Toshiba’nın yeni taşınabilir diski Secured USB sabit sürücüsü hassas verileriniz için ihtiyaç duyduğunuz taşıma güvenliği sağlıyor.

Toshiba’nın taşınabilir harici diski Secured USB, önemli verileriniz için ihtiyaç duyduğunuz taşıma güvenliğini sağladığı gibi şıklığınıza şıklık katıyor. Sağlam gövdesi ile çarpıcı tasarımı ile güçlü performansı yansıtıyor. Modern bir görünüme sahip en iyi taşınabilir veri koruması ürünlerinden olan Toshiba Secured, parmak izi okuyucusuna sahip. Secured harici disk, hareket halindeyken verileriniz için yüksek düzeyde koruma sağlayan üç güvenlik düzeyi içeriyor. Temel erişim, kullanımı kolay bir arabirime sahip entegre biyometrik parmak izi okuyucu üzerinden kontrol ediliyor. Bu işlev güçlü parola kimlik doğrulama yazılımı ve gömülü sabit disk şifreleme motoru tarafından destekleniyor.
Serbest Düşüş Sensörü sayesinde darbeleri ve düşüşleri algılayabiliyor ve sürücüyü hemen korumaya alabiliyor. Entegre yedekleme yazılımı Redemption Backup V2. Hassas verileri kolaylıkla, hızlı ve güvenli şekilde depoluyor. 85x130x19 mm’lik ince boyutları ve yalnızca 220 gramlık ağırlığı ile cebe kolaylıkla sığıyor. Suya ve darbeye karşı dayanıklı gövdesiyle zor koşullar altında bile kullanılabiliyor. 2,5 inçlik sabit disk 7200 rpm’lik dönüş hızına sahip. 16 MB’lik ön belleği bulunan harici disk çalışmanız sırasında gecikmeler yaşamanızı en aza indiriyor.