SİZİ TELLCOCELL İLE TANIŞTIRIYORUZ

KALİTELİ, GÜVENİLİR, EKONOMİK

Telefon görüşmelerinizi %80'a varan indirimlerle yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

SİZİ YURT İÇİ VE YURT DIŞI İLE EN HESAPLI BİZ GÖRÜŞTÜRÜYORUZ

İster evinizdeki telefonunuzu kullanarak ister internet hattınız üzerinden abonemiz olun, yurtdışı aramalarınızda %80’lere, şehirlerarası aramalarınızda %30’lara varan indirimlerden faydalanabileceksiniz.

Sizler de diğer abonelerimiz gibi sınırsızca konuşmanın keyfine varırken Arama Kartlarımızı kullanarak istediğiniz yerden konuşmanın özgürlüğünü de tadabilirsiniz.

Yeni nesil iletişime, yeni nesil Telekom operatörüyle geçin...

Her Zamanki Gibi Konuşun Ama Daha Az Ödeyin!

Sabit hattınızdan şehirlerarası, uluslararası sabit veya cep telefonlarına yapacağınız görüşmeleri daha hesaplı yapabilir, farklı fiyat seçenekleri ve yüksek hizmet kalitesinden yararlanabilirsiniz.


Tellcocell, yeni nesil iletişim servisleri pazarında dünya çapındaki omurgalarla bağlantı kurarak dakikaları ucuzlatıyor. Sunduğu servislerle kurumsal kullanıcıların iletişim ihtiyaçlarına yönelik iletişim teknolojilerine dayalı entegre çözümler sunuyor. Güçlü alt yapısı ve deneyimli kadrosuyla yurtdışı, GSM ve şehirlerarası ile görüşme giderlerini azaltan çözümler sunuyor.


Türkiye’nin her yerine sınırsız hizmet sunuyoruz.

• Şehirlerarası telefon görüşmelerinde %30’a varan indirim
• Milletlerarası görüşmelerde %80’e varan indirimli telefon görüşme imkanı
• web sitemiz aracılığıyla da 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet
• Hesabınızı internetten görme imkanı
• Cihaz ve Cihaz kurulumu tamamen ücretsiz.
• Web sitesi ve "Müşteri Hattı" aracılığıyla bakiye yükleme işlemlerinde %5 "Çip Bakiye" kazanma fırsatı
• Hesaplarında sürekli bakiyelerinin olmasını isteyen kullanıcılar için "Otomatik yükleme" talimatı verebilme imkanı
• "Otomatik yükleme talimatı" ile ekstra %2 "çip bakiye" kazanma şansı
• Online Takip Merkezi ve görüşmelerin detaylı raporlarla kullanıcılara sunumu
• Kaliteli ve kesintisiz görüşme garantisi
• "Bireysel ve Kurumsal" Kullanıcılara 7 gün 24 saat şubeler kendi aralarında ücretsiz görüşme imkanı

Tellcocell, işletmenizin mevcut altyapısı ve ihtiyacınız olan kapasiteye göre farklı çözümler sunuyor. Eğer genişbant internet erişiminiz varsa internet bağlantılı çözümlerimizden, yoksa sabit telefon hatları için geliştirdiğimiz çözümlerimizden faydalanarak, şirketiniz için en ideal ses hizmetini sağlayabilirsiniz.

Online Telefon Faturası Takibi!
Bu hizmetle, sisteme ilk defa kayıt olduğunuzda size verilen kullanıcı adı ve şifreyle, şirketinizden yapılan görüşmelere ait detayları inline olarak görebiliyorsunuz.

Böylelikle, hangi gün ve saatte, hangi ülkeyi, veya yurtiçi, hangi telefon numarasını aradığınızı, ne kadar konuştuğunuzu, ne kadar ödeyeceğinizi kontrol edebileceksiniz. Ayrıca, güncel tarife bilgilerinizi ve kredinizi online olarak takip edip, isterseniz yeni kredi yükleme talimatı verebileceksiniz.


Calling Shop Hizmetleri
Bireysel kullanıcıların Türk Telekom'a oranla şehirlerarası, uluslararası ve GSM görüşmelerini çok daha ekonomik bir şekilde yapabilecekleri arama dükkanlarıdır.

Calling Shoplar IP tabanlı çözüm kullanmaktadır ve 4-8 -12 kabinet olarak Türkiye genelinde farklı illerde şu an hizmet vermektedir. Müşteri kabinetten gerçekleştirdiği aramayı gercekleştirdikten sonra Call Shop'ın faturalandırma yaptırdığı bilgisayardan otomatik olarak arama detayını ve ücretini görebilmektedir. Call Shop sahibi ücreti ister peşin isterse kredi kartı ile tahsil etme şansına sahiptir.

Calling Shop kurulacak potansiyel yerler olarak Otel lobileri, Internet cafe'ler, havalimanları, askeriye kantinleri ve ufak büfeler vb. olarak örnek gösterilebilinir.

