emlaklik & sedatyucel

2006 Dünya Kupası Herşey

http://www.cashtr.com/files/Haber/worldcup2006.jpgEvet 2006 Dünya Kupası Almanya da başlıyor bizde burda gün gün maçları takımları futbolcuları tartışıyoruz fikirlerimizi paylaşıyoruz.Tabi önce biraz istatistik vereceğim sizlere Dünya Kupaları hakkında bu sene Almanya da daha önce neler oldu yorumlarınızı eksik etmeyin:) İyi olan kazansın ah Türkiyem keşke olsaydıda doya doya izleseydik şans kader diyelim napalım 18.si Almanya’da düzenlenen dünyanın en büyük organizasyonunun

Bu konu 3507 kez görüntülendi ve 39 yorum aldı ...

    Konuyu değerlendir: 2006 Dünya Kupası Herşey

    5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 3507 kez incelendi.


Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
  1. #1

    Standart 2006 Dünya Kupası Herşey

    Evet 2006 Dünya Kupası Almanya da başlıyor bizde burda gün gün maçları takımları futbolcuları tartışıyoruz fikirlerimizi paylaşıyoruz.Tabi önce biraz istatistik vereceğim sizlere Dünya Kupaları hakkında bu sene Almanya da daha önce neler oldu yorumlarınızı eksik etmeyin İyi olan kazansın ah Türkiyem keşke olsaydıda doya doya izleseydik şans kader diyelim napalım




    18.si Almanya’da düzenlenen dünyanın en büyük organizasyonunun başarı tablosu :


    <meta http-equiv="Content-Language" content="tr" /><style type="text/css">
    <!--
    table.MsoNormalTable
    {mso-style-parent:"";
    font-size:10.0pt;
    font-family:"Times New Roman";
    }
    p.MsoNormal
    {mso-style-parent:"";
    margin-bottom:.0001pt;
    font-size:12.0pt;
    font-family:"Times New Roman";
    margin-left:0cm; margin-right:0cm; margin-top:0cm}
    --></style>




