emlaklik & sedatyucel

Planet Earth | Box Set | 5 x DVD | DVD-R LTRG | 2006 | Rapid | Download | iNDiR

Planet Earth DVD-R LTRG Language | Dublaj Dili : Türkçe Release Date | Gösterim Tarihi : 2006 Upload By HandSome ( 30 Temmuz 2009 ) http://www.cshtr.com/images/hareketli/afis.gif

Bu konu 7352 kez görüntülendi ve 38 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Planet Earth | Box Set | 5 x DVD | DVD-R LTRG | 2006 | Rapid | Download | iNDiR

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 7352 kez incelendi.


Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  DVD Planet Earth | Box Set | 5 x DVD | DVD-R LTRG | 2006 | Rapid | Download | iNDiR


  Planet Earth

  DVD-R LTRG

  Language | Dublaj Dili : Türkçe
  Release Date | Gösterim Tarihi : 2006
  Upload By HandSome ( 30 Temmuz 2009 )  Planet Earth (2006)

  Alıntı

  Dünyayı daha önce hiç böyle görmediniz

  "Birkaç yıl arayla o kadar muhteşem seriler karşımıza çıkıyor ki, diğer tüm programlar gölgede kalıyor... Bu destansı filmlerin her saniyesi bir sevinç kaynağı... aklımızı yerinden oynatacak kadar başarılı... " Daily Mirror

  Mavi Dünya’nın bir çok ödül kazanmış ekibi Yeryüzü'nü daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde kutlayan bu destansı belgeselle geri dönüyor. Dünya’nın inanılmaz bitki örtüsü ve hayran bırakan vahşi yaşamını gözler önüne seren Yeryüzü, gezegenimizdeki çeşitliliğe gerçekçi bir açıdan bakıyor.

  Yapımı dört yıl süren ve inanılmaz bütçelerle tamamlanan Yeryüzü, televizyon tarihinde doğa belgesellerinin sınırlarını yeniden çiziyor. Yüksek çözünürlüklü görüntüler, son derece hızlı kameralar ve mümkün olan en harika görüntüleri havadan çekebilen teknoloji Yeryüzü'nde birarada.

  Bu şaşırtıcı televizyon deneyimi az görülmüş aksiyona, hayal edilemez boyutlara, olağanüstü mekanlara ve dünyamızın en sevilen, vahşi ve gözlerden uzak yaratıklarıyla samimi anlara sahip. Bu son derece başarılı seri sizi en yüksek dağlar ve en derin nehirlerden, değişen mevsim koşullarından Dünya'nın en uç bölgelerindeki hayatta kalma savaşına doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Yeryüzü'nün güzelliğine hayran kalmaya hazır olun.

  “Beklediğinizden çok daha iyisi.. bu begeselde sualtı fillerinden, guano dağına ve saldırıya hazır kar leopar’ına kadar herşeyi bulabilirsiniz... katıksız klas.” Guardian

  Yeryüzü belgesel’nin tamamlayıcsı olan bu belgesel gelecete tehlikede olacak hayvanlara, doğal ortamlara ve –sonuç olarak- insanlara yakından bakıyor. Bu sarsıcı belgesel çevre sorunlarınına dikkat çekerek, neden birçok hayvan türünün yok olmanın eşiğinde olduğuna ve gelecekte onları korumak için ne yapabileceğimize dair sorular soruyor.


  KUTU İÇİ

  1.Bir Kutuptan Diğerine
  Dünya nüfusunun 6 milyara ulaşmasına rağmen, insan elinin hiç değmediği yerler halen var. Bu belgesel dizisi sizleri vahşi doğanın son kalelerine götürerek, gezegenimizi ve vahşi yaşamı hiç görmediğiniz bir gözle gösterecek. Yeryüzü belgeseli bu ilk bölümüyle dünyamıza tüm yönleriyle bakarak, doğa tarihimizi şekillendiren ana faktörleri inceliyor.

  2.Dağlar
  Muazzam dağlar bölgesine yapacağımız bu tur, yeryüzünün en alçak bölgesinde bir dağın doğuşu ile başlayıp, Everest’in en yüksek noktası ile sona eriyor. Bu yolculukta, yeryüzündeki en çekingen ve sessiz yaratıklar ile tanışıp, onların hayatta kalma sırlarına tanık olacağız.

