emlaklik & sedatyucel

2005-2006 Sezonu Şampiyon GaLaTaSaRaY

Süper Lig de 2005-2006 sezonunun şampiyonu Galatasaray oldu. Fenerbahçe deplasmanda Denizli ile berabere kalıp, Galatasaray da Kayseri yi yenince sarı-kırmızılı takım 16 ncı şampiyonluğuna ulaştı. Turkcell Süper Lig de nefes kesen şampiyonluk yarışı Galatasaray ın şampiyonluğu ile sona erdi. Haftaya averajla lider giren Fenerbahçe deplasmanda Denizlispor ile 1-1 berabere kaldı, Galatasaray ise Ali Sami Yen de Kayseri yi 3-0 yendi ve 83 puanla 2005-2006 sezonunun şampiyonu oldu.

Bu konu 5193 kez görüntülendi ve 62 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: 2005-2006 Sezonu Şampiyon GaLaTaSaRaY

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5193 kez incelendi.

Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart 2005-2006 Sezonu Şampiyon GaLaTaSaRaY

Süper Lig de 2005-2006 sezonunun şampiyonu Galatasaray oldu. Fenerbahçe deplasmanda Denizli ile berabere kalıp, Galatasaray da Kayseri yi yenince sarı-kırmızılı takım 16 ncı şampiyonluğuna ulaştı.

Turkcell Süper Lig de nefes kesen şampiyonluk yarışı Galatasaray ın şampiyonluğu ile sona erdi.

Haftaya averajla lider giren Fenerbahçe deplasmanda Denizlispor ile 1-1 berabere kaldı, Galatasaray ise Ali Sami Yen de Kayseri yi 3-0 yendi ve 83 puanla 2005-2006 sezonunun şampiyonu oldu.

Galatasaray Kayserispor karşısında Ilic ve Sabri nin golleriyle iki farklı üstünlük sağlayıp maçı neredeyse bitirdiği sıralarda bütün Türkiye nin dikkati tamamen Denizli ye çevrildi.

Aradığı golü bir türlü bulmayan Fenerbahçe 89 uncu dakikada Mustafa Keçeli nin ayağından yediği golle geriye düştü.

Denizli taraftarının sistemli şekilde maç boyunca sahaya konfeti ve meşale yağdırarak oyunu durdurma taktiği üzerine hakem Selçuk Dereli maça tam 16 dakika ilave etti.

Kayseri yi 3-0 lık skorla mağlup eden Galatasaray, Tuncay ın beraberlik golüyle gergin bir bekleyişe girdi, Atatürk Stadı nda bitmeyen uzatmalarda başka gol olmayınca Galatasaray 16 ncı kez lig şampiyonluğuna ulaştı.

Turkcell Süper Lig de şampiyonluk yarışının yanısıra UEFA Kupası na gidecek ikinci ve düşecek son takım da son maçlarla belirlendi.

UEFA iddiasıyla haftaya başlayan üç takım da yenilince 52 puanlı Trabzonspor Avrupa vizesini aldı. Galatasaray a 3-0 yenilen Kayseri ve sahasında Rize ye 3-1 kaybeden Gençlerbirliği 51 puanda kaldı, Trabzon da ızmir de Beşiktaş a 2-1 kaybetti.

Diyarbakırspor ve Samsunspor dan sonra kümeden düşen üçüncü takım Malatyaspor oldu. 36 şar puanla haftaya giren üç takımdan Denizli Fenerbahçe beraberliği ile 37 puana çıktı, Ankaraspor ise deplasmanda Erciyes i 1-0 yenerek 39 puan yaptı. Malatya ise Gaziantep de deplasmanda 1-0 yenildi ve lige veda etti.

CaSh:

CaShTR Yönetimi

2005-2006 Sezonu şampiyonu Galatasaray ı KUTLAR...

Düzenleyen - FoCuST1 Tarih: 07/10/2006 11:31:46

işte basında taraflı mesela hindi mevzusunu duymuşundur küfür yok bişi yok ama hergün gazetede yazıldı büyüdü büyüdü
    ee nie tribünlerdeki koro halinde Azize Fenerbahçe'ye veya başka bir takıma yapılan küfürleri önlemek için bi çalışma yokta boş beleş şeyler peşinde koşuldu oda enteresan
    Neyse Fenerbahçe'nin Fenerbahçe'den başka dostu yoktur biz bize yeteriz kardeş mardeş de istemeyiz

evet hindi mevzuusu dediğin gibi çok uzamıştı... sebebini bilmem ben benim için sadece tezahurattır, zamanında lise maçlarında bizde yapmıştık... zaten yanlış bilmiyorsam fener klupler birliğine üye değildi... kardeş istemediği besebelli.... ben hiçbir zaman fanatik olmadım olamam da sanırım heralde aşık olmak gibi bişeydir... benim için önemli olan gs li ya da fb li die taşıdığı sıfat değildir.. sonuçta sadece spor klüpleridir onlar... önemli olan insan olabilen insandır... yoksa insan postuna girmiş hayvan ister fenerli ister gs li olsun gene hayvan dır... hem de kallavi li hayvan...
    boşver fenerin kardeşi olmasın ama fenerlilerin kardeşi olsun.... bu fikre ister katıl ister katılma ama bu böyle çünkü dediğim gibi benim kardeşim fenerli [img]../../images/smilies/teeth_smile.gif[/img]....

