Okan Buruk’u yeniden Galatasaray’a kazandıran Adnan Polat, şimdi de Arif, Bülent ve Hakan ünsal için jübile hazırlıklarına başladı

Yönetime sunacak
Galatasaray Asbaşkanı Adnan Polat, krize neden olan Okan Buruk transferinin ardından şimdi de kulüpten küs ayrılan emektar isimler için kolları sıvadı. önce Robert, ardından Okan Buruk olayları nedeniyle yönetim kurulundaki arkadaşlarıyla arası açılan Polat, Bülent Korkmaz, Arif Erdem ve Hakan ünsal’a jübile yapılması için harekete geçti. Polat’ın önümüzdeki günlerde üç oyuncuya kariyerlerine yakışır bir jübile yapılması konusunda yönetime öneride bulunacağı iddia edildi.

Tatsız noktalandı
Sarı-Kırmızılı kulübün tarihi başarılara imza attığı dönemde takımın değişmez isimlerinden olan Bülent, Arif ve Hakan ünsal, kulüpteki son yıllarında üst üste tatsızlıklar yaşamışlardı. Fatih Terim döneminde kadro dışı kalan unutulmaz isimler, ayrılırken de yönetimle ortak bir noktada buluşamadıkları için küs gitmişlerdi. Galatasaray Başkanı özhan Canaydın’ın sorun yaşadığı bu üç futbolcunun jübile önerisine nasıl bir yanıt vereceği şimdiden merak ediliyor.