emlaklik & sedatyucel

Keita Carlos'tan özür diledi | Güncel Haberler | 28.10.2009

F.Bahçe derbisinde Roberto Carlos'a attığı yumruk nedeniyle kırmızı kart gören Keita, Sabah'a özel açıklamalarda bulundu. Rijkaard'ın da onaylaması sonrasında G.Saray yönetiminin para cezası vermeye hazırlandığı yıldız oyuncu şöyle konuştu: "Carlos'a yaptığım hareket yanlıştı. Ancak maç öncesindeki tahrikler, kafamıza atılanlar bizi çileden çıkarttı. Carlos o pozisyonda güreşir gibi faul yapmasına rağmen hakem oyunu durdurmadı. Hakemle gözgöze geldim ama düdüğünü çalmadı. Ben de bir an

Bu konu 656 kez görüntülendi ve 2 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Keita Carlos'tan özür diledi | Güncel Haberler | 28.10.2009

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 656 kez incelendi.

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Keita Carlos'tan özür diledi | Güncel Haberler | 28.10.2009

F.Bahçe derbisinde Roberto Carlos'a attığı yumruk nedeniyle kırmızı kart gören Keita, Sabah'a özel açıklamalarda bulundu.
    Rijkaard'ın da onaylaması sonrasında G.Saray yönetiminin para cezası vermeye hazırlandığı yıldız oyuncu şöyle konuştu: "Carlos'a yaptığım hareket yanlıştı. Ancak maç öncesindeki tahrikler, kafamıza atılanlar bizi çileden çıkarttı. Carlos o pozisyonda güreşir gibi faul yapmasına rağmen hakem oyunu durdurmadı. Hakemle gözgöze geldim ama düdüğünü çalmadı. Ben de bir an kendimi kaybettim. Yaptığım hareketi savunmuyorum ama hakemin düdüğü çalmayarak benim bu hareketimi hazırladı."

ARDA'YA DESTEK
    Fildişili yıldız, devre arasında sarı kartı bulunduğundan dolayı Rijkaard'ın kendisini uyardığını ancak söz verdiği hocasını zor durumda bıraktığı için soyunma odasında da özür dilediğini söyledi.
    Tüm eleştirilere saygı duyduğunu belirten Keita sözlerini şöyle tamamladı: "Bu maçı biz futbolcular kaybettik. Kaptanımız Arda çok genç; ona destek verilmeli. Soyunma odasında ne kadar üzüldüğüne hepimiz şahidiz. Bütün suç onun omuzlarına yüklenmemeli. Hepimiz suçluyuz. Taraftarımıza söz veriyorum. Biz iyi bir takımız ve sezon sonunda şampiyon olacağız." Derbiden sonra Carlos'la karşılaşmadığını belirten Keita, dün Elano'dan Fenerbahçeli yıldızın telefon numarasını aldığını ve arayıp özür dilediğini belirtti.

Özür dilemesi de bir şeydir.
    Teşekkürler.

Carlos un da keita nın da hareketi futbola yakışmayan şeyler.Ancak bence carlos un böle bi faul yapma sebebi tamamen taktiksel yani keita yı oyun dışına attırmak içindir.Bu da futbolda olan şeyler.Maçta nonda yı da gördük ceza sahasına girip attı kendini.aynı sebepden dolayı.çünkü bu kadar zamandır Türkiye de oynuyor ve ben böle faul yaptığını hiç görmedim.Bu adam o kadar amator değil.