    2002 KORE / JAPONYA

















    Şampiyon




    Brezilya







    İkinci




    Almanya







    Üçüncü




    Türkiye







    Dördüncü




    Güney Kore







    adidas Altın Ayakkabı / Gol Kralı




    Ronaldo 8 gol / Brezilya







    adidas Altın Top / En Değerli Oyuncu




    Oliver Kahn / Almanya







    FIFA Fair Play Ödülü




    Belçika







    Yashin Ödülü: En İyi Kaleci




    Oliver Kahn / Almanya





























    1998 FRANSA

















    Şampiyon




    Fransa







    İkinci




    Brezilya







    Üçüncü




    Hırvatistan







    Dördüncü




    Hollanda







    adidas Altın Ayakkabı / Gol Kralı




    Davor Suker 6 gol / Hırvatistin







    adidas Altın Top / En Değerli Oyuncu




    Ronaldo / Brezilya







    FIFA Fair Play Ödülü




    İngiltere / Fransa







    Yashin Ödülü: En İyi Kaleci




    Fabien Barthez / Fransa


























    1994 ABD

















    Şampiyon




    Brezilya







    İkinci




    İtalya







    Üçüncü




    İsveç







    Dördüncü




    Bulgaristan







    adidas Altın Ayakkabı / Gol Kralı




    Hristo Stoichkov 6 gol / Bulgaristan
    Oleg Salenko 6 gol / Rusya







    adidas Altın Top / En Değerli Oyuncu




    Romario / Brezilya







    FIFA Fair Play Ödülü




    Brezilya







    Yashin Ödülü: En İyi Kaleci




    Michel Praud Homme / Belçika


























    1990 İTALYA

















    Şampiyon




    Federal Almanya







    İkinci




    Arjantin







    Üçüncü




    İtalya







    Dördüncü




    İngiltere







    adidas Altın Ayakkabı / Gol Kralı




    Salvatore Schillaci 6 gol / İtalya







    adidas Altın Top / En Değerli Oyuncu




    Salvatore Schillaci / İtalya







    FIFA Fair Play Ödülü




    İngiltere


























    1986 MEKSİKA

















    Şampiyon




    Arjantin







    İkinci




    Federal Almanya







    Üçüncü




    Fransa







    Dördüncü




    Belçika







    adidas Altın Ayakkabı / Gol Kralı




    Gary Lineker 6 gol / İngiltere







    adidas Altın Top / En Değerli Oyuncu




    Diego Maradona / Arjantin







    FIFA Fair Play Ödülü




    Brezilya


























    1982 İSPANYA

















    Şampiyon




    İtalya







    İkinci




    Federal Almanya







    Üçüncü




    Polonya







    Dördüncü




    Fransa







    adidas Altın Ayakkabı / Gol Kralı




    Paolo Rossi 6 gol / İtalya







    adidas Altın Top / En Değerli Oyuncu




    Paolo Rossi / İtalya







    FIFA Fair Play Ödülü




    Brezilya


























    1978 ARJANTİN

















    Şampiyon




    Arjantin







    İkinci




    Hollanda







    Üçüncü




    Brezilya







    Dördüncü




    İtalya







    adidas Altın Ayakkabı / Gol Kralı




    Mario Kempes 6 gol / Arjantin







    FIFA Fair Play Ödülü




    Arjantin


























    1974 ALMANYA

















    Şampiyon




    Federal Almanya







    İkinci




    Hollanda







    Üçüncü




    Polonya







    Dördüncü




    Brezilya







    adidas Altın Ayakkabı / Gol Kralı




    Gregorz Lato 7 gol / Polonya


























    1970 MEKSİKA

















    Şampiyon




    Brezilya







    İkinci




    İtalya







    Üçüncü




    Federal Almanya







    Dördüncü




    Uruguay







    adidas Altın Ayakkabı / Gol Kralı




    Gerd Muller 10 gol / Federal Almanya























    1966 İNGİLTERE

















    Şampiyon




    İngiltere







    İkinci




    Federal Almanya







    Üçüncü




    Portekiz







    Dördüncü




    Sovyetler Birliği







    adidas Altın Ayakkabı / Gol Kralı




    Eusebio 9 gol / Portekiz


























    1962 ŞİLİ

















    Şampiyon




    Brezilya







    İkinci




    Çekoslovakya







    Üçüncü




    Şili







    Dördüncü




    Yugoslavya







    adidas Altın Ayakkabı / Gol Kralı




    4 er golle
    Florian Albert / Macaristan
    Valentin Ivanov / Sovyetler Birliği
    Drazen Jerkovic / Yugolavya
    Leonel Sanchez / Şili
    Vava / Brezilya
    Garrincha / Brezilya























    1958 İSVEÇ

















    Şampiyon




    Brezilya







    İkinci




    İsveç







    Üçüncü




    Fransa







    Dördüncü




    Federal Almanya







    adidas Altın Ayakkabı / Gol Kralı




    Just Fontaine 13 gol / Fransa


























    1954 İSVİÇRE

















    Şampiyon




    Federal Almanya







    İkinci




    Macaristan







    Üçüncü




    Avusturya







    Dördüncü




    Uruguay







    adidas Altın Ayakkabı / Gol Kralı




    Sandor Kocsis 11 gol / Macaristan
























    1950 BREZİLYA

















    Şampiyon




    Uruguay







    İkinci




    Brezilya







    Üçüncü




    İsveç







    Dördüncü




    İspanya







    adidas Altın Ayakkabı / Gol Kralı




    Ademir 9 gol / Brezilya


























    1938 FRANSA

















    Şampiyon




    İtalya







    İkinci




    Macaristan







    Üçüncü




    Brezilya







    Dördüncü




    İsveç







    adidas Altın Ayakkabı / Gol Kralı




    Leonidas 8 gol / Brazilya
























    1934 İTALYA

















    Şampiyon




    İtalya







    İkinci




    Çekoslovakya







    Üçüncü




    Almanya







    Dördüncü




    Avusturya







    adidas Altın Ayakkabı / Gol Kralı




    4 er golle
    Oldrich Nejedly / Çekoslovakya
    Edmund Conene / Almanya
    Angelo Schiavio / İtalya























    1930 URUGUAY

















    Şampiyon




    Uruguay







    İkinci




    Arjantin







    adidas Altın Ayakkabı / Gol Kralı




    Guillermo Stabile 8 gol / Arjantin



















  2. #2

    Standart

    Geride kalan 17 şampiyonada ve 2006 Almanya&rsquo;da ilk kez boy gösterecek takımlar şunlar:


    <meta http-equiv="Content-Language" content="tr" />




    Yıl




    Sayı




    Yeni katılanlar




    En iyi yeni




    Başarısı















    2006




    6




    Angola
    Fildişi Sahilleri
    Gana
    Togo
    Trinidad Tobago
    Ukrayna




    -




    -















    2002




    4




    Çin
    Ekvador
    Senegal
    Slovenya




    Senegal




    Çeyrek final oynadı















    1998




    4




    Hırvatistan
    Jamaica
    Japonya
    Güney Africa




    Hırvatistan




    Dünya 3.sü oldu















    1994




    3




    Yunanistan
    Suudi Arabistan
    Nijerya




    Suudi Arabistan
    Nijerya




    İlk 16'ya girdiler















    1990




    3




    Kosta Rika
    Irlanda Cum.
    Birleşik Arap Emilikleri




    Irlanda Cum.




