14 Şubat Sevgililer Günü'ne sayılı günler kala, çiftler birbirinden değişik hediye arayışına girdiler bile. Bilişim Eğitim Merkezi, Sevgiliye Özel "Hediye Web Sayfası" eğitimleri ile farklı bir seçenek sunuyor.


Bilişim Eğitim Merkezi'nde 14 Şubat sevgililer gününe özel hazırlanan "Sevgiliye Web" tasarım eğitim kampanyası başlıyor.

Eğitime katılanlar 12 saatlik eğitim sonunda sevgililerine web sitesi hediye etmiş olacaklar. Bu kampanya dahilinde "Sevgiliye Web" eğitimine katılan ilk 100 kişi arasında en başarılı web sayfasını hazırlayan bir kişi 180 saatlik sertifikalı web tasarım programlarının tamamını ücretsiz alma şansını kazanacak.
Sevgililer gününe özel olarak hazırlanmış eğitim içeriklerleri ile 2 Şubat 2008 - 10 Şubat 2008 tarihleri arasında, 12 saatlik eğitimlerle "öğreten eğitim" modeli uygulanmış olacak. Bu hediye web sitesi eğitimleri ile hikayesi olan veya hikayesi başlayacak sevgililerin aşklarını web sitesi ile belgelemeleri ve hediye etmeleri mümkün olacak.
Eğitime katılacak kişiler diledikleri isimle veya sevgilisinin adının domain adresini alabilecekler. (örnek: www.leylamecnun.biz) Bir yıllık hosting hizmeti ve domain adı Bilişim Eğitim Merkezi tarafından sağlanacak ve bu konuda ayrıca bir ödeme yapmayacaklar. Temel web tasarımına giriş eğitimi ile sevgililer aşklarını kendi kalemlerinden, kendi kalplerinden ve kendi hayallerinden alıntılar ile bir web sayfasına aktaracaklar.
Hikayesini ve aşkını dünyaya duyurmak isteyen tüm sevgililerin kısa bir sürede 12 saatlerini ayırarak alacakları bu eğitimlerde, hem web tasarımına temel bir giriş yapmış olacaklar hemde sevgililerine olan aşklarını ölümsüzleştirecekler. Sevgiliye Web eğitimlerine katılanlara, Temel Web Tasarım Bilgileri 1 Saat - Photoshop 3 Saat - Dreamweaver 6 Saat - Swisch 1 saat - Ftp 1 saat olmak üzere toplam 12 saatlik eğitim ile tasarım programlarını kullanmaları öğretilecek. Temel Web Tasarımına Giriş eğitimini profesyonel eğitimenlerden alacaklar ve sevgilileri için tasarlayacakları web sitesinin tasarımını eğitmen eşliğinde düzenleyecekler.


Hürriyet...

Not: Bu hizmeti kullanacağınız site adını paylaşmak istemedim reklam olur diye isteyen arkadaş olursa Pm ile ulaşabilir.