emlaklik & sedatyucel

Dev takas!Toroman GS'ye,Necati BJK'ye

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/7/7_221325_İbrahimnecati280xw.jpg Galatasaray´ın, 2010´a kadar sözleşmesi bulunan, gözden çıkardığı golcü Necati Ateş´i vererek, karşılığında Beşiktaş´ın satış listesine koyduğu İbrahim Toraman´ı kadrosuna katmanın hesaplarını yaptığı bildirildi. Galatasaray ile Beşiktaş’ın önümüzdeki günlerde Necati Ateş - İbrahim Toraman takası için pazarlık masasına oturabilecekleri öğrenildi. Cim-Bom’un geçen sezon başında önce Ankaraspor’a, ardından İstanbul

Bu konu 820 kez görüntülendi ve 5 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Dev takas!Toroman GS'ye,Necati BJK'ye

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 820 kez incelendi.

Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart Dev takas!Toroman GS'ye,Necati BJK'ye

Galatasaray´ın, 2010´a kadar sözleşmesi bulunan, gözden çıkardığı golcü Necati Ateş´i vererek, karşılığında Beşiktaş´ın satış listesine koyduğu İbrahim Toraman´ı kadrosuna katmanın hesaplarını yaptığı bildirildi.

Galatasaray ile Beşiktaş’ın önümüzdeki günlerde Necati Ateş - İbrahim Toraman takası için pazarlık masasına oturabilecekleri öğrenildi. Cim-Bom’un geçen sezon başında önce Ankaraspor’a, ardından İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a kiraladığı Necati’yi, İbrahim Toraman’la takas etmek için Kartal’ın kapısını çalmaya hazırlandığı iddia edildi.
    2010 yılına kadar sözleşmesi bulunan Necati’yi kısa süre içinde elden çıkarmak isteyen sarı-kırmızılıların, Beşiktaş’ta 150 bin YTL ceza verilerek satış listesine konulan İbrahim Toraman’la yakından ilgilendikleri kaydedildi.
    Galatasaraylı yöneticilerin birkaç gün içinde, Beşiktaş’a Necati - Toraman takasını teklif ederek, transferin gerçekleşmesi için çaba harcayacakları vurgulandı. Başarılı defans oyuncusunu iyi bir bonservis bedeliyle satmak isteyen siyah-beyazlıların, Necati’ye sıcak bakabilecekleri ifade edildi.

e.M.R.e, ulak59, WiSeWolF ve 1 kişi daha bunu beğendi.

Helal Olsun Sana

Asparagas dediler ama Nedir Son durum BeRKaY ?
    GS açıklama yapmış ilgilenmiyoruz diye öyle duyum almıştım ben ?

Thumbs down

Bizim Terlikçilerle işimiz olmaz!:hına:

BeBeGiM Nickli Üyeden Alıntı
    Asparagas dediler ama Nedir Son durum BeRKaY ?
    GS açıklama yapmış ilgilenmiyoruz diye öyle duyum almıştım ben ?
    abi Bi Ümit Karan'ı isteriz haberi çıktı.. Bu sabah Bi yerde Toroman Gs'den teklif yok ama olsa oynarım yazdı.. Diğer bi Yerde Toroman 2'sindede oynamam ben bjk'li olarak tanınmak istiyorum dedi.. Wallahi Karışık yani durum

SAYGILAR

Aman necati kal sen gs'da Bir fenerli olarak kalmasından yanayım