emlaklik & sedatyucel

Galatasaray 2-1 Beşiktaş maçın geniş özeti/video

Sezonun ilk derbisinde Galatasaray boş tribünler önünde Ali Sami Yen’de Beşiktaş’ı 2-1 mağlup etti ve liderlik koltuğundaki yerini korudu.Bu maçın geniş özeti burada.. Galatasaray 2-1 Beşiktaş http://www.youtube.com/watch?v=K4ZS_1VS-Hc

Bu konu 1129 kez görüntülendi ve 8 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Galatasaray 2-1 Beşiktaş maçın geniş özeti/video

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1129 kez incelendi.

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Yeni Galatasaray 2-1 Beşiktaş maçın geniş özeti/video

Sezonun ilk derbisinde Galatasaray boş tribünler önünde Ali Sami Yen’de Beşiktaş’ı 2-1 mağlup etti ve liderlik koltuğundaki yerini korudu.Bu maçın geniş özeti burada..

Galatasaray 2-1 Beşiktaş

LaPaTYa

teşekkürler gerçi seyretmesem daha ii

sağol valla tüm galatasaray taraftarları olarak rahat bir nefes alıp yola devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz

MaTRiX

Ne dıyosun super oldu in bole devam etmezler cunku GALATASARAY daha ıyıde oynayabilir.

G.SAray bu sene açık ara şampion!

MaTRiX

oyle deme daha yenı basladı lıg ben oyle soyleyen gs lılerecok kızıyom :@

şampiyon cimbom,fener inter galibiyetinden sonra şımardı bu onları ligde rehavete sokacak şampiyonlar ligine odaklanacaklar ligde puan kaybedecekler,grupta 3.olup uefaya düştüklerinde geri toparlanamayacak kadar açılmış olacak puan farkı,beşiktaş zaten ilk 3e zor girer,sivassporda geçen sene vestel manisada olduğu gibi düşmeye başlar 1-2 hafta sonra...

Beşiktaş ilk 3 zor girer hariç dediklerine katılıyorum kardeş!

aslında sezon başında şampiyonluğa oynar diyordum da beşiktaş için her geçen gün daha kötüye gidiyolar hele en son 2-1kazandığımız maçtaki oyunları lincoln olmamasına rağmen beni kuşkulandırdı ilk 3 için...takım atak yapamıyor 1-2 futbolcu bireysel yetenekleriyle direniyolar ama yeterli değil.şampiyonlar ligi olmasa ligde daha iyi olabilirlerdi ancak çok mağlubiyet alacaklar pis gruba düştüler fenerin grubu gibi değil.bugün portoya yenilirlerse zaten ertuğrulu şutlarlar... 1-2 maç sonra dağılır giderler diye düşünüyorum