2011 yılında tüm dünyayı sarsıp kavuran fantastik kurgu dizisi kuşkusuz Game of Thrones'tur. George R.R. Martin'in ölümsüz serisi olan Buz ve Ateşin Şarkısı (A Song of Ice and Fire) 'ndan konusunu almaktadır. Taht Oyunları ( Game of Thrones ) kitabından ismini alan dizi, geniş kadrosu ve sağlam altyapısı ile son zamanların en pahalı dizilerinden birisidir.

Her yıl nisan ayının ilk günü yeni sezonuna başlayan dizi şu an 3. sezon hazırlıklarını bitirmiş ve yayına gün saymaktadır. Dünyaca ünlü oyuncuları ile seriyi ekrana çok iyi yansıtan dizi, Emmy dahil olmak üzere birçok ödülü de almayı başarmıştır.

GameofThronesTurkiye.com Haziran 2011 tarihinden beri kesintisiz hizmet veren Game of Thrones dizisi, Buz ve Ateşin Şarkısı serisi fan sitesidir. Aktif olduğu süre boyunca dizi ve seri hakkında bilgiler veren, güncel haberleri anında yansıtan, seri ve dizi hakkında görsel ögeleri ziyaretçileriyle paylaşan özgün bir sitedir. Yaptığı etkinlikler ile Game of Thrones fanlarına hediyeler dağıtan, sıcak bir ortam oluşturmayı amaçlayan GameofThronesTurkiye.com bu misyonundan hiçbir zaman vazgeçmeyecektir.

Ayrıca yaklaşık bir seneden beri aktif olan forumumuz Türkiye'nin en iyi Game of Thrones fan forumu olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. Game of Thrones forum ları sizlere iyi bir arkadaş ortamı, bol sohbetler ve keyifli zamanlar geçirmeyi amaçlamaktadır.

Sizleri Türkiye'nin en büyük Game of Thrones fan oluşumuna davet ediyoruz.

Sitemize Ulaşmak için: www.gameofthronesturkiye.com

Forumumuza Ulaşmak için: www.gameofthronesturkiye.com/forum

Facebook Sayfamıza Ulaşmak için: www.facebook.com/gameofthronesturkiye.com

Twitter Sayfamıza Ulaşmak için: www.twitter.com/GoTTurkiyecom

Sitemizden Rastgele Başlıklar
Youtubeda Son Videolarımız
Alıntı
http://www.youtube.com/watch?v=ko1J1_7oRKA