G.Saray Teknik Direktörü Rijkaard, Florya’da yönetimle buluşacak. Stoper ve sağ bek özellikleri bulunan bir futbolcu yada Baros’un alternatifi için rapor verecek. Ve son transfer için düğmeye basılacak.

GALATASARAY’da son transferin adı cuma günü konulacak... Abdulkader Keita ve Elano Blumer bombasını patlatan yönetici Haldun Üstünel, Maccabi Netanya maçının ardından teknik direktör Frank Rijkaard ile Florya’da bir araya gelecek. Yönetimden 7 gün süre isteyen Hollandalı teknik adam, Avrupa Ligi maçı sonrası 2 mevki konusunda kesin karar verecek.


Üstünel bekliyor
Yönetim, Rijkaard’ın raporuna göre son takviyeyi stoper ve sağ bek özellikleri bulunan bir futbolcu ya da Milan Baros’un alternatifi olan yabancı bir forvet transfer edecek.

Dünyaca ünlü teknik adamın sağ bekte Sabri’nin ve Uğur’un performansını tam olarak yeterli bulmadığı, uzun maratonda Çek yıldızın yaşabileceği sakatlık sebebiyle sıkıntıya düşmemek için bu bölgeye de takviye istediği belirtildi.
Yaptığı gizli transferlerle adını sık sık gündeme getiren Üstünel ise şu sıralar yoğun tempo sonrası ailesiyle birlikte vakit geçiriyor. Ancak iş bitirici yönetici cuma günü Rijkaard’ın iki mevkiden birisini tercih etmesi sonrası son transferi 30 Ağustos’a kadar bitirmek için kolları sıvayacak.


Tek pürüz para
Bu arada G.Saray’ın transfer etmek istediği Vestel Manisalı futbolcular Sezer Öztürk ve Ufuk Ceylan konusunda pazarlıklar sürüyor. Sarı kırmızılı yönetimin Manisa’ya teklif ettiği Aykut ve Volkan Yaman konusunda uzlaşmaya vardığı tek pürüzün ise nakit para konusunda yaşandığı bildirildi.