Calling Shop sahipleri sisnet bilişim teknolojileri (tellcocell ) in hizmetlerinden dakika satın alırlar ve Calling Shop açacakları bölgedeki rekabet durumuna göre Calling Shop sahipleri kendi satış fiyatlarını belirler.

Çözüm Ortaklığı ProgramıTellcocell Telekomünikasyon profesyonel bayi destek kadrosu ve teknik bilgisi ile hem müşterilerine hemde işbirliği içerisinde bulunduğu şirketlere telekomünikasyon konusunda gerekli altyapı hizmetini sağlamaktadır.

Kurumsal Hizmetler
Kurumsal Ses Hizmetlerimiz, firmaların şehirlerarası ve uluslararası görüşmelerini daha ekonomik koşullarda karşılamalarını sağlar.
Firmalara özel hazırladığımız ürünler ile farklı fiyat seçenekleri ve yüksek hizmet kalitesinden yararlanabilirsiniz.

Tellcocell alt yapısını kullanarak firmalar kendi firmaları arasında var olan Internet hatlarını kullanarak, takılacak Media Gateway cihazları sayesinde dahili numara çevirerek kendi aralarında 7/24 saat ücretsiz görüşme imkanına sahiptirler.

Tellcocell Telekomünikasyon bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermek için Türkiye genelinde birçok il ve ilçede bayilik ağını kurmuş bulunmaktadır. Prensip olarak bayilik ağını oluştururken müşteri memnuniyetini esas alan ve bu doğrultuda çalışmalarını titiz bir şekilde sürdüren şirketlerle işbirliği içerisine girmiştir.

Tellcocell Telekomünikasyon profesyonel bayi destek kadrosu ve teknik bilgisi ile hem müşterilerine hem de işbirliği içerisinde bulunduğu şirketlere telekomünikasyon konusunda gerekli alt yapı hizmetini sağlamaktadır. Bayilik yapılanmamız bizimle aynı hedefe yürüyecek yeni şirketlerle devam ettirilecektir.

IP (Internet) Tabanlı Abonelik
Kurumsal Müşterilerde var olan Internet (ADSL, Leased Line ve Frame Relay) hatları üzerinden görüşme yaptırmayı sağlar. Bu hizmet sayesinde müşteriler Türk Telekom'a çağrı başlatma ücreti ödemezler ve daha ekonomik bir hizmet almış olurlar.

Ip tabanlı hizmet alabilmek icin müşterilerin kac kişi aynı anda görüşme yapmak istediği önemlidir. Bu talep doğrultusunda Internet modemi ile santral arasına konulacak olan Media Gateway cihazı ile görüşmeler Tellcocell tarafından sonlandırılır.

Santral Çözümleri:
İnternetin tüm avantajlarından yararlanmak isteyen şirketler, Tellcocell Kurumsal’ın uzman kadrosu ve bilgi birikimi ile hizmete sunduğu santral çözümlerinden yararlanabilir. Tellcocell Kurumsal, şirketlerin ihtiyaçlarına göre saptadığı santral çözümlerini (ağ geçidi veya donanım) projelendirerek altyapı kurulumu yapar. Bu sayede şirket telefon görüşmelerini Tellcocell omurgası üzerinden gerçekleştirmeye başlar. Santral hizmetini kullanan şirketler aynı zamanda Tellcocell omurgasına bağlı olarak yüksek kaliteli ses ve maliyet avantajıyla kendi bölgeleri arasında iletişim kurabilirler.
Tümleşik Sunucu (Unity Server) Hizmetleri
IP telefonlara bırakılan sesli mesajların e-posta adresinize seslimesaj olarak gönderilmesi sağlanır.
Ekspres Arama (Call Express) Hizmetleri
Bu hizmetler lisans ücretlerinde avantajlar sağlar.

Tellcocell'in Vizyonu
Telekomünikasyon sektöründe gerekli her türlü alt yapıyı oluşturarak çözümler üreten, üstün teknolojik bilgisi, gücü, profesyonel müşteri hizmetleri, satış ve destek kadrosu ile müşterilerine teknolojinin en üstün özelliklerini, en uygun fiyatlara sunmayı hedefleyen bir teknoloji araştırma, geliştirme ve uygulama kuruluşu olmak.

Tellcocell Misyonu
Tellcocell, ilke olarak benimsediği müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kurmuş olduğu profesyonel kadrosu, sektör bilgisi ve tecrübesi, gelişmiş teknik altyapısı ile telekomünikasyon sektöründe global bir operatör olmayı hedefliyor.DETAYLI BİLGİ VE İLETİŞİM İÇİN

Vildan HOCAOĞLU
Tellcocell Telekom Müşteri Temsilcisi

Tel : 0212 531 21 41
GSM : 0532 567 61 84
E-Mail : [email protected]

Fiyat listeleri için lütfen iletişime geçiniz.