G.Saray Başkanı Adnan Polat, taraftara müjdeyi verdi.Transfer çalışmalarını yurt dışında sürdüren Galatasaray'da başkan Adnan Polat, müjdeyi verdi. "Taraftarımız yeni bir sürprize hazır olsun" diyen Polat, iki futbolcuyla Türkiye'ye dönebileceğini söyledi.

Galatasaray'da, transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürerken, transfer komitesi Herry Kewell'den sonra ismini sır gibi sakladığı ikinci transfer bombasını patlatmaya hazırlanıyor. Başkan Adnan Polat ve Futbol Şube sorumlusu Haldun Üstünel'in büyük bir gizlilik içinde yürüttüğü transfer çalışmalarında Real Zaragozalı Oliveria'nın göstermelik bir isim olduğu, aslında ilgilenilen futbolcunun isminin sır gibi saklandığı ortaya çıktı.

İtalya'da, İspanya'da, İngiltere'de bir çok tranfer görüşmeleri gerçekleştirilirken, bu süreç içerisinde bir çok kulüp, oyuncu ve menajerle görüşen Başkan Polat ''Ortaya her gün yeni iddialar atılıyor, bir çok isim Galatasaray ile birlikte anılıyor, Harry Kewell transferindeki sessiz sedasız gidiyoruz. Yıldız transferinde birkaç pürüz dışında önemli yol katettik taraftarların sürprize hazır olmalarını istiyorum. Hatta bir değil iki futbolcu bile alabiliriz' 'diye konuştu.