emlaklik & sedatyucel

Seyrantepe ihalesi için yeni ilan

TOKİ'nin sözleşmesini feshettiği Seyrantepe Spor Kompleksi'nin yapımı için açtığı yeni ihalenin ilanları, Resmi Gazete'de ve gazetelerde yayımlandı. http://www.haberaktuel.com/images/news/51024.jpg Duyuruya göre, ihalede yeni teklifler, 27 Temmuz'da alınacak. Daha önce, TOKİ'nin gazetelere verdiği ilanda, firmaların, tanıtım dosyaları ile birlikte 17 Temmuz'a kadar idareye başvurması istenmişti. Yetkililer, her hangi bir ön eleme yapılmayacağını belirtirken, zaman kaybı

Bu konu 680 kez görüntülendi ve 1 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Seyrantepe ihalesi için yeni ilan

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 680 kez incelendi.


Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Yeni Seyrantepe ihalesi için yeni ilan

  TOKİ'nin sözleşmesini feshettiği Seyrantepe Spor Kompleksi'nin yapımı için açtığı yeni ihalenin ilanları, Resmi Gazete'de ve gazetelerde yayımlandı.
  Duyuruya göre, ihalede yeni teklifler, 27 Temmuz'da alınacak.

  Daha önce, TOKİ'nin gazetelere verdiği ilanda, firmaların, tanıtım dosyaları ile birlikte 17 Temmuz'a kadar idareye başvurması istenmişti. Yetkililer, her hangi bir ön eleme yapılmayacağını belirtirken, zaman kaybı olmaması için doğrudan tekliflerin 27 Temmuz'da alınmasına karar verildiğini bildirdi.

  TOKİ'nin ilanına göre, Ali Sami Yen Stadyumu'nun bulunduğu 34 bin 640,43 metrekare yüzölçümlü taşınmaz üzerinde Kentsel Sosyal Altyapı Alanları'nın yapılması karşılığında Seyrantepe arazisi üzerinde 52 bin seyirci kapasiteli, çok amaçlı spor kompleksi yapılması işi, arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı esasına göre açık ihale usulü ile yaptırılacak.

  İhale, yerli ve yabancı inşaat firmalarına ve bunların kendi aralarında ya da finans kuruluşlarıyla yapacakları ortak girişimlere açık olacak, uluslararası bir ihale olmayacak.

  İstekliler, ihale evraklarını, idareden, bin 500 lira karşılığı alabilecek. İstekliler ihale ile ilgili sorularını, 20 Temmuz günü saat 15.00'e kadar yazılı olarak idareye iletebilecekler. Teklif dosyaları, en geç 27 Temmuz günü saat 15.00'e kadar TOKİ'ye teslim edilecek. Teklifler, 27 Temmuz'da, saat 15.00'den itibaren; istekliler huzurunda ihale komisyonu tarafından açılacak. Şartlı teklif kabul edilmeyecek.

  İhaleyi kazanacak firma, TOKİ'ye teklif etmiş olduğu İdare Payı Toplam Gelirinin (İPTG) yüzde 5'ini, sözleşmenin imzalanacağı güne kadar idare hesabına yatıracak.

  BuGi bunu beğendi.

 2. #2

  Standart

  Bu Aslan Tepe oldu Yalan Tepe Şimdi yine yeni bir ihale daha:880:
  Bakalım kim alacak hayırlısı olsun İhaleyi kazanacak firmaya baştan savma iş yapmasınlar da Bitireceğiz diye Herşeyin hayırlısı bu işte de vardır bir hayır.

Benzer Konular

 1. Gitar Dersleri - Yeni başlayanlar için
  Konu Sahibi sophoklesoedipus Forum E-Kitap iNDiR | E-Book Download
  Cevap: 6
  Son Mesaj : 20.Ekim.2014, 21:49
 2. Far Cry 2 için 2 yeni bonus bölüm paketi
  Konu Sahibi methd23 Forum Oyun Crack | Serial | Patch | Yama | Hile
  Cevap: 4
  Son Mesaj : 25.Nisan.2009, 12:45
 3. MEB'den ücretsiz ders kitabı ihalesi
  Konu Sahibi CrueL Forum Eğitim Haberleri
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 16.Nisan.2008, 11:25
 4. Asus'dan oyuncular için yeni lcd monitör
  Konu Sahibi FoCuST1 Forum Resimli & Videolu Program ve Donanım Anlatımları
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 07.Ağustos.2006, 11:14