UEFA Avrupa Ligi'nde Galatasaray, gruptaki 3. rakibi Dinamo Bükreş'i Ali Sami Yen Stadı'nda mükemmel bir oyunla 4-1 mağlup etti.

GALATASARAYLeo Franco, Sabri(DK.66 Uğur), Mehmet Topal, Servet, Caner, Ayhan (Dk. 75 Barış), Mustafa, Keita (Dk. 55 Aydın), Elano, Kewell, Nonda
DINAMO BÜKREŞ
Dolha, Diabate, Goian, Rus (Dk. 46 Bostina), Tamas, Andrei Cristea, Torje, (Dk. 75 Niculescu), Scarlatache, N'Doye, Adrian Cristea, Marius Alexe (Dk. 58 Zicu)
GOL: Kewell (dk32 Galatasaray), Nonda(dk.42 Galatasaray), Nonda(dk.46 Galatasaray), Elano(dk.59 Galatasaray), Ndoye(dk.63 D.Bükreş)
SARI KARTLAR: Ayhan(dk.49 Galatasaray), Kewell(dk.64 Galatasaray), Ndoye(dk.64 D.Bükreş)

90.Dakika :Hakem Martin Ingvarsson maçı bitiren düdüğü çalıyor. UEFA Avrupa Ligi F Grubunda temsilcimiz Galatasaray kendi sahasında karşılaşmayı 4-1 kazanarak 3 puanın sahibi oluyor.

90.Dakika :Galatasaray atağında Barış sağ çaprazdan kaleye sert vurdu ama top üstten farklı bir şekilde auta çıktı.

89.Dakika :4. Hakem Magnus Ahlsen maçın sonuna 2 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.

88.Dakika :Galatasaray gole çok yaklaştı. Elano sol çaprazdan kaleye sert vurdu kaleci Dolha saha içine çeldi sonrasında seken topa Kewell gelişine sert vurdu ama kaleci Dolha bir kez daha topu kurtardı.

87.Dakika :Dinamo Bükreş'te Adrian Cristea sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ve savunmamız topu uzaklaştırdı.

86.Dakika :Dinamo Bükreş atağında Tamas sağ çaprazdan kaleye sert vurdu ve top yan ağlarda kaldı.

85.Dakika :Dinamo Bükreş atağında Diabate sol kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ve savunma topu uzaklaştırdı.

83.Dakika :Galatasaray atağında Kewell ceza sahası içine arapas attı ama top doğrudan kaleci Dolha'ya geldi.

81.Dakika :Galatasaray bu dakikalarda orta alanda paslaşma yapıyor.

79.Dakika :Galatasaray atağında savunmanın arkasına atılan pasa Uğur hareketlendi ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.

78.Dakika :Dinamo Bükreş atağında Cristea ceza sahası içine yerden arapas attı ve savunmada Servet araya girerek tehlikeyi önledi.

77.Dakika :Galatasaray atağında Aydın sağ kanattan topla ilerlemek istedi ama kontrol edemeyince top auta çıktı.

75.Dakika :Galatasaray atağında Aydın sağ kanattan ceza sahası içine yerden pas attı ama savunma ayak koyarak topu kazandı.

74.Dakika :Dinamo Bükreş'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 22 numarayla Torje Giren oyuncu 99 numarayla Niculescu

73.Dakika :Galatasaray'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 18 numarayla Ayhan, Giren oyuncu 8 numarayla Barış

72.Dakika :Galatasaray atağında Mustafa Sarp ceza sahası içine havadan pas attı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

71.Dakika :Galatasaray atağında Kewell ceza sahası dışından kaleye yerden sert vurdu ama top yandan auta çıktı.

70.Dakika :Galatasaray'da Kewell sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortaladı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

69.Dakika :Dinamo Bükreş atağında Cristea sağ kanattan ceza sahası içine girdi, yerden pasını verdi ve savunmada Servet son anda topa dokunarak tehlikeyi uzaklaştırdı.

68.Dakika :Dinamo Bükreş gole çok yaklaştı. Cristea ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve top önce savunmada Servet'e sonrasında direğe çarparak kornere çıktı.

67.Dakika :Dinamo Bükreş atağında Ndoye ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ve top üstten auta çıktı.