  3.Tatlı Su
  Bu bölümde, nehirlerin yataklarını ve dağlardaki kaynaklardan başlayarak denize dökülmesini izleyecek ve bu akarsulardaki benzersiz ve dramatik vahşi yaşama tanık olacağız ve yaşayan az sayıdaki canlıların keşfedilmemiş dünyasına gireceğiz. Bununla birlikte şelaleler, kanyonlar, soğuk göller, su bölgeleri ve büyük nehirlerin gizemli dünyasına, coşkun ve ürkütücü bir yolculuk yapacağız.

  4.Mağaralar
  Bu bölümde gezegenimizin dayandığı son sınıra, keşfedilmemiş bir dünyanın derinliklerine, karanlık ve nemli mağaralara bir yolculuğa çıkacağız. Beş milyon yarasanın yaşadığı Borneo’daki Geyik Mağarasını, şaşırtıcı kristaller, mağara melek balıkları, mağaradan asla çıkmayan ve hiç gün ışığı görmeyen hayvanlar olan gerçek mağara uzmanları troglobitlerle ve vahşi teksas semenderleri ile tanışacağız.

  5.Çöller
  Gezegenimizin %30’u çöllerden meydana gelir. Dünya üzerindeki bu çoraklıklar yaşamdan yoksun gönünür ama ne tuhaftırki hiçbiri değildir. Bu inanılmaz Yeryüzü belgeseli çöllerin arkasındaki sırları ve bu dinamik ortamın kısa ömürlü doğasını ilk defa ve değişik bir bakış açısından inceliyor.

  6.Buz Dünyaları
  Gezegenimizin iki kutbuda buzlarla kaplıdır. Dünyanın hiçbir yerinde mevsimsel değişim bu kadar büyük değildir. Buralarda hayatı buz yönetir. Antartikada deniz donduğu zaman İmparator Penguenler hariç tüm hayvanlar göç ederler. Bu arada Kuzey kutbunda, kutup ayıları uzak mesafelere yüzmeye zorlanırlar ve yeryüzndeki en ölümcül düşmanlarla karşılaşırlar.

  7.Büyük Ovalar
  Bu muazzam vahşi topraklarda, Afrika'nın yakıcı sıcaklıktaki bozkırlarından Kuzey Kutbu'nun dondurucu topraklarınada ceylanların, geyiklerin ve bizonların topuklarından, yırtıcı hayvanlar olan kartallar, kurtlar ve aslanlara kadar, dünya üzerindeki en harika vahşi yaşam örneklerine rastlıyoruz.

  8.Ormanlar
  Zor iklim koşulları ve çok uzun süren oluşum dönemlerine rağmen dünyanın en üretken bölgeleri olan balta girmemiş ormanlarda hayatta kalma mücadelesi sanılandan çok daha zordur. En son iz sürme teknikleri ve havadan yapılan çekimler kullanan Yeryüzü, balta girmemiş ormanların karanlık içlerine giriyor ve yüzeylerindeki bitki örtüsü üzerinde ilerliyor.

  9.Sığ Denizler
  Yeryüzü, bir Humpback balina anne ve yavrusuna dünyamızın sığ sularında destansı bir yolculukta eşlik ediyor. Yavrunun ilk nefesini aldığı tropik mercan cennet bahçelerinden, balinaların zengin yiyecek kaynakları olan fırtınalar kopan buz gibi soğuk kuzey denizlerine kadar olan bu yolculukta büyük tezatlar ve sürprizler ortaya çıkarıyoruz.

  10. Mevsimlik Ormanlar
  Bu bölümde dondurucu Kuzey’deki yaprak dökmeyen ağaçlardan, tropik iklimlerin yaprak döken kuru ağaçlarına kadar yeryüzünün hertür ormanlıkları mevsimsel olarak tasvir ediliyor. Ağaçlar, yeryüzünün en uzun, en büyük ve en yaşlı organizmasıdır ve bu mekanizma büyüleyici vahşi yaşamın ana kaynağıdır.

  11. Derin Okyanus
  Tüm karalardan uzakta.. okyanus. Dünya yüzeyinin yarısından fazlasını kaplayan okyanus insan için büyük ölçüde ulaşılmazdır.
  Ziyafet ya da açlık – okyanustaki yaşamın tamamı sürekli bir yiyecek arayışıdır. 3 metrelik yelken balıklarından , 8 metre enleri ve 2 tonun üzerindeki ağırlıklarıyla okyanus devleri Manta Vatoslarına ve mavi balinalara kadar yeryüzünün en keşfedilmemiş dünyasına bir yolcululuk yapıyoruz.

