emlaklik & sedatyucel

Çakar, Arda'ya 'köpek' dedi

http://www.hurriyet.com.tr/_np/4009/6714009.jpg Eski hakem ve yorumcu olan Ahmat Çakar, canlı yayında Galatasaray ve Milli Takıım'ın yıldız futbolcusu Arda Turan'a 'köpek' dedi. Eskişehirspor - Galatasaray maçında Fırat Aydınus'un sarı kart göstermek için çağırdığı halde yanına gitmeyen Arda'ya en ağır tepkiyi Ahmet Çakar gösterdi. Show TV'de yayınlanan 6 Pas programında Çakar, yayından kalkacak olan programda giderayak ağzına geleni söyledi. İşte Ahmet Çakar'ın olay sözleri:

Bu konu 780 kez görüntülendi ve 2 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Çakar, Arda'ya 'köpek' dedi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 780 kez incelendi.

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Çakar, Arda'ya 'köpek' dedi

Eski hakem ve yorumcu olan Ahmat Çakar, canlı yayında Galatasaray ve Milli Takıım'ın yıldız futbolcusu Arda Turan'a 'köpek' dedi.

Eskişehirspor - Galatasaray maçında Fırat Aydınus'un sarı kart göstermek için çağırdığı halde yanına gitmeyen Arda'ya en ağır tepkiyi Ahmet Çakar gösterdi.
    Show TV'de yayınlanan 6 Pas programında Çakar, yayından kalkacak olan programda giderayak ağzına geleni söyledi.

İşte Ahmet Çakar'ın olay sözleri:
    “Benim kart göstereceğim futbolcu Karabaş gibi yanıma gelecek. Ben kart göstermek için düdük çalarsam ve futbolcu arkasını dönüp giderse o benim için köpektir.”
    Çakar bununla da kalmadı ve Oğuz Sarvan ve Skibbe'ye yüklendi. MHK Başkanı Sarvan' ’omurgasız' diyen Çakar, Skibbe için de ’erkek dadı’, ‘hırsız’, ‘utanmaz’, ‘rezil’ ifadelerini kullandı.

Ağır ol hoca.

Topuguna sıktılar,hala akıllanmadı..