niye bizim kardeş istemediğimizi söleyim çünkü fenerbahcemizi herkes sevemez fenerbahcemizin büyüklüğü hiç birşeyle ölçülemez fenerbahcemizin başarısını fenerbahceli olmayan herkes kıskanır ve fenerbahcemizin ayağını kaydırma hesapları yaparlar lütfen şu at gözlüklerini atında biraz tarafsız bakın olaylara biz 6s nin kazandığı bu kupayı kutlarız...
    sadece haksız ithamlara ve kışkırtıcı sölemlere karşı kendimizi savunuyoruz biz katildeğiliz bende olan olaylara çok üzüldüm bunları yapanlar zaten gerçek fenerbahceli değildir... sizden tek birşey istiyorum kendi sevincinizi yaşayın ve bizi rahatbırakın... tekrardan başarınızı kutlarım ne olursa olsun bu kupa sizin dir sevinmekte hakkınızdır.
    saygılarımla SeRGe

sayın serge kardeşim yukarıdaki iki mesajımda da centilmen olan çoğunluğu ayrı tutarak yazıma başladım ama inatla tüm camiayı mesul tuttuğumu yazıp duruyoırsunuz... yazımın neresinde tüm fenerliller katildir imaası var allah aşkına.... yazdıklarımı iyice okuyun... illa koyu ya da altı çizili mi yazmam lazım... takım kardeşliği olur ya da olmaz... fenerin kardeşi olur olmaz beni ve bizi ilgilendirmiyor... tekrar söylüyorum benim için adam gibi adam olması önemli... bir kişi fenerli diye rezil etmem zira yukarıda da yazdım sevdiğim çoğu insan fenerli.. ayrıca gs li olanları da mükemmel insan ilan etmem... ben bu bakış açımı ilk mesajımdan beri yazıyorum ve sen hala at gözlüğünden bahsediyorsun...ben önemli olan adamın içi diyorum sense etiketi diyorsun... elini vicdanına koy kimin gönde var at gözlüğü.........
    lütfen daha dikkatli okuyup ona göre cevap yazın..... bir sinir ve hışım üzere değil...

Genel Yönetici

benim kardeşime bak be senin bu yazıları yazan parmaklarına gurban olsunlar görün görün daha insanlık ölmemiş....
    bende bir şey eklemek istiyorum müsade varsa;
    siz hep dediniz hakem hakem sayesinde ya hiç sizde göz yokmu yaa doğruyu söyleyin elinizi vicdanınıza koyarak ilk 12 hafta kaç tane hakem sayesinde maç aldınız smaçları biz mi bastık hakemlerin üstüne biz mi yürüdük allah aşkına gol olupta geçersiz sayılan goller bizim maçimizdamıydı arkadaşlar olur olur tamm normaldir hakem de insan sonuçta ama sonuçta hakemlerin taraf tutma gibi bir lüksleri yok kaç tane hakem illagal durumdan dolayı hakemlikten çikartıldı fifa kokartlı sanki bizim hakemlerimizde hata yapmıcak yahu allah aşkına olmuşla ölmüşe çare yok oldu bitti 3 gün belki 5 gün bilemedin 10 gün sevincez birbirimizi kırmanın hiç bir manası yok .. lütfen lütfen lütfenn

Bak şimdi damarıma bastın
    hakemlerin üstüne bizmi yürüdük demişin
    Haginin tükürmesini Emre'nin iteklemesini Bülent Arif'in dayılanmasını unuttun herhal
    şAMPıYONLUğUNUZ HAYIRLI OLSUN TEBRıKLER eyvallahda
    bana kör muamelesi yapmayın 1996-2000 sezonunu unutacak kadar ya 8 tane atmadım Zalat'a 100.000$ verip Türkiye'de Tek bir takım var şike şaibe davası olan kimmi babam değil 2005-2006 şampiyonu burda hakem makem vıdı vıdısı yapmayın
    geçmişi unutarak ak kaşık olmayın dahada uzatmayın konuyu...

CaSh wrote:
    Bak şimdi damarıma bastın
    hakemlerin üstüne bizmi yürüdük demişin
    Haginin tükürmesini Emre''nin iteklemesini Bülent Arif''in dayılanmasını unuttun herhal
    şAMPıYONLUğUNUZ HAYIRLI OLSUN TEBRıKLER eyvallahda
    bana kör muamelesi yapmayın 1996-2000 sezonunu unutacak kadar ya 8 tane atmadım Zalat''a 100.000$ verip Türkiye''de Tek bir takım var şike şaibe davası olan kimmi babam değil 2005-2006 şampiyonu burda hakem makem vıdı vıdısı yapmayın
    geçmişi unutarak ak kaşık olmayın dahada uzatmayın konuyu...

