emlaklik & sedatyucel

Lincoln: Keşke Fener'de oynasaydım

http://www.tumspor.com/photos/450805027.jpg Sezon başında büyük ümitlerle Galatasaray'a transfer olmasına karşın, performansıyla hayal kırıklığı yaratan Lincoln'den olay sözler... Brezilyalı yıldızın, çok yakın bir arkadaşına dert yandığı ve, "Galatasaray'da mutlu değilim. Buraya gelirken çok farklı düşünceler içindeydim. Fakat karşılaştıklarım beni büyük hayal kırıklığına uğrattı" dediği iddia edildi. FREKANSLAR TUTMADI Sambacı'nın, büyük sorunlar yaşadığı Teknik Direktör Feldkamp

Bu konu 843 kez görüntülendi ve 8 yorum aldı ...

Konuyu değerlendir: Lincoln: Keşke Fener'de oynasaydım

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 843 kez incelendi.

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Folder Hot Lincoln: Keşke Fener'de oynasaydım

Sezon başında büyük ümitlerle Galatasaray'a transfer olmasına karşın, performansıyla hayal kırıklığı yaratan Lincoln'den olay sözler... Brezilyalı yıldızın, çok yakın bir arkadaşına dert yandığı ve, "Galatasaray'da mutlu değilim. Buraya gelirken çok farklı düşünceler içindeydim. Fakat karşılaştıklarım beni büyük hayal kırıklığına uğrattı" dediği iddia edildi.

FREKANSLAR TUTMADI
    Sambacı'nın, büyük sorunlar yaşadığı Teknik Direktör Feldkamp için de, "Onunla frekanslarımız tutmadı. Performansımın zirvesindeyken beni kadro dışı bırakmasını unutamıyorum. Beni bir türlü anlamak istemiyor.

Galatasaray'da beni hayal kırıklığına uğratmayan tek şey taraftar oldu. Onlar gerçekten de muhteşem" ifadesini kullandığı öğrenildi.

YALNIZLIK ÇEKİYORUM
    Yalnızlık yaşadığını belirten Lincoln"ün "Eğer Fenerbahçe'ye gitseydim böyle olmazdı. Çünkü takımı Brezilyalı bir teknik direktör çalıştırıyor ve yabancı futbolcuların büyük bölümü Brezilyalı.

sabah

DayLight bunu beğendi.

Volkan'a ettiğini küfürlerden sonra geleceği varsa bile gelemes artık .
    Takesso bunu beğendi.

Böyle bi haberin aslı yoktur adam bi kere tecrubeli içinde böyle bi istek olsa babasına bile sölemez
    Takesso bunu beğendi.

Zorunlu Açıklama: Cassio de Souza Soares Lincoln

Bazı basın organlarında çıkan “Keşke Fenerbahçe’de oynasaydım” başlığı altında yazılmış haber tamamıyla asılsızdır. Bugüne kadar her fırsatta Galatasaray Ailesi’nin bir ferdi olmaktan ne kadar mutlu olduğumu ve Sayın Karl Heinz Feldkamp ile aramızda herhangi bir sorunumuzun olmadığını defalarca dile getirmiş olmama rağmen; bu tür asılsız haberlerin çıkmasını derin bir üzüntüyle karşılıyorum.

Sezon başında birçok teklif olmasına karşın, Galatasaray'ı seçmemdeki temel neden; bana karşı halen sürmekte olan sıcak ve dost yaklaşımdı.

Burada çok mutlu olduğumu bir kez daha belirtir; bunun için gerekli ortamın sağlayan tüm Galatasaray Ailesi’ne teşekkür ederim.

Saygılarımla

Cassio de Souza Soares Lincoln
    Galatasaray Profesyonel
    Futbol Takımı Oyuncusu
    djsinek bunu beğendi.

yani neticede farkeden bişi varmı ? fenerde bu adam üstüne para verse oynayamaz aziz yıldırımın geçen sezon sonu transfer listesinin en sonunda olan hatta alternatifinde alternatifi olan bi futbolcunun bu şekil bi açıklaması kime ne verir ki basının gündem yaratma çabası başka bişi deil kanımca...sonuç olarak alan razı veren razı sorun yok
    badboi27 bunu beğendi.

Kaynak Sabah Gazetesi belkide dediğin doğrudur bilemeyiz..

lincoln fenere gelmek istemiştir gs ye gelmeden önce ama volkan korkutmuştur onu ee uygulamalı olarak gördük

kolpa basın !!

Daylıght Doğru Sölüo BnceDe .............