  Yeryüzü – Bonus

  Nesli Tükenen Hayvanları Korumak: Yeryüzü belgeselinde anlatılan birçok hayvanın nesli tükeme tehlikesi ile karşıkarşıyadır. Bu bölümde, uzmanların fikirleri alınarak, bu tür hayvanların yok edilmesinin arkasındaki nedenlere yakından bakılıyor. Ve ayrıca, hangi tür hayvanları korumaya almaya nasıl karar verildiği sorgulanıyor.

  Boş Araziler: Kirlilik, iklim değişimi ve insan nüfusunun artması, Bialowieza Ormanları, Gobi Çölü, Kuzey Kutup tundurası gibi yeryüzünün boş kalan alanlarına doğru bir baskı yaratıyor. Bu bölümde, bu işlenmemiş alanların bizim ve aynı zamanda yeryüzünde yaşayan diğer yaratıklar’ın kurtuluşu için neden önemli olduğunu inceleniyor.

  Birlikte Yaşam: Geleceğe baktığımızda gezegenimizin nüfusunu hergün artmaktadır. Ekonomik ve kalkınmanın yönlendirdiği bu yeni dünyaya hepbirlikte nasıl yerleşebiliriz? Birlikte Yaşam, bu içinde yaşadığımız yeni dünyayı, 21 Yüzyıldaki mücadeleleri, gezegenimizi korumak için dini ve etnik yaklaşmınların rolleri inceleniyor.  Alıntı
  Orijinal Dil: Ingilizce
  Izlenebilecegi Diller: Türkçe / Turkish, Ingilizce / English
  Altyazi: Türkçe / Turkish
  Ses: Dolby Digital 5.1, Dolby Digital 2.0 Surround
  Format: 16:9 Genis Ekran (Wide Screen)  DVD 1

  Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 4500 MB

  [HIDE]
   
  http://rapidshare.com/files/261897620/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part01.rar
  http://rapidshare.com/files/261897600/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part02.rar
  http://rapidshare.com/files/261897639/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part03.rar
  http://rapidshare.com/files/261897546/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part04.rar
  http://rapidshare.com/files/261897587/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part05.rar
  http://rapidshare.com/files/261897627/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part06.rar
  http://rapidshare.com/files/261897590/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part07.rar
  http://rapidshare.com/files/261897644/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part08.rar
  http://rapidshare.com/files/261897595/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part09.rar
  http://rapidshare.com/files/261897606/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part10.rar
  http://rapidshare.com/files/261899996/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part11.rar
  http://rapidshare.com/files/261900106/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part12.rar
  http://rapidshare.com/files/261900062/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part13.rar
  http://rapidshare.com/files/261900119/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part14.rar
  http://rapidshare.com/files/261900158/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part15.rar
  http://rapidshare.com/files/261900101/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part16.rar
  http://rapidshare.com/files/261900129/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part17.rar
  http://rapidshare.com/files/261900089/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part18.rar
  http://rapidshare.com/files/261900125/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part19.rar
  http://rapidshare.com/files/261900191/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part20.rar
  http://rapidshare.com/files/261902214/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part21.rar
  http://rapidshare.com/files/261902315/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part22.rar
  http://rapidshare.com/files/261900883/yeryuzu.belgeseli.1.CSHTR.com.HandSome.part23.rar
  [/HIDE]
  DVD 2

  Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 4500 MB

  [HIDE]
   
