Galatasaraylı futbolcu Arda, Gaziantepspor'un kazandığı penaltıya neden olduğu pozisyonda ellerini refleks olarak kaldırdığını söyledi. Maçın ardından yaptığı açıklamada, penaltı pozisyonunda refleks olarak ellerini havaya kaldırdığını ve topun da eline çarptığını dile getiren Arda, ''Hakemin kararı doğru. O yüzden itiraz de etmedim. Bazen böyle şeyler olabiliyor'' dedi.

Gaziantepspor maçının önemini bildiklerini ifade eden Arda, ''Puan kaybına tahammülümüz yoktu, çünkü geride kalan haftalarda basit puan kayıpları yaşamıştık. Önümüzde Fenerbahçe derbisi de var. Bugün tüm takım arkadaşlarım görevini yaptı'' dedi ve teknik direktör Michael Skibbe için de ''Hocamızı çok seviyorum. Herşeyden önce çok iyi bir adam'' diye konuştu.
Sarı-kırmızılı takım futbolcularından Ayhan ise açıklamasında, ''İlk yarıda iyi oynadık ama ikinci yarıda ne yazık ki aynı oyunu sergileyemedik. Rakiplerimizin puan kaybını avantaja çevirebilmek adına biz kayıp yaşamamak için savunmaya ağırlık verdik ve 3 puanı aldık'' dedi.


Kaynak : AA