    Çeyrek final oynadı















    1986




    3




    Kanada
    Danimarka
    Irak




    Danimarka




    İlk 16'ya girdi















    1982




    5




    Cezayir
    Kamerun
    Honduras,
    Kuveyt
    Yeni Zelanda




    Cezayir
    Kamerun




    İlk turda grup 3.sü oldular























    1978




    2




    Iran, Tunus




    Tunus




    İlk turda grup 3.sü oldu















    1974




    4




    Avustralya
    Demokratik Almanya
    Haiti
    Zahire




    Almanya




    2. turda grup 3.sü oldu















    1970




    3




    El Salvador
    Israil
    Morocco




    Hepsi




    İlk turda grup 4.sü oldular















    1966




    2




    Portekiz
    Kore




    Portekiz




    Dünya 3.sü oldu















    1962




    2




    Bulgaristan
    Kolombiya




    Hepsi




    Grup 4.sü oldular















    1958




    3




    Kuzey Irlanda
    Sovyetler Birliği
    Galler




    Hepsi




    Çeyrek final oynadılar















    1954




    3




    Kore
    İskoçya
    Turkiye




    Türkiye




    Grup 3.sü, Almanya ile play-off















    1950




    1




    İngiltere




    İngiltrere




    Grup 2.si oldu















    1938




    4




    Küba
    Hollanda Antilleri
    Norveç
    Polonya




    Küba




    Çeyrek final oynadı















    1934




    10




    Avusturya
    Mısır
    İspanya
    Almanya
    Macaristan
    Italya
    Hollanda
    İsviçre
    İsveç
    Çekoslovakya




    İtalya




    Şampiyon oldu















    1930




    13




    Argjantin
    Belçika
    Bolivya
    Brezilya
    Şili
    Fransa
    Meksika
    Paraguay
    Peru
    Romanya
    Uruguay
    ABD
    Yugoslavya




    &ndash;




    &ndash;










    <!--
    -->

  3. #3

    Standart

    işte heyecan.. aga italya 90 nı ve sonrasını hatırlıyorumda çok güzel organizasyonlar yahu..
    hatta 90 yılında kupanın amblemini taşıyan terliklerimvardı resimdeki kutunun üzerindeki gibi ah bee ne yıllar, bide okupadan hatırladığım roberto baggio ve tabiki salvatore schillaci..keşke ay-yıldızımızda olsaydı 2006 almanya da o vakit tadından yenmezdi..



    Resim çıkmıyodu upload ettim Edit CaSh

  4. #4

    Standart


    Dünya Kupası heyecanı NTV&rsquo;de

    Almanya 2006 heyecanı, NTV ekranlarına da taşınıyor.

    NTV&rsquo;nin Dünya Kupası yayın akışı (her gün)

    11:30
    Maçlar başlamadan dünün özetleri - günün tahminleri.

    15:30 ve 21:00
    Biten maçın yorumu, başlayacak maçın analizi.

    24:00
    Spor Servisi&rsquo;nde Rıdvan Dilmen, yarının maçlarına bakacak ve tahminlerde bulunacak.

  5. #5

    Standart

    Dünya Kupası heyecanı Kanal 1''de
    Her dört yılda bir yapılan ve tüm dunyanın merakla beklediği FIFA Dünya Kupası, Türkiye''de ilk kez özel bir kanalda, Kanal 1''de olacak. Almanya''nın 12 farklı kentinde düzenlenecek olan 2006 FIFA Dünya Kupası''nın açılış maçı 9 Haziran''da Münih''te Almanya ile Kostarika arasında oynanacak. Final ise 9 Temmuz''da Berlin''de yapılacak. Kanal 1, kupada oynanacak 64 maçın tamamını ekrana getirecek.

