emlaklik & sedatyucel

Galatasarayin gitti yol yol degil

Nereye gidiyor bu takim allah askina yaa ilk birkac hafta 3+ den az atmadi simdi berabere hatta 3:0 yeniliyor ne oldu bu takima. yorumlarinizi bekliyorum.....

Bu konu 783 kez görüntülendi ve 5 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Galatasarayin gitti yol yol degil

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 783 kez incelendi.

Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Exclamation Galatasarayin gitti yol yol degil

Nereye gidiyor bu takim allah askina yaa
    ilk birkac hafta 3+ den az atmadi simdi berabere hatta 3:0 yeniliyor ne oldu bu takima.

yorumlarinizi bekliyorum.....

abdsen bunu beğendi.

orta saha hattının çoğu forvet tarzı oyuncular defans özelllikleri pek fazla yok malesef böyle olunca ilerde kaptırılan toplarda geride çoğalamıyoruz ilk haftalarda yok muydu bu sorun tabiiki vardı hatta geçen senede vardı ama ilk haftalarda girdiğimiz bu gol pozisyonlarını değerlendirmemiz yani gole çevirmemiz sayesinde sıkıntı yaşamamıştık zaten anadolu takımları ilk golü yediler mi oyundan düşüyolar hepsini katmıyorum tabi bu söylediğimiz içine ama çoğu böyle kötü sonuçlar almaya başladığımızdan beri ise galatasarayın pozisyonunun olmasına rağmen değerlendirememesi akabinde daha fazla adamla hücüm edip ilerde kaptırdığı toplarda da geri dönememesi galatasarayın sıkıntı yaşamasına neden oldu malesef. liberoların fazla iyi olmadığını düşünüyorum hem ofansif hemde defansif anlamda ayrıca teknik adamında sahaya 11 i çok fazla bozmadan oyuncularda oynamaya gitmesi lazım nondanında bu sistem için baros tan daha doğru bir tercih olduğuna inanıyorum libero hattına yapılacak bir takviyeden sonra galatasarayın daha iyi olacağından eminim

Toplam Oynadığı 9 Mac dan 7 Galibiyet , 1 Beraberlik ve 1 Yenilgi Aldı..
    Bunda Bişey Yok..Daha Sezon Yeni Basladı Arkadasım..

Evet. Daha yeni başladı sezon. psycho45, sen galatasaray düşmanı değilsindir umarım.

abartmayın be "hatta 3-0 yeniliyormuş" lafa bak aynı hafta real gibi takımda sevillaya yenildi italyada milan pas pas oldu 8.haftada tek mağlubiyet almış takım için açılan konuya bakarmısın gittiği yol yol değilmiş

tass_co Nickli Üyeden Alıntı
    Evet. Daha yeni başladı sezon. psycho45, sen galatasaray düşmanı değilsindir umarım.
    öyle birsey yok kendimi bildim bileli galatasarayliyim orada süphen olmasin