______________________________ ______________________________ ______________________________ ______________________________ __

Zalad'a 100.000 $ mı vermişiz, öyle kesin konuşuyorsun ki sanki görende parayı yanında verdiler sanacak; yok öyle şey olmaz, kulübüme çamuratmayın lütfen. O sene GaLaTaSaRaY, Ankaragücünü 1-0yense şampiyon olacaktı zaten. Averajımız Beşiktaş'tan daha iyiydi. (Son haftaya girerken Averaj Galatasaray için +45 veBeşiktaş için +43idi, son hafta Beşiktaş evinde Gençlerbirliği'ni 3-1 yenmişti)

Hem o maçta 8 golü de şike yaptığını iddia ettiğiniz Zalad yemedi; yanlış hatırlamıyorsam 4 ya da 5 golü Zalad yemişti. ıkinci yarı kaleye Arif geçmiş o da 3-4 gol yemişti. Ayrıca inanın o gün Galatasaray'ın karşısına kim geçseCim Bomumezer geçerdi.

Bir de Ankaragücü sırasıyla bizden önce yine hepsi kendi evinde olmak üzere Fenerbahçe'den 4 (Skor 0-4), Beşiktaş'tan 6 (Skor 0-6), Karşıyaka'dan 5 (Skor 0-5) gol yemişti. Ayrıca Ankaragücü 2. yarıda kendi evinde 6 gol yedikleri Beşiktaş'tan ilk yarıda da deplasmanda 4 gol yemişlerdi. (Skor 4-0 Beşiktaş üstünlüğü) Yani Beşiktaş eski kalecisi bulunan Ankaragücü'ne2 maçta toplam 10 gol atarken sorun yok da (!)ya daBeşiktaş Ankaragücü'nü rakip sahada 6-0 yenerken Zalad şike yapmıyorda Galatasaray 8-0 yenince mi şike yapılmış oluyor... Bu mu? Allah aşkına çamur atmayın yaa!... Yukarda Allah var çarpar sonra..

Yani anlıyorum şampiyonluğu kaybettiniz.. bu sene için çamur atacak birşey bulamadınız da 13 sene öncesine mi çamur atmaya başladınız?. Yoksa Galatasarayımızın elle kolla değil de bilekle kazandığı şampiyonluğu Beşiktaş'lı, Trabzonspor'lu ve bir çok diğer kulübümüzün taraftarlarıyla kutlamalarına mı bozuldunuz? Ya bakın Cimbom ne kadar seviliyor. Ya da bir düşünün Fenerbahçe'den niye diğer kulüp taraftarları bu kadar nefret ediyor? Sakın fark atıyoruz, kıskançlık var edebiyatı yapıp da kendinizi de kandırmayın. Galatasaray da bir nebze çirkeflik ya da kural dışıcılık olsaydı diğer kulüplerimiz bu kadar destekler miydi? şimdi işi gücü bıraktınız da bizi destekleyen Beşiktaş'la aramızı mı bozmaya çalışıyorsunuz? Hani kardeş kulüp deniliyor diye bunu yapıyorsanız ayıp size.. kıskançlığı bilakis siz yapmış oluyorsunuz. Lütfen bundan sonra ne Galatasarayımıza laf edin ne de anamızın ak sütü kadar helal olan şampiyonluklarımıza çamur atın. Sakın ha şampiyonluğumuza gölge düşürmeye kalkışmayın, diğer kulüp taraftarlarının size olan nefret katsayısını katlıyorsunuz ona göre.

Ben her türlü zor şartlara rağmen Galatasaray ruhumuzu taşıyan futbolcularımızı, bu büyük başarı da en büyük paya sahip oldukları için tüm kalbimle kutluyorum.

Ne mutlu Galatasaraylılara; Gün sizin gününüz.

Sevgi ve saygılarımla...

içinde bulunduğu zor şartlar dikkate alındığında gs nin bunu başarması gerçekten takdir edilecek bir durum.zaten türkiyenin en iyi futbol oynayan takımıydı sezon boyunca.emeği geçenleri tebrik ederim.gs nin şampiyon olması umarım bizimkilerede herşeyin para olmadığını birazcıkta göstermiştir.

Ya beni delirtmeyin burda şike şaibe Fener diyonuz sonra çamur atıo diyonuz sevinmeyi bilmiyosunuz ki altın tepsi ile size vermiş efendi gibi sevinin o zaman nası şampiyon oldunuz onu anlatın ne bilem bıybıy kaşınıonuz ki yazıorum
    Konu ana sayfadan kaldırılmıştır kendi bölümünüzde sevinmeye devam edin...

mondragonu oyle görünce walla ben de ağladım.en büyük GALATaSARAY