    Maçları kimler anlatacak?
    TRT ve Kanal D'nin deneyimli spor spikeri; şampiyonanın yayın organizatörü ve Kanal 1 Spor Müdürü Gökhan Telkenar ile, NTV spor spikerleri Okay Karacan, Güntekin Onay, atv spor spikeri Ersin Düzen, KANAL 1 spor spikeri Emre Tilev, Eurosport'tan transfer edilen Onur Yıldız, TV8'den transfer edilen Aykut ınce gibi isimler Dünya Kupası anlatımları ile futbol severlere keyifli dakikalar yaşatacak.


    Edited by - yaskoy on 09/06/2006 00:09:23

  6. #6

    Standart


    Dünya Kupası Programı
    GRUP MAçLARI

    A GRUBU
    9 Haziran 19:00......................Alm anya-Kosta Rika
    9 Haziran 22:00 ...........................Pol onya-Ekvador
    14 Haziran 22:00........................A lmanya-Polonya
    15 Haziran 16:00 .....................Ekvador-Kosta Rika
    20 Haziran 17:00........................E kvador-Almanya
    20 Haziran 17:00 .....................Kosta Rika-Polonya
    B GRUBU.
    10 Haziran 16:00 .......................ıngilte re-Paraguay
    10 Haziran 19:00 .............................. Trinidad-ısveç
    15 Haziran 19:00......................... ıngiltere-Trinidad
    15 Haziran 22:00......................... ....ısveç-Paraguay
    20 Haziran 22:00 .......................Paragua y-Trinidad
    20 Haziran 22:00 .............................. ısveç-ıngiltere
    C GRUBU
    10 Haziran 22:00 ....................Arjantin-Fildişi Sahili
    11 Haziran 16:00 ...................S. Karadağ-Hollanda
    16 Haziran 16:00.....................Arja ntin-S. Karadağ
    16 Haziran 19:00 ............................Ho llanda-Fildişi
    21 Haziran 22:00........................H ollanda-Arjantin
    21 Haziran 22:00......................... Fildişi-S. Karadağ
    D GRUBU
    11 Haziran 19:00 .............................. .Meksika-ıran
    11 Haziran 22:00 ..........................Ango la-Portekiz
    16 Haziran 22:00......................... .Meksika-Angola
    17 Haziran 16:00......................... .......Portekiz-ıran
    21 Haziran 17:00......................... Portekiz-Meksika
    21 Haziran 17:00 .............................. ...ıran-Angola
    E GRUBU
    12 Haziran 19:00 ................ABD-çek Cumhuriyeti
    12 Haziran 22:00......................... .........ıtalya-Gana
    17 Haziran 19:00 ...............çek Cumhuriyeti-Gana
    17 Haziran 22:00 .............................. .....ıtalya-ABD
    22 Haziran 17:00 ...............çek Cumhuriyeti-ıtalya
    22 Haziran 17:00......................... ..........Gana-ABD
    F GRUBU
    12 Haziran 16:00 .....................Avustraly a-Japonya
    13 Haziran 22:00......................Bre zilya-Hırvatistan
    18 Haziran 16:00.....................Japo nya-Hırvatistan
    18 Haziran 19:00 ......................Brezilya-Avustralya
    22 Haziran 22:00......................... .Japonya-Brezilya
    22 Haziran 22:00..................Hırvati stan-Avustralya
    G GRUBU
    13 Haziran 16:00 .......................Güney Kore-Togo
    13 Haziran 19:00......................... ......Fransa-ısviçre
    18 Haziran 22:00 .....................Fransa-Güney Kore
    19 Haziran 16:00......................... ........Togo-ısviçre
    23 Haziran 22:00 ......................ısviçre-Güney Kore
    23 Haziran 22:00 .............................. ..Togo-Fransa
    H GRUBU
    14 Haziran 16:00......................... .ıspanya-Ukrayna
    14 Haziran 19:00................Tunus-Suudi Arabistan
    19 Haziran 19:00 ..................S. Arabistan-Ukrayna
    19 Haziran 22:00 .............................ı spanya-Tunus
    23 Haziran 17:00......................... ...Ukrayna-Tunus
    23 Haziran 17:00....................S. Arabistan-ıspanya
    ıKıNCı TUR
    1) 24 Haz. 18:00.....A Gr. Birincisi - B Gr. ıkincisi
    2) 24 Haz. 22:00.......C Gr. Birincisi-D Gr. ıkincisi
    3) 25 Haz. 18:00.......B Gr. Birincisi-A Gr. ıkincisi
    4) 25 Haz. 22:00.......D Gr. Birincisi-C Gr. ıkincisi
    5) 26 Haz. 18:00 ........E Gr. Birincisi-F Gr. ıkincisi
    6) 26 Haz. 22:00 ......G Gr. Birincisi-H Gr. ıkincisi
    7) 27 Haz. 18:00 ........F Gr. Birincisi-E Gr. ıkincisi
    8) 27 Haz. 22:00 ......H Gr. Birincisi-G Gr. ıkincisi
    çEYREK FıNAL
    A) 30 Haz. 18:00 ......1. maç galibi-2. maç galibi
    B) 30 Haz. 22:00.......5. maç galibi-6. maç galibi
    C) 1 Tem. 18:00........3. maç galibi-4. maç galibi
    D) 1 Tem. 22:00........7. maç galibi-8. maç galibi
    YARI FıNAL
    4 Temmuz 22:00 .......A maçı galibi-B maçı galibi
    5 Temmuz 22:00.......C maçı galibi-D maçı galibi
    üçüNCüLüK MAçI
    8 Temmuz 22:00 .................Yarı final mağlupları
    FıNAL
    9 Temmuz 21:00......................Yar ı final galipleri

