emlaklik & sedatyucel

Arda'ya suç duyurusu!

http://www.sporx.com/images/1/29/1293_B_Arda032.jpg Hürriyet Gazetesi'nin 18 Eylül 2008 tarihli bugünkü sayısındaki habere göre; Galatasaray'ın ünlü futbolcusu Arda Turan'ın kendisini telefonla arayarak hakaret ettiğini ileri süren M.K. isimli bir bayan suç duyurusunda bulundu. Savcılık futbolcu hakkında soruşturma başlattı. Şişli Cumhuriyet Savcılığı'na şikayette bulunan M.K., kendisini arayan numara üzerinde yaptığı araştırma sonucunda telefonun Galatasaraylı futbolcu Arda Turan'a ait

Bu konu 712 kez görüntülendi ve 3 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Arda'ya suç duyurusu!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 712 kez incelendi.

Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Arda'ya suç duyurusu!

Hürriyet Gazetesi'nin 18 Eylül 2008 tarihli bugünkü sayısındaki habere göre; Galatasaray'ın ünlü futbolcusu Arda Turan'ın kendisini telefonla arayarak hakaret ettiğini ileri süren M.K. isimli bir bayan suç duyurusunda bulundu.

Savcılık futbolcu hakkında soruşturma başlattı. Şişli Cumhuriyet Savcılığı'na şikayette bulunan M.K., kendisini arayan numara üzerinde yaptığı araştırma sonucunda telefonun Galatasaraylı futbolcu Arda Turan'a ait olduğunu tespit ettiğini ileri sürdü.
    M.K., Arda Turan ile görüşmek için Galatasaray Tesisleri'ne gittiğini öne sürdü. Burada Arda Turan'ı göremediğini belirten M.K., aynı numaradan yine arandığını ve hakaret edildiğini iddia etti. M.K. Turan'dan şikayetçi olduğunu belirtti.

CaSh bunu beğendi.

evet bende görmüstüm o haberi...manyak kadın ya ardama iftira atıo!! :@

ohh iyi oldu ardaya inş. atarlar içeri.. galatasaraylı olarak nefret ediyorum kendisinden
    CaSh bunu beğendi.

evet ya arda çok şımardı bende sevmiyorum