66.Dakika :Dinamo Bükreş atağında Zicu ceza sahası içine arapasını attı ve top savunmada Servet'in kontrolünde auta çıktı.

65.Dakika :Galatasaray'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 55 numarayla Sabri, Giren oyuncu 3 numarayla Uğur Uçar

64.Dakika :Dinamo Bükreş'te Ndoye rakibi Kewell'la tartıştığı için Sarı Kart gördü.

63.Dakika :Galatasaray'da Kewell rakibiyle tartıştığı için Sarı Kart gördü.

62.Dakika :Galatasaray atağında Kewell sol kanattan ileriye doğru uzun oynadı ama savunma araya girerek kafayla topu uzaklaştırdı.

61.Dakika :GOL !! Dinamo Bükreş Ndoye attığı gol ile durumu 4-1 yapıyor.

59.Dakika :Dinamo Bükreş'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 31 numarayla Alexe Giren oyuncu 7 numarayla Zicu

58.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Galatasaray Elano'nun penaltıdan attığı gol ile durumu 4-0 yapıyor.

56.Dakika :Galatasaray Aydın'ın ceza sahası içinde düşürülmesi sonucunda penaltı kazandı.

54.Dakika :Dinamo Bükreş atağında Torje orta alan önünden ceza sahası içine havadan pas attı ve savunmada Servet kafayla topu uzaklaştırdı.

53.Dakika :Galatasaray'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 11 numarayla Keita, Giren oyuncu 7 numarayla Aydın

52.Dakika :Dinamo Bükreş atağında Cristea ceza sahası dışından kaleci Leo Franco'nun önde olduğunu görünce aşırtma bir vuruş denedi ve top üstten auta çıktı.

51.Dakika :Galatasaray atağında Caner sol kanatta topla buluştu, bekletmeden ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

50.Dakika :Dinamo Bükreş'de Cristea sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ve savunmada Servet topu uzaklaştırdı.

49.Dakika :Galatasaray'da Ayhan rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

48.Dakika :Galatasaray atağında Caner sol kanattan sağ kanata doğru uzun oynadı, Keita hereketlendi ama savunma topu uzaklaştırdı.

47.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Galatasaray Nonda'nın attığı gol ile durumu 3-0 yapıyor.Galatasaray atağında Keita sağ kanattan ceza sahası içine yerden ortaladı ve Nonda altıpas içinde plase vuruşla topu boş ağlara gönderdi.

46.Dakika :Dinamo Bükreş ikinci yarıya oyuncu değişikliği yaparak başladı; Çıkan oyuncu 6 numarayla Rus, Giren oyuncu 8 numarayla Bostina

46.Dakika :Galatasaray hakem Martin Ingvarsson'un düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.

45.Dakika :Hakem Martin Ingvarsson ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 2-0 Galatasaray'ın üstünlüğüyle sona eriyor.

45.Dakika :4. Hakem Magnus Ahlsen ilk yarının sonuna 1 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.

44.Dakika :Galatasaray atağında Sabri sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Nonda yükseldi kafayı vurdu ama top yandan auta çıktı.

42.Dakika :Dinamo Bükreş atağında Torje savunmanın arkasına sarktı, kaleciyle karşı karşıya aşırtma vuruş denedi ve top yandan auta çıktı.

41.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Galatasaray Nonda ile 2. golü buldu.Keita sağ kanattan topla ceza sahası içine girdi, içeriye yerden pasını verdi, Nonda penaltı noktası üzerinde bekletmeden müsait pozisyonda kaleye sert vurdu ve top ağlarla buluştu.

40.Dakika :Dinamo Bükreş atağında Torje ceza sahası dışından kaleye yerden sert vurdu ve top yandan auta çıktı.

39.Dakika :Galatasaray atağında Kewell sol kanatta topla buluştu, ceza sahasına doğru ilerledi, kaleye sert vurdu ama kaleci Dolha son anda topu saha içine çeldi.

38.Dakika :Dinamo Bükreş atağında Rus sağ çaprazdan kaleye sert vurdu ve top üstten auta çıktı.

36.Dakika :Galatasaray atağında Nonda ceza yayı önünde kaleye sert vurdu ama top kaleci Dolha'da kaldı.

35.Dakika :Dinamo Bükreş atağında Torje sağ kanattan topla korner çizgisine indi, ceza sahası içine yerden ortaladı ama top doğrudan kimse dokunamayınca auta çıktı.