  7. #7

    Standart

    yahu inşallah bu kanal 1 eline yüzüne bulaştırmaz canım kupayı.. aynı saatte olan maçları nasıl yayınlayacaklar merak ediyorum.. trt 3 kanalda maç veriyodu bea.. istediğini izle.. şimdi napcez bakim..

  8. #8

    Standart

    GOLEO VI : 2006 Dünya Kupası Maskotu








    2006 Dünya Kupası&rsquo;nın resmi maskotu ve bir aslan kadar da güçlü.




    GOLEO VI bu sevilesi aslan Almanya&rsquo;da düzenlenen 2006 Dünya Kupası&rsquo;nın resmi maskotu. Canlı, konuşan ve düşünen bu aslan &ldquo;Kimse bir maskot olmak için doğmaz&rdquo; diyor.




    GOLEO VI&rsquo;nın istediği ve amacı Almanya&rsquo;da düzenlenen Dünya Kupası finallerinin çok büyük bir olay olması, başarılı geçmesi ve hiçbir zaman unutulmaması. Bütün bir ay boyunca Dünya&rsquo;nın dört bir yanından gelen sporseverlerle birlikte dans edecek, eğlenecek ve sohbet edecek olan GOLEO VI kendisini &ldquo;Partilerin Kralı&rdquo; olarak görüyor.





    GOLEO VI Almanya Dünya Kupası&rsquo;na yalnız değil, yanından her zaman bulunan dostu konuşan futbol topu Pille ile birlikte. Muhteşem ikili &ldquo;Dünya&rsquo;nın en büyük partisi&rdquo; için hazır.




  9. #9

    Standart

    Münih-Allianz Arena





    Dünya Kupası için inşa edilen 5 yeni stadyumdan bir tanesi, 59.000 kapasiteli olan ve 190 milyon pounda mal olan Allianz Arena..




    Bu son teknoloji harikası olan stadyum Dünya Kupası finallerinin açılış maçına ev sahipliği yapacak..




    çok modern ve teknolojik bir şekilde döşenen stadyumun dışında tam 2.874 adet her renkte ışıklandırılabilen panel var ve akşamları bu paneller yakılarak şov yapılıyor.. Münih&rsquo;in iki ezeli rakibi Bayern ve TSV 1860 bu stadyumu ortaklaşa kullanıyor.. Bu stadyumda ilk Bundesliga golünü kaydeden isim ise ıngiliz Owen Hargreaves oldu..




    Bunu biliyor muydunuz?
    Almanya&rsquo;nın 1974 Dünya Kupası&rsquo;nı kaldırdığı Eski Olimpiyat Stadı&rsquo;ndan taşınılarak yeni bir tane yapılmasına referandum ile karar verildi.. Bavyera tarihinin en çok katılım olan bu halk oylamasında yeni bir stadyum için %65.8&rsquo;lik oy verilirken eskisinde kalmak isteyenlerin yüzdesi %37.5&rsquo;de kaldı..




  10. #10

    Standart


    ışte Dünya Kupası'nın enleri..



    Almanya'da cuma günü başlayacak 18. Dünya Kupası finallerinde yer alacak en genç futbolcu ıngiltere Milli Takımı kadrosunda yer alan 17 yaşındaki Theo Walcott..




    Finallerde, ıngiltere'nin 10 Haziran Cumartesi günü Paraguay takımına karşı oynayacağı karşılaşmada 17 yaş 86 günlük olan Walcot, Almanya'daki finallerde gol atması durumunda, Dünya Kupası finallerinde gol atan en genç futbolcu unvanını da alacak.

