emlaklik & sedatyucel

McCarthy, 5 Güiza eder

Galatasaray gözünü Benni McCarthy’ye çevirdi. McCarthy’nin takım arkadaşı Tugay Kerimoğlu’ndan F.Bahçelileri kızdıracak açıklamalar geldi. http://www.spormix.com/img/haber/manset/tugay.jpg Blackburn’de oynayan Tugay, "McCarthy, Güiza gibi ceza alanı golcüsü değil. Müthiş süratlidir. Duran toplarda çok etkilidir. İki ayağıyla ve kafayla beklenmedik goller atar. Ayrıca tıpkı F.Bahçeli Alex gibi beyin görevi de görür" dedi...

Bu konu 632 kez görüntülendi ve 5 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: McCarthy, 5 Güiza eder

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 632 kez incelendi.

Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart McCarthy, 5 Güiza eder

Galatasaray gözünü Benni McCarthy’ye çevirdi. McCarthy’nin takım arkadaşı Tugay Kerimoğlu’ndan F.Bahçelileri kızdıracak açıklamalar geldi.

Blackburn’de oynayan Tugay, "McCarthy, Güiza gibi ceza alanı golcüsü değil. Müthiş süratlidir. Duran toplarda çok etkilidir. İki ayağıyla ve kafayla beklenmedik goller atar. Ayrıca tıpkı F.Bahçeli Alex gibi beyin görevi de görür" dedi...

G.Saray, Real Zaragoza’nın son dakika çalımı nedeniyle Ricardo Oliveira transferi gerçekleşmeyince rotayı Benni McCarthy’ye çevirirken, bu futbolcunun takım arkadaşı Tugay Kerimoğlu’ndan F.Bahçelileri kızdıracak açıklamalar geldi. Tugay, beraber Blackburn Rovers forması giydikleri McCarthy’yi göklere çıkararak "O komple bir futbolcu. Örneğin Güiza gibi sadece ceza alanı golcüsü değil. Bu anlamda bence beş tane Güiza eder. McCarthy müthiş süratlidir. Duran toplarda çok etkilidir ama en önemlisi iki ayağıyla ve kafayla beklenmedik goller atar" dedi.

Tugay, Güney Afrikalı McCarthy’nin aynı zamanda takımın beyni işlevini de üstlenebileceğini belirtti ve şunları söyledi: "McCarthy golcülüğünün yanı sıra bir maestro gibi takımı yönetir. Arkadaşlarını gol pozisyonlarına sokar, asistler yapar. Lider özelliği vardır. Bu yanıyla F.Bahçeli Alex’e benzetebiliriz. Eğer G.Saray onu transfer ederse büyük iş başarmış olur. Onu Sunderland de istiyor ama gönlü G.Saray’da. İngiltere’yi çok sevmesine rağmen, Avrupa kupalarında oynayabileceği için G.Saray’ı tercih edeceğini düşünüyorum."

G.SARAY iLE SUNDERLAND SAVAŞIYOR

İngiltere’nin Daily Mail gazetesi, G.Saray’dan sonra Sunderland’in de McCarthy’yi istediğini yazdı. Gazete "Bu transfer savaşında G.Saray, Sunderland’den bir adım önde. Çünkü G.Saray, Şampiyonlar Ligi’nde oynayacak" ifadesini kullandı. Daily Mail gazetesi, Blackburn’ün istediği 12 milyon euro’nun G.Saray’ın gözünü korkuttuğunu, Sunderland’in ise McCarthy için 9 milyon euro teklif edeceğini vurguladı.

e.M.R.e ve YouAndMe bunu beğendi.

Bu adamı da yeni duydum walla ..galtasaraya geleceğini sanmıorm ..adam gibi adam da alamadık ki ..hayrlsı olsn bakalm . .

Tugay 5 Güiza Eder diyosa bende 3 Semih Eder diyim bare SAten alamayız bunu da

valla acıyorum bu gs a bjk a kimi alsak 3 o eder 5 o yapar Alex 5 ricardinho yok 2 kleberson ederdi
    Anelka yok 2sabri+1ayhanmış ne la bu berkay 2 e.m.r.e eder gibi bişi ayıpta yok millette suyunu çıkardılar
    öyleyse tugay bence merter köprü altındaki 2 travesti eder adamına göre cevap tugay adam olaydın kusura bakma
    oturun üzülün ve görün ne kadar büyük bir kulubuz her adam bize göre değerlendiriliyor bunun adı eziklik bence başka bşi deil
    BeRKaY ve impossible41 bunu beğendi.

CaSh Nickli Üyeden Alıntı
    valla acıyorum bu gs a bjk a kimi alsak 3 o eder 5 o yapar Alex 5 ricardinho yok 2 kleberson ederdi
    Anelka yok 2sabri+1ayhanmış ne la bu berkay 2 e.m.r.e eder gibi bişi ayıpta yok millette suyunu çıkardılar
    öyleyse tugay bence merter köprü altındaki 2 travesti eder adamına göre cevap tugay adam olaydın kusura bakma
    oturun üzülün ve görün ne kadar büyük bir kulubuz her adam bize göre değerlendiriliyor bunun adı eziklik bence başka bşi deil
    iyide patron bu sadece bir özeleştiri ve bunu yapmakta herkesin hakkı değil mi ? Türkiye de düşünce ve fikir özgürlüğü yok mu? Ayrıca evet ne kadar guiza eder ne kadar alex eder bunu ikisini izleyerek görebiliriz. Tugay öle diyorsa bi bildiği vardır. Hem GS kısmının altında GS li olmayanlar mesaj yazmasın diyo Kurallara uyalım lütfen

DaRk LoRD Nickli Üyeden Alıntı
    Hem GS kısmının altında GS li olmayanlar mesaj yazmasın diyo Kurallara uyalım lütfen
    Abi ben bi kere bunu söylemiştim çok pişman oluyo sonra insan...Mesala Bi Kutlama geliyo fener'le ilgili fln yazamıyodum orayaHerkez Yorum yapabilir her yere fakat mesala fb Bölümünde Gs'liysen tartışma yaratmıcan.. Aynısı diğerleri içinde geçerli..