  http://rapidshare.com/files/261909158/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part01.rar
  http://rapidshare.com/files/261909211/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part02.rar
  http://rapidshare.com/files/261909222/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part03.rar
  http://rapidshare.com/files/261909180/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part04.rar
  http://rapidshare.com/files/261909187/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part05.rar
  http://rapidshare.com/files/261909179/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part06.rar
  http://rapidshare.com/files/261909183/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part07.rar
  http://rapidshare.com/files/261909169/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part08.rar
  http://rapidshare.com/files/261909176/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part09.rar
  http://rapidshare.com/files/261909186/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part10.rar
  http://rapidshare.com/files/261911942/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part11.rar
  http://rapidshare.com/files/261911881/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part12.rar
  http://rapidshare.com/files/261911900/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part13.rar
  http://rapidshare.com/files/261911914/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part14.rar
  http://rapidshare.com/files/261912000/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part15.rar
  http://rapidshare.com/files/261911931/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part16.rar
  http://rapidshare.com/files/261911972/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part17.rar
  http://rapidshare.com/files/261911970/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part18.rar
  http://rapidshare.com/files/261911960/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part19.rar
  http://rapidshare.com/files/261912046/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part20.rar
  http://rapidshare.com/files/261914391/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part21.rar
  http://rapidshare.com/files/261914398/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part22.rar
  http://rapidshare.com/files/261912519/yeryuzu.belgeseli.2.CSHTR.com.HandSome.part23.rar
  [/HIDE]
  DVD 3

  Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 4500 MB

  [HIDE]
   
  http://rapidshare.com/files/261941417/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part01.rar
  http://rapidshare.com/files/261941382/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part02.rar
  http://rapidshare.com/files/261941423/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part03.rar
  http://rapidshare.com/files/261941375/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part04.rar
  http://rapidshare.com/files/261941383/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part05.rar
  http://rapidshare.com/files/261941323/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part06.rar
  http://rapidshare.com/files/261941426/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part07.rar
  http://rapidshare.com/files/261941389/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part08.rar
  http://rapidshare.com/files/261941371/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part09.rar
  http://rapidshare.com/files/261941363/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part10.rar
  http://rapidshare.com/files/261943593/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part11.rar
  http://rapidshare.com/files/261943644/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part12.rar
  http://rapidshare.com/files/261943661/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part13.rar
  http://rapidshare.com/files/261943658/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part14.rar
  http://rapidshare.com/files/261943684/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part15.rar
  http://rapidshare.com/files/261943643/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part16.rar
  http://rapidshare.com/files/261943699/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part17.rar
  http://rapidshare.com/files/261943759/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part18.rar
  http://rapidshare.com/files/261943663/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part19.rar
  http://rapidshare.com/files/261943741/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part20.rar
  http://rapidshare.com/files/261945656/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part21.rar
  http://rapidshare.com/files/261945232/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part22.rar
  http://rapidshare.com/files/261944133/yeryuzu.belgeseli.3.CSHTR.com.HandSome.part23.rar
  [/HIDE]
  DVD 4

  Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 4500 MB

  [HIDE]
   
  http://rapidshare.com/files/261949731/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part01.rar
  http://rapidshare.com/files/261949662/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part02.rar
  http://rapidshare.com/files/261949691/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part03.rar
  http://rapidshare.com/files/261949649/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part04.rar
  http://rapidshare.com/files/261949677/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part05.rar
  http://rapidshare.com/files/261949644/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part06.rar
  http://rapidshare.com/files/261949645/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part07.rar
  http://rapidshare.com/files/261949683/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part08.rar
  http://rapidshare.com/files/261949668/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part09.rar
  http://rapidshare.com/files/261949666/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part10.rar
  http://rapidshare.com/files/261951622/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part11.rar
  http://rapidshare.com/files/261951640/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part12.rar
  http://rapidshare.com/files/261951619/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part13.rar
  http://rapidshare.com/files/261951635/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part14.rar
  http://rapidshare.com/files/261951624/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part15.rar
  http://rapidshare.com/files/261951614/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part16.rar
  http://rapidshare.com/files/261951623/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part17.rar
  http://rapidshare.com/files/261951648/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part18.rar
  http://rapidshare.com/files/261951673/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part19.rar
  http://rapidshare.com/files/261951684/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part20.rar
  http://rapidshare.com/files/261953060/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part21.rar
  http://rapidshare.com/files/261953053/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part22.rar
  http://rapidshare.com/files/261952106/yeryuzu.belgeseli.4.CSHTR.com.HandSome.part23.rar
  [/HIDE]
  DVD 5