    Dünya Kupası finallerinde 1982 yılında Kuzey ırlanda Milli takımının kadrosundaki Norman Whiteside 17 yaş ve 41 günlük, 1998 yılındaki Dünya Kupası finallerinde, Kamerun Milli Takımı oyuncusu Samuel Eto'o 17 yıl ve 99 günlük, 2002 Dünya Kupası finallerinde, Femi Opabunmi 17 yıl ve 101 günlükken takımlarından forma giydiler ve en genç futbolcular olarak tarihe geçtiler.

    Dünya Kupası finallerinde en fazla gol 1954 yılında ısviçre'de düzenlenen organizasyonda çeyrek finalde Avusturya-ısviçre maçında kaydedildi. Avusturya rakibini 7-5 yenerek, en gollü maça imza attı. Bu finallerde Almanya'nın Türkiye'yi 7-2 yendiği maç da en fazla gol atılan karşılaşmalar arasında ilk 10 maçlar arasında yer aldı.

    Dünya Kupası finallerinde en gollü geçen 10 karşılaşma şöyle:
    1. Avusturya-ısviçre (1954 çeyrek Final): 7-5
    2. Macaristan-El Salvador (1982 Grup karşılaşması): 10-1
    3. Macaristan-Almanya (1954 Grup karşılaşması): 8-3
    4. Brezilya-Polonya (1934 ): 6-5
    5. Fransa-Paraguay (1958 Grup karşılaşması): 7-3
    6. Yugoslavya-Kongo (1974 Grup karşılaşması): 9-0
    7. Macaristan-Güney Kore (1954 Grup karşılaşması): 9-0
    8. Almanya-Türkiye (1954 Grup karşılaşması): 7-2
    9. Arjantin-Meksika (1930 Grup karşılaşması): 6-3
    10.ıtalya-ABD (1934 Grup karşılaşması): 7-1

    Türkiye'nin 2002 yılında Güney Kore ve Japonya'da düzenlenen Dünya Kupası finallerinin üçüncülük karşılaşmasının 11. saniyesinde Güney Kore'ye attığı gol ile Hakan şükür en erken gol atan oyuncu olarak tarihe geçti.

    Hakan şükür'ü, 1962 yılında çekoslavakya-Meksika karşılaşmasında 15. saniyede gol atan Vaclav Masek ve 1934 yılında Almanya-Avusturya maçında 25. saniyede gol atan Ernst Lehner izliyor.

    Dünya Kupası finallerinin diğer bazı istatistikleri ise şöyle:
    -En yaşlı futbolcu: 40 yaşında Tunus milli takımında oynayan Ali Boumijel

    -En uzun oyuncular: 2.02 metrelik boylarıyla Sırbistan milli takımında yer alan Nicola Zigic, çek milli takımında oynayan Jan Koller ve Avustralya milli takımında yer alan Zeljko Kalac

    En kısa oyuncu: 1,62 metrelik boyuyla Ekvator milli takımında oynayan Christian Lara

    En ağır oyuncu: 100 kilogram ağırlığıyla Jan Koller

    En hafif oyuncu: 59 kilogram ağırlığıyla Suudi Arabistan milli takımında yer alan Mohammad Al-Shlhoub



Benzer Konular

  1. İşte Dünya Kupası grupları! | 2010 Dünya Kupası | Güncel Haberler | 05.12.2009
    Konu Sahibi FBeyza Forum Milli Takim ve Diger Spor Aktiviteleri
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 05.Aralık.2009, 12:04
  2. 2010 Dünya Kupası fikstürü
    Konu Sahibi BeRKaY Forum Milli Takim ve Diger Spor Aktiviteleri
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 30.Ocak.2008, 21:26
  3. Dünya Kupası 2006 Göz Yaşı VE Mutluluk
    Konu Sahibi _crash_ Forum Magazin Haberleri
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 11.Temmuz.2006, 12:36
  4. 2006 Dünya Kupası Saha İçiiiiii
    Konu Sahibi _crash_ Forum Magazin Haberleri
    Cevap: 3
    Son Mesaj : 10.Temmuz.2006, 17:43
  5. Türkiye ve 2006 Dünya Kupası?
    Konu Sahibi CaSh Forum CshTR.com Anketleri | Polls
    Cevap: 11
    Son Mesaj : 24.Şubat.2006, 22:18