Ürünü kendim 1 yıl önce toplama pc olarak hızırladım.
Kendim kullanacağım için en iyi performans uygun fiyat ilkesi ile hazırlandım.

Hiç bir donanımsal sorun yoktur okul nedeniyle şehir değiştereceğimden dolayı laptop almaya karar verdim o nedenle satıyorum.


CİHAZ ÜZERİNDE
:

*
ASUS K8N Rev 1.xx ana kart , Onboard; ethernet , 6 ' çıkış realtek ses sistemlerine tam uyumlu ses kartı , com port , 4'lü USB 2.0 çıkış
*
AMD Athlon 64 2800+ işlemci ,
*
512MB x 2 kingston 1GB x 1 Nanya Technology toplam 2 RAM bulunmaktadır ayrıca 2GB ye kadar ek olarak takılabilecek 1 harici slot bulunmaktadır istenilirse yükseltilebilir ,
RAM lar üzerinde resimdede görülen soğutucu sistem mevcuttur

*
NVIDIA GeForce FX 5500 AGP 8x 256 MB DDR ekran kartı
*
250 GB Samsung sata hard disk , 40 x 2 samsung ide hard disk : Toplam 330 GB
*
TSSTcorp CD/DVDW SH-S182D ATA Device DVD Writer optik okuyucu
*
15' PHILIPS beyaz monitör , A4Tech klavye ve 2x cilck maus

Not: Ürünü yollarken işletim sistemini ve istenilen bütün proğramları ÜCRETSİZ olarak kurup tamamiyle sorunsuz ve temiz şekilde göndereceğim işletim sistemini de Win 2000 - Win Xp - Win 7 professional veya ultimate olarak sizin seçiminiz dahilinde kuracağım ayrıca talep ettiğiniz tüm proğramlar yüklenecektir. ( Oyunlar dahil değil. )


Önemli Not :
250 GB somsung sata hard disk içerisinde Film , Yabancı Dizi ve Müzik arşivim bulunmaktadır arşivin tamamı 500 GB dir. Ürünün normal satış fiyatına arşiv içeriği DAHİL DEĞİLDİR. İsteyenlere fiyat farkı alarak 250 GB lik arşivi de ekleyebilirim arşiv içeriğini ilgilenenler için mail olarak atacağım.
Arşivin içerik seçimini kendiniz yapalirsiniz.
Ör: Oyun - Filim - Müzik - Dizi - Proğram


Peşin " 350 " Türk Lirasına Türkiyenin her yerine kargo ile yollayabilirim ilgilenenler mesaj atabilir yada " 0506-582-17-61 " den bana ulaşabilirler.


İlginize teşekür ederim...