34.Dakika :Galatasaray atağında Keita sağ kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

33.Dakika :Galatasaray atağında Elano ceza sahası içine havadan pasını attı ama top kaleci Dolha'da kaldı.

32.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Galatasaray Kewell'ın attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.Kewell sol kanatta topla buluştu, ön direğe doğru ortaladı, Servet ayağını uzattı ama dokunamadı ve top kaleci Dolha'nın yanından ağlarla buluştu.

29.Dakika :Galatasaray atağında Keita sağ kanattan ceza sahası içine yerden pasını verdi ama savunma araya girerek Ayhan'dan önce topu uzaklaştırdı.

27.Dakika :Dinamo Bükreş gole çok yaklaştı. Alexe ceza sahası dışında topla buluştu, bekletmeden sol çaprazdan kaleye sert vurdu ve top üstten auta çıktı.

26.Dakika :Galatasaray atağında Ayhan sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla Keita'dan önce topu uzaklaştırdı.

25.Dakika :Galatasaray atağında Caner sol kanatta topla buluştu, ceza sahası içine yerden pasını verdi Kewell hareketlendi ama top kaleci Dolha'da kaldı.

23.Dakika :Galatasaray atağında Kewell sol kanatta topla buluştu, bekletmeden ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

22.Dakika :Galatasaray atağında Caner sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

21.Dakika :Galatasaray atağında Keita savunmanın arkasına atılan pasa hareketlendi ama hakem ofsayt kararı verdi.

20.Dakika :Dinamo Bükreş'de Adrian sağ kanattan kornere kullandı, arka direkte Alexe yükseldi kafayı vurdu ve top üst ağlarda kaldı.

18.Dakika :Galatasaray atağında Caner sol kanattan topla beraber ilerlemek istedi ama savunma ayak koyarak tehlikeyi önledi.

17.Dakika :Galatasaray'da Elano rakip saha sol çaprazdan serbest vuruş kullandı, direk kaleye şutunu vurdu ama top üstten auta çıktı.

16.Dakika :Dinamo Bükreş'de Ndoye kaleye yaklaşık 35 metreden serbest vuruş kullandı, direk kaleye şutunu vurdu ve top farklı bir şekilde auta çıktı.

15.Dakika :Dinamo Bükreş atağında Torje sağ çaprazdan kaleye sert vurdu ve top üstten auta çıktı.

14.Dakika :Galatasaray atağında Sabri topla beraber ceza sahası içine girdi, pas vermek istedi ama top savunmada kaldı.

13.Dakika :Galatasaray'da Elano sol kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

12.Dakika :Galatasaray atağında Nonda ceza sahası önünde topla buluştu, içeriye yerden pasını attı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

11.Dakika :Dinamo Bükreş atağında Cristea ceza sahası içine uzun oynadı ve top doğrudan kaleci Leo Franco'ya geldi.

10.Dakika :Galatasaray atağında Elano orta saha önünden içeriye arapas attı ama top kaleci Dolha'da kaldı.

8.Dakika :Galatasaray atağında Keita sağ kanattan ceza sahası içine girmek istedi ama savunma ayak koyarak tehlikeyi önledi.

7.Dakika :Galatasaray'da Elano sağ kanattan serbest vuruş kullandı, arka direğe ortaladı, Servet kafayı vurdu ama kaleci Dolha son anda topu saha içine çeldi.

5.Dakika :Dinamo Bükreş atağında Diabate sol kanata doğru yerden pasını verdi ama top hızlı olunca doğrudan taca çıktı.

4.Dakika :Galatasaray'da Keita sağ kanattan korneri kulandı, ceza sahası içine yerden pasını attı, Elano topu havalandırdı ama savunma topu uzaklaştırdı.

3.Dakika :Galatasaray atağında Elano sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top savunmaya çarparak kornere çıktı.

2.Dakika :Dinamo Bükreş atağında Alexe sol kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ve top savunmada kaldı.

1.Dakika :Karşılaşma Dinamo Bükreş'den Cristea'nın vuruşuyla başlıyor.

0.Dakika :UEFA Avrupa Ligi F Grubunda temsilcimiz Galatasaray kendi sahasında Romanya temsilcisi Dinamo Bükreş'i konuk ediyor.spor3.com