  Bir Part Boyutu: 200 MB - Toplam Boyut: 4500 MB

  [HIDE]
   
  http://netload.in/dateiBPjNk3zLhY/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part01.rar.htm
  http://netload.in/dateixvjP5m8VyI/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part02.rar.htm
  http://netload.in/dateiHvJ7RbMrd9/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part03.rar.htm
  http://netload.in/dateinymMK73Lzd/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part04.rar.htm
  http://netload.in/dateiFixZ3bfl1g/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part05.rar.htm
  http://netload.in/dateik4qxGJqrwS/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part06.rar.htm
  http://netload.in/dateiPcbxPiXYN0/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part07.rar.htm
  http://netload.in/dateiWf8rMGKK7V/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part08.rar.htm
  http://netload.in/datei9Xgfm6MvCu/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part09.rar.htm
  http://netload.in/dateirqZKLL1gob/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part10.rar.htm
  http://netload.in/dateimhYFQpnTN0/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part11.rar.htm
  http://netload.in/dateiuMXrJfODit/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part12.rar.htm
  http://netload.in/dateixwrs9HXaV3/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part13.rar.htm
  http://netload.in/dateiUc5utIUcmV/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part14.rar.htm
  http://netload.in/datei8dmc2BtTVB/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part15.rar.htm
  http://netload.in/dateiHpicAMVa9Z/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part16.rar.htm
  http://netload.in/datei0feRyi2nyd/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part17.rar.htm
  http://netload.in/dateimeD7mtJyHa/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part18.rar.htm
  http://netload.in/dateixwtkuWqui8/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part19.rar.htm
  http://netload.in/dateiwmRlhXh9Uo/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part20.rar.htm
  http://netload.in/dateiXAMvgGkwVH/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part21.rar.htm
  http://netload.in/dateiJHPd4Ry9R7/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part22.rar.htm
  http://netload.in/dateigovf1kdVWt/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part23.rar.htm
  http://netload.in/dateiAiRCa0Ky3p/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part24.rar.htm
  [/HIDE]

  [HIDE]
   
  http://www.fileserve.com/file/gPPWx3Q/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part01.rar
  http://www.fileserve.com/file/RdDwrJ2/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part02.rar
  http://www.fileserve.com/file/v9k2ap3/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part03.rar
  http://www.fileserve.com/file/Pwg8X7B/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part04.rar
  http://www.fileserve.com/file/rA9NY6G/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part05.rar
  http://www.fileserve.com/file/B5DfheG/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part06.rar
  http://www.fileserve.com/file/Anptw5K/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part07.rar
  http://www.fileserve.com/file/FPQZ55d/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part08.rar
  http://www.fileserve.com/file/4pNpKmJ/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part09.rar
  http://www.fileserve.com/file/e9hGKH5/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part10.rar
  http://www.fileserve.com/file/AszNcEF/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part11.rar
  http://www.fileserve.com/file/HXu3GFd/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part12.rar
  http://www.fileserve.com/file/DeXttkr/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part13.rar
  http://www.fileserve.com/file/gdRtA6S/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part14.rar
  http://www.fileserve.com/file/x96ve3Z/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part15.rar
  http://www.fileserve.com/file/Z2Pxsgk/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part16.rar
  http://www.fileserve.com/file/WhDwg5b/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part17.rar
  http://www.fileserve.com/file/wtqtxwr/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part18.rar
  http://www.fileserve.com/file/EfPd4bN/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part19.rar
  http://www.fileserve.com/file/CR8Wdxn/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part20.rar
  http://www.fileserve.com/file/Ne3ZGkT/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part21.rar
  http://www.fileserve.com/file/cehEusq/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part22.rar
  http://www.fileserve.com/file/GvF5FE7/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part23.rar
  http://www.fileserve.com/file/9zVaPhS/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part24.rar
  [/HIDE]

  [HIDE]
   
  http://hotfile.com/dl/93224181/741af30/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part01.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93224244/06d4238/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part02.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93224317/6b5d806/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part03.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93224442/eccb606/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part04.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93224557/ce801e0/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part05.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93224582/b3b6b30/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part06.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93224617/9821a5e/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part07.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93224683/739c0c4/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part08.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93224706/dd60202/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part09.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93224756/58692de/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part10.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93224758/f016391/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part11.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93224858/8898456/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part12.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93224991/ec4f878/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part13.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93225038/4b90ddd/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part14.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93225049/82caae0/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part15.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93225082/24703ab/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part16.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93223402/ed64df0/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part17.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93223592/ceec9a2/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part18.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93223791/1dbf4df/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part19.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93223852/d651e9f/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part20.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93224172/bcb3151/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part21.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93224182/d7dc17c/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part22.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93224162/a791aef/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part23.rar.html
  http://hotfile.com/dl/93224165/14fc583/yeryuzu.belgeseli.5.cshtr.com.HandSome.part24.rar.html
  [/HIDE]

