emlaklik & sedatyucel

Ver Coşkuyu

http://img139.imageshack.us/img139/5825/gsbordeaux02pl8.jpg http://img140.imageshack.us/img140/3664/grnt037ac6.jpg

Bu konu 649 kez görüntülendi ve 7 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Ver Coşkuyu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 649 kez incelendi.

Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Ver Coşkuyu

Taraftar olarak süper bi çoşku verdik ama hepimiz statdan üzgün ayrıldık. Cabası 2,5 - 3 saat trafikle uğraştık. Bu taraftar bunu hakedecek ne yaptı.
    Biz Görevimizi yapıp tribünlerdeki yerimizi aldık.
    Ben HELL yazısında ''''H''''
    Harfinin ortasındaki çizgideydim .

Takım olarak çok berbattı tatsız bir maç geçti
    Umarım Gerets hatalarından ders almıştır.
    önümüzdeki şampiyonlar ligi maçları
    daha zorlu geçecek.
    Takım olarak çok çalışmak gerek...

CaShTr'''' daki GS arkadaşlar
    yorumlarınız nelerdir?

sce kardeşim sana benden 500 altın helali hoş olsun gs bölümüne paylaşımlarının devamı dileğiyle

[img]file:///C:/DOCUME~1/KRCOLU~1/LOCALS~1/Temp/moz-screenshot.jpg[/img][img]file:///C:/DOCUME~1/KRCOLU~1/LOCALS~1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/img]sce efkarlandım Ve imzada kullanmak için editlediğim ve boyutunu küçültüğüm ateşli taraftarlarımızın eseri

Boyut : 26kb (imza için yeterli )

Biz inandık ve desteklerimiz sonsuz

Saolasın dostum imza için avatar süper olmuş.. Bizlerde indandık desteğimiz her zaman sonsuzdursonuçlar ne olursa olsun değişmez.

Ellerine sağlık abi ben fenerli biri olarak keşke yenseydik diyorum ama sağlık olsun bi dahakine inş.

saglık olsun bidahakine

Tamam yazmıyorum GS bölümüne geri adım atayım
    Ben fikirlerimi yazdım ancak alevlenecek ortalık hiç uğraşmıyım herkes eşit dedik o zaman her üyemizin fikrine saygı duyarım
    Yazımı editledim

herkes sinirli olabilir ama önemlisi kalp kırmamak seni tebrik ediyorum awatarında mayaq olmuş