France'in final gecesinde kutladı. Paris Pink Paradise'ta düzenlenen partiye 16 striptizcinin ateşli dansları damgasını vurdu.
Striptizcilerle sahnede
Best Model France yarışması, geçtiğimiz günlerde Paris Pink Paradise'ta yapıldı. Aynı gece, Best Model yarışmalarının kurucu başkanı Erkan Özerman için de bir doğum günü partisi düzenlendi. Fransa'nın jet sosyetesinin hazır bulunduğu gecede, birbirinden seksi 16 striptizci sahneye çıktı. Ayrıca 1973 Eurovision birincisi Anne-Marie David de sevilen şarkılarını o akşam Özerman için seslendirdi.

Geceleri saymazsanız 35'imYaşını soranlara "Geceleri saymazsanız 35" diyen Erkan Özerman'ın bu esprisi, partiyi sayfalarına taşıyan yazılı basının da çok hoşuna gitti. Cümle pek çok Fransız dergi ve gazetesinde haber başlığı oldu. 70'inci yaşına böylesi renkli bir partiyle girmenin kendisini çok mutlu ettiğini anlatan Özerman, ilerleyen yaşına rağmen organizasyonun en hareketli ve coşkulu ismi oldu.Anne-Marie David, 1973'te kendisine Eurovision birinciliğini kazandıran, Nilüfer'in de sonradan "Göreceksin Kendini" adıyla yorumladığı "Tu Te Reconnaitras" şarkısıyla davetlilerden büyük alkış aldı.


Hürriyet