  [HIDE]
   
  http://www.megaupload.com/?d=SZ0I0DAZ
  http://www.megaupload.com/?d=9WSG8ZG2
  http://www.megaupload.com/?d=R491OC2O
  http://www.megaupload.com/?d=HYLA3R1N
  http://www.megaupload.com/?d=W3VSXJ6Y
  http://www.megaupload.com/?d=K1XSEUDD
  http://www.megaupload.com/?d=46F606HG
  http://www.megaupload.com/?d=LM9OI83W
  http://www.megaupload.com/?d=CWLCLVGG
  http://www.megaupload.com/?d=4AYYE3HZ
  http://www.megaupload.com/?d=CIYSTZSX
  http://www.megaupload.com/?d=0ENUIV4U
  http://www.megaupload.com/?d=LQUIWRBD
  http://www.megaupload.com/?d=IF8ON5NM
  http://www.megaupload.com/?d=11EL89BU
  http://www.megaupload.com/?d=56STU3GQ
  http://www.megaupload.com/?d=RNLSBLMC
  http://www.megaupload.com/?d=R666CK3E
  http://www.megaupload.com/?d=X6QUX257
  http://www.megaupload.com/?d=U2OVUDJ9
  http://www.megaupload.com/?d=DXEI3O5P
  http://www.megaupload.com/?d=XY6NW981
  http://www.megaupload.com/?d=BSPRL1W5
  http://www.megaupload.com/?d=5D1RV5FQ
  [/HIDE]  www.cshtr.com
  Algun, Elios, raikkonen20 ve 38 kişi daha bunu beğendi.

 2. #2

  Standart

  teşekkürler...
  HandSome bunu beğendi.

 3. #3

  Standart

  gerçekten muhteşem bir paylaşım
  HandSome bunu beğendi.

 4. #4

  Standart

  Harikasınız Hayatım boyunca bir daha böyle belgesel izler miyim, bilemiyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum

 5. #5

  Standart

  güzel bir paylaşım
  ben bunların dvdriplerini indirmiştim, şimdi birde dvdleri indirirsem ya ripler kalacak ya dvdler sonuçta dvdleri indirirsem dvdler kalacak fakat ben dvdriplerle idare edeyim indirdik bikere.

  edit: ben karar verdim bu dvdleri indirecem artık ripleride ne yaparım bilmiyom.

 6. #6

  Standart

  Teşekkürler.

 7. #7

  Standart

  paylaşım yapan arkadaşa teşekkür ederim

 8. #8

  Standart

  teşekkür ederiz türkçe düblaj olması harika

 9. #9

  Standart

  Hepsini sirasiyla sorunsuz bir şekilde indirdim vede dvd ye yazdirdim...eline emeğine sağlik arkadasim... Yalniz 5.diskte türkçe dublaj mevcut değil...

 10. #10

  Standart

  Teşekkürler,eline sağlık,sağolasın.Çok güzel ve zahmet isteyen bir paylaşım,ellerin dert görmesin.

Benzer Konular

 1. BBC - Planet Earth Serisi | Yeryüzü Belgeseli | DVDRiP | Rapid Download | iNDiR
  Konu Sahibi Cybertack Forum Yerli TV Show ve Belgeseller
  Cevap: 85
  Son Mesaj : 04.Mart.2015, 17:13
 2. Planet Earth | 2006 | 1080p Bluray | HF FS NL | Download | iNDiR
  Konu Sahibi CSHTR_PRG Forum Yabancı TV Show ve Belgeseller
  Cevap: 146
  Son Mesaj : 22.Mart.2011, 12:04
 3. BBC Planet Earth| 720p.HDDVD.720p-ESİR & DVB-HDRip |2006 |Rapid | Download | iNDiR
  Konu Sahibi maviseven Forum Yerli TV Show ve Belgeseller
  Cevap: 10
  Son Mesaj : 02.Haziran.2010, 00:47
 4. Cevap: 13
  Son Mesaj : 07.Eylül.2009, 13:06
 5. Cevap: 6
  Son Mesaj : 24.